mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 16:48 
Cytuj  
chyba troche przesadzasz.
poza tym poznalbys ludzi, znalazl zajecie na te 12h i docenilbys np. weekendy :)
mysle, ze po jakims tygodniu onenote i cala reszta nie bylaby ci potrzebna a zaczalbys czerpac przyjemnosc ze zwyklych codziennych wydarzen.
nie wspominajac o tym, ze przez ciebie jakas biedna babcia nie ma na chleb ;/

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 16:49 
Cytuj  
Ironia jest taka ze ta 12h ciezka harowka za porownywalne pieniadze by anulowala rente ktora posiadam :) Logicznym jest wiec nie pracowac i dostawac taka sama kase niz zajezdzac sie za te same pieniadze.


Babcia niema na chleb bo sle co ma do rydzyka, ja tez niemam fajnego slodkiego zycia, internet to jedyny staly fun na ktory moge sobie pozowlic, dochodzi tez jakis sprzet raz na rok ;p nie podoba mi sie to ale tego nie zmienie jezeli nie poszerze swojej wiedzy.


A co do gier i anime, fakt ze poswiecam temu duzo czasu, ale to jedyny fun na ktory moge sobie pozwolic przy moim stanie psychicznym.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 19 gru 2009, 16:52 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 16:51 
Cytuj  
w teorii tak.
natomiast za 10 lat juz nie.
a twoje szanse na dostanie sensownej pracy po 10 latach siedzenia na rencie raczej nie wzrosna.
chyba, ze twoje ambicje faktycznie ograniczaja sie do ogladania anime ;p

nie zmienisz tego bo jestes leniwy i wolisz zyc z renty niz wziac sie do roboty :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 16:54 
Cytuj  
fakt, jestem leniwy albowiem wole poszerzac swoja wiedze niz zapierdalac na zmywaku za 12+h dziennie 600zl miesiecznie

mowiles cos o weekendach ? :) bylo by milo gdyby byly wolne ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 16:54 
Cytuj  
o kuwa, psychoterapia ashtona hir.


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 16:56 
Cytuj  
true :) zakonczmy ten temat, ani to mi nie pomoze ani nie zmieni to nikomu zdania ;P poza tym publiczne uzalanie sie jest failem ^^:


just for the record, nie probuje wzbudzac zadnej listosci, etc. poprostu nie kryje sie ze swoimi problemami i slabosciami :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 19 gru 2009, 16:58 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 16:57 
Cytuj  
ashton nie wiem czy wiesz ale 'poszerzona' wiedza, ktora sam przyswajasz nic ci nie da :)
chyba, ze chcesz zajac sie poezja/malarstwem.
w kazdej innej dziedzinie bez praktyki masz raczej male szanse zeby sie wybic.

a z tym zmywakiem to mysle, ze sam wiesz, ze przesadzasz.
wystarczy poszukac kawalek poza zadupiem i moze sie okazac, ze dostaniesz wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 17:02 
Cytuj  
moze zostac dziennikarzem ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 17:04 
Cytuj  
ty lepiej dfo kup, przestan tu juz sie wyglupiac high ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 17:06 
Cytuj  
jeszcze do lutego gdzies pomarudze i powkurwiam :P


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 17:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
chyba troche przesadzasz.
poza tym poznalbys ludzi, znalazl zajecie na te 12h i docenilbys np. weekendy :)


Myślę że nie wiesz o czym piszesz :)
Gdyby to było naprawdę takie proste to rzesze psychiatrów/psychologów nie miały by pracy, bo każdy sam by się wyciągał z takich problemów. Myślisz że osoby z problemami preferują swój stan, a do tego lubią bulić jakiejś obcej osobie 100+PLN za 1h rozmowy + bug wie ile za psychotropy które ci rozpierdalają mózg od wewnątrz dosłownie? Get real :P

Ale fakt, do czasu aż samemu się w jakiś dołek nie wpadnie to zrozumienie jak ktoś sobie sam nie może poradzić jest niezwykle trudne. Przecież wystarczy tylko się ogarnąć nie? :wink:

Chociaż Ashton poza problemami które zapewne ma, jest jeszcze attention whore, już któryś raz z rzędu widzę jak mimochodem kieruje rozmowę na swoje problemy natury mentalnej żeby na siebie uwagę zwrócić...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 17:36 
Cytuj  
chyba wiem i to troche wiecej niz ty goat ;)
a co do ludzi, ktorzy wydaja kase na pomoc specjalistow, ok. jednostka slaba psychicznie nie jest w stanie poradzic sie z blahymi problemami nie wspominajac o powazniejszych tragediach.
ale czlowiek jest w stanie ze wszystkim sobie poradzic sam lub przy pomocy znajomych/przyjaciol.
ashton takowych nie posiada ('zywych') w zwiazku z czym jest mu pewnie troche trudniej.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 17:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
chyba wiem i to troche wiecej niz ty goat ;)


Możliwe, nie wiem jakie masz doświadczenie (zapewne tak jak ty w odniesieniu do mojej osoby). Twoją wiedzę oceniałem tylko na podstawie tej jednej wypowiedzi...

Mendol napisał(a):
a co do ludzi, ktorzy wydaja kase na pomoc specjalistow, ok. jednostka slaba psychicznie nie jest w stanie poradzic sie z blahymi problemami nie wspominajac o powazniejszych tragediach.


"wrażliwa psychicznie" jeśli pozwolisz, słabość ma jednoznacznie negatywny wydźwięk, a to nie zawsze tak jest.

Mendol napisał(a):
ale czlowiek jest w stanie ze wszystkim sobie poradzic sam lub przy pomocy znajomych/przyjaciol.


True (częściowo), ale co już to jest samo w sobie problemem (zdobywanie przyjaciół/znajomych)?

Anyways to zdecydowanie nie jest miejsce na taką dyskusje bo znaczna większość tego forum nie dorosła jeszcze do takich tematów.

Jedyne co chciałem jeszcze dodać to to że ludzie którzy wydają kasę na pomoc specjalistów to wcale nie jest mała grupa, a np depresja już od dłuższego czasu uznawana jest za chorobę cywilizacyjną. O problemie może się za dużo nie mówi bo dalej panuje przekonanie że ktoś kto idzie po poradę to psychologa/psychiatry to wariat/świr czy właśnie jak ty to określiłem ktoś słaby psychicznie. Prawda jest taka że żyjemy szybciej, intensywniej, kontakty społeczne są coraz bardziej ograniczone, ewolucja niestety za tymi zmianami nie nadąża...

BTW psychologia to teraz zajebista fucha, jak ktoś się zastanawia nad zawodem który zapewni mu przyszłość na długie lata.

eot z mojej strony.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 17:58 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Chociaż Ashton poza problemami które zapewne ma, jest jeszcze attention whore, już któryś raz z rzędu widzę jak mimochodem kieruje rozmowę na swoje problemy natury mentalnej żeby na siebie uwagę zwrócić...



Nie bede przeczyl ze jestem attention whore, jednak naprawde niemam zamiaru zwracac na siebie uwagi w taki sposob ;/ Po pobycie w szpitalu postanowilem sobie ze nie bede sie kryl ze swoimi problemami, dlatego jak poruszany jest tego typu temat jakos odruchowo tlumacze swoj stan. Niestety potem wyglada to tak jak opisales, jako ze zazwyczaj osoba po drugiej stronie probuje zrozumiec moj stan porownujac go do swoich dolkow, odruchowo staram sie podawac inne argumenty pokazujace sposob w jaki mysle, chociaz prawde mowiac sam nie jestem w stanie opisac dokladnie tego jak sie na codzien czuje...


Anyway, wole zwracac na siebie uwage rznac idiote i przyglupa niz uzalac sie nad soba, niestety jestem tylko czlowiekiem i czasami wale faile tego typu :)

edit:
Goatus napisał(a):
"wrażliwa psychicznie" jeśli pozwolisz, słabość ma jednoznacznie negatywny wydźwięk, a to nie zawsze tak jest.


Poprawnosc polityczna mozemy sobie darowac na tym forum, jezeli masz na mysli empatie czy wrazliwosc na formy sztuki etc. to w naszych czasach takze mozna uznac to za slabosc, albowiem jakby nie patrzec ni uja nie przydatne a zajmuje ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 18:10 
Cytuj  
Jak chcesz poszerzać wiedzę i poznać potem fajnych ludzi w robocie (takich, z którymi będziesz w stanie się dogadać) to zainwestuj czas w poznawanie tajników programowania. Dla outsiderów ruby on rails jest ponoć fajne.
Kasa z tego niezła, a i lęki przed ludźmi Ci odpadną.

Przy pracy twórczej GTD odpada. Nieład twórczy jest lepszy niż zapierdalanie szablonowe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 19 gru 2009, 18:11 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 18:10 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Goatus napisał(a):
Chociaż Ashton poza problemami które zapewne ma, jest jeszcze attention whore, już któryś raz z rzędu widzę jak mimochodem kieruje rozmowę na swoje problemy natury mentalnej żeby na siebie uwagę zwrócić...



Nie bede przeczyl ze jestem attention whore, jednak naprawde niemam zamiaru zwracac na siebie uwagi w taki sposob ;/ Po pobycie w szpitalu postanowilem sobie ze nie bede sie kryl ze swoimi problemami, dlatego jak poruszany jest tego typu temat jakos odruchowo tlumacze swoj stan. Niestety potem wyglada to tak jak opisales, jako ze zazwyczaj osoba po drugiej stronie probuje zrozumiec moj stan porownujac go do swoich dolkow, odruchowo staram sie podawac inne argumenty pokazujace sposob w jaki mysle, chociaz prawde mowiac sam nie jestem w stanie opisac dokladnie tego jak sie na codzien czuje...


Anyway, wole zwracac na siebie uwage rznac idiote i przyglupa niz uzalac sie nad soba, niestety jestem tylko czlowiekiem i czasami wale faile tego typu :)

edit:
Goatus napisał(a):
"wrażliwa psychicznie" jeśli pozwolisz, słabość ma jednoznacznie negatywny wydźwięk, a to nie zawsze tak jest.


Poprawnosc polityczna mozemy sobie darowac na tym forum, jezeli masz na mysli empatie czy wrazliwosc na formy sztuki etc. to w naszych czasach takze mozna uznac to za slabosc, albowiem jakby nie patrzec ni uja nie przydatne a zajmuje ;P


Na dobrą sprawę sam siebie wpędziłeś w taki stan. Siedząc na dupie całe życie przed komputerem, pierdoląc wszystko za oknem itd. Wiem coś o tym bo sam tak robiłem. Uznałem, że skoro mieszkam w małym miasteczku to lepiej siedzieć przed kompem 24/7 i skończyło się to tak jak się skończyło.

Co do pracy na zmywaku - to prawda. W małych miasteczkach ludzie pracują za grosze. Jak zobaczyłem ile może student zarobić za 1h dziennie roznosząc ulotki czy nawet jebiąc na durnym zmywaku to aż byłem w szoku. Najgorsza praca w dużym mieście jest bardziej opłacalna niż zapierdalanie ostatkami sił w małych miasteczkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 19:09 
Cytuj  
goat kazdy z nas ma wlasne doswiadczenia, ale dzieki temu mamy rozne zdania na ten temat.
dla mnie jednostka, ktora przy pomocy osob z bliskiego otoczenia nie jest w stanie poradzic sobie z problemami (pomijam oczywiscie tragedie zwiazane z bliskimi) jest slaba psychicznie. a nie wrazliwa :)

a depresja? ciekawy temat, jednak w duzej czesci bierze sie wlasnie z lenistwa, zniechecenia i braku zaangazowania w 'zycie'.
jednak nie nazywalbym tego choroba cywilizacyjna.

jak najbardziej powazam zawod psychologa/psychiatry poniewaz sa sytuacje, w ktorych sa niezastapieni.
i sa sytuacje gdzie faktycznie moga pomoc ludziom.

w sumie temat rzeka :) a tutaj i tak juz piszemy o wszystkim i niczym hehe.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 19:33 
Cytuj  
W sumie to troche fail, a troche win.

Chciałbym caly dzien siedziec w domu i pykac w gierki + ogladac filmy.

Nawet zarabiajac 10 razy tyle co ashton to i tak stosunek zarobionej kasy do ilosc poswieconego czasu wychodzi na jego korzysc ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 21:12 
Cytuj  
Dam Ci dobra rade Ashton. Naucz sie czegokolwiek, jakis zupelnych podstaw z dziedziny ktora Cie interesuje i od razu szukaj pracy. Bez doswiadczenia i wyksztalcenia pewnie Cie nikt nawet nie rozmowe nie zaprosi, wiec naklam w CV, ale umiejetnie. :) Chyba, ze chcesz byc artysta, albo prowadzic wlasna dzialalnosc.
Mendol napisał(a):
dla mnie jednostka, ktora przy pomocy osob z bliskiego otoczenia nie jest w stanie poradzic sobie z problemami (pomijam oczywiscie tragedie zwiazane z bliskimi) jest slaba psychicznie.

To chyba jest bardziej zlozone.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 22:36 
Cytuj  
Ale Ashton jest slaby psychicznie, co juz sam 20 razy napisal.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.