mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 16:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tu jeszcze nie ma tragedii, mały ZUS...

2 lata i szlus, za dobrze by było.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 16:43 
Cytuj  
Wlasna dzialalnosc, a pomyslcie sobie jak na tej dzialalnosci byscie mieli w takiej Anglii...

zebmccain - ja tak sobie pisze, ja nie wierze w powodzenie takiego czegos, bo wladza ma narzedzia. A zwiazkow nie trawie tez, obalenia przez nich rzadow na pewno bym nie chcial.

tutaj zreszta jest ok opisane:
http://www.naszdziennik.pl/mysl/48587,b ... rowac.html


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 16:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Niah- Ty jesteś z fm group to masz większe pole do rekrutacji hehe


Dowiedziałem się o nich z twojego postu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 17:12 
Cytuj  
No jak to, to ze pracujesz w fm group to na mmorppg.pl juz taka troche urban legend ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 18:09 
Cytuj  
Chyba fml group.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 18:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
haha Fajnie byc naiwnym i wierzyc, ze nagle znikad pojawia sie fajni, uczciwi politycy z madrym programem. Programy sa rozne, ale cel jest jeden - ustawic siebie, rodzine i znajomych i nie ma znaczenia czy to PIS, PO, SLD czy PSL. Nawet jak powstanie nowa partia to na bazie tych samych chciwych swin.

Nie ma alternatywy. Moze poza rewolucja i powieszeniem politykow na drzewach, ale jak nie chcecie rozpierduchy na ulicach to siedzcie cicho i glosujcie sobie na PIS, PO, Korwina, Palikota, albo nie glosujcie wcale. Systemu to nie zmieni.

Nawet gdyby Korwin zdobyl 5% albo nawet 10% to co? Nic. Czesc jego poslow da sie wciagnac w uklad, paru sie osmieszy w mediach i po sprawie. W TVN pojawi sie paru madrych ekonomistow, ktorzy powiedza ze jego program to bzdury itp

Jak wam nie pasuje zyc w tym kurwidolku to zawsze mozna wyjechac, a jak nie to trzeba nadstawiac dupe i dawac sie dalej ruchac i modlic sie zeby za bardzo nie bolalo.


zgadzam się w 100%. Jedyne rozwiazanie to wrócić do systemu kar z przedwojennej polski, gdzie za działalność na szkodę państwa/społeczeństwa czy wzięcie łapówki groziła kulka w łeb. Tylko kto ustanowi takie prawo?

My już nawet się nie zastanawiamy nad powrotem do Polski - miał być wyjazd typowo zarobkowy, a wyszło jak wyszło. Nie ma żadnego sensu wracać.
Zresztą imho cała EU to równia pochyła - lepiej już nie będzie, może być tylko gorzej. Mi ostatnio po głowie zaczyna chodzić Australia/Kanada. 100k CAD/rok dostałbym ponoć od rączki, spokój, cisza, kultura, brak ciapatych, brak polaczków, brak czarnych.

Tor-Bled-Nam napisał(a):

Zrezygnowałem z umowy o pracę na rzecz działalności. Tu jeszcze nie ma tragedii, mały ZUS i ulgi podatkowe plus liniowy, więc dupa umiarkowanie piecze.


jakbyś założył działalność poza Polską, posrałbyś byś się ze szczęścia. No ale wg. ciemnego lemmingowa w Polsce wcale nie płacimy wyższych podatków - a wszyscy co tak twierdzą to kłamią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 19:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No jak to, to ze pracujesz w fm group to na mmorppg.pl juz taka troche urban legend ;)


Tylko za testera robił z tego co słyszałem http://forhome.fmgroup.pl/?linkid=pets&prodid=61

i http://forhome.fmgroup.pl/?linkid=pets&prodid=70 o.O


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 19:42 
Cytuj  
słabe, nawet jak na takiego głupka jak ty


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2013, 20:47 
Cytuj  
Historia pobytu w więzieniu Janusza Korwin-Mikkego http://pokazywarka.pl/p4k62v/

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:51 
Cytuj  
http://niezalezna.pl/46475-obroncy-wale ... t-tw-bolek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 11:06 
Cytuj  
Podpisał, nie podpisał, jakie to ma znaczenie. Pytanie czy donosił, a tutaj nikt nie pokazał dowodów. Dwie wersje historii wałkowane od 20 lat, a Wałęsa i tak przejdzie do historii pozytywnie za to robił przed 89, zasłużył na to.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 39
Dołączył(a): 27.04.2011
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 16:30 
Cytuj  
Z całą pewnością można przyznać, że Wajda to reżyser światowej skali, na równi ze Spielbergiem i Jacksonem.

Jego jedynym problemem jest rodzaj filmów jakie tworzy. Piękny filmy historyczne nigdy nie zdobędą tak wielkiej liczby widzów, jak filmy sci-fi, ekranizacje ksiązek lub typowe amerykańskie ''odmóżdżaczę''


Ostatnio edytowano 27 wrz 2013, 16:31 przez brucehoffman, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 16:30 
Cytuj  
czyim altem jesteś i dlaczego nie piszesz z głównego konta? ;>
wajda to komuch, lewak i ścierwo! o!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 39
Dołączył(a): 27.04.2011
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 16:34 
Cytuj  
Co jest powodem ciągłych oskarżen o to, że jestem czyimś altem?
Jako że jest to moje pierwsze i jedyne konto - nie wiem o co chodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 16:37 
Cytuj  
sounds legit


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 17:24 
Cytuj  
Obecnie Wajda ma podobny problem jak większość ludzi związanych z kultura i biznesem, czyli upolitycznienie, za bardzo chce być tego częścią.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 39
Dołączył(a): 27.04.2011
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 19:40 
Cytuj  
O to bardziej osądzałbym Olbrychskiego

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 22:49 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pytanie czy donosił, a tutaj nikt nie pokazał dowodów
Heh bo Lechu jako prezydent miał prawo swoją tekę spalić i z tego prawa skorzystał

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 23:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Podpisał, nie podpisał, jakie to ma znaczenie. Pytanie czy donosił, a tutaj nikt nie pokazał dowodów. Dwie wersje historii wałkowane od 20 lat, a Wałęsa i tak przejdzie do historii pozytywnie za to robił przed 89, zasłużył na to.


A dowody na to, że nie donosił (zakładając, ze nie donosił) jak wyglądają? :lol:
Jak zwykle popis geniuszu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2013, 07:53 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pytanie czy donosił, a tutaj nikt nie pokazał dowodów
Heh bo Lechu jako prezydent miał prawo swoją tekę spalić i z tego prawa skorzystał


No tak, brak dowodów jest dowodem, że usunięto dowody. Zapomniałbym.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.