mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 15:43 
Cytuj  
Tylko moda, bo mark tak powiedział. Słuchać się mareczka polaczki. Ten janusz biznesu się zna, bo go stać jak sprzeda kilka używanych gierek na ps.

/facepalm

Freelandery się sypią, ale dzięki temu części teraz są tanie. Jest dużo BARDZO DOBRYCH jakościowo zamienników.
Kwestia to kupować komplet części. Wisko się jebie jeśli się cebulactwem jedzie i kupuje najtańsze opony nie do kompletu (na obie osie muszą być takie same, a nie jeden rodzaj na przód, a inny na tył).
No i nie dawać freelandera do garażu z kanałem u pana mietka. Tym autem musi zajmować się ktoś, kto się na tym zna. Wtedy nawet po przekładce będzie się zadowolonym. Freelander to właśnie dobry starter. Tylko strach kupować od januszy. Lepiej sprowadzić z UK, zrobić przekładkę samodzielnie. W sumie wyjdzie ~10k i masz sprawne auto. Oczywiście nie będzie to auto idealne, ale wyjebanie 10k nie boli tak bardzo jak wyjebanie 30k. I jako pierwszy suv się sprawdzi, bo dowiesz się czy coś takiego Ci odpowiada w ogóle.
Fabryczne części do przekładek wiem, że sprowadza sklep http://www.landroverowy.pl
Tylko trzeba zadzwonić i wypytać kiedy będą (zazwyczaj 2 razy w miesiącu mają większą dostawę). Kompetentnie Ci doradzą co kupić i na co uważać przy wyborze samochodu.

Jeżeli będziesz chciał kupić na polskim rynku to sprawdź czy nie powpierdalali tańszych części od opla. Bo to wtedy jest jeżdżąca ruina. Części PRAWIE takie same i niby pasują, ale wtedy ciągle coś się będzie jebać. Przez takie cwaniactwo jest właśnie taki rage na freelandery.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 16:13 
Cytuj  
słuchajcie tczewiaka - to samochodowe guru!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 16:53 
Cytuj  
bonus takiej pseudoterenowki to np. to ze nie musisz odsniezac podjazdu zima i ogolnie zimy nie czujesz, a jak nawet jezdziesz autem na wakacje to tez wjezdzasz w zwirowke i masz lepiej. nie mowie juz o tym ze jak np musisz czasem przejechac jakies bloto czy teren wymagajacy wyzszego zawieszenie to juz po prostu osobowka rady nie da. parkowanie? mercedes akurat ma zajebisty skret nawet w pseudoterenowkach.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 17:12 
Cytuj  
Ja to bym szczerze mówiąc chciał sobie kupić jakąś stara terenówke do offroadów, nie wiem czy w polsce w ogóle jest gdzie taką jeździć, ale lepiej by było po prostu gdzieś wypożyczyć na 2tygodnie, tylko je pewnie trzymają pasjonaci i zapierdalają przy tym na drugi etat, żeby było na chodzie :/. No ale kupic, żeby przez 2 miesiące latem sobie jeździć to trochę słabo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 18:55 
Cytuj  
Kia Sportage, sam o tym myślę ostatnio. Pakowne, wysokie, wygodne i niedrogie. I całkiem nieźle z awaryjnością :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 18:58 
Cytuj  
Cayenne jest fajny! Byly maz mojej parnerki ma, fajnie ryczy jak zajezdza do nas pod dom.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 19:04 
Cytuj  
Cayenne to najdrozszy w utrzymaniu SUV :). Ostatnio, jak gosciowi, który pracuje na tym samym terenie co ja padł, to przez półtora roku nie było widać na parkingu jego porszaka. Pozniej znow zaczal sie pojawiac i zaszlyszalem, ze tyle czasu go nie było, bo jak mu cos jeblo, to naprawa kosztowala 16k.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 19:10 
Cytuj  
Chuja nie moda. Pomijając faktycznie te małe kobietki z dużymi cyckami i ładnymi dupami w wielkich suvach jak Q7.

Cytuj:
Freelandery się sypią, ale dzięki temu części teraz są tanie. Jest dużo BARDZO DOBRYCH jakościowo zamienników.
Kwestia to kupować komplet części. Wisko się jebie jeśli się cebulactwem jedzie i kupuje najtańsze opony nie do kompletu (na obie osie muszą być takie same, a nie jeden rodzaj na przód, a inny na tył).


To akurat wiem, zanim się najarałem odrobiłem pracę odmową :D

Cytuj:
No i nie dawać freelandera do garażu z kanałem u pana mietka. Tym autem musi zajmować się ktoś, kto się na tym zna. Wtedy nawet po przekładce będzie się zadowolonym. Freelander to właśnie dobry starter. Tylko strach kupować od januszy. Lepiej sprowadzić z UK, zrobić przekładkę samodzielnie.


3/4 LR w na otomoto to przekładki. Nie, dziękuje. Jeśli wezmę go, to prawdopodobnie z niemiec. O mechanika się nie martwie, mój brat jest l33t pr0 mechanikiem, więc bardziej opłaca mi się kupić walnięty samochód z niemiec i zrobić go, dzięki czemu będę wiedział, że jest w 100% sprawny niż brać od Janusza, którego niemiec do granicy gonił. :D

Cytuj:

Ja to bym szczerze mówiąc chciał sobie kupić jakąś stara terenówke do offroadów, nie wiem czy w polsce w ogóle jest gdzie taką jeździć, ale lepiej by było po prostu gdzieś wypożyczyć na 2tygodnie, tylko je pewnie trzymają pasjonaci i zapierdalają przy tym na drugi etat, żeby było na chodzie :/. No ale kupic, żeby przez 2 miesiące latem sobie jeździć to trochę słabo.


Rozumiem Cie bardzo dobrze...
Obrazek


:roll: :roll: :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 08:54 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Chuja nie moda.



http://www.motofakty.pl/artykul/moda-na ... wki-1.html

http://ceo.cxo.pl/artykuly/54694/Moda.na.terenowki.html

http://www.polskatimes.pl/artykul/19252 ... l?cookie=1

ostatni link z cookie za free.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:03 
Cytuj  
ja pierdole, co za roznica czy ktos napisze 'moda' czy nie?
ma ochote kupic sobie terenowke to szuka i podpytuje. nie wiem na ki pies musicie robic burdel w kolejnym temacie.

ja bym poszukal jakiegos Jeep'a.
mialem okazje pare razy pojedzic xj, zajebisty feeling. szczegolnie w miescie, gdzie generalnie wszyscy ci ustepuja miejsca :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:06 
Cytuj  
mendol - dla mnie żadna.
Ja tylko zapytałem skąd ta moda, bo osobiście nie widzę żadnego sensu w kupowanie sobie takiej terenówki. A chłopaki się pooburzali jakbym im domowe ołtarzyki zbeszczecił.

Wczoraj robiłem grilla, znajomy przyjechał jaguarem XF rocznik 2009, diesel 3.0, full automat. I aktualnie jestem tym autem oczarowany ;)
Zresztą mi się zawsze te jaguary podobały. Wszystkie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:14 
Cytuj  
No ale stać cię na starego mietka po grubym arabie i dupa cię boli w tym topiku.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:17 
Cytuj  
ale nie ma zadnej mody ja pierdole. nie porownuj zakupu ogarnietego kolesia, do lasek jezdzacych bmw.
ty nie widzisz sensu w wiekszosci rzeczy, ktore robimy, wiec nie rozumiem po co wpadasz ze swoimi madrosciami z dupy.

ta kia sportage wyglada nawet niezle.
kiedys myslalem zeby sciagnac jakiegos landka z uk, ale jednak boje sie tej przekladki (rozmawialem ze znajomymi mechanikami w serwisie land rovera i sie tylko dziwnie usmiechali :) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:19 
Cytuj  
Ja mam przekonanie, że 90% mechników to debile, którze nie do końca wiedzą co robią. Kwiatki też są w ASO, więc może się uśmiechnął bo pomyślałem o gumowej kaczuszce. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:20 
Cytuj  
oczywiście, że nie ma mody na terenówki :lol:
nie ma też mody na jeansy trwającej od kilkudziesięciu lat i na słomiane kapelusze na plażach!!!1

torbuś - w UK jest dużo mniej terenówek. Ten brak mody to jedynie w PL. Więc wystarczy jak kupię jakieś 10-letnie clio po ciapaku za tygodniówkę. Nie muszę się tu jakoś specjalnie przed sąsiadami prężyć ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:24 
Cytuj  
AHHAEHE. byles kurwa kiedys na wsi w uk? to sie moze przejedz i pogadamy o tym, ze jest duzo mniej terenowek.
a co do mody to nie wiem, zapytaj sie ferdka to ci opowie albo filmiki pokaze jak zasluzysz.
nie wspominajac o tym co radziu pisal, duzy, wygodny samochod, gdzie masz w uj miejsca i dojedziesz nim wszedzie. czy to deszcz, bloto, snieg czy piach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:33 
Cytuj  
W murzyńsko-arabskich dzielnicach dla dekoratorów pewnie terenówek nie ma, tylko 10 letnie clio.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 09:50 
Cytuj  
tu ogólnie bardzo mało jest terenówek, nie tylko w murzyńsko-arabskich dzielnicach dla dekoratorów.

Mendol - Byłem - na wsiach jeszcze konno jeżdżą. To mnie zszokowało - jak kowboje podjeżdżają do pubu na koniach. Owszem terenówek wiecej - to akurat zrozumiałe. Ale ja piszę o lądku i o braku mody w Polsce, gdzie szczególnie w dużych ośrodkach miejskich w ciagu ostatnich lat zaroiło się od terenówek. W Polsce na wsiach wciaż dominują maluchy, inne fiaty, ewentualnie 10-letnie clio.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 10:00 
Cytuj  
U mnie na wsi dominuja terenowki, oczywiscie wsrod ludzi ktorzy maja jakis dochod i zajecie. Kupe ludzi oczywiscie jezdzi na rowerach albo chodzi pieszo.

Mysle ze wiekszosc ludzi kupuje typ samochodu ze wzgledu na uzytecznosc a nie mode. Jak ktos jezdzi tylko na trasie dom-praca-centrum handlowe to najlepsze jest cos malego. Ludzie w miescie czesto maja jakies miejsce do wypoczynku za miastem i wtedy terenowka ma sens. Clio jadac na zadupie mozna kolo urwac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 10:02 
Cytuj  
mrynar - to, ze mody na terenówki nie ma to już jest ustalone.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.