mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 13:24 
Cytuj  
Cytuj:
jedziesz mi tu z jakimis bandziorami, moze za chwile mi opowiesz jak twoi kumple zgwalcili 10 letnia dziewczynke bo na blogu im nawsadzala?? Wez sie lecz psychopato.
Teraz to dales do pieca.


OMG. To byl przyklad _TWOJEGO_ myslenia, w ktorym przelewasz wartosci internetu do RL. Napisalem nie czym to dla CIEBIE moze sie skonczyc a jak moga skonczyc ludzie obcujacy z Toba :|

Nie mam ochoty z Toba rozmawiac. Bye :|

Co do skrotow:
a) K - google.pl
b) THX - google.pl
c) EOT - google.pl


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 13:30 
Cytuj  
Cytuj:
Nie mam ochoty z Toba rozmawiac. Bye :|


I cale szczescie - tak trzymaj.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 13:33 
Cytuj  
E tam, jeszcze jedno dopisze ;|

Nudzlio mi sie a jako, ze Twoje posty mnie zawsze lekko smieszyly, doczepilem sie do ciebie :eek:. Bez celu. Nie spodziewalem sie takiej reakcji, ba, nawet zaczales probe rozmowy ze mna na GG w celu wytlumaczenia tej niezbyt jasnej i powaznej (dla Ciebie) sytuacji.

EDITED: Ucielo nie wiem dlaczemu:/

Myslalem, ze bede mogl z Toba sobie milo i mlodziezowo poflamowac ale widze, ze nie moge liczyc na fajna riposte np. z nutka humoru. Juz nie chce nic na Ciebie pisac, bo zaraz mi z sadem wyjedziesz :eek:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-12-16 13:58 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 13:44 
Cytuj  
no i? gdzie konkluzja?


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 14:08 
Cytuj  
Hymmm... a w takim razie skoro juz odwracamy kocura ogonem - po co mnie prowokujesz w topicu ktory nie jest flame?
A jak chcesz flamowac dla humoru to sa odpowiednie znaczki (tak ktos kiedys wymyslil dla ulatwienia), aby mozna bylo odczytac przekaz wlasciwie.
Ja mam ogromne poczucie humoru, zapytaj moich znajomych - ale...
jakos Twoja reakcja na moje riposty nie byla ani humorystyczna, ani zabawna ani dowcipna - byla chamska i tu jakos humoru nie wiedze.
Wiec albo zacznij wprowadzac slowa w czyny, rozluznij posladki jak to mawia IcE i sie nie stresuj tak. Jako pokute zalecam 4h cartoonnetwork :wink:

aha nie dodales ostatnio juz dwa razy EOT :E


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:07 
Cytuj  
Laren, wyjasnij mi jedna rzecz. Mowie po dobroci nie mam zadnych agresywnych zamiarow do Ciebie nie chce Cie ugruzc, ale tylko zapytac.
Dlaczego tak wiele osob jest przeciwko Tobie?
Skad wyniki ich nienawisc i niechec do Ciebie?
Chce zrozumiec dlaczego wzbudzasz takie mieszane uczucia, moze jestes nierozumiany na tym forum, dlatego pytam Ciebie nie innych.
Sorry ze to nie jest pm, ale moze dzieki temu wiekszosc forumowiczow przekona sie do Ciebie ?
I na koncu czy nie uwazasz, ze bylo by przyjemniej gdyby Cie tu nie bylo ?


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:22 
Cytuj  
LOL MoPS... :smile:
Po czym wnosisz ze tak WIELE osob mnie nie lubi :razz:
moze zrob liste heh pewnie mocno bys sie zdziwil.
Ja istnieje na scenie MMOG od poczatku, zrobilem dla ludzi z tej sceny bardzo duzo, pomoglem setkom osob zainteresowac sie i wejsc w swiat mmogow, zrobilem kilka serwisow, kilka gildii itd. i nadal to robie - kazdy ma prawo mnie nie lubic lub lubic ale nie sadze zebym mial wiecej tych co mnie nie lubia od innych - kazdy ma takich co go nie lubia.
Poza tym ja kwidze to Ty tu jestes od niedawna, wkroczyles w to community z nienajlepsza opinia, stale ja pogarszasz, wlasni koledzy sie odcieli od ciebie, nei ma cie w ekipie battlent, nie ma cie w ekipie ashenvele, cala masa ludzi potepia to co zrobiles a ty smiesz twoerdzic ze to ja tu jestem nei potrzebny? buheehh... masz tupet stary... czy moze lizu lizu jak sie tu zwykle mawia bo nie masz juz swojego moejsca i szukasz nowego? Zareczam ci chlopcze ze tym sposobem go nei znajdziesz - zapewne pomyslales ze tak mnie tu nie nawidza ze jak o tym napiszesz zebym sobie stad poszedl to cie pokochaja jak syna? :grin:
ehh... MoPs to ja ci dobrze radze, wlaz pod ten kamien spod ktorego wyalzles i nie pogarszaj i tak swojej slabej sytuacji.

Oszukujac mnie oszukales ogromna ilosc osob - a to czy oni mnie lubia nie bedzie mialo dla Ceibie znaczenia, oni nie polubia ce tylko za to ze ty nie lubisz mnie... dales dupy i dlugo sporo osob bedzie to pamietalo...

I jeszcze jedna przyjacielska rada bo szkoda mi mlodego czlowieka jakim jestes - BADZ SOBA! zawsze, i na sile i sztucznie nie zmieniaj kolorow jak kameleon.

ps. a liste zrob, bedziesz mial przynajmniej spis potencjalnych kolegow o ile sie z nimi bedziesz potrafil dogadac - ciekawe ilu ludzi tak bardzo mnie nie lubi ze znajdze sie na takiej lisce :smile:

Nie wiem czy wiesz ale masa ludzi jest tu od lat, nie tylko po to aby wymieniac informacje, ale po to bo lubia tu byc, lubia czasmi dogryzc, ugryzc, podac reke, pochwalic lub zganic... ostre starcia na mmorpg to chlep powszedni :smile: nie jeden zjadl tu zeby na tym... ale to jest fun :razz: jak gra...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:30 
Cytuj  
Dobrze jest wiedziec, kiedy fun sie konczy.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:33 
Cytuj  
no wlasnie kon no wlasnie :smile:

BTW: przeczytaj wczorajszego prv tu na forum :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:50 
Cytuj  
Juz go tam nie ma, bo skasowalem od razu po przeczytaniu pola ''autor''.

I nie mow na mnie kon, pls :( Tak mowia do mnie koledzy.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:54 
Cytuj  
Hehe
1/10 odpowiedzi na moje pytanie a pozniej sie znowu do nie przyczepil i jeszcze mi rady daje :grin:
Laren Ty powinienes jakims psychologiem byc, Ty tak dobrze znasz ludzi, a moze juz jestes, psychoanalityk ? ;o

Ale mnie nie wciagniesz w swoje klepanie bezsensu, i Twoje "argumenty" splywaja po mnie, jak po kaczce, to Ty probujesz ciagle konflikt robic, zrobiles tam, teraz robisz tutaj. Ja do Ciebie z prostym pytaniem a Ty ze nie umiesz na nie odpowiedziec, to ejszcze mnie pouczasz. Daj juz sobie spokoj k ?

Juz wiem dlaczego ludzie nie chca z Toba rozmawiac :/
Tak, tak teraz znowu wylej swe zale...

edit: blee literowki O.o

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: MoPs dnia 2003-12-16 16:57 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:56 
Cytuj  
Heh konrador to jak przestane pisac KON to kto bedzie? ;P

Skoro skasowales nie czytajac - a na 100% przeczytales :wink: - to Twoja strata albo moze nie, rob jak chcesz...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 17:03 
Cytuj  
Oj MoPs MoPs... jeszcze wiele wody przez mlyn przeplynie zanim bedziezs mogl cokolwiek wyczytac w moich postach, poza bzdurami o jakich piszesz...

Dalem ci rade ty masz to w dupie i luz, twoja sprawa zrobisz jak zechcesz nic mnie to juz nie obchodzi co sie z Twoja psychika stanie jak tak dalej pociagnies.
Wiesz w mojej niewiele sie juz zmieni bo sie uksztaltowala ale twoja dopiero sie rozwija jak ja nakarmisz czyms takim to skonczysz marnie... zreszta ok nie mi dawac Tobie rady.

A bedac konsekwetnym - to o ile cofniesz sie kilka postow do gory zobaczysz swoj gdzie piszesz ze to ty sie nie odczepisz i nadal bedziesz robil to co robisz wobec wwc.pl i mnie - w dodatku czegos sie uczysz jednak bo uzywasz moich zwrotow np. o kaczce :smile: heh
... wiec lepiej sie zdecyduj czy masz zamiar to skonczyc czy jeszcze troszke sie pomeczysz... bo mi to co ty robisz wisi okoniem...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 17:11 
Cytuj  
Nie wiedzialem ze Ty wymysliles zwrot o kaczce :grin:. Musze za kazdym razem gdy go uzyje pisac "blabla" made in Loren ?
A jak sie mam uczyc od kogos kto ma juz spaczona psychike ?
Ale zauwazylem, ze nauczyles sie w koncu pisac moja ksywe, gratulacje robisz postepy :grin:
co do reszty to oczywiscie lol z mojej strony ;]


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 18:18 
Cytuj  
heh nie ja go wymyslilem ale uzylem w tym topiku i to byl zarcik :razz:

Tak tak MoPs ja wiem ze dla Ciebie to wszystko jest lol bo mysli skutecznie omijaja twoja glowe wiec jedyny zdrowy impuls jaki funkcjonuje w twoim ukladzie nerwowym zmusza cie do wystukania LOL paluchem kiedy brak innej reakcji poza bluzganiem :smile:

[edit: hehe walnalem sie i zamiast MoPs napisale mKonrador heeh to chyba z przyzwyczajenia - sorry Konrador]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Laren dnia 2003-12-16 18:29 ]</font>

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 20:31 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, ze podchodzac do serwisu wwc.pl NEUTRALNIE (nie wiedzialem z poczatku czyje to i po co), nie spodobal mi sie po prostu. Zbyt bardzo wyglada graficznie zerzniety z blizzardowskiego i newsy to idealne kopie tych z zachodu... geez chociaz troche wysilku i wlasnej tresci:<
Jak jest teraz nie wiem, nie zagladam:O

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 22:31 
Cytuj  
Heh Peon nie jest rzniety a w klimacie blizzardowskiego bo taki mial byc :smile: Wystarczy zobaczyc najslynniejsze strony o WoW to sa dopiero kopie graficzne oryginalu :smile: ale to fan site i takie rzeczy to normalka. Czesto rozne firmy robia nawet takie zestawy dla fansitow z grafika, lauoutami itp. do uzycia.
Co do newsow to chyba chodzilo ci nie o wwc.pl :smile: bo sie tu kompletnie nie zgadza za to zgadza sie z innym serwisem np. tym ktory ... zrezsta wasnie sa zakonczone MoPs polecial wiec nic juz nie powiem :smile:

A skoro Peon :smile: zaczales ten topik to zrob koncowke i zamknijmy juz temat bo jest nudny powoli jak flaki z olejem :smile: a MoPs nabija sobie licznik i jeszcze ktos pomyli ze napisal 20 wartosciawych postow w temacie MMOG a niestety wiedzy nie ma w tym zadnej :smile:

Ja sie pewnie znowu pojawie na mmorpg przy nastepnym flame Konrador vs Laren - bo konrador to tak mnie lubi ze jak juz nie ma na kim kolkow ciosac trenuje na mnie - ale luz chetnie sie rozwerwe raz na miesiac heheh... szkoda tylko ze mam za malo czasu aby zagladac na mmorpg i jeszcze robic dla mmogpost...

CUL8ER KIDS :grin:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 22:53 
Cytuj  
Laren dopoki Ty bedziesz pracowal w mmogspot, dopoty ludzie sie beda mieli z czego smiac a ten topic bedzie sie ciagle rozwijal. I nie wypowiadaj sie na temat mojej wiedzy czlowieku, ktory uwaza ze beta WoW juz sie rozpoczela :/
a premiera WoW zostala juz wyznaczona, bo jakis tam sklepik interenetowy strzelil ot tak sobie date WoW, a nad biednym glupim Larenem wyskoczyla zaroweczka-o przelozyli date premiery, musze o tym powiadomic ludzkosc...zalosne
Ty wiesz wogole co to jest Warcraft ?


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 00:00 
Cytuj  
Topic closed. :<
I ban thee~.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2003, 16:17 
Cytuj  
Obrazek

Penny Arcade jak zwykle pasuje do wydarzen:o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.