mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wszyscy placzacy moga serdecznie wypierdalac, kibice, ktorzy kibicuja tylko jak druzyna wygrywa to nie kibice.


robal ale nasza druzyna nie wygrywa nic :) i tak wszyscy kibicowali w nadziei, ze moze w koncu sie uda.
nie wspominajac o tym, ze oni naprawde w uj kasy dostaja za to 'granie'.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:59 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Skoro po euro, w klubowej nic nie znaczymy to może teraz ktoś się weźmie za leśnych dziadków. Czy mi się wydaję, czy polska drużyna nie miała żadnej taktyki a smuda nie potrafił zareagować na to co się dzieje, ani zmotywować piłkarzy w przerwie? Ale jak na gościa po podstawówce to przyznacie, że się nieźle ustawił. hehe

45 tys euro miesięcznie drogą nie chodzi ;)


obstawiając przed ostatnimi meczami 1000 zł na to że Czechy i Grecja wyjdą z tej śmiesznej grupy można było zarobić ok 80tys. zł


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 00:39 
Cytuj  
Smude po prostu przeroslo prowadzenie kadry. Z drugiej strony mozna powiedziec, ze to wina pilkarzy, w koncu to oni, a nie Smuda pierdolili dobre sytuacje jedne za druga. W kazdym meczu tych mistrzostw po 45min powinnismy prowadzic conajmniej 2:0...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 00:46 
Cytuj  
haha, jeszcze gorący felietonik mojego ulubionego Kowala :D

jedzie ostro bez trzymanki po Smudzie

http://www.weszlo.com/blog/2/830


i afery biletowej ciąg dalszy, teraz głos zabrał Kuba

http://www.sport.pl/euro2012/10,109079, ... e_sie.html


oczywiście dupowłazy podostawały bilety, zasłużeni polscy piłkarze i rodziny obecnych reprezentantów nie

poniżej mały artykuł o biletach
Nie tylko Młynarczyk. Lubański, Boniek, Gorgoń i inni. PZPN nie odezwał się w sprawie biletów na Euro...
http://www.weszlo.com/news/10643-Nie_ty ... ow_na_Euro


i jeszcze o meczu
http://www.weszlo.com/news/10836-Chcial ... gnaj_Dyzmo


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 01:08 
Cytuj  
Z jednej strony brawo Kuba, z drugiej kurwa to taka tragedia jakby rodzina ogladnela mecz w TV? No ja pierdole....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 01:10 
Cytuj  
Powinni udupic to cale PZPN teraz jezeli to co mowi dzejkab jest prawda. Jak zwykle gowno musialo trafic w wentylator w tym debilnym kraju.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 01:17 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Powinni udupic to cale PZPN teraz jezeli to co mowi dzejkab jest prawda. Jak zwykle gowno musialo trafic w wentylator w tym debilnym kraju.

jest prawdą, o tym już się mówiło przed mistrzostwami, tylko sami piłkarze nie ogłaszali tego publicznie


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 01:19 
Cytuj  
Wszyscy maja nagle pomrocznosc jasna ze Smude na selekcjonera forsowaly media i kibice, a nie pzpn? i to od lat jeszcze przed holendrem?
Co do tych powyzszych typowan kto powinien grac, a kto nie to ludzie bez przesady... jedynie z Zewlakowem sie zgodze bo mial naprawde fajny sezon, ale przy okazji jest po prostu doswiadczony i nawet nie grajac moglby cos pomoc... cala reszta wraz z "polskim Beckhamem" nic wiecej by nie pokazala i taka jest prawda. W polsce trzeba wypierdzielic to gowno w postaci pzpnu, jebac dyskwalifikacje dla repry przez fifa i po prostu zbudowac od postaw zwiazek pilki noznej. Trzeba zmienic cale to gowno trenerskie i myslenie wiekszosci polskich kopaczy zeby kasowac ile sie da i nie narobic opierdalajac sie na treningach.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 05:38 
Cytuj  
strefa kibica na warszawskim , pierwsza klasa jak i melanz ;]

do Zoba za X lat Polsko !


_________________
www.methodwow.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:11 
Cytuj  
A powiedzcie mi jak to jest, że rosja mając tyle samo pkt. co grecja i lepszy stosunek bramkowy jest na 3cim miejscu ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:12 
Cytuj  
Podsumowanie meczu Polska - Czechy

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:24 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
A powiedzcie mi jak to jest, że rosja mając tyle samo pkt. co grecja i lepszy stosunek bramkowy jest na 3cim miejscu ?

decyduje bezposredni wynik, a grecja wygrala z rosja. O ile w ligach to jest ok, to w takim turnieju to chyba wolalbym bilans bramek.

Obrazek


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Atherius napisał(a):
A powiedzcie mi jak to jest, że rosja mając tyle samo pkt. co grecja i lepszy stosunek bramkowy jest na 3cim miejscu ?

decyduje bezposredni wynik, a grecja wygrala z rosja. O ile w ligach to jest ok, to w takim turnieju to chyba wolalbym bilans bramek.


Taki system jest sprawiedliwszy w kazdym wypadku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:47 
Cytuj  
W Gdansku chyba dzieki Irlandczykom niektorzy nauczyli sie przegrywac:

http://www.trojmiasto.pl/video/embed/3370


Ostatnio edytowano 17 cze 2012, 08:48 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Atherius napisał(a):
A powiedzcie mi jak to jest, że rosja mając tyle samo pkt. co grecja i lepszy stosunek bramkowy jest na 3cim miejscu ?

decyduje bezposredni wynik, a grecja wygrala z rosja. O ile w ligach to jest ok, to w takim turnieju to chyba wolalbym bilans bramek.


Bez SĘSU.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Z ruskimi zagrali zajebiscie, tak jak pierwsza polowe z grecja. Mecz z czechami byl slabszy, ale braklo troche szczescia w pierwszej polowie. Odkad zyje to nie widzialem tak dobrze grajacej reprezentacji polski, milo sie to ogladalo..


robal jakiego szczescia? :) celowanie w swiatlo bramki, umiejetnosc celnego strzalu z pierwszej pilki, poprawnego przyjecia to nie kwestia szczescia ;)
i zagrali zajebiscie? moze na tle panstw bylego bloku wschodniego zagrali dobrze, nawet bardzo ale to za malo na taka impreze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Atherius napisał(a):
A powiedzcie mi jak to jest, że rosja mając tyle samo pkt. co grecja i lepszy stosunek bramkowy jest na 3cim miejscu ?

decyduje bezposredni wynik, a grecja wygrala z rosja. O ile w ligach to jest ok, to w takim turnieju to chyba wolalbym bilans bramek.

w wiekszosci lig wazne sa strzelone bramki/bilans :D bezposrednie starcia to najlepsze wyjscie na turnieje, rosjanie sami sa sobie winni


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 09:41 
Cytuj  
zagralismy najlepiej z tych wszystkich mistrzostw , bo 3 mecz zazwyczaj byl juz o pietruche
mendol ma racje , to za malo na taka impreze , 3 pilkarzy co cos grali a reszta randomy niewiadomego pochodzenia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 09:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
A ja jestem dumny z reprezentacji, organizacji turnieju, postawy naszych pilkarzy.

Wszyscy placzacy moga serdecznie wypierdalac, kibice, ktorzy kibicuja tylko jak druzyna wygrywa to nie kibice.

Jedno co można naszej drużynie zapisać na plus to to że grali i starali się coś zrobić. No i bramkarz dawał radę. Natomiast krytyka samej gry jest uzasadniona. Polegli pod względem taktyki, bo jedyne co potrafili zrobić to atak na hura przez pierwsze 20 min, co czesi rozsądnie przeczekali. Po takim początku nie mieli już sił na grę, co pokazali w 2 połowie. Wg komentatorów czesi w turnieju przebiegli więcej kilometrów niż polacy więc nie wiem jak to jest że inni mogą być lepiej przygotowani fizycznie a nasi nie, ale nie wnikam nie znam się na tym. Pomysłu na rozegranie piłki w naszej drużynie brak, umiejętności celnego podania piłki koledze również. Strzały z pierwszej piłki :roll: Obrona żal.pl przy stracie bramki na naszym polu karnym było 2-3 obrońców podczas gdy na polu karnym czechów w takiej sytuacji prawie zawsze byli wszyscy. Ja tam nie jestem jakimś kibicem nie wywieszałem za okno flagi tyskiego ani nie obwiesiłem samochodu flagami więc generalnie jakoś mnie twoje "wypierdalać" nie rusza, niemniej dla zachowania powagi dyskusji muszę napisać: sam wypierdalaj.


Ostatnio edytowano 17 cze 2012, 09:56 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 11:01 
Cytuj  
czy grecja była lepsza od naszych lub sowietów ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.