mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:08 
Cytuj  
Ja piorkuje jak ten z bozej laski wyrokowiec i opalony warchol jest powaznym politykiem to ja dziekuje wszystkim powaznym politykom w tym kraju

no i widzisz tusk zignorowal jego wyborcow i generalnie przez to gowno wygral on i PO


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:11 
Cytuj  
lutus napisał(a):
ale... Pan Marcinkiewicz i jego gabinet bardzo mi sie podobaja


mnie przez chwilę, do momentu gdy nie zapowiedzieli że wycofają zaskarżenie ustawy o górnikach w TK


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:25 
Cytuj  
KromeR:
Nie stać na nic więcej, poza udowadnianiem, jacy to inni są głupi. Tak Polsce nie pomożesz.

Karol66 napisał(a):
Krotki quiz - kto to powiedzial?...

Pisałem już w poprzednich postach, że PiS nie szanuje Leppera za jego przestępstwa, tylko szanuje jego liczny elektorat. 2,3 mln ludzi głosując na niego wyraziło w ten sposób swoje zdanie. Jednego Leppera i 53 innych posłów Samoobrony można bezkarnie olać, ale 2,3 mln Polaków już nie bardzo. Myślisz, że PiS cieszy się z tego, że tylu ludzi popiera Samoobronę? Nie sądzę. Uważasz, że PiS powinien robić sobie wrogów z wyborców Leppera dlatego, że ich kandydat popełnił przestępstwa. Ale PiS nie chce budować IV Rzeczpospolitej na wojnach i kłótniach z każdym, kto nie jest bez skazy. Obłudne? Możliwe. Podstępne? Zapewne. Ale jak można wpływać na ogólną sytuację w kraju, jeśli będzie się uznawać racje tylko tych, którzy są zbliżeni poglądami, a resztę po prostu się zignoruje?
PO jakoś nie umie dogadać się z nikim, kto nie jest liberałem. A że PiS umie rozmawiać i z ludowcami, i z lewicowymi radykałami, i z prawicowymi radykałami to teraz usiłuje się robić im z tego zarzut.

Karol66 napisał(a):
Parafrazujac stary kawal...

Parafrazując stary kawał...Donald Tusk kiedyś założył Kongres-Liberalno Demokratyczny, który w 1993 roku startował do wyborów pod hasłem "milion nowych miejsc pracy". Przegrał, jego partia nie weszła do sejmu. W związku z tym KLD połączył się z Unią Demokratyczną i wspólnie utworzyli Unię Wolności. Po początkowcyh sukcesach (koalicja rządowa z AWS w latach 1997-2000) w wyborach w 2001 UW przepada, a Tusk ponosi przegraną w wyborach na przewodniczącego tej partii. Zabiera więc swój dawny KLD z UW i zakłada wspólnie z Płażyńskim i Olechowskim PO. PO A.D. 2005 uzyskuje drugi wynik w kraju, a mimo to nie może uczestniczyć w rządzeniu, chociaż wszyscy na tego oczekiwali...

Przychodzi Tusk do psychoanalityka.
- Co panu dolega?
- Panie doktorze, czego się dotknę to spieprzę...


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 15:49 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Pisałem już w poprzednich postach, że PiS nie szanuje Leppera za jego przestępstwa, tylko szanuje jego liczny elektorat. 2,3 mln ludzi głosując na niego wyraziło w ten sposób swoje zdanie. Jednego Leppera i 53 innych posłów Samoobrony można bezkarnie olać, ale 2,3 mln Polaków już nie bardzo.


W wyborach 2001 Saoborona uzyskala wynik 10,20%. Głosowalo na nia 1 327 624 osob.
To znaczy ze jesli na Ciebie glosuje 1+ mln osob to (cytuje kaczynskich) "jestes przestepca i nalezy Cie izolowac" ale jesli glosuje na Ciebie 2 mln osob to (znowu cytuje kaczynskich) jestes "uzdolnionym czlowiekiem".

Moze nam powiesz jaki dokladnie trzeba ostrzymac wynik wyborczy zeby z izolowanego przestepcy przeistoczyc w sie w wicemarszalka sejmu?
1.5mln? 1.6mln?
Na razie wiemy tylko ze jest to gdzies pomiedzy 1.3mln a 2.3mln glosow.

ROTFL, czlowieku - dorabiasz ideologie do zwyklego TKM.
Nie mam pojecia jak bedzie rzadzil PiS ale jak na partie "ideowa" i "bezkompromisowo uczciwa" to kiepsko zaczal.
Jesli tak bedzie trzymal to wkrotce zostanie mu z nazwy tylko "i".

EDIT:
A co do zyciorysow czyli:

Cytuj:
Donald Tusk kiedyś założył Kongres-Liberalno Demokratyczny, który w 1993 roku startował do wyborów pod hasłem "milion nowych miejsc pracy". Przegrał, jego partia nie weszła do sejmu. W związku z tym KLD połączył się z Unią Demokratyczną i wspólnie utworzyli Unię Wolności. Po początkowcyh sukcesach (koalicja rządowa z AWS w latach 1997-2000) w wyborach w 2001 UW przepada, a Tusk ponosi przegraną w wyborach na przewodniczącego tej partii. Zabiera więc swój dawny KLD z UW i zakłada wspólnie z Płażyńskim i Olechowskim PO. PO A.D. 2005 uzyskuje drugi wynik w kraju, a mimo to nie może uczestniczyć w rządzeniu, chociaż wszyscy na tego oczekiwali...


To posluze sie cytatem :)

Jarosław Kaczyński był nie tylko ojcem chrzestnym prezydentury Wałęsy, lecz także patronował powstaniu dwóch rządów i koalicji rządowych. Tyle że jego sukcesy obracały się przeciwko niemu. Najpierw wspierał pomysł powołania na premiera Tadeusza Mazowieckiego, by później popaść z nim w konflikt. Podobnie było w przypadku rządu Jana Olszewskiego. W 1991 r. z jego inicjatywy Olszewski został premierem, ale szybko zerwał się ze smyczy, więc Kaczyński zaczął go zwalczać. W 1993 r. Jarosław Kaczyński nie wszedł do Sejmu i zniknął ze sceny. W 1997 r. chciał zostać wiceprzewodniczącym AWS, ale przegrał z kretesem. Wypłynął dopiero w szalupie o nazwie PiS.


Ty pewnie widzisz w tym nieustajace pasmo sukcesow :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 3 lis 2005, 16:43 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 16:34 
Cytuj  
@Sargeras
ROTFL

Ogolnie to mnie to ani ziebi ani prazy, ale Twoj fanatyzm rozklada mnie na lopatki.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 18:14 
Cytuj  
Zychoo hehe mozna to odrazu poznac ze dyskusja z nim nie ma sensu (bo po co gadac z kims kogo nie przekonasz, bedac osoba do przekonania, po paru argumentach) jak wspomnial o PiSie i braku przestepcow, pozniej powiedzial ze jednak sa, a teraz PiS szanuje kazdego za elektorat.
Ogolnie to sie wszystko wyklucza, ale idzie ciagle w jednym celu, zeby postawic PiS w jak najlepszym swietle i nie wazne czy poprzednie posty wykluczaly nowe swoja trescia. Byleby ludzi przekonac; "propaganda".

Dodajmy teraz ta propagande i wyobrazcie sobie jedna partie rzadzaca (co nie zaistnieje, ale zawsze mozne sobie "image" w glowie palnac) i co mamy? ...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 19:25 
Cytuj  
Ja vohl, main Fuhrer!


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:10 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
KromeR:
Nie stać na nic więcej, poza udowadnianiem, jacy to inni są głupi. Tak Polsce nie pomożesz.



Ja nie udowadniam jacy "inni sa glupi" tylko przedstawiam swoje zdanie o Lepperze. Swoja droga ty tez nie pomozesz Polsce takim gadaniem, bo od gadania jeszcze nic nie uroslo... A ja chcialym zeby Polske nie tworzyli ludzie z wyrokami i nie prezentujacy soba nic poza negatywmi opiniami na temat innych (vide Mr Leppiej nie robi nic poza udowadnianiem jacy inni sa glupi).

Sargeras napisał(a):
Ale PiS nie chce budować IV Rzeczpospolitej na wojnach i kłótniach z każdym, kto nie jest bez skazy.


Bede przewrotny i sie zapytam jak to sie ma do idei rozliczania wszystkich jaka prezentowal PiS? Czemam na sensowna odpowiedz :D


A co do PiS i PO to tylko tyle ze czuje sie OSZUKANY. I w sumie nie wiem przez kogo bardziej. Przez PiS ze jest tak zachlanne na stolki czy przez PO ktore nie potrafi dojsc z PiS do porozumienia.

Ponadto jest cos znamiennego w dzieleniu "koryta" jakie sie mialo dokonac przy podziale MSWiA na MSW oraz iA, a takze w tym ze prawicowe koalicje nigdy nie trwaja dlugo... Nie uwazasz? :wtf:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 23:31 
Cytuj  
To raczej PiS nie moze dojsc do porozumienia z PO. Sprawy programowe zostały wyrzucone na drugi plan. Szkoda bo akurat w tym mogliby sie dogadac. Jednak PiS uważa że 3% przewaga w wyborach parlamentarnych pozwala im decydować o wszystkim mając za nic zdanie PO. Miał być marszałek dla PO. Jest z PiS. PiS argumentuje ze nie wybrala Komorowskiego za jego złośliwość, ciętość języka, ale na Leppera człowieka z paroma wyrokami zgodziła się bo "Lepper sie zmienił" i bardziej im pasuje. Rokita jako wicepremier miał sobie wybrac ministerstwo. Wybrał MSWiA. PiS mówi nie. PO ma dostać administracje, MSZ gdzie najwięcej do gadania ma prezydent i premier. PO ma dostać ministerstwa gospodarcze aby spełniać chore pomysły PiS. W takiej sytuacji jaki sens dla PO ma udział w koalicji? Gdyby PO sie na to zgodzila PiS zwalilby cała wine na PO.

Dziwie sie ludziom że tak naiwnie wierzą w populistyczne słowa PiSu, Samoobrony itp. Pierwszy lepszy mieszkaniec wsi czy słuchaczka radia maryja nie ma pojecia co sie dzieje na scenie politycznej. Wie tylko ze Rydzyk/Lepper mówi ze Kaczynski i PiS sa w porzadku i ze trzeba wierzyc kazdemu ich słowu. Wogle nie licza sie czyny.

Jest to odpowiedz m.in. na teksty fanatyka Sargerasa. Długie teksty piszecie. Trudno na nie sie odpowiada. Starajcie sie pisac krocej i zwieźlej :]

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:42 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
To znaczy ze jesli na Ciebie glosuje 1+ mln osob to (cytuje kaczynskich) "jestes przestepca i nalezy Cie izolowac" ale jesli glosuje na Ciebie 2 mln osob to (znowu cytuje kaczynskich) jestes "uzdolnionym czlowiekiem".
Moze nam powiesz jaki dokladnie trzeba ostrzymac wynik wyborczy zeby z izolowanego przestepcy przeistoczyc w sie w wicemarszalka sejmu?
1.5mln? 1.6mln?
Na razie wiemy tylko ze jest to gdzies pomiedzy 1.3mln a 2.3mln glosow.

Nie wiem. Mnie też się nie podoba, że nie da się ukrócić wszystkich patologii, ale kto chce osiągnąć sukces w polityce, musi się z tym liczyć. O tym za chwilę.
Mały eksperyment myślowy:
Za 5 lub 10 lat w wyborach na prezydenta startuje była prostytutka, która kiedyś oddała swoje dzieci do domu dziecka, miała wyrok za handel narkotykami i masę innych spraw, w które była zamieszana lub podejrzana. Dostaje np. 4 mln głosów i zajmuje 2 lub 3 miejsce wyborach.
Co wobec tego należałoby zrobić? Według stanardów części osób wypowiadających się w tym topiku należałoby ją deportować i zabronić powrotu.

Karol66 napisał(a):
ROTFL, czlowieku - dorabiasz ideologie do zwyklego TKM.
Nie mam pojecia jak bedzie rzadzil PiS ale jak na partie "ideowa" i "bezkompromisowo uczciwa" to kiepsko zaczal.

PiS chce naprawy życia politycznego w Polsce, a w tym celu należy przede wszystkim rozbić układy biznesowo-polityczno-przestępcze. To jest ich priorytet, bo te patologie są o wiele groźniejsze, niż radykał Lepper.

Karol66 napisał(a):
To posluze sie cytatem :)
Jarosław Kaczyński był nie tylko ojcem chrzestnym prezydentury Wałęsy, lecz także patronował powstaniu dwóch rządów i koalicji rządowych. Tyle że jego sukcesy obracały się przeciwko niemu. Najpierw wspierał pomysł powołania na premiera Tadeusza Mazowieckiego, by później popaść z nim w konflikt. Podobnie było w przypadku rządu Jana Olszewskiego. W 1991 r. z jego inicjatywy Olszewski został premierem, ale szybko zerwał się ze smyczy, więc Kaczyński zaczął go zwalczać. W 1993 r. Jarosław Kaczyński nie wszedł do Sejmu i zniknął ze sceny. W 1997 r. chciał zostać wiceprzewodniczącym AWS, ale przegrał z kretesem. Wypłynął dopiero w szalupie o nazwie PiS.

Ty pewnie widzisz w tym nieustajace pasmo sukcesow :D

Porażka Jarosława i Lecha Kaczyńskich polega na tym, że chcieli wyeliminowania z życia politycznego zbrodniarzy komunistycznych, zdrajców służących interesom Związku Radzieckiego (a potem Rosji), funkcjonariuszy wywiadu uwikłanych w afery przemytnicze, kłamców lustracyjnych (że wymienię tylko najgroźniejsze patologie). Ludzie, których znali w Solidarności i których popierali albo z tego zrezygnowali (Tadeusz Mazowiecki i jego "gruba kreska", Lech Wałęsa i jego "wzmacnianie lewej nogi"), albo zostali bezwzględnie wyeliminowani (Jan Olszewski i jego nagła dymisja w momencie, gdy chciał przeprowadzić lustrację, Porozumienie Centrum- ówczesna partia braci Kaczyńskich, jako jedyna broniła rządu Jana Olszewskiego). Porażka braci Kaczyńskich w tej dziedzinie była porażką dla Polski.

Pieszczoch napisał(a):
Zychoo hehe ...

Way of thinking by Pieszczoch:
- najeżdżanie na PiS= w porzo
- bronienie PiSu= propaganda

Pieszczoch napisał(a):
Dodajmy teraz ta propagande i wyobrazcie sobie jedna partie rzadzaca (co nie zaistnieje, ale zawsze mozne sobie "image" w glowie palnac) i co mamy?

W krajach, gdzie jest faktycznie system dwupartyjny (USA, Wielka Brytania), partia wygrywająca wybory bierze wszystkie stanowiska. Czy tam demokracja jest zagrożona?

KromeR napisał(a):
Swoja droga ty tez nie pomozesz Polsce takim gadaniem, bo od gadania jeszcze nic nie uroslo

Ja też wolę czyny od słów.

KromeR napisał(a):
Bede przewrotny i sie zapytam jak to sie ma do idei rozliczania wszystkich jaka prezentowal PiS? Czemam na sensowna odpowiedz

PiS ma swoje priorytety:
- zreformować Wojskowe Służby Informacyjne poprzez wyeliminowanie ludzi zajmujących się handlem bronią, przemytem, praniem pieniędzy i ogólnie służeniem swojej kiesie, a nie Polsce
- oczyścić służby specjalne z osób wdających się w rozgrywki pomiędzy politykami i światem biznesu, zamiast służących Polsce
- zreformować policję poprzez usunięcie osób niekompetentnych i skorumpowanych i podniesienie wydajności pracy policji poprzez reorganizację jej struktury i przepisów wewnętrznych
- usunąć z życia publicznego kłamców lustracyjnych i aferzystów, którzy działali lub działają na szkodę Polski
Lepper jest na dalszym miejscu. A może jeszcze się poprawi?

Carnillon napisał(a):
Starajcie sie pisac krocej i zwieźlej

Staram się, ale to trudne. Jestem tu jedynym fanatykiem.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:11 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
PiS ma swoje priorytety:
[cut]coś tam o kompetencji przy 'wymianie na swoich'


ROTFL
Na szefa ABW wsadzili osobę bardzo kompetentną komendanta straży miejskiej.
Szefem policji zostaje strażnik graniczny, który może pochwalić się 7-letnim stażem pracy w służbach mundurowych. W normalnych warunkach nawet nie spełniałby wymagań na zostanie komendantem posterunku, a tu proszę :D
PiSS OFF ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:17 
Cytuj  
Dziwna sprawa wczoraj rzecznik PiS, A.Bielan telefonicznie w tvn24 powiedzial, ze Komorowski nie zostal marszalkiem bo PO niczego nie chciala w zamian dac :wtf: , a jest tak, iz parta ktora wygrywa bierze marszalka.. przecie wczesniej byl "konfliktowy". No ale w sumie temat juz przestarzaly.

Jak tak czytam posty Sargerasa, to wychodzi, iz L i J Kaczynscy to kurde bohaterzy narodowi, ze tez nikt tego wczesniej nie zauwazyl... wyczyszcza nam polityke z aferzystow, oczywiscie tylko tych nielubianych/niewygodnych bo reszta "a moze sie poprawi".

Btw. Ja myslalem ze priorytetem PiSu jest zbudowanie 3mln mieszkan ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:22 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Btw. Ja myslalem ze priorytetem PiSu jest zbudowanie 3mln mieszkan ;)


:D To muszą się streszczać. Wybory były 40 dni temu, powinno już stać 40 tys.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:51 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Mały eksperyment myślowy:
Za 5 lub 10 lat w wyborach na prezydenta startuje była prostytutka, która kiedyś oddała swoje dzieci do domu dziecka, miała wyrok za handel narkotykami i masę innych spraw, w które była zamieszana lub podejrzana. Dostaje np. 4 mln głosów i zajmuje 2 lub 3 miejsce wyborach.
Co wobec tego należałoby zrobić? Według stanardów części osób wypowiadających się w tym topiku należałoby ją deportować i zabronić powrotu.


Co za bzdura.
Chodzi nam o to, ze otrzymanie mandatu posla nie czyni z oszusta porzadnego czlowieka a tak wlasnie twierdziesz i Ty i kaczynski.
Z Twojego "experymentu" wynika ze jesli dziwka dostanie mandat posla to staje sie automatycznie "dama".
A ja twierdze ze dziwka (polityczna) pozostanie dziwka - niezaleznie od tego ilu ludzi na nia glosowalo.

Cytuj:
jego "wzmacnianie lewej nogi"), albo zostali bezwzględnie wyeliminowani (Jan Olszewski i jego nagła dymisja w momencie, gdy chciał przeprowadzić lustrację, Porozumienie Centrum- ówczesna partia braci Kaczyńskich, jako jedyna broniła rządu Jana Olszewskiego). Porażka braci Kaczyńskich w tej dziedzinie była porażką dla Polski.


Nie wiem ile masz lat ale ja doskonale pamietam rzad olszewskiego.
Byli w nim i "slawny" minister Parys, i beznadziejny minister finansów Lutkowski, zamieszany w aferę poseł PiS Andrzej D., Glapiński i jeszcze kilku innych... nie bylo w tym rzadzie za to zadnego ministra od prywatyzacji.
Pamietam tez jak odwolywano ten rzad po akcji maciarewicza - nikt nie ronil z tego powodu wtedy lez a kaczynski probowal wejsc do rzadu pawlaka.

A wracajac do listy maciarewicza:
Na tej liscie bylo 51 parlamentarzystow i prezydent.
8 oczyscil sad lustracyjny.
2 zmarlo
4 uznano za klamcow lustracyjnych
1 ciagle sie procesuje (chyba - nie sledze tego na bierzaco ale nie pamietam zeby prasa podawala jak skonczyla sie sprawa Moczulskiego)
a wobec wiekszosci sad lustracyjny wogole nie znalazl podstaw do wszczecia procesu.
Warto tez pamietac ze na tej liscie nie bylo Oleksego ale za to byli Walesa i Chrzanowski (wtedy marszalek senatu) - obaj poprosili o autolustracje i zostali oczyszczeni z wszelkich zarzutow.
Wychodzi wiec, ze maciarewicz bezpodstawnie oskarzyl dwie, najwazniejsze osoby w panstwie i to bylo przyczyna natychmiastowego odwolania rzadu.
"Lista" okazala sie kompletna fikcja osmieszjaca cala idee lustracji i to wlasnie maciarewiczowi mozemy podziekowac za to, ze pozniej juz nikt nie chcial sie tego dotykac.

Od tego czasu uplynelo juz 13 lat, wyroslo nowe pokolenie ktore wtedy sikalo w pieluchy a dzis sie emocjonuje filmem dokumentalnym (btw: rownie dokumentalnym jak 4pancerni i pies) "nocna zmiana" przedstawiajacym "tajne rozmowy" i "zamach stanu dokonany noca".
"Tajne rozmowy" byly przeprowadzane przed kamera (SIC!) a co do pory dnia to raczej pasuje okreslenie "wieczor".
Zreszta - jesli juz sie tak emocjonujemy czasem i sposobem odwolywania rzadu oraz tym "kto z kim glosowal" to warto pamietac ze w rok po obaleniu rzadu olszewskiego kaczor i olszewski obalili do spolki z SLD ostatni niekomunistyczny rzad suchockiej - zrobiono to switem bladym wykorzystujac nieobecnosc niektorych poslow :)
Naprawde na smiech mi sie zbiera jak slysze/czytam po latach ze rzad olszewskiego byl najlepszym jaki miala polska a sam olszewski i macierewicz powinni byli byc zaliczenie w poczet blogoslawionych.
Tym bardziej gdy slysze to z ust ludzi, ktorzy krytykowali ten rzad na kazdym kroku (zreszta: nie bez podstaw) gdy jeszcze on istnial (zeby nie bylo niedomowien => mowie o kaczorkach obu zreszta).

Carnillon napisał(a):
Starajcie sie pisac krocej i zwieźlej


Chetnie bym sie postaral odpisywac zwiezle ale ciezko sie walczy z manipulacjami :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:02 
Cytuj  
IMO mozecie pisac dlugo bo fajnie sie czyta. Szczegolnie posty Karola66 bo widac tu spora wiedze i klase :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:28 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Szefem policji zostaje strażnik graniczny, który może pochwalić się 7-letnim stażem pracy w służbach mundurowych. W normalnych warunkach nawet nie spełniałby wymagań na zostanie komendantem posterunku, a tu proszę :D
PiSS OFF ;)


Bienkowski jest po teologii wiec na pisowego szefa policji sie nadaje.
Brakuje mi tylko zeby ktos od finansow byl po astronomii - to by sie wtedy trzymalo kupy :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:56 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Na szefa ABW wsadzili osobę bardzo kompetentną komendanta straży miejskiej.
Szefem policji zostaje strażnik graniczny, który może pochwalić się 7-letnim stażem pracy w służbach mundurowych. W normalnych warunkach nawet nie spełniałby wymagań na zostanie komendantem posterunku, a tu proszę :D

1. Reformy w ABW mie może prowadzić funkcjonariusz ABW, który ma swoje układy i swoich kumpli w instytucji, w którą ma reformować. Podobnie w policji.
2. A ty znasz się na prawach panujących w służbach mundurowych, że się tak wymądrzasz?
Morgul napisał(a):
wyczyszcza nam polityke z aferzystow, oczywiscie tylko tych nielubianych/niewygodnych bo reszta "a moze sie poprawi".

Popełniasz poważny błąd stawiając znak równości pomiędzy Lepperem, który wysypał zboże, pobił człowieka, nie zapłacił grzywny (i jeszcze parę tego typu rzeczy) a przestępcami, którzy wymuszają od firm wielomilionowe łapówki, okradają państwo na miliony/miliardy (np. paliwa, oszustwa przy prywatyzacji) i codziennie wyprowadzają kapitał z Polski.
Karol66 napisał(a):
Chodzi nam o to, ze otrzymanie mandatu posla nie czyni z oszusta porzadnego czlowieka a tak wlasnie twierdziesz i Ty i kaczynski.

Nigdzie nie pisałem, że Lepper to porządny człowiek. Kaczyńscy też tego nie powiedzieli, więc nie zmyślaj.
Karol66 napisał(a):
Z Twojego "experymentu" wynika ze jesli dziwka dostanie mandat posla to staje sie automatycznie "dama".
A ja twierdze ze dziwka (polityczna) pozostanie dziwka - niezaleznie od tego ilu ludzi na nia glosowalo.

Widzę, że wystawiłeś już wszystkim świadectwo moralności według własnych kryteriów i wskazałeś osoby, które raz je przekroczywszy nie mają prawa już nigdy być pożyteczne. Trudno. Musisz teraz jakoś z tym żyć.
Karol66 napisał(a):
Nie wiem ile masz lat ale ja doskonale pamietam rzad olszewskiego...

To brzmi jak argument za tym, że należy ludzi uwikłanych w działalność agenturalną pozostawić w spokoju, aby dalej szkodzili Polsce, bo kiedyś Macierewicz się skompromitował.
Ogólnie trochę szkoda, że Karol66 ma tak jednoznacznie negatywny stosunek do wszystkiego, co robili Kaczyńscy.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:38 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):

Nigdzie nie pisałem, że Lepper to porządny człowiek. Kaczyńscy też tego nie powiedzieli, więc nie zmyślaj.

Wydaje mi sie ze Kaczyński (lub jakis inny czolowy polityk PiS) powiedział ze Lepper sie zmienił, czyli stał sie porzadny :)
Sargeras napisał(a):

Widzę, że wystawiłeś już wszystkim świadectwo moralności według własnych kryteriów i wskazałeś osoby, które raz je przekroczywszy nie mają prawa już nigdy być pożyteczne. Trudno. Musisz teraz jakoś z tym żyć.

Tak, osoba ktora przekroczyła prawa ma prawo sie poprawić ale w polityce na takie poprawy nie powinno byc miejsca. PiS zapowiadał odnowe moralną polskiej wladzy, nie mielismy miec zadnych przestepcow w parlamencie, rzadzie a tu Lepper dostaje wicemarszałka. n/c Nie rozumiesz tego, przykro mi.
Sargeras napisał(a):

Ogólnie trochę szkoda, że Karol66 ma tak jednoznacznie negatywny stosunek do wszystkiego, co robili Kaczyńscy.

Karol66 (i ja też :]) patrzymy na fakty na czyny a nie na puste słowa Kaczyńskich. Poza tym tak jak L.Kaczynski cos tam moze dobrego zrobił ale do działań Jarka mozna miec tylko negatywny stosunek, ale nie bede sie rozpisywał :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 14:45 
Cytuj  
Way of thinking by Pieszczoch:
- najeżdżanie na PiS= w porzo
- bronienie PiSu= propaganda


Zaczynam powoli myslec ze nie jestes jednak kobieta...
Mnie bys nawet przekonal do PiSu, ja nie fanatykuje, ale jakbys naprawde przedstawil jakies porzadne fakty i argumenty, ale czytajac pokolei twoje posty bardziej w oczach ludzi pogarszasz opinie PiSu.



Popełniasz poważny błąd stawiając znak równości pomiędzy Lepperem, który wysypał zboże, pobił człowieka, nie zapłacił grzywny (i jeszcze parę tego typu rzeczy) a przestępcami, którzy wymuszają od firm wielomilionowe łapówki, okradają państwo na miliony/miliardy (np. paliwa, oszustwa przy prywatyzacji) i codziennie wyprowadzają kapitał z Polski.

Zlodziej, zul, streczyciel czy to tam jeszcze, wszscy podlegaja pod kodeks karny, wiec dla mnie sa ludzmi do resocjalizacji, a nie do Sejmu.
Swoja droga jakbys dostal w tube od kogos a on by mial poparcie to bys mu dupe pocalowal? No nie wierze ze az taka osoba jestes.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 20:40 
Cytuj  
chwilka relaksu slyszalem to bez "beepp" jadac w pn do pracy i az mi sie cieplej ne sercu zrobilo :)

http://antyradio.pl/warszawa/img_upload ... o_W329.mp3


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.