mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 15:56 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Nie sieganie do obreczy to jest kurwa powazny problem..., jakim tam rozwiazaniem jest poszukanie nizej umieszczonej obreczy.


Na takich sie zajebiscie gra ;). Co prawda celnosc rzutow siada wtedy kompletnie(zupelnie inne nawyki) ale wjazdy pod kosz mozna robic sobie zajebiste :p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 16:23 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
luzik, nie mowie tutaj o jakis power dunkach i zdaje sobie sprawe ze to nie osiagalne(sprawny mega nie jestem, a mam "tylko" 182cm wzrostu;)). Ale skaczac z nawet 5cm nad obrecz jestem wstanie wcisnac to pilke do kosza. Ok, moze to nie paki ale layupy ladne ;)

Tak czy siak, chce po prostu poprawic moja skoczosc ;)


5cm nad obręcz to trochę mało, szczególnie jeśli nie utrzymasz pewnie piłki jedną dłonią (przy dwóch spada z kolei zasięg, więc brakuje jeszcze więcej). Przy 190cm, w szczytowej formie (czyli naście lat temu :D) pakowałem nawet proste alley oop'y, ale nie trenowałem specjalnie verticala, więc pewnie przy odrobinie zaangażowania możesz wyciągnąć tyle, żeby włożyć z góry i to całkiem efektownie. ;)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 16:37 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A teraz sobie popatrz, co sie dzieje z silnikiem samochodu jak dajesz mu zbyt dlugo i czesto po garach. I porownaj to do swojego serca (ktore tez ma ograniczony przebieg maksymalny, za to remontu kapitalnego tu nie zrobisz).
Bieganie 2 razy w tygodniu bez przeciazania sie max (gdyby czlowiek mial biegac na codzien, to poruszalby sie na czterech).

X.


O boze, az smutno sie zrobilo czytajac to :(

/facepalm


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 16:50 
Cytuj  
U mnie serce porezane musi byc na maxa - treningi, narkotyki, alkohol. Ostatnio bylem na badaniach to wszystko ponad norme:<.

Problemy z sercem ma albo sie wrodzone, albo jest sie otylym gosciem i sie zyly tluszczem zapychaja - tak w skrocie ;]... Ale zeby od wysilku serce pierdolnelo to jeszcze w zyciu nie slyszalem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:20 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
U mnie serce porezane musi byc na maxa - treningi, narkotyki, alkohol. Ostatnio bylem na badaniach to wszystko ponad norme:<.

Problemy z sercem ma albo sie wrodzone, albo jest sie otylym gosciem i sie zyly tluszczem zapychaja - tak w skrocie ;]... Ale zeby od wysilku serce pierdolnelo to jeszcze w zyciu nie slyszalem.


Tys kurwa narkotyki chyba tylko widział w requiem for a dream...


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:24 
Cytuj  
A Ty kim cwelozo jestes?

WU TANG MNIE POJECHAL:(((


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 31 sie 2011, 18:28 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:26 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A ty kim cwelozo jestes?


Zobacz na av....................

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:29 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
WU TANG MNIE POJECHAL:(((


Aha ,czyli jak nie slucham iron maiden ,to z automatu jestem przygłupem i nie powinienem się nawet odzywać?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:30 
Cytuj  
Z drugiej strony jak wytatuujesz sobie "u tęg" na czole to też za fajniejszy nie jesteś.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:35 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Aha ,czyli jak nie slucham iron maiden ,to z automatu jestem przygłupem i nie powinienem się nawet odzywać?


Nie powinienes sie odzywac bo masz zajebiscie plytkie podejscie do zycia, jestes przyglupem i masz 90% postow w dziale World of Warcraft.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:35 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Z drugiej strony jak wytatuujesz sobie "u tęg" na czole to też za fajniejszy nie jesteś.


Mam wystarczająco tatuaży (narazie) i bynamniej nie o tematyce muzycznej.Słuchałem wutangu jak byłem w podstawówce ,kiedy wydawali pierwsze płyty i nie mam zamiaru teraz przestać bo to nie jest modne i że czasy sie zmieniły.Jak juz mówilem , pro elo "rockmeni" to jedyna szanowana grupa miłośników muzyki w internecie.

Celem zakończenia,mam wyjebane na "ćpających" bajkopisarzy z internetu i nie bede flejmował sie z pizdami.Dziekuje za uwage


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:37 
Cytuj  
No tak jak myslalem, typ ma max 19 lat:<.
Nie wiem tez skad bierze te wszystkie informacje, ze np. slucham rocka ale detektyw rownie zjebany.

A jak z pizdami nie flamujesz to ok. Przynajmniej starzy mieli z Toba spokoj bo sie nie klociles. To najwarzniejsze jak to mowisz.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 18:55 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Asmax napisał(a):
WU TANG MNIE POJECHAL:(((


czyli jak nie slucham iron maiden ,to z automatu jestem przygłupem i nie powinienem się nawet odzywać?


tak


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 19:32 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Atherius napisał(a):
Z drugiej strony jak wytatuujesz sobie "u tęg" na czole to też za fajniejszy nie jesteś.


Mam wystarczająco tatuaży (narazie) i bynamniej nie o tematyce muzycznej.Słuchałem wutangu jak byłem w podstawówce ,kiedy wydawali pierwsze płyty i nie mam zamiaru teraz przestać bo to nie jest modne i że czasy sie zmieniły.Jak juz mówilem , pro elo "rockmeni" to jedyna szanowana grupa miłośników muzyki w internecie.

Celem zakończenia,mam wyjebane na "ćpających" bajkopisarzy z internetu i nie bede flejmował sie z pizdami.Dziekuje za uwage


wutang jestes z czczewa moze?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 19:45 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Spyke napisał(a):
Atherius napisał(a):
Z drugiej strony jak wytatuujesz sobie "u tęg" na czole to też za fajniejszy nie jesteś.


Mam wystarczająco tatuaży (narazie) i bynamniej nie o tematyce muzycznej.Słuchałem wutangu jak byłem w podstawówce ,kiedy wydawali pierwsze płyty i nie mam zamiaru teraz przestać bo to nie jest modne i że czasy sie zmieniły.Jak juz mówilem , pro elo "rockmeni" to jedyna szanowana grupa miłośników muzyki w internecie.

Celem zakończenia,mam wyjebane na "ćpających" bajkopisarzy z internetu i nie bede flejmował sie z pizdami.Dziekuje za uwage


wutang jestes z czczewa moze?


Nie, z pod orgrimmarowego mailobxa gdzie flexowal Warglaive of Azzinoth

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 12:02 
Cytuj  
Swoja droga majac 182 i nie doskakujac do obreczy to troche slabo.

Z dwa miesiace temu poszedlem pograc z kolesiem w kosza, a nie gralem 5 lat i o dziwo przy moim 170 jestem w stanie doskoczyc do obreczy.

Mysle ze zeby zapakowac to jednak te 15-20 nad obrecz trzeba by skoczyc a to znowu nie tak malo zeby wytrenowac jak sie ma slaba skocznosc


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 13:07 
Cytuj  
Nie no, ja mam slaba skocznosc. I jestem dosyc ciezki jak na swoja wage ;). Otyłość to to raczej nie jest ale te 80-82 kg to tez nie mało.

Zawsze robiłem za rozgrywajacego wiec skocznosc nie jest mi specjalnie potrzebna :p. Ale miloby bylo. Szczegolnie ze moj codzienny "sparing partner" ma grubo ponad 190cm( w chuj dlugie lapy) i jedzie mnie jak szmate pod koszem :D

btw, wu-tang i asmax zrobili mi dzien ;D

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
I jestem dosyc ciezki jak na swoja wage


o stary

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 13:42 
Cytuj  
hEHEHE


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 13:44 
Cytuj  
wzrost* :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.