mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:54 
Cytuj  
Ta, ale część osób już to przeszła i po co 3 łatka? ja już wywaliłem wiedźminka z dysku po przejściu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:58 
Cytuj  
pooma napisał(a):


Nic nowego. :-)

Jak zreszta pisza na koncu wlasciwie kazdy nowy RPG roi sie od bledow co bioroac pod uwage wielkosc tych gier, ilosc mozliwosci i rozbudowanie wcale nie dziwi.

Zobaczymy jak bedzie z Mass Effect, gra robiona na konsole a dorownujaca rozmachem zabugowanym pctowym hitom jak Oblivion czy Gothic 3.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 11:59 
Cytuj  
Oblivion i Gothic to są gry, które wywaliłem po 10 minutach z dysku zastanawiając sie po co oni je w ogóle zrobili. A Oblivion to mnie załamał grywalnością.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 12:04 
Cytuj  
Ja przeszlem Obliviona rok po premierze z zainstalowanymi ok. 70 modami, ktore powodowala ze powinien przestac sie nazywac Oblivion. ;-)
Gra po zainstalowaniu zajmuje ok. 4GB u mnie zajmowala ponad 8Gb.

I wtedy da sie grac.

Wysokie oceny Obliviona i Gothica to dla mnie piekny pokaz failu gatunku RPG.
DLatego Wiedzmin jest taki fajny, to RPG w starym dobrym stylu w ladnie swiecacym sie opakowaniu. Lecz o jakimkolwiek przeroscie formy nad trescia nie ma tu mowy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 12:10 
Cytuj  
Gothic 1 byl dobry ;p


_________________
.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 12:18 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
OK TERAZ UWAGA SPOILER ZEBY NIE PSUC NIKOMU KONCA GRY

Co to za kolo ktorego zabija geralt w obronie krola na zakonczeniu gry (opcja "wybralem neutralnosc") wiem ze jest to jakis inny wiedzmin, ale walczyl jak jakis asasin i 2ma mieczami ;) nie wydaje mi sie zebym go widzial wczesniej.


wyglada ze to wiedzmin

albo jeden z tych 2 pozostalych szkol o ktorych w prologu mowil vesemir albo ktos jednak przejal "technologie" od salamandry zanim geralt odzyskal notatki, udoskonalil ja i wyprodukowal "nowych" wiedzminów

anyway - niezly punkt wyjscia dla dodatku :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 13:54 
Cytuj  
spoiler, poki co moim zdaniem najbardziej denerwujacy "potwor" w grze jakiego zdazylem spotkac to babcia w domu Shani -.-


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 13:59 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
spoiler, poki co moim zdaniem najbardziej denerwujacy "potwor" w grze jakiego zdazylem spotkac to babcia w domu Shani -.-

haha dokladnie - brakuje opcji wsadzenia jej kija w dupe albo zwiazania gdzies naprzeciwko wejscia do chatki Shani ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 14:13 
Cytuj  
Jak posypalem jej kasy na leczenie kota to za kazdym razem pozniej mnie witala "aaa witaj slodziutki" ;)


BTW - skoro za kazdym razem jest ten sam film koncowy to o co chodzi z tymi trzema mozliwymi zakonczeniami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 14:15 
Cytuj  
heh, wszystko byloby ok, ale wyrzucanie zadrzwi i ciagle wczytywanie wkurza, a to raczej juz nie wina mojego sprzetu na predkosc wczytywania.

na kota tez dalem ;) najtrudniejszy boss do obejscia :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 14:32 
Cytuj  
Ona jest walnięta, "chodź wypij ze mną" "Ty jesteś pijany!" "włazi taki z buciorami ble ble ble"

do teraz pamiętam te głupie wiązanki.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 14:34 
Cytuj  
ja wygralem kwestia "stara a upierdliwa - ladnie to tak?" - chyba cos w ten desen, potem mi sie w pas klaniala :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 14:35 
Cytuj  
ja sie przestawilem na lapanie shani na miescie rano lub wieczorem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 18:25 
Cytuj  
no trzeba bylo sie troche nalatac zeby ja wchedozyc ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:26 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
@ Karol66 --- SPOILER ---
Graviery spawnuja się na cmentarzu w wyzimie, 3-4 sztuki jak się biega po całym CM wyskakuja spod ziemi. NIE RESPAwNUJA SIE PO 24 h. Raz mi się trafił respawn, ale niestety pozbyłem się pozostałych czaszek wiec dalej mial brak 1 sztuka :roll: Stforki w krypcie wogóle się nie respawnują, po 24, 48 czy 56 h dalej pusto.

Wiesz, z tym kwasem to ja robilem tak, podpuszczalem utopce i inne topielce zabijalem pijawke, wzucalem queen, pijawka bum, topce i utopce gleba a ja zdrow :P Z odskakiwaniem to łapało mnie 2-3 kroki od martwego stforka.

Niebieskoooka chyba bierze 500 oreniaków za numerek ... a inne to za pierścionek, kwiatki i inne fatałaszki :P


Co do amuletów, to faktycznie są super, ale i tak cie gonią :P



UWAGA - SAME SPOILERY

Cementary są też w piwnicy opuszczonego domu (4-5 sztuk) i jest to powiazane z DWOMA questami pobocznymi (jeden dla colemana a drugi dla konrada) - praktycznie nie da sie tego ominac, nie wiem jak tobie sie udalo.
W krypcie nie respawnuja sie bo czekaja na triger w postaci tego ewentu z elfami mordujacymi ludzi na cmentarzu.
Anyway - nawet jesli na ten cmentarz trzeba isc 4-5 nocy z rzedu to IMO tez jest to klimatyczne - przypomnijcie sobie ile nocy wiedzmin polowal na zeluga w jednym z opowiadan sapka.

Jesli chodzi te moby z kwasem to pomijajac zrecznosc manualna zawsze mozna przyciac moba i dobic z dystansu znakiem igni prawda? (czy wrecz zabic go igni jesli masz go na dobrym levelu).

Jesli chodzi o kurtyzany z lepszej czesci wyzimy to majac sygnet domu nocy (zeby go zdobyc wystarczy przepic "niemego rycerza" na przyjeciu) dostajesz o ile pamietam 50% znizki (opcjonalnie mozna tez na nie zuzyc gorsza bizuterie - wychodzi naprawde tanio, <100).

A jesli chodzi o amulety to wystarczy wyjsc z agro range takiego moba i wtedy wroci on na swoj spawn. Niekiedy trzeba je zabic jesli jego natywny spawn jest w miejscu do ktorego musisz wejsc (przezonowac) - wtedy faktycznie musisz go zabic ale to drobiazg bo nie bedzie sie bronil tylko probowal uciekac.

Anyway - mam nadzieje ze na przykladzie tej rozmowy zauwazysz, ze wiedzmin jest troche bardziej rozbudowana gra niz myslales :)

Kabraxis napisał(a):
Wysokie oceny Obliviona i Gothica to dla mnie piekny pokaz failu gatunku RPG.
DLatego Wiedzmin jest taki fajny, to RPG w starym dobrym stylu w ladnie swiecacym sie opakowaniu. Lecz o jakimkolwiek przeroscie formy nad trescia nie ma tu mowy.


G3 mi sie podobal - nie mial tak dobrego klimatu i fabuly jak wiedzmin ale mimo wszystko z przyjemnoscia sie w to pogralo.
Obka tez zmodowalem i powiem tak... chyba mi sie udalo osiagnac w nim mechanike i swiat ala MMO bo gralo sie w niego w podobny sposob: olewajac glowny watek fabularny i po prostu "zyjac".
Szkoda wlasnie ze podobnego efektu nie da sie uzyskac w wiedzminie - jakby nie byla pokrecona fabula (a nie jest specjalnie - grajac drugi raz 90% contentu jest takie samo) to po 2-3 razie gra pojdzie na polke. A szkoda.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:03 
Cytuj  
wywiad z Michałem Kicińskim o premierze i dalszych planach a'propo Wiedźmina:
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1880&str=1

Cytuj:
Wracając jednak do pytania. Wkrótce planujemy też wypuszczenie toolsetu oraz dema. A co jeszcze ważniejsze, wraz z toolsetem lub wkrótce po nim wypuścimy dodatkowe przygody na nim opracowane. Na razie pracujemy nad jedną taką przygodą. Będzie ona oczywiście darmowa dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników gry. Sądzę, że te działania spowodują, że Wiedźmin będzie się cieszył popularnością przez wcale nie taki krótki okres.


Cytuj:
Wiele osób pyta się o kolejne projekty. Jednak my naprawdę wciąż zbyt mocno siedzimy w Wiedźminie. Pracujemy nad przystosowaniem toolsetu, tak aby mogli go obsługiwać gracze, a nie tylko zawodowcy. Oczywiście nawet po tym zabiegu tworzenie własnych przygód będzie zadaniem bardzo skomplikowanym, ale myślę, że wiele osób się go podejmie, bo wynik pracy może być naprawdę imponujący. :)

Pracujemy też nad demem, którego nie zdążyliśmy zrobić przed premierą. Generalnie dema z gier RPG to nie takie proste zadanie. Myślę, że nasze demo będzie gotowe gdzieś w połowie grudnia. Lepiej późno niż wcale.

Jeśli chodzi też o toolset. To zaraz po nim planujemy wypuścić pierwszą przygodę opracowaną przez nas i stworzoną w całości w oparciu o możliwości wypuszczonego toolsetu. Aby pokazać jakie możliwości drzemią w tym narzędziu. :)

Oczywiście zbieramy też uwagi i opinie graczy i przygotowujemy kolejnego patcha. Tak jak mówiłem, ciągłe udoskonalenia gry jest dla nas ogromnie ważne i będziemy to robić do upadłego! :)


Yee, już widzę fanów robiących całą kampanię opartą o książki Sapkowskiego :D Będzie w co grać!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Ostatnio edytowano 8 lis 2007, 14:20 przez RufeN, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:05 
Cytuj  
A ja dostanę może w końcu moje EK i bon 100 zł ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:19 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
A ja dostanę może w końcu moje EK i bon 100 zł ;P

jakbym przewidzial ten kupon, to tez bym wzial kolekcjonerska :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 14:46 
Cytuj  
a mi w koncu w Media Markt dali ten cholerny bestiariusz :p


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 00:55 
Cytuj  
A ten z maska na koncu to kto ?;]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.