mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 09:06 
Cytuj  
moznaby tez ich pozatrudniac na te pol roku, liste plac by podpisywali zus mniejszy na koniec nowa firma oglasza upadlosc. sa tez jakies inne programy jesli sie zatrudnia bezrobotnych moznaby polaczyc.

reasumujac na chuj pracowac lepiej kombinowac. ot takie mamy panstwo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 09:08 
Cytuj  
Polska wersja American dream


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 09:31 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
reasumujac na chuj pracowac lepiej kombinowac. ot takie mamy panstwo.

czyli nie będzie nigdy szans na poprawe ;)
skoro nie da się normalnie to trzeba się przyłączyć do reszty?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 09:42 
Cytuj  
niestety ale od ciezkiej uczciwej pracy to jedynie odciskow mozna dostac ;/ byl swego czasu (byc moze jeszcze dziala) taki myk ze jak kobieta byla w ciazy miesiac przed porodem zakladala firme placila zus cos 6-7k po miesiacu porod, urlop macierzynskim firma oczywiscie zawieszona a zus placilo po 6-7k co miech na urlopie macierzynskim. w sumie problem malejacej u nas populacji rozwiazany :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 09:47 
Cytuj  
Nadal tak jest.
Co najśmieszniejsze ZUS może Ci skoczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 09:55 
Cytuj  
To trza stworzyć kącik porad "jak wydymać państwo zamiast być dymanym".
W końcu niby nam tę kasę najpierw odebrali ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 10:13 
Cytuj  
tu macie linka:

http://zus.pox.pl/zus/jak-podwyzszyc-zasilek-macierzynski.htm


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 11:43 
Cytuj  
No ja tak planuje aby zrobić drugą "pociechę nerwicy umysłowej młodego człowieka" ;)

I nawet nie czuję się jakoś oszustem. Jak te pieniądze ZUS i NFZ rozpierala i źle gospodaruje.
Przykład z życia wzięty. Moja matka miała zabieg prywatny za 6000zł - wycinali jej żyły w nogach co były "nieczynne".
NFZtowa wersja polega na operacji ich wyrywania, z możliwością nawrotów i musi leżeć 14dni w szpitalu. Powiedzcie mi, gdzie tu kurwa jest ekonomia w tym? 14 dni pełnej opieki szpitalnej, operacja a nie zabieg, wysoka możliwość nawrotu objawów. NFZ ta cała szopa kostuje więcej jak sam zabieg plus strzał w kolano budżetowi z ponownym zachorowaniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 16:14 
Cytuj  
Ile zarabiają specjaliści?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ile-zar ... 17750.html

bidnie ;]


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 16:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ile zarabiają specjaliści?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ile-zar ... 17750.html

bidnie ;]


gites, nie jest ze mna najgorzej, zarabiam wiecej niz najgorsze 25% populacji specjalistow :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 07:01 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
No ja tak planuje aby zrobić drugą "pociechę nerwicy umysłowej młodego człowieka" ;)

I nawet nie czuję się jakoś oszustem. Jak te pieniądze ZUS i NFZ rozpierala i źle gospodaruje.
Przykład z życia wzięty. Moja matka miała zabieg prywatny za 6000zł - wycinali jej żyły w nogach co były "nieczynne".
NFZtowa wersja polega na operacji ich wyrywania, z możliwością nawrotów i musi leżeć 14dni w szpitalu. Powiedzcie mi, gdzie tu kurwa jest ekonomia w tym? 14 dni pełnej opieki szpitalnej, operacja a nie zabieg, wysoka możliwość nawrotu objawów. NFZ ta cała szopa kostuje więcej jak sam zabieg plus strzał w kolano budżetowi z ponownym zachorowaniem.


Bo nie jestes oszustem tylko janosikiem. Sorry ale ZUS wykorzysta kazdy kruczek prawny by odeslac Cie z kwitkiem, wiec Ty mozesz wykorzystac kazdy kruczek prawny by wyrwac od tych zlodzieji jak najwiecej.

Odnosnie tego macierzynskiego to fajny moralizujacy artykul na ten temat czytalem. Ze nie powinnismy tak tego wykorzystywac, bo to nie honorowo, to wykorzystywanie luk, postawa roszczeniowa i w ogole.
Kiedys natomiast czytalem artykul ze ZUS odmowil prawa do renty czy tam emerytury bo facetowi brakowalo kilku swistkow sprzed 30 lat. Odmowil bo mogl.
Z drugiej strony zupelnie nie rozumiem dlaczego dziurawa ustawa nie zostanie zalatana, ba tworzy sie nastepne babole prawne (jak to o czym pisal Piszpan) tak glupie, ze 3-letni Jasiu by sie tarzal po podlodze ze smiechu, przy okazji roztrwaniajac miliony publicznych pieniedzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 07:04 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):

gites, nie jest ze mna najgorzej, zarabiam wiecej niz najgorsze 25% populacji specjalistow :lol:


w Irlandii? ;p


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 07:14 
Cytuj  
??
i do tego to sa kwoty brutto.

na zmywaku wiecej w Irlandii pewnie wyciagaja niz ta polska dyrektorska mediana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 07:30 
Cytuj  
może chodzilo o najlepsze 25% a nie najgorsze ;p


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 12:12 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Wczoraj byłem na rozmowie w jednej firmie. To już był chyba 3 lub 4 etap. Ostatni. Myślę, że poszło mi w miarę dobrze. Sposób w jaki przebiegała rozmowa był w sam raz. Nie było idiotycznych testów, głupich pytań i robienia z siebie głupka. Same konkrety - godziny pracy, obowiązki, wynagrodzenie, jak wygląda wdrożenie. Mają się odezwać niedługo i liczę na pozytywną wiadomość, bo taka robota byłaby dla mnie idealna i pod względem warunków finansowych to zdecydowanie najlepsza oferta jaką miałem.

Dzisiaj dostałem na maila negatywną decyzję. Ja pierdolę.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 12:36 
Cytuj  
byles za drogi hehe ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 15:09 
Cytuj  
wodny napisał(a):
wodny napisał(a):
Wczoraj byłem na rozmowie w jednej firmie. To już był chyba 3 lub 4 etap. Ostatni. Myślę, że poszło mi w miarę dobrze. Sposób w jaki przebiegała rozmowa był w sam raz. Nie było idiotycznych testów, głupich pytań i robienia z siebie głupka. Same konkrety - godziny pracy, obowiązki, wynagrodzenie, jak wygląda wdrożenie. Mają się odezwać niedługo i liczę na pozytywną wiadomość, bo taka robota byłaby dla mnie idealna i pod względem warunków finansowych to zdecydowanie najlepsza oferta jaką miałem.

Dzisiaj dostałem na maila negatywną decyzję. Ja pierdolę.

http://unity3d.com/
Rób gre :] Jak ci nie wyjdzie to się przynajmniej czegoś nauczysz, lepsze to niż siedzenie na pracuj.pl.
Tutorial:
http://www.vtc.com/products/Introductio ... orials.htm

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 16:07 
Cytuj  
teraz to juz UE4 a nie unity ;p


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 21:56 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Rzeznik napisał(a):

gites, nie jest ze mna najgorzej, zarabiam wiecej niz najgorsze 25% populacji specjalistow :lol:


w Irlandii? ;p



aaa to w PLN...ja myslalem ze w Euro :lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2014, 12:39 
Cytuj  
Czy ktoś tutaj może się wypowiedzieć odnośnie pracy dla "początkujących" programmerów albo supportu aplikacji połączonego z pisaniem drobnego kodu(powiedzemy 2nd albo 3rd lvl)? Konkretnie to chodzi mi o Wrocław. Tester aplilacji w sumie też nie był by zły chyba.

Technologia w której pracuje zaczyna mi trochę doskwierać(ale jak to mówią stara ale jara ;)). W sumie to jestem raczej młody niż stary. Nadal mi się chcę i lubię zapierdalać jak trzeba i ktoś to docenia. Niestety obecnie w firmie jest raczej tak, żeby robić po staremu i nie wnosić innowacji bo jeszcze się za drogo zrobi i zbyt wydajnie a przecież praca musi być dla każdego i to najlepiej 4h max w ciągu 8godzinnego dnia pracy(ale udawaj, że 8h pracujesz;)) - przynajmniej w supporcie ;0. Szczerze to wolałbym mieć zapierdziel i zdobywać wiedzę póki mogę i mózg chłonie niż siedzieć i bąki zbijać...

Pytam, bo z tego co pamiętam to jest na forum chyba kilka osób co siedzą w corpo albo w większych firmach programistycznych. Ja w sumie w corpo siedzę od 1,5r - wcześniej bujałem się w telecomie i siedziałem w IT gdzie byłem od wszystkiego. Zapierdziel jak w gułagu ale można się było sporo nauczyć i to było na plus.

Ktoś ma jakieś doświadczenie i może się wypowiedzieć czy tutaj każdy na własnej działalności:)??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.