mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona

Polska failnie?
Nein 25%  25%  [ 33 ]
Ja 65%  65%  [ 87 ]
Ich weiß nich 10%  10%  [ 13 ]
Liczba głosów : 133
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 22:14 
Cytuj  
Niemcy - Włochy

Niestety.

Cytuj:
115. min. W redakcji powstała teoria, że Rosjanie nie mają się z czego cieszyć, bo zaraz na boisko wpadnie Turek i strzeli gola.


:D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 22:19 
Cytuj  
idz sie utop.
Znawca za 3 grosze.
Bylbys madry to napisalbys, ze Rosja wygra, a wczesniej Turacja.
Final:
Rosja-Niemcy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 22:21 
Cytuj  
Tez bym celowal w jakis ciekawszy final... rosja/turki + smthn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 22:43 
Cytuj  
Rosja - Turcja, chociaż limit szczęścia dla turków się wyczerpał imo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 09:34 
Cytuj  
Szczescia jak szczescia, zlozylo sie jakos tak ze na 4 mecze Turkow ogladalem 3 i musze powiedziec ze za kazdym razem bylem pewny ze przegraja, a jednak za kazdym razem pokazuja ze graja do ostatniej minuty, wiec wyniku meczu Niemcy-Turcja nie podjalbym sie typowac.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 13:13 
Cytuj  
Co tu duzo mowic,biorac pod uwage ze Holandia w grupie rozgromila niedawnych mistrzow swiata ,a teraz zostala w pieknym stylu pojechana przez Ruskich poprostu respect!
Dzisiaj za to najbardziej interesujacy cwiercfinal jak dla mnie ,mam nadzieje ze Wlosi odprawia Hiszpanow do domku :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 13:18 
Cytuj  
Hubertus napisał(a):
Co tu duzo mowic,biorac pod uwage ze Holandia w grupie rozgromila niedawnych mistrzow swiata ,a teraz zostala w pieknym stylu pojechana przez Ruskich poprostu respect!
Dzisiaj za to najbardziej interesujacy cwiercfinal jak dla mnie ,mam nadzieje ze Wlosi odprawia Hiszpanow do domku :)

warto dodać że rozwalili mistrzów i wicemistrzów świata w odstępie 3 dni, widać że sporo sił zostawili w tamtym meczu i już nie dali rady rosjanom

jeżeli dziś włosi wygrają to już wszyscy zwyciężcy grupowi będą poza mistrzostwami :wink:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:14 
Cytuj  
Zaraz karne i pewnie wygraja wlosi :| Chyba zostanie mi tylko dopingowanie ruskich w dalszych meczach:O

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:22 
Cytuj  
Hiszpania wygrywa :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:28 
Cytuj  
Fajnie że wygrała drużyna która przyjechała do Wiednia by grać w piłkę i strzelać bramki a nie ta która murowała się przez 90% czasu meczu.

Fajnie że zasłużoną kare poniósł Di Natale, wiem że nie on jedyny to robi, ale nic bardziej nie odzwierciedla włoskiego cwaniactwa niż wturlywanie się na boisko by przerwać akcje przeciwnika.

Ciesze sie że nie będe musiał oglądać horroru pod tytułem Niemcy - Włochy w finale.

Dzisiaj wygrał futbol.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 22 cze 2008, 22:46 przez Shadhun, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:37 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Fajnie że wygrała drużyna która przyjechała do Wiednia by grać w piłkę i strzelać bramki a nie ta która murowała się przez 90% czasu meczu.

Fajnie że zasłużoną kare poniósł Di Natale, wiem że nie on jedyny to robi, ale co bardziej nie odzwierciedla włoskiego cwaniactwa niż wturlywanie się na boisko by przerwać akcje przeciwnika.

Ciesze sie że nie będe musiał oglądać horroru pod tytułem Niemcy - Włochy w finale.

Dzisiaj wygrał futbol.

Jak pieknie to ujales moze zaczna cie drukowac w gazetach niedlugo:|
Ale to jak z tym turlaniem odzwierciedla czy nie wloskie cwaniactwo?
Lepiej by brzmialo"nic bardziej nie odzwierciedla" albo "co bardziej odzwierciedla wloskie cwaniactwo"

Ja i tak sadze ze ruscy pojada wszystkich \o/

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:51 
Cytuj  
Kibicowalem Wlochom ,ale musze powiedziec ze ten meczy byl rzadki jak gowno :|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:52 
Cytuj  
Hubertus napisał(a):
Kibicowalem Wlochom ,ale musze powiedziec ze ten meczy byl rzadki jak gowno :|

A wlosi kiedys grali co innego:|?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:53 
Cytuj  
Cytuj:

Jak pieknie to ujales moze zaczna cie drukowac w gazetach niedlugo:|
Ale to jak z tym turlaniem odzwierciedla czy nie wloskie cwaniactwo?
Lepiej by brzmialo"nic bardziej nie odzwierciedla" albo "co bardziej odzwierciedla wloskie cwaniactwo"



Już 3 raz edytujesz tego posta najpierw sie przypierdoliłeś, później odpierdoliłeś, teraz znowu, zdecyduj sie ;)

Już zmieniłem zresztą i to przed twoją sugestią.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 22 cze 2008, 23:04 przez Shadhun, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:58 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Hubertus napisał(a):
Kibicowalem Wlochom ,ale musze powiedziec ze ten meczy byl rzadki jak gowno :|

A wlosi kiedys grali co innego:|?


Sęk w tym ze tu Hiszpanie tez byli rzadcy,a karne to juz wiadomo loteria :)

Pozatym to bylo wiadomo ze tak bedzie wygladalo ze strony Wlochow bo nie gral Gatuso i Pirlo czyli podstawa pomocy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 22:58 
Cytuj  
A co zrobil Di Natale?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 23:00 
Cytuj  
Shad a nie masz poczucia ze Wlochy to bylaby jedyna szansa na zatrzymanie Niemcow? , ja emocjonalnie jestem bardziej zwiazany z kultura hiszpanska , ale w tym meczu kibicowalem Wlochom wlasnie ze wzgledu na to ze odebraliby z duzym prawdopodobienstwem Niemcom puchar . Chyba nie wierzysz ze Turasy ich pojadą , Niemcy nie dadza sie tak zergowac , zreszta Turcja jest na 60% mocy po kartkach :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 23:02 
Cytuj  
Chcialem ci tylko pomoc<3 najpierw sie przypierdolilem ale wykasowalem i napsailem jeszcze raz ponownie dajac cytuj zeby skopiowac tresc.
Tak wiec jak to pisalem po raz drugi kilka minut pozniej to bylo dalej tak jak zacytowalem.


Zauwazcie jak sie i wlosi i hiszpanie slaniali na nogach pod koniec i porownajcie do akcji ruskich na pelnej kurwie w tym samym momencie meczu. Pewnie poprostu maja mocniejsze glowy i jak swietuja awans do dalszej fazy to pozniej nie chodza struci tydzien.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 23:14 
Cytuj  
Cytuj:
A wlosi kiedys grali co innego:|?


Nie grali, dla mnie to zawsze był anty-futbol, cyniczny, obliczony na pomyłke przeciwnika,często na pomyłke sędziego.

Co do ruskich to mam wrażenie że ta bajka kopciuszku musi się kiedyś skończyć, Arshavin schodząc wcozraj z boiska wyglądał jak zombie, serio mógłbym przysiąc że był zielonkawy. Nie chce mi się sprawdzać ale chyba Zhrikov i Kolodin wylecą z półfinału za żółte kartki, szczególnie strata tego pierwszego będzie bardzo bolesna.

Ogólnie to wszystko mi jedno, byle nie Niemcy.

Cytuj:
Shad a nie masz poczucia ze Wlochy to bylaby jedyna szansa na zatrzymanie Niemcow?


Pewnie by tak sie stało, ale Niemcy naprawde grają dosyć efektowny futbol ostatnio, to już nie czasy taktycznej machiny z 'lisem pola karnego' Klinsmanem czy tam innym Bierhofem na szpicy. No i nie ma małpiszona Khana, to kolejny plus ;)

Cytuj:
A co zrobil Di Natale?


Gdy jakiś zawodnik leży kontuzjowany na boisku i zwija się z bólu to z geście fair play przeciwnicy wybijaja piłkę poza boisko by na murawę mógł wejść personel medyczny. Od paru lat jednak coraz więcej trenerów i zawodników wykorzystuje to jako element taktyczny czyli w momencie gdy idzie groźna kontra zawodnik leży i kwiczy, gdy przeciwnik wybije piłkę nagle okazuje się że już wszystko w porządku. Dzisiaj Di Natale wniósł to na kolejny poziom, po ostrym wejściu Hiszpana leżał poza boiskiem, postanowił się na nie wturlać i tam pokazywać jak go bardzo boli.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 23:49 
Cytuj  
Hiszpanie graja piekny futbol, maja znakomitych dryblerow a pilka to poprostu plynie gdy sa w jej posiadaniu. Szczegolnie podoba mi sie duet Villa/Torres, no i do kompletu mozna jeszcze dorzucic Silve i Senne. Zaluje jednak ze nie zobaczylem duetu Villa/Raul ktory bylby jeszcze bardziej zajebisty niz jest teraz imo:].
Chce ich widziec w finale, bo widac ze jest to druzyna, ktora zyje gra, walcza o kazda pilke a nie przewracaja sie w polu karnym za kazdym razem patrzac na referee czy przypadkiem nie zakrztusi sie i nie gwizdnie ( czyt. Toni ).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.