mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:07 
Cytuj  
Cytuj:
panienke mozna bylo wyrwac( prawdziwa nie facia


prawdzią ? taką z krwi i kości ? gdzie to było , zaraz wołam kumpli i walimy tam wszyscy .. eheh rozwalił mnie text ... prawdziwą nie facia ehehehhahahha :D :lol:


_________________
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:09 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
Niby fakt ale wszystko w naszych rekach .


Wiele, ale nie wszystko :-) Trudno mowic o klimacie jesli siedzisz z druzyna przy ognisku, a nagle wskakuje do niego nagi krasnal ;-) (BTW - nie wiem czemu ale na kazdym servie wystepuje zjawisko 'nagiego biegajacego krasnala' )

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:11 
Cytuj  
ej no a ilu typow znam co graja elfkami bo cacy sa:-)jak nazwalem ud panienke Laura na emerisie codziennie mialem kilka wispow skad jestem bo przypadkiem to imie jest wloskie hiszpanskie i kurna nie wiem jeszcze jakie i kazdy nagle byl chetny do pomocy:-)serio nasz meski gatunek jest lekko palniety:-)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:12 
Cytuj  
eh no co ty nie lubisz biegac krsnalem golym po ognisku????.... boshe gdzies ty sie uchowal:-)

ps
Cashasty obejrzalem Exploracje i musze pogratulowa bom sie i nadziwil i usmial i posluchal dobrej muzy . gratki


Posty: 26
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:36 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
Niby fakt ale wszystko w naszych rekach . Nie wiem czy ktos z was bawil sie w Neverwintera ale tam na niektorych autorskich servach(np Embaros) wszystko tworzyli gracze . klimat byl niesamowity i bawili sie zapalency . Spotkania tylko po to zeby posiedziec przy ogniu wieczorkiem byly norma:-) a i panienke mozna bylo wyrwac( prawdziwa nie facia co to gra elfka bo fajnie tanczy:-)


Tak to byly dobre czasy na shardach nwn siedzieli ludzie ktorzy wiedzieli co to rp:)

ja juz rollnalem trolla o imieniu Ghum na Steamwheedle Cartel - chyba najmlodszy serwer rp, Sarmata moze podac szczegoly swego czasu reklamowal gildie grajaca na tym serwerze po stronie przymierza tylko nie wiem jak u nich z RP. Jak cos zapraszam moze wyjdzie nam jakas polska gildia lub cos w tym stylu. No chyba ze ktos wyjdzie z bardziej kuszaca inicjatywa.

A na golych krasnali zawsze jest wytlumaczenie...dostal obuchem i na umysle teraz nie domaga:)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:42 
Cytuj  
tzn jesli sie bawimy to wszyscy zdecydujmy a nie kazdy skoczy na inny rp:-)zaglosujmy czy cos no i najpierw przydaloby sie stwierdzic ile os sie wogle pisze potem wybrac serv i sie bawimy .


_________________
Wish I Could RAPE the Day


Posty: 1
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:47 
Cytuj  
Ja się zgłaszam,uważam że najlepszy będzie srev Steamwheedle Cartel RP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 19:59 
Cytuj  
Ja wlasnie mialem taki problem, po kilku miesiacach znudzilem sie na Venture i przelecialem wiele gier, jednak wrocilem na Ravenholdt i spokojnie gramy sobie, klimat Hordy zawsze daje wieksza zabawe, pilnujemy w gildii by lol-kow wywalac i przypadkowych no-life co w pogoni za rangami przylecialo na rp pvp.
Co do rpg to trudna sprawa bo najdluzej da sie to udzwignac gora miesiac, wiec teraz poprostu nie stosujemy tego ale na TSie jest przyjemnie i zawsze zabawanie, a co najwazniejsze nie dyskutuje sie wylacznie o tym jak uzyskac 0,01% dmg w taki czy taki sposob.
Mysle jak juz tu pisano wczesniej ze przyslowie "jak sobie poscielesz tak sie wyspisz" ma tu 100% odniesienia.
No i co najwazniejsze juz dawno doszlismy do tego ze nie ilosc tylko jakosc jest najwazniejsza, wiec dla kazdego dzwi otwarte, ale wykopki regularnie mamy :)
Duzą nadzieje w przyszlosci przykladamy do raidow i eventow, moze pvp z polska gildia po stronie ally, narazie walki na arenie daja niezla zabawe, exploracja i przypadkowe wyprawy na jakies napotkane twarde elite to naprawde duza zabawa :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 20:07 
Cytuj  
Ja gram na Argent Dawn, i powiem wam że gdyby nie było serwów RP to bym już w WoWa nie grał :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 20:19 
Cytuj  
A ja polecam Defias Brotherhood (RP-PVP). Populacja ostatnio - medium.

Gra sie bardzo przyjemnie i ten serwer spodoba sie zarowno tym, ktorzy lubia rpgowac przez caly czas jak i tym ktorzy lubia to robic od czasu do czasu. Po prostu chcesz RP to latwo je znajdujesz. Ten serwer jest jednak bardzo dobry IMO poniewaz jest tu takze highendowy PvE, bardzo aktywne BG dla wszystkich leveli, i to co tygrysy lubia najbardziej :wink:... czyli world PvP w postaci outdoor bitew, spontanicznych potyczek, raidow na miasta.

Spodobalo mi sie tam poniewaz mozna na tym realmie znalezc kazdy element WoW-a. Mozesz rpgowac kiedy masz ochote, jesli kreca cie epixy masz szanse je zdobyc poniewaz jest kilka bardzo mocnych gildii (przynajmniej u ally, ale u hordy chyba tez), a takze PvP aby miec po co po te epixy chodzic.


Posty: 26
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 20:22 
Cytuj  
przeciez nikt nie kaze ogrywac caly czas:) wazne by grac sobie bez pospiechu mc pewnie nadejdzie ale po co sie spinac?

cash - moze masz racje, ale robi nam sie tu sto idei w tym samym czasie wybierzmy serw i heja - niech teraz kazdy glosuje kiedy i jak juz i teraz to gdzie w wowie bede jutro:)

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 20:55 
Cytuj  
na początek wakacji będą nowe imo i na BC. Teraz coś mi do głowy wpadło - RP MC !!! Dwarft main tank: Yerr help me' yerr com'e faaaast me beard is on fireh me precious beard....!!!

Priest (nadciąga kilka corehoundów) By the name of all Divine GOds what is that?!

Warlock (targetuje flamewalkera i rzuca CoA) Die in agony lizard scum!!

Rogal(nawala w ragne za chwile obrywa knockback) - HEEEELP AAAAAAAAAAAA

Wszelkie takie teksty dodadzą tyle klimatu w mc że po prostu będzie super gra !

Pvp też może być fajowe na rp jak to odpowiednio rozegramy, horda na ravenholdzie ma gilidie, więc można by sie z nimi umówic na eventy wojenne - jeden z każdej strny będzie dawam rozkazy z jakiegoś bezpiecznego miejsca za pomocą /y a reszta będzie słuchać rozkazów - np uformować szyk!!! Szarża!!! itp itd według mnie to sprawi że wow będzie dawał 100% funu

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:22 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Beliar napisał(a):
na początek wakacji będą nowe imo i na BC.

BC będzie dłuuuuuuuugo po wakacjach ~~

Kiedy bedzie BC dowiemy się prawdopodbnie za 3 dni na E3 :]

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:24 
Cytuj  
o to za 3 dni dowiemy sie jaka bedzie nowa rasa ally... A co powiecie na pomysł MC rp?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:27 
Cytuj  
pomysl ciekawy,tylko kto pozniej bedzie placil za naprawy jak polowa raidu bedzie ginac przy kazdej takiej kwestii :lol:

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:32 
Cytuj  
Myron napisał(a):
pomysl ciekawy,tylko kto pozniej bedzie placil za naprawy jak polowa raidu bedzie ginac przy kazdej takiej kwestii :lol:


Macro mozna sobie przed walką zrobić ^^ zreszta niektórym w mc sie nudzi np czekają na regen

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:39 
Cytuj  
No nie da sie ukryc ze wypisywanie taksow roznych moze byc ciezkie w mc hehe :-) ale nie musimy przeginac . poprostu juz znajac sie czesciowo odgrywajac chary i spedzajac razem czas na q rajdach i instancjach zupelnie inaczej je przyjmujemy i ciagle jest cos nowego . a ogolnie i tak pewnie wejdzie vent albo ts a nie pisanie w instancjach wiec na jedno wyjdzie z tym ze pamietam jak zaczolem na BL po stronie hordy najpierw bylem w b fajnej gildii black aeons i tam mimo ze gralismy pvp i wogle normalna gra to kazdy na forum musial miec jakas przeszlosc postaci itp zawsze to jakis smaczek a eventy i reszat zalerza od nas .

kwestia tylko wybrania serva i sie pobawienia ciut . bo widze ze jest juz tu troche praktykujacych i kazdy zaprasza do siebie . mi tam obojetne ale skoro jest na ravenie po stronie hordy gildia cacy moze zrobic swoja po ally i sie umawiac potem . doda to klimatu napewno.

a co do nowych servow to ja tam nie wiem co bedzie przed wakacjami ale ja bede mial hardcorowa sesje a w wakacje pewnie wyjazdy praca cz cus choc znajac zycie jasne ze bede gral:-) tyle ze im wiecej zapalu tm lepiej i trzeba kozystac .


_________________
Wish I Could RAPE the Day

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:42 
Cytuj  
może stwórzmy tutaj listę serwerów i fakcji na danych serwerach, a potem na podstawie tego stworzy się vote i hędzie cacy, fajnie też wiedziec kto jaką klasę wybiera, chciałbym sie dostosować do reszty

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:43 
Cytuj  
pendzik napisał(a):
ja juz rollnalem trolla o imieniu Ghum na Steamwheedle Cartel - chyba najmlodszy serwer rp, Sarmata moze podac szczegoly swego czasu reklamowal gildie grajaca na tym serwerze po stronie przymierza tylko nie wiem jak u nich z RP. Jak cos zapraszam moze wyjdzie nam jakas polska gildia lub cos w tym stylu. No chyba ze ktos wyjdzie z bardziej kuszaca inicjatywa.

A na golych krasnali zawsze jest wytlumaczenie...dostal obuchem i na umysle teraz nie domaga:)


W sumie to nie ja reklamowalem tylko kumpel ;-) Zalozyl konto zeby zareklamowac, a ja sobie teraz z niego pisze ;-)

Przyznam szczerze, ze ja tez polecam ten server. Najprzyjemniejszy z tych na jakich gralem do tej pory. Duzo przyjemnego RPG.

O gildii Sarmatians nie bede nic mowil, bo planowo chcemy chyba stworzyc cos nowego. I najlepiej, zeby ta gildia nie byla za duza. Lepiej cos mniejszego a zgranego, zlozonego z ludzi ktorzy wiedza czego chca :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:49 
Cytuj  
Cytuj:
mimo ze gralismy pvp i wogle normalna gra to kazdy na forum musial miec jakas przeszlosc postaci itp zawsze to jakis smaczek a eventy i reszat zalerza od nas .
(...)
a co do nowych servow to ja tam nie wiem co bedzie przed wakacjami ale ja bede mial hardcorowa sesje a w wakacje pewnie wyjazdy praca cz cus choc znajac zycie jasne ze bede gral:-) tyle ze im wiecej zapalu tm lepiej i trzeba kozystac .


widze ze masz sytuacje niemal identyczna jak ja ... podejście do gierki również , można grać normalnie z historią swojej postaci itd ... mowcie jaki server i od wtorku moge zaczynać .. :)

edit , ofc porobi sie jakieś macra , interface poustawia , to troche zajmie :) ale powolutku zaczynac można :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.