mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
blu-ray wyprze dvd, tak jak dvd cd.


BlurayŸ Wyprze dvd™

tak samo jak

Playstation3 wygra z Xboxem

bądź

To będzie rok Playstation3™


te trzy teksty słyszę od premiery Playstation3, jak do tej pory nic się nie sprawdziło

a do tego każdy następny rok ma być rokiem ps3, no sry żal.pl

co do filmów w hd to polecam h264, i na dvd'ka się mieści :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ok. ktore gry wedlug ciebie wygladaja zajebiscie na x360? pomijajac te, ktore wyszly rowniez na pc i ps3. 'exclusivy' tak zwane.

kabraxis pokaz mi gre na x360, ktora wyglada jak uncharted 1 badz motorstorm. badz metal gear solid.


tworca mgs olal ps3 dla xboxa... :D - to jest fakt :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:44 
Cytuj  
no masz racje. dvd wyparlo cd w przeciagu miesiaca.
mhm i gdzie tego dvdka chcesz odtwarzac?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no masz racje. dvd wyparlo cd w przeciagu miesiaca.
mhm i gdzie tego dvdka chcesz odtwarzac?


W moim Windows Media Centre based 'Home Theatre' ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:46 
Cytuj  
aaa. a my rozmawiamy o konsolach czy htpc?
BO JA to bdripy 1080 odtwarzam na swoim HTPC z xbmc.
jestem fajniejszy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:47 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Mendol napisał(a):
blu-ray wyprze dvd, tak jak dvd cd.


BlurayŸ Wyprze dvd™
:

To akurat jest pewne. Wielowarstowe BR moga miec nawet do 1TB pojemnosci.

Chyba ze wczsniej na masowa skale zaczna sie pojawiac dyski holograficzne, co jest akurat srednio, albo malo prawdopodobne.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
blu-ray wyprze dvd, tak jak dvd cd.
polecam ci OBEJRZEC chociaz jeden film na tym nosniku i wtedy sie wypowiadac ;/

z czym ms wstrzeliwuje sie w rynek?


kabraxis czego brakuje w forzie? grywalnosci.


w pelni sie zgadzam, ale rozmawiamy o grach i konsolach a nie odtwarzaczach video, to ze twoj od4twarzacz potrafi uruchamiac gry nie robi z niego dobrej konsoli :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
aaa. a my rozmawiamy o konsolach czy htpc?
BO JA to bdripy 1080 odtwarzam na swoim HTPC z xbmc.
jestem fajniejszy?


u fail sir,

to był tylko przykład, patrz jak szybko się okazało że mimo wszystko divx wygrał z filmami zajmującymi całego dvdka i jak szybko pojawiły się odtwarzacze które w funkcjach miały odtwarzanie właśnie divx'a i xvida


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:48 
Cytuj  
@roball
Ciut lepiej ;) Zauwaz jednak ze 2 lata na produkcje takiej gry to jednak dosc malo. Stad mozna wnioskowac ze sporo contentu bedzie copy&paste z Forzy 2. Jednak z jakiegos powodu Polyphony siedzi te x lat nad GT5, modele, fizyka, zniszczenia (tak beda), zmienna pogoda i pora dnia. IMO MS idzie w kolejne numerki gier, ale ja mam nadzieje na to ze GT5 bedzie wlasciwie ostatnia duza gra wyscigowa przed nastepnym skokiem jakosciowym a glownie bedzie sie opierac na DLC.

@Enhu
Nie wiem po co porownujesz oryginaly z piratami - bez sensu. Producenci dodali takie funkcje bo tego wymagal rynek, jednak zawsze znajda sie tacy ktorzy wola kupic oryginalny film niz sciagnac ripa z netu. Idac twoim tokiem rozumowania, CD juz dawno powinno zdechnac bo nowa plytke mozna sciagnac szybciej niz kupic plyte w sklepie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 1 cze 2009, 21:53 przez Yog-Sothoth, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:50 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Mendol napisał(a):
aaa. a my rozmawiamy o konsolach czy htpc?
BO JA to bdripy 1080 odtwarzam na swoim HTPC z xbmc.
jestem fajniejszy?


u fail sir,

to był tylko przykład, patrz jak szybko się okazało że mimo wszystko divx wygrał z filmami zajmującymi całego dvdka i jak szybko pojawiły się odtwarzacze które w funkcjach miały odtwarzanie właśnie divx'a i xvida

Tak czy inaczej, na jednym DVD, mozesz zmiescic wiecej DivX. Czego bys nie zrobil na CD.
Wysokiej jakosci HDRip, moze spokojnie zezrec 2DVD, a na BR upchniesz kilka takich filmow. Oczywiscie, mozesz dalej oponowac za tym, ze wieksza pojemnosc nosnika jest wogole niepotrzebna.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:52 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
@roball
Ciut lepiej ;) Zauwaz jednak ze 2 lata na produkcje takiej gry to jednak dosc malo. Stad mozna wnioskowac ze sporo contentu bedzie copy&paste z Forzy 2. Jednak z jakiegos powodu Polyphony siedzi te x lat nad GT5, modele, fizyka, zniszczenia (tak beda), zmienna pogoda i pora dnia. IMO MS idzie w kolejne numerki gier, ale ja mam nadzieje na to ze GT5 bedzie wlasciwie ostatnia duza gra wyscigowa przed nastepnym skokiem jakosciowym a glownie bedzie sie opierac na DLC.



GT"5" 5 for christs sake ?

zn polyphony nie idzie w numerki?

dla ciebie to pewnie nawet taki hit jak 'real life' jest do bani skoro podobno był robiony przez 7 dni

2 lata to jest idealny i optymalny czas robienia gry single player, aczkolwiek większość firm w tym czasie na dzień dzisiejszy trzaska już mmropgi, znaczy że co ? nad gt5 siedzi 6 osób przez ostatnie 5 lat ? to by w sumie wszystko tłumaczyło


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:53 
Cytuj  
teraz to nie wiem czy ty tak serio enhu czy jednak jaja sobie robisz?
xvid jest formatem dla biedakow, ktorych nie stac zeby kupic dvd, ewentualnie miec 'szybki' internet.

robal kazdy cos obiecuje. nikt sie nie wywiazuje :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
robal kazdy cos obiecuje. nikt sie nie wywiazuje :)

najmniej zawodu człowiekowi pecet robi póki ;)

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:56 
Cytuj  
czym wy sie jaracie, naprawdę microsoft kompletnie nic nie pokazał bo patrzcie o jakich gówienkach piszecie
1. gdzieś tam w rogu była polska flaga, więc może w końcu można będzie leganie się zarejestrować na live WOWOWOWOWW
2. facebook - walić facebook, dla polski zintegrują boksa z nasza-klasa.pl i fotka.pl - naprawdę chcecie facebooka w konsoli? Rotfl, dajcie namiary na naszą-klasę dodam was do znajomych i wystawimy sobie oceny fotek :)
3. MGS nigdy nie był exclusivem przypominam że druga część tej gry ukazała się nawet na XBOX-a, wiec drogi Ashtonie jak twórca MGS-a olał Sony to było to za czasów PS2/Xbox

roball ty mieszkasz w UK i nie widzisz ile miejsca zajmuje dział blueray w hmv? miesięcznie ubywa jednej półki z dvd i przybywa z blueray-ami.


Ostatnio edytowano 1 cze 2009, 21:57 przez szaki24, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:57 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
@Enhu
Nie wiem po co porownujesz oryginaly z piratami - bez sensu. Producenci dodali takie funkcje bo tego wymagal rynek, jednak zawsze znajda sie tacy ktorzy wola kupic oryginalny film niz sciagnac ripa z netu. Idac twoim tokiem rozumowania, CD juz dawno powinno zdechnac bo nowa plytke mozna sciagnac szybciej niz kupic plyte w sklepie.


itunes, słyszał ?

film można sobie wypożyczyć już za 2.49Ł i nie wymaga żadnego nośnika


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:58 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Yog-Sothoth napisał(a):
@roball
Ciut lepiej ;) Zauwaz jednak ze 2 lata na produkcje takiej gry to jednak dosc malo. Stad mozna wnioskowac ze sporo contentu bedzie copy&paste z Forzy 2. Jednak z jakiegos powodu Polyphony siedzi te x lat nad GT5, modele, fizyka, zniszczenia (tak beda), zmienna pogoda i pora dnia. IMO MS idzie w kolejne numerki gier, ale ja mam nadzieje na to ze GT5 bedzie wlasciwie ostatnia duza gra wyscigowa przed nastepnym skokiem jakosciowym a glownie bedzie sie opierac na DLC.



GT"5" 5 for christs sake ?

zn polyphony nie idzie w numerki?

dla ciebie to pewnie nawet taki hit jak 'real life' jest do bani skoro podobno był robiony przez 7 dni

2 lata to jest idealny i optymalny czas robienia gry single player, aczkolwiek większość firm w tym czasie na dzień dzisiejszy trzaska już mmropgi, znaczy że co ? nad gt5 siedzi 6 osób przez ostatnie 5 lat ? to by w sumie wszystko tłumaczyło

Uheheheh, you made my day.
Idealny, chyba jak chcesz zrobic arcadowa scigalke, z kreskowkowa grafika.
Hint:
Bardzo duzo czasu zajmuje robienie assertow. Nawet przy skanowaniu obiektow skanerem 3D, graicy w dalszym ciagu musza, duzo roboczogodzin spedzac na ich recznym poprawaniu, optymalizowaniu, ze o glupim robieniu tekstur to naet nie wspomne bo i po co ?
A mmorpg w dwa lata ? O rany, toz nawet z HeroEngine, zajmie to minium z 4-5 lat, a i to przy zalozniu ze mamy gotowy setting..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:58 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
itunes, słyszał ?

film można sobie wypożyczyć już za 2.49Ł i nie wymaga żadnego nośnika

w naszej czesci kontynentu nie ma.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:59 
Cytuj  
@Enhu
Widzisz moge od razu ci powiedziec ze ten twoj "real life" jest jednak bardziej doskonaly bo jestem niewierzacy, wiec skoncz porownania z dupy.
Ciezko porownywac stara generacje gier z tym co jest, jakbys mial troche wiecej lat to pewnie bys zrozumial.

edit: no i co z tym itunes? CD juz nie wychodza? Ja nadal wole miec plytke na polce niz mp3 na dysku.


_________________
.


Ostatnio edytowano 1 cze 2009, 22:00 przez Yog-Sothoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 22:00 
Cytuj  
yogi no niestety , czasy exclusive minely bo reputacja , reputacja ale zyc trzeba , devsi doskonale wiedza ze xbox jest spiracony do szpiku silikonu :) , ale wiedza tez ze to paradoksalnie potrafi niezle boostnac sprzedaz konsol , jak to miala miejsce w przypadku ps2 . Mozna wiec wieszac psy na Kojimie ale wypada tez goscia zrozumiec , ze to biznes . Tylko yogi co by nie powiedziec to jednak zawsze gry ktore nie byly dostepne na innych platformach napedzaly chec kupienia wlasnie sprzetu A a nie sprzetu B, a first party nie sa jeszcze na tyle znaczace zeby wypchnac takie mocne system-seller franchise jak Final Fantasy czy MGS i w tym tkwi problem

jaki sens bedzie kupowania xboxa720 kosztem ps4 czy odwrotnie skoro z duza doza prawdopodobienstwa ich line-up bedzie prawie identyczny ? :)

a najlepszym remedium jest posiadanie wszystkich platform danej generacji


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 22:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
teraz to nie wiem czy ty tak serio enhu czy jednak jaja sobie robisz?
xvid jest formatem dla biedakow, ktorych nie stac zeby kupic dvd, ewentualnie miec 'szybki' internet.


tak technicznie to jaja sobie robię, fajnie jest patrzeć jak co po niektórym z gęby piana się toczy :wink:

a teraz tak pół-żartem, pół-serio 5 lat to jest czas w którym można by chlasnąć niesamowitego mmorpga z contentem nie do przejścia przez najbliższe 2 lata, no ale widać że co po niektórym się po prostu nie śpieszy

Yog-Sothoth napisał(a):
@Enhu
Widzisz moge od razu ci powiedziec ze ten twoj "real life" jest jednak bardziej doskonaly bo jestem niewierzacy, wiec skoncz porownania z dupy.
Ciezko porownywac stara generacje gier z tym co jest, jakbys mial troche wiecej lat to pewnie bys zrozumial.

edit: no i co z tym itunes? CD juz nie wychodza? Ja nadal wole miec plytke na polce niz mp3 na dysku.


chłopcze, moja 'generacja' gier to było atari/amiga/c64 oraz psx i n64 więc nie mów mi że gdybym był starszy, bo jak bym był starszy to już w nic bym nie grał


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Ostatnio edytowano 1 cze 2009, 22:03 przez Enhu, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.