mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 09:15 
Cytuj  
hm, czy mops gada z samym soba ? o ile pamietam McLaren ma tutaj nick McLaren a nie Laren

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 10:39 
Cytuj  
a moze zmienil nick?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 15:41 
Cytuj  
moze, coz zawsze nisko ocenialem mclarena ale jak patrze na te wypowiedzi to sa o wiele tepsze niz bym sie spodziewal ;/

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 23:17 
Cytuj  
Nick zmienilem juz jakis czas temu, tutaj go poprostu nie zmienialem bo ja kwiecie malo tu postuje, chodz czytam czasmi - poprostu zajmujac sie mmogspotem nie zawsze mam czas jeszcze tu pisac co nie oznacza ze nie lubie tego forum :smile: wrecz przeciwnie - zawsze sie tu swietnie bawie zwlaszcza z Konradorem ;P

Ashton ja nie wiem czemu mnie nisko oceniasz skoro chyba sie nie znamy w RL - a tylko chyba tak mozna oceniac wlasciwie drugiego czlowieka - via forum wiadomo ze nikt do konca nie jest soba i czesto pisze zupelnie cos innego co by np. mogl i chcial powiedziec w RL - no ale coz... trzeba miec wlasciwa perspektywe...
Proponuje moje posty tutaj traktowac z przymruzeniem oka :smile:
jako juz 30 letni chlop nie zadko kiedy mam szanse i mi wypada w RL sie tak powydurniac co (moze niestety dla niektorych), zawsze daje mi fun :smile:
W koncu podobno faceci to wieczne dzieci :smile:

Pozdrawiam...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 00:50 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-19 23:17, Laren napisał:
Proponuje moje posty tutaj traktowac z przymruzeniem oka :smile:


Podobnie jak newsy i "rzetelne informacje o WoW" na forum mmogspot (tudziez goscinnie w innych zakamarkach sieci) ,chciales chyba powiedziec :smile:

Ashton: Czy ja CI cos zrobilem ? Jesli masz cos na sumieniu przeciwko mnie to slucham, bo
wybacz ale nie rozumiem czemu ten jad w wypowiedziach ?


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 01:09 
Cytuj  
MoPs biedaku a ty nie masz o czym pisac na tym forum bo o grach mmog nic nie wiesz poza tym co sie naczytales na zagranicznych serwisach o WoW, wiec meczysz ten topic na maxa co? :wink: buheh...

Nie zadawaj Ashtonowi pytan ktore mozna zadac Tobie... bo takiego pacejnta jak ty to dawno swiat nie widzial :razz:
A w ogole MoPs czy mama zaplaci ci za granie w WoW czy bedziesz do kolegow chodzil? (pytanie retoryczne)


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 04:28 
Cytuj  
zawsze sie tu swietnie bawie zwlaszcza z Konradorem ;P

Chyba o czyms nie wiem. Mi wyglada na to, ze ty sie sam ze soba caly czas bawisz. Teraz wyjatkowo, bo wirtualnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 10:23 
Cytuj  
Pytanko....Jaki właściwie cel ma ta dyskusja?...

I dalej...

MoPs masz żal do Larena - załatw to z nim na chat, oprzyj o bar, dajcie sobie po mordzie, nie wiem kurna przejdz na priv or something bo powiem szczerze - cała ta dyskusja poprostu ROTFL. Nie mozesz gryźć Larena na Battlenet to usiłujesz to zrobić tutaj. Gdzie pójdziesz jak tu dochrapiesz się last warning?

A teraz ogólna uwaga.. Nie macie ciekawszych tematów do obgadania? Zluzujcie nieco posladki, łyknijcie piwa, zapalcie fajke, zwalcie coś tam , wyluzujcie bo święta idą :grin:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 10:25 
Cytuj  
cholera ze tez nie mam piwa i czipsow
w morde
dawno tak uwaznie nie przeczytalem calega watka =]
podoba mi sie i mam nadzieje ze to nie koniec choc z drugiej strony proponuje wam sie spotkac, wspolnie wypic cos dobrego (choc podobno ktos tu jest nieletni, to nic nie mowilem jakby co) i zaczac wspolpracowac zamiast wtykac sobie z zazdrosci o cos? o co nie wiem ale trudno

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 12:28 
Cytuj  
ponad 24h ciszy to moze oznaczac tylko jedno =]
bedziemy juz niedlugo pic =]


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 13:05 
Cytuj  
Ja tem nie wiem o co chodzi i nawet nie chce się dowiedzieć - bo po co? Niech się kłócą...

Konrador - chyba Twój ban został zdjęty na mmogspot :wink:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 15:24 
Cytuj  
Ja nie pijam z nieletnimi :razz:

Tak zostal zdjety co opisalem w pewnym newsie ktory albo konrador olal albo przeczytal i sie nie przyznaje :razz:
News napisalem 16 grudnia wiec latwo go odszukac :smile:

Konrador nie jest taki zly chlop tylko tak udaje taka cholere - a dlaczego to nie wiem heh... moze na swieta chodz na chwile zapomni o odgrywanej roli predatora forum :razz:

Osobiscie nic do niego nie mam heh tak na prawde, on nawsadzal mi ja jemu i gra gitara, jest starym graczem MMOG, pisze sporo newsow tutaj, nawet czasmi uda mu sie komus pomoc jak ma przyplyw dobrej woli, zrobil strone chyba o darkfall, jest tu na forum bardzo dlugo, itd. itp. - a jednego czego nie rozumiem to ze sie tak zapienil ze dostal kiedys baa na mmogspot co jak sam rozumie regulamin tam panujacy nie bylo niczym nadzwyczajnym... ale luz, ja tam pamietliwy nie jestem kheh :smile: nawet fajnie bylo sie z nim pogryzc :razz:

CU i Wesolych Swiat dla userow mmorpg.pl :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 15:42 
Cytuj  
To sie konrador ucieszy:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 15:52 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-22 15:24, Laren napisał:
Ja nie pijam z nieletnimi :razz:


huh
jak to bylo do mnie to milo slyszec, nawet nie wiesz stary ile wtedy bylo czasu na gre,
az milo powspominac =]
a najlepiej sie wspomina przy piwku =]


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 23:04 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-22 15:52, Mindlord napisał:
Cytuj:
2003-12-22 15:24, Laren napisał:
Ja nie pijam z nieletnimi :razz:


huh
jak to bylo do mnie to milo slyszec, nawet nie wiesz stary ile wtedy bylo czasu na gre,
az milo powspominac =]
a najlepiej sie wspomina przy piwku =]



Mindlord: nie, nie do ciebie :smile:
Mialem na mysli tego maloletniego krzykacza MoPsa - ktory powinien zmienic raczej ksyfke na SPIĘTY :razz: kheheh...

Aenima: jakos nie wydaje mi sie aby sie ucieszyl :smile: - czy ktos widzial ucieszonego Konradora? heheh :razz:
Ale gwiazdka zaraz i cud moze sie przytrafi i konrador zmieknie na te swieta... kto wie :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 23:22 
Cytuj  
powiem ci szczerze Laren ze nigdy nie lubilem forum i tez nigdy sie na nich nie udzielalem bo jakos mi sie wydawalo ze to jest miejsce gdzie najprosciej sie z kims pogryzc...
faktycznie z moim malusim forumowym doswiadczeniem moge powiedziec ze pamietam tylko jedno forum na ktorym sie nic takiego nie zdarzalo hyhy
to bylo na poczatku polskich gildii na uo Sosy zalozyl wtedy forum i wszyscy zesmy sie tam porozumiewali, brak bylo wtedy map itp, bylo icq i forum, traktowane przede wszystkim jako billboard kupie/sprzedam
ale jak babcie kapciem nie pamietam zeby sie tam ktos poklocil...
a tu ledwo wlazlem na mmorpg (moje slowa padaly tu chyba raz na rok =]) i widze ze ludzie po sobie jada, huh, wlazlem na gry-online powiedzialem kilka slow to flame leci prawie 100 postow jak nie wiecej
w morde
jak czlowiek cicho siedzi to ma przynajmniej swiety spokoj

hehe
ale z drugiej strony to to ze na mmorpg powiedzialem kilka zdan w swojej historii sprawilo ze goscie z gry-online byli przekonani iz gram w uo od kilku miesiecy
a to juz mnie rozbawilo na maksa =]
(Max to nie o tobie jakbys to czytal)

pozdrawiam was maniacy mmorpg i ciekaw jestem na ile mi cierpliwosci starczy zeby gebe otwierac =]

...ale piwka bym sie napil i tak...


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 09:42 
Cytuj  
Heh dokladnie drogi kolego :smile: (pamiatam forum Sosego, nawet mu chyba herb robilem :razz:, gdzies to jeszcze mam), tylko ze wiesz wtedy w ogole takie zajwisko jak ogromne forum to bylo pewne novum, faktycznie wtedy wiekszosc zalatwialem via ICQ - nawet jak sie gralo w UO to czesto gadki szly po ICQ :razz:

No nic ale teraz jest nowa era, nowi mlodzi ludzie w sieci heeh (wiesz oni napadaja na nauczycieli - ja tam swoich chodz niektorych nie cierpaialem szanowalem), wszsytko sie zmienia i takie zjawiska spoleczne ja kforum publiczne tez zaczyna wygladac inaczej... zwlaszcza, ze jest pewna roznica zasadnicza - wtedy nie bylo tak wielu ludzi a wiekszosc sie dobrze znala wiec nikt do konca nie byl anonimowy - a ty wchodzisz zakladasz fake konto i jedziesz po kazdym poczym logujesz sie na wlasne gdzie udajesz swietego - heh zdziwilbys sie jaki to czesty proceder :razz:

Dlatego teraz fora traktuje z lekkim dystansem - jak widzisz - 16 letni chlopaczyna sadzi bluzgi do doroslego faceta co ma 30 lat i zjadl zeby na grach, jak do swojego kumpla bo sie czuje totalnie bezkarny heh dlatego luz wole traktowac to jako zabawe bo szkoda stresu na jakis malolatow ktorym sie wydaje ze swiat nalezy do nich :smile: tez taki bylem... :razz:

A piwka to zawsze chetnie sie napije, a co :smile:

Pozdrawiam...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 10:38 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-23 09:42, Laren napisał:
Dlatego teraz fora traktuje z lekkim dystansem - jak widzisz - 16 letni chlopaczyna sadzi bluzgi do doroslego faceta co ma 30 lat i zjadl zeby na grach, jak do swojego kumpla bo sie czuje totalnie bezkarny heh dlatego luz wole traktowac to jako zabawe bo szkoda stresu na jakis malolatow ktorym sie wydaje ze swiat nalezy do nich :smile: tez taki bylem... :razz:


Cry more...moge prosic o zacytowanie jakiegos mojego bluzga z tego forum...aha to tylko kolejny Twoj wymysl...nic dziwnego ze lubisz rpgi :wink:...i nie rob OT k?... nawet we wlasnym topicu musisz mowic nie na temat:/...czy to naprawde takie trudne?...smacznej choinki panie dwulicowy :]


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: MoPs dnia 2003-12-23 10:39 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 10:38 
Cytuj  
I zakonczmy ten niezbyt fajny watek pokojowym akcentem :eek:

Obrazek <- chociaz na swieta :|

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 12:32 
Cytuj  
Asmax to ci sie zajebiscie udalo =]
grats


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.