mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 15:03 
Cytuj  
Dlaczego? Lubię.
Szczególnie jak razem ze ścigaczem ruszam na światłach i jednak jego jednoroflślad zostaje z tyłu ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 15:40 
Cytuj  
tak jeździ http://www.youtube.com/watch?v=Y2HKBQMQmbw


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 15:42 
Cytuj  
Ojciec objeżdża gimnazjalistów na skuterach - a później zaprasza na wspólnego buttpluga.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 15:44 
Cytuj  
embe napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=Y2HKBQMQmbw


tacy ludzie nie mają prawa żyć


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 15:51 
Cytuj  
I dla tatusia specjalnie:
W 2012 r motocykliści uczestniczyli w 2.395 wypadkach, w których zginęło 240 motocyklistów i 12 ich pasażerów. Z winy samych motocyklistów doszło do 994 wypadków.

Źródło Komenda Główna Policji


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 16:00 
Cytuj  
No to daje ~60% nie 70% czy 90% to raz.
Dwa teraz sobie weźcie ilość motocyklistów na drodze a ilość samochodów.
Jeśli to do Was nie przemawia to niggers pls.
Poza tym jest jeszcze oficjalne z winy i nieoficjalne.
Ten kto dużo jeździ to wie, że wystarczy wciśnięcie się z prawego na lewy ostre hamowanie i wina tego z tyłu ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 16:10 
Cytuj  
A jaki ma znaczenia dla tego KTO powoduje wypadek ilość samochodów czy motocykli? Nie porównujemy ilości spowodowanych wypadków ogółem ale to kto jest winny. I pamiętaj że część wypadków z winy motocyklisty to "jestem zajebisty więc w ten zakręt wejdę 170 km/h" - i rozjebał się na drzewie czy rowie.
Jeżeli to do ciebie nie przemawia to nigga plz.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 16:18 
Cytuj  
Oczywiście, że ma, zwykła statystyka, szacunki i ryzyko.
Także jeździjcie sobie w Polsce na jednośladach ja tam bym się bał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 17:54 
Cytuj  
tak jak pisałem raz, fabryczna blokada w moto na 30km/h :)

Tak serio, obowiązek trzymania się porządku/układu na drodze, żadne wpychanie się na pierwszego na światłach, wciskanie się miedzy lusterka, wyprzedzanie prawą stroną i będzie bezpieczniej.
Jest jeszcze problem taki że na moto ma trzeba byc ostrożniejszym ze względu na nasze drogi, samo omijanie dziur to często ryzyko utraty panowania jak zajechania komuś drogi, przyspieszenie na moto jest większe, zagapiony przechodzień czy kierowca auto może nie zareagować, do tego grzechy wszystkich na drodze czyli prędkość, niewłaściwe zmienianie pasa ruchu, skręcanie w lewo jak przejeżdżanie na żółtym w przypadku moto jest ryzykowne, nawet droga hamowania na kiepskiej nawierzchni w moto jest dłuższa.

edit: koło mnie przy zjeździe z obwodnicy są dwa krzyże ofiar na moto


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 20:42 
Cytuj  
A na zimę polecam to:
http://www.youtube.com/watch?v=km7_B_W1eKY
http://www.youtube.com/watch?v=ab1PubWwBB0

X.

PS. Było w jakimś bundlu za grosz ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 21:19 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Niah jak zwykle błyskotliwe przemyślenia.

Obecnie 5l v8 ale celuję w 6l v12 bi turbo.
Wtedy to i z takim Ninja mogę się pobawić :)

Przemyślenia Niaha są ograniczone przez konieczność stosowania jednolinijkowców ;).
Niestety koleś na tym filmiku stanowi większe zagrożenie niż motocykliści, ze względu na masę pojazdu. Chociaż oczywiście poziom głupoty kierowców moto i audi jest na jednakowym poziome.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 21:40 
Cytuj  
embe napisał(a):
edit: koło mnie przy zjeździe z obwodnicy są dwa krzyże ofiar na moto

To najprawdopodobnie przykład błędnej oceny prędkości po dłuższym okresie szybkiej jazdy (błąd kierowcy) lub po prostu za szybkie wejście taki zjazd+ kwestia stosowania takich a nie innych barierek. Ale na naszym forum fakt, że w ogóle występują bezpieczniejsze dla motocyklistów barierki jest czymś nie do przyjęcia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2013, 22:29 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Niah jak zwykle błyskotliwe przemyślenia.

Obecnie 5l v8 ale celuję w 6l v12 bi turbo.
Wtedy to i z takim Ninja mogę się pobawić :)

Przemyślenia Niaha są ograniczone przez konieczność stosowania jednolinijkowców ;).
Niestety koleś na tym filmiku stanowi większe zagrożenie niż motocykliści, ze względu na masę pojazdu. Chociaż oczywiście poziom głupoty kierowców moto i audi jest na jednakowym poziome.


Na tym filmie jedni i drudzy są tak samo popierdoleni.
Pewnie, też zdarza mi się pocisnąć do 260 ale jak jadę sam a nie jakieś ściganie z motorami pomiędzy innymi autami.
Co nie zmienia faktu, że on sobie ich doganiał i przeganiał a motorki Z REGUŁY tak jadą :)
No i nikt mi nie wmówi, że nie bo na trójmiejskiej obwodnicy nawet jak lecę te 200 to i tak zjeżdżam każdemu motorowi, który mnie mija, więc?
Nie spotkałem się żeby któryś jechał 110/120.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2013, 00:08 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
(...)
Co nie zmienia faktu, że on sobie ich doganiał i przeganiał a motorki Z REGUŁY tak jadą :)
No i nikt mi nie wmówi, że nie bo na trójmiejskiej obwodnicy nawet jak lecę te 200 to i tak zjeżdżam każdemu motorowi, który mnie mija, więc?
Nie spotkałem się żeby któryś jechał 110/120.

Praktycznie nikt kto prowadzi coś mocniejszego nie jeździ w takich warunkach przepisowo. Z reguły im więcej km pod maską tym szybciej. Dotyczy to zarówno moto jak i samochodów.

Ps. A że na filmiku ich przegnał to co z tego, zwyczajna fizyka, chyba że ktoś ma kompleksy, że zawsze musi być najszybszy ;). Wtedy może mieć problem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lis 2013, 07:24 
Cytuj  
Logika podpowiada, ze pas ruchu po to zostal stworzony, zeby znajdowal sie tam tylko jeden pojazd (przynajmniej dwuslad). Bo biorac pod uwage ograniczona widocznosc, tak jest po prostu bezpieczniej. Motocyklisci zamiast kierowac sie logika, wola naklejac idiotyczne nalepki na samochodach ("patrz w lusterka, motocykle moga byc wszedzie") i wykorzystywac luke w prawie. W najlepszym wypadku. Bo biorac pod uwage nasze realia (szerokosc pasow) to czesto to prawo po prostu lamia.
A potem jest placz i zgrzytanie zebami. Po asfalcie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2013, 15:02 
Cytuj  
PoRD Art. 2, punkt 11:
Pas ruchu - każdy z podłużnych pasów jezdni wystarczający do ruchu jednego rzędu pojazdów wielośladowych, oznaczony lub nieoznaczony znakami drogowymi.

PoRD Art. 2, punkt 54:
motocykl - pojazd samochodowy jednośladowy lub z bocznym wózkiem - wielośladowy;]
< motocykl - pojazd samochodowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej przekraczającej 50 cm3, dwukołowy lub z bocznym wózkiem - wielośladowy; określenie to obejmuje również pojazd trójkołowy o symetrycznym rozmieszczeniu kół; >


X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lis 2013, 15:05 
Cytuj  
no i? Bo dokladnie o tym pisalem, wiec nie wiem po co to wkleiles.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2013, 15:09 
Cytuj  
Dlatego, że po pierwsze nie ma czegoś takiego jak "przynajmniej dwuślad", po drugie, nie łamią żadnego prawa jadąc między samochodami bez najeżdżania na linię ciągłą.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lis 2013, 15:25 
Cytuj  
To przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Albo art 16, pkt 4


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2013, 15:56 
Cytuj  
Motocykl szerokości ~50 cm jadąc między samochodami wg ciebie zajmuje 2 pasy? A może nawet 3? Ciekawe ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.