mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2015, 08:55 
Cytuj  
http://www.fly4free.pl/tanie-bilety-lot ... d-2128pln/

Wydaje się, że fajna oferta. Problem jest trochę z hotelami, coś w lepszym standardzie to 6-7kPLN za 2 tygodnie. Zasadniczo mam ochotę wybrać się w ten rejon w tym roku. Na własną rękę jednak średnio się opłaca, chyba lepiej pakiet lot+hotel z jakiegoś biura. Antyle Holenderskie są też dosyć małe, stąd pewnie wysokie ceny hoteli. Na Dominikanie jest duże miasto z historią z czasów kolonizacji, wydaje się atrakcyjniejszym kierunkiem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2015, 09:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
http://www.fly4free.pl/tanie-bilety-loty-karaiby-od-2128pln/

Wydaje się, że fajna oferta. Problem jest trochę z hotelami, coś w lepszym standardzie to 6-7kPLN za 2 tygodnie. Zasadniczo mam ochotę wybrać się w ten rejon w tym roku. Na własną rękę jednak średnio się opłaca, chyba lepiej pakiet lot+hotel z jakiegoś biura. Antyle Holenderskie są też dosyć małe, stąd pewnie wysokie ceny hoteli. Na Dominikanie jest duże miasto z historią z czasów kolonizacji, wydaje się atrakcyjniejszym kierunkiem.


Ja tam bym bral, a noclegow szukal juz na miejscu. Mysle, ze fajne jest nawet zamieszkanie u tubylcow w jakies chatce, szczegolnie ze nie masz dzieci. Pierdol hotele o wysokim standardzie, nie jestes niemieckim dziadkiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2015, 09:45 
Cytuj  
Ja się bardziej martwię tym, czy mnie to nie znudzi szybko. Tam chyba nie ma nic więcej poza pięknymi plażami. Na Dominikanie jest Santo Domingo do zwiedzania, po drugiej stronie wyspy Haiti. Można wynająć auto i pojeździć. Nie jestem typem plażowicza, nie chcę na Karaibach oglądać tylko piasku.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2015, 23:07 
Cytuj  
mrynar - jednak ceny w Polsce są pojebane. 2x taniej można polecieć z UK.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 05:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mrynar - jednak ceny w Polsce są pojebane. 2x taniej można polecieć z UK.


Niestety. To wynika z tego, ze kupujacych jest mniej i jak juz sie jakis trafi to trzeba z niego zedrzec ile sie da. To dotyczy wielu towarow i uslug.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 17:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mrynar - jednak ceny w Polsce są pojebane. 2x taniej można polecieć z UK.


myslalem o tym ale podroz do jukeja tez zwieksza koszta , i czesto nie jest to 99 zl w ryanair

mam caly miesiac urlopu w maju i kurwa nic nie ma w tej polszy ...jedynie grecja , ale tam nawet mrynar mowi ze fajnie jest

to sie moze wybiore ,chociaz podobno smiedzace muslimy juz wszedzie sa :/

bida panie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 17:23 
Cytuj  
Jakoś nie widzę tańszych lotów na Antyle z Londka niż ta oferta co wkleiłem. Nie mówiąc o częstych ofertach lotów po Europie za czapkę śliwek, z których sam korzystam.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 18:13 
Cytuj  
Dlatego Wam współczuję.
Ja sobie wynajmuję chatkę w puszczy, wędeczki i mam wszystko i wszystkich w piździe. No i jaki relaks i odpoczynek.:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 18:38 
Cytuj  
Potem w mediach doniesienia o leśnym ruchaczu, ale oyciec juz dawno na statku skitrany.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 18:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dlatego Wam współczuję.
Ja sobie wynajmuję chatkę w puszczy, wędeczki i mam wszystko i wszystkich w piździe. No i jaki relaks i odpoczynek.:)


a ja mam tak na codzien

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 18:43 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mam caly miesiac urlopu w maju i kurwa nic nie ma w tej polszy ...jedynie grecja , ale tam nawet mrynar mowi ze fajnie jest

to sie moze wybiore ,chociaz podobno smiedzace muslimy juz wszedzie sa :/



Grecja spoko, polecam, podobalo mi sie bardziej niz we Wloszech czy Hiszpanii. Muslimow nie widzialem, ale pewnie w Atenach sa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 21:35 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Dlatego Wam współczuję.
Ja sobie wynajmuję chatkę w puszczy, wędeczki i mam wszystko i wszystkich w piździe. No i jaki relaks i odpoczynek.:)


a ja mam tak na codzien


Ty jak masz fajne rybki do połowienia to namiar i wpadam z dobrą łychą ;)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 21:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Muslimow nie widzialem, ale pewnie w Atenach sa.


Centrum Aten to tragedia, pustostany i wszędzie brudasy, wszyscy stamtąd uciekają. Ale Grecja poza dużymi miastami jest bardzo si.


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 07:11 
Cytuj  
Alda - nie jedz do Grecji, cala Europa to syf i nie zawsze trafisz na pogode. Jak juz to celuj w kanary, turcje. Turcja jest masakratycznie tania (jak Bulgaria) a naprawde oferuje duuuuzo wiecej niz taka portugalia/Grecja/Wlochy.

Co do cen to mauritiusa da sie wyrwac za 800GBP na tydzien all inclusive, kolega wrocil wlasnie z maledivow, 2tyg. all inclusive, 5* hotel za 1700GBP/2osoby. Tylko ten czas przelotu... dla doroslych masakra a z dziecmi mission impossible.

Ja w tym roku jade do Polski na ponad dwa tygodnie :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 09:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Alda - nie jedz do Grecji, cala Europa to syf i nie zawsze trafisz na pogode. Jak juz to celuj w kanary, turcje. Turcja jest masakratycznie tania (jak Bulgaria) a naprawde oferuje duuuuzo wiecej niz taka portugalia/Grecja/Wlochy.



Nie wiem kiedy byles w Turcji, ale w ostatnich latach wszystko mocno podrozalo i jest drozej niz w Polsce:

http://www.cenynaswiecie.pl/porownanie- ... e,214,250/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 09:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja w tym roku jade do Polski na ponad dwa tygodnie :/

http://www.dentalholidayspoland.eu/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 18:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Alda - nie jedz do Grecji, cala Europa to syf i nie zawsze trafisz na pogode. Jak juz to celuj w kanary, turcje. Turcja jest masakratycznie tania (jak Bulgaria) a naprawde oferuje duuuuzo wiecej niz taka portugalia/Grecja/Wlochy.

Co do cen to mauritiusa da sie wyrwac za 800GBP na tydzien all inclusive, kolega wrocil wlasnie z maledivow, 2tyg. all inclusive, 5* hotel za 1700GBP/2osoby. Tylko ten czas przelotu... dla doroslych masakra a z dziecmi mission impossible.

Ja w tym roku jade do Polski na ponad dwa tygodnie :/


po egipcie nie chce widziec zadnego omara kiedy wypoczywam , turcja odpada


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 07:19 
Cytuj  
alda - O ile w Egipcie zakonczylismy zwiedzanie miasta po 30min opedzania sie od nachalnych sprzedawcow to Tyrcja wyglada troche tak jak Polska 30-40 lat temu. Z tym ze z jednej strony masz morze, z drugiej gory, z boku greckie?? ruiny.
Co do cen - to po pierwsze chodzilo mi o to, ze jest duzo taniej niz w takiej grecji czy np. na Cyprze (gdzie na ceny narzekaja nawet brytyjczycy), a po drugie taki koszyk podstawowych dobr jest malo miarodajny - powinno sie patrzec na ceny w knajpach i ceny atrakcji turystycznych. O ile knajpki w dobrych miejscowkach maja ceny europejskie, to atrakcje turystyczne sa bardzo tanie - np. 25euro za calodniowa wyprawe lodzia po kilku dzikich plazach z obiadem na pokladzie. Ja tam polecam.

Tczewiak - zgadles. W zyciu bym do PL nie pojechal jedynie w celach turystycznych ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 08:55 
Cytuj  
a tam pierdolisz marek.
my znalezlismy nad polskim morzem bardzo fajny osrodek - idealny na wyjazd z dzieciakami.
jedyny minus to nasz baltyk, bo faktycznie zimny w pizdu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 08:59 
Cytuj  
Mareczek ma rację. Bałtyk jest zimny, pogoda do dupy. Uwielbiam Tatry, ale nie jestem w stanie znieść tego góralskiego kiczu, smrodu i wszechobecnych reklam.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.