mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Zapłacić?
Płać kuźwa nie stękaj taką miałeś umowę! 49%  49%  [ 42 ]
Olej dziadów! 51%  51%  [ 44 ]
Liczba głosów : 86
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 12:38 
Cytuj  
jakiemus ;-/
ale to tylko marek jest w stanie cos takiego wstawic ;-)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 13:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tip: zacznij czytać ze zrozumieniem ;)


To nie lej wody. Wystarczylo napisac "Zlamalem umowe z operatorem, czy powinienem sie teraz z niej wywiazac czy zachowac jak niedojrzale dziecko?"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 13:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakiemus ;-/
ale to tylko marek jest w stanie cos takiego wstawic ;-)


btw co na tych naukach przedmalzenskich jest? ,klecha gada o naturalnych metodach planowania dzieci? :)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 13:35 
Cytuj  
no sex before marriage oczywiscie


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 14:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Więc to samo co Qraczka - przyjedz, zobacz, mozesz to połączyć z zakupami, oprócz podstawowej żywności (chleb,kiełbasa) wszystko w Londynie jest już dużo tańsze. Kupisz komórkę na prepaida - opchniesz na allegro dwa razy drożej i zwróci się samolot.


Gdybys jednak przeczytal moj post to wiedzialbys ze juz bylem :) I mam zdecydowanie wieksze prawo wypowiadac sie o Londynie niz Ty np. o Warszawie - bo bylem tam tydzien, a nie 30 minut :)

Mark24 napisał(a):
Fakt - anglicy piją dużo więcej niż polacy, ale kulturą picia oba narody dzieli przepaść. Nie napiszę które pijaństwo bym wolał, wstąpisz może kiedyś do angielskiego pubu to sam się przekonasz ;)


Wstap do ciekawego pubu w Warszawie (widze ze Ci trzeba dokladnie pisac wiec prosze bardzo)- tez bedzie Ci sie podobalo. Bo znowu mam wrazenie, ze to tzw. efekt bazy.

(w duzym skrocie Mareczku efekt bazy polega na odnotowaniu bardzo wysokiego wzglednego wzrostu, ktory wynika glownie z niskiej wartosci pierwotnej).

Jak czegos nie zrozumiesz to pytaj! Pomoge!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 15:37 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Tip: zacznij czytać ze zrozumieniem ;)


To nie lej wody. Wystarczylo napisac "Zlamalem umowe z operatorem, czy powinienem sie teraz z niej wywiazac czy zachowac jak niedojrzale dziecko?"


tip nr 2 (ostatni bezpłatny):
kara pieniężna nakładana jest wtedy gdy firma poniesie jakieś straty, generalnie w umowach ta kara jest za zerwanie umowy, bo dostajesz nowy telefon za free. Ja "zerwałem" tą umowę w ostatnim miesiącu. Firma straciła na mnie kwotę 0zł, zarobiła przez 2 lata 2500zł do tego nałożyła karę na 1250zł. Dlatego pisałem odwołanie do szanownego pana prezesa o odstąpienie od należnej mi kary (oczywiście po uregulowaniu ostatniego rachunku na 100zł) i dostałem pismo odmowne. Twoim zdaniem jest to czysty kapitalizm i zdrowe podejście do klienta moim zdaniem orange śmierdzi kupą do tego psią.

Qraczek ja w Wwie mieszkałem prawie 10 lat, doliczając studia wyjdzie prawie 15 lat. Reszty mi się nie chce czytać naprostuje tylko twoje pierwsze zdanie. W londynie jestem prawie 2 lata.

Aldatha - ogólnie jakieś smuty, nie polecam, ale będziesz musial przez to przebrnąć ;)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 15:39 
Cytuj  
I zaliczyles faila w Wawie?

No to sie trzeba starac ... nie dziwie sie w Londku probujesz w takim razie. Ale dobrze Ci zycze, powaznie :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 15:56 
Cytuj  
preferuję easy w życiu, pomęczyć się z większym stopniem trudności mogę w grze komputerowej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.