mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 17:49 
Cytuj  
Przeważnie nie czytam blogów ale ten podesłał mi kumpel i uśmiać się można na wiele godzin. Tylko dla dorosłych:

http://kominek.blox.pl/html


Ale ludzie robią z Siebie idiotów...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 17:58 
Cytuj  
rotfl niezle i co by nie mowic troche prawdy w tym jest ;)

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:09 
Cytuj  
Bardzo kurde prawdziwe.. :]


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:54 
Cytuj  
O Lepperze pierwszy raz uslyszalem, gdy 10 lat temu, jeszcze jako nastolatek, stawialem swoje pierwsze, male kroki w polityce(kampania J. Olszewskiego). W moim rodzinnym Kolobrzegu byl juz znany biedniejszej i starszej czesci. On sam jeszcze wtedy w najsmielszych snach nie wierzyl, ze kilka lat pozniej zostanie wicemarszalkiem sejmu. Zaczynal jako buntowniczy chlop, idacy sladami Walesy - doskonale panujacy nad tlumem i potrafiacy zjednywac sobie ludzi, opierajacy swoj program polityczny na szerzeniu populistycznych hasel.
Jaki jest Andrzej Lepper?
W opinii wiekszosci spoleczenstwa to: burak, buc, dupek, idiota, palant.
Jesli na dzwiek jego nazwiska odruchowo zaczynasz bluzgac, zaciskac piesci, dostajesz drgawek i musisz koniecznie sie napic, to znaczy, ze nalezysz do wiekszosci Polakow.
Wiekszosci idiotow, ktorych stan wiedzy o Lepperze ksztaltuja media o zerowej obiektywnosci.

Gdybym zapytal cie, co masz do zarzucenia temu czlowiekowi, odpowiedzialbys, ze blokady drog, wysypywanie zboza, brak poszanowania dla instytucji sejmu, otaczanie sie niewyksztalconymi palantami, brak wychowania, brak politycznej inteligencji.
Gdybys chcial poznac prawde o nim, dowiedzialbys sie, ze blokady drog nie byly prowadzone w imie jego partykularnych interesow, ale w imieniu spoleczenstwa. Gdy grupy trzymajace wladze maja dostep do mediow, grupy zmierzajace do sprzeciwienia sie zlodziejstwu wladzy, sa zmuszane do robienia tego innymi srodkami. Dowiedzialbys sie, ze zboze, ktore wysypywal bylo przemycone, a co za tym idzie - godzilo w interesy polskiego rolnika. O tym twoje media nie wspomnialy, co? Dowiedzialbys sie, ze jestes nieobiektywny oceniajac Leppera jako czlowieka godzacego w dobre imie sejmu, bo spostrzeglbys, ze nie bylo liderow partii, ktorzy nie splamili choc raz orzelka w koronie. Miller, Lapinski, Nowak, Janowski, Oleksy, Kwasniewski, Zych, Kaczynski, Niesiolowski...I moglbym tak wymieniac i wymieniac tych, ktorym choc raz zarzucono i nawet udowodniono lamanie prawa. No ale ty, przeciwniku Leppera, masz klapki na oczach.
Lepper jest jednym z najlepszych politykow III Rp. Miller, gdyby mogl, wystawilby mu pomnik za cala pomoc, jaka Andrzej mu niosl w poprzedniej kadencji. Nie wiedziales o tym, prawda? Kaczynski pierwszy zlozylby pod ten pomnik kwiaty za to, ze wbrew - takze mojej opinii - wygral kampanie dzieki m.in. Lepperowi. Za kilka dni, jesli tylko Platforma nie spazernieje na wladze, Kaczynski bedzie zawdzieczal Lepperowi to, ze w styczniu nie dojdzie do kolejnych wyborow, podaczas ktorych zdeterminowany elektrorat Platformy masowo zaglosowalby za PO.
Lepper swietnie dogadywal sie z dziennikarzami, chyba kazdy kto go zna, poswiadczylby to. Jest doskonalym mowca, posiada dar przekonywania innych do swoich racji. Niestety, spoleczenstwo(Ty!) zawsze szuka wroga. Spoleczenstwo musi miec przeciwnika. Stal sie nim Andrzej Lepper. Wybor na wicemarszalka przyjeto z przerazeniem i oburzeniem. A niby, kurwa mac, co w tym dziwnego, ze tradycyjnie reprezentant sejmowej partii dostaje ten stolek? Co komu on kurwa przeszkadza?
Odpowiedz zawsze jest jedna: NIE! Bo to przeciez Lepper...
Ten sam Lepper, ktory kilka dni temu zbudowal sobie niezla pozycje wyjsciowa - pokazujac sie w mediach dzien w dzien, zepchnal na dalszy plan opozycjonistow z Sld, Lpr i Psl, i wykreowal sie na polityka, od ktorego beda zalezec najblisze miesiace w tym kraju. On juz niczego nie rozpierdala, niczego nie wysypuje, nie chce podzialow. Chce kontruktywnego dialogu. Zmadrzal, spowaznial, jakby zdal sobie sprawe, ze istnieje realna szansa, by za 5 lat wygral wybory prezydenckie. Dzis kazdy sie smieje na mysl o tej mozliwosci, ale poczekamy zobaczymy.
Lepper, rzecz jasna, wcale nie jest taki madry i genialny. Jest tez glupcem. To prawda, ze otacza sie idiotami i nawet wymog wyzszego wyksztalcenia wsrod swoich poslow tego nie zmieni. Wtajemniczeni wiedza, jaki rozpierdol panuje w regionach, jak mala kontrole ma nad poszczegolnymi wojewodztwami, gdzie na stolkach porozsadzal nieudacznikow. Renate Beger kraj bedzie mu wypominal zawsze, ale co on moze zrobic? Nie powie wprost, ze wielokrotnie stopowal te kobiete, ze byl o krok od wyrzucenia jej z partii. Beger albo sie zmarginalizuje albo wyleci z hukiem. Czas pokaze. Lepper nie jest politykiem bezwzglednym, wyzutym z uczuc. On nie potrafilby tak jak Tusk, szybka i nieprzemyslana decyzja wywalic swietnego polityka - Zyty Gilowskiej z partii(pamietacie ją jeszcze?) tylko dlatego, ze ta dala zatrudnienie w swoim biurze czlonkowi rodziny. Potrafi za to wywalic na zbity pysk tych, ktorych czyny sa hanbiace (kilku pijaczkow pozegnalo sie z legitymacja).
Przeciwniku Leppera, zanim znowu rzucisz bluzgiem w jego strone, postaraj sie choc na chwile przystanac i przemyslec swoj stosunek do niego. Postaraj sie pomyslec, czy aby na pewno masz racje. Czy rzeczywiscie dobrze robisz slepo wierzac Tuskowi, ktory "napatrzyl sie na naduzycia wladzy" i zapewnia lepsza przyszlosc(i tak juz od kilkunastu lat), zanim uwierzysz Kaczynskiemu, ktory dal sie juz poznac przecietnemu warszawiakowi, zanim uwierzysz Olejniczakowi, ktory prowadzony za raczke przez Kwasniewskiego(tak, tak...) mydli oczy spoleczenstwu pieknymi haslami.
To, co otrzymujesz, to tylko cien prawdziwej, zakulisowej polityki, w ktorej Lepper jest powaznym i szanowanym partnerem dla tych, na ktorych Ty oddales swoj glos.


A wiecie ze po glebszym przemysleniu, to nawet ten tekst ma sens.
Nie popieram Leppera, ale prawde mowiac, to sie chlop poprawil, a to co nam wpajano "zlego" o nim, nie bylo "czarne", szary to tez interesujacy kolor...

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:56 
Cytuj  
Dokładnie, na pierwszy rzut oka z tekstów się śmiałem, ale potem po przeczytaniu innych doceniam gościa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:31 
Cytuj  
mnie tez qrwica brala jak musialem brac te yeb..ane numerki i czekac nie wiadomo ile na to by laskawie gruba locha w okienku mnie obsluzyla , life...


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:46 
Cytuj  
Lepper mnie nigdy nie reprezentowal i ciagle uwazam go za idiote i chama. Tekst jest malo przemyslany i pomija wiele faktow dotyczacych leppera i jego partii. Wczesniej bredzil o talibach w klewkach, a teraz ktos mu podpowiedzial zeby zgrywal socjaldemokrate. Gdyby nie to, ze godziloby to w demokracje bylbym za delegalizacja tej bandy. Autor tego bloga jest pokroju pana L.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:52 
Cytuj  
Nie zmienia to faktu iz nasza ocena, pomijajac fakty ze byla i tak negatywna, byla negatywnie stymulowana przez media.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Autor tego bloga jest pokroju pana L.


imho inteligentniejszy niż Lepper i chyba ma większe doświadczenie sexualne (chyba, że to przykład erotomana gawędziarza), ale mogę tylko zgadywać :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:12 
Cytuj  
Czytalem to wczoraj ^_^ przejebane gowno :>

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:13 
Cytuj  
moze.. ale tru

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:15 
Cytuj  
To sie nazywa Sofistyka. Mozna napisac setki artykulow w tym ze hitler byl dobrym czlowiekiem bo przeprowadzil kiedys pania przez jezdnie i nakarmil bezdomnego pieska. I polowa spoleczenstwa w to uwierzy.

Chlop wyjdzie ze wsi, ale nie wies z chlopa.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:29 
Cytuj  
Ja stawiam że wygra następne wybory prezydenckie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:32 
Cytuj  
przesadzasz imho to się nazywa demokracja. Facet postawił na chłopów, inteligencji mu na pewno nie brakuje. Chłopy i baby tez chodzą na wybory i mają prawo głosu i tyle. Ba nawet już TV w niektórych wioskach zamontowali i nawet sygnał TVP1 dociera. Tych ludzi postanowił reprezentować i robi to w taki sposób by do tych ludzi dotrzeć - prosty i bezpośredni. Nie owija w bawełnę, czasami wymsknie mu się "kurwa", nie jest lwem salonowym umiejącym w twarz się uśmiechać i kadzić, a za plecami podpierdalać.
Zdobył ~15% poparcia przy wyborach prezydenckich, jego partia zdobyła 3 miejsce w wyborach - więc głupi być nie może.
Szczerze mówiąc wolę posłuchać jego i czasami się posmiać niż kłamstw spizdowaciałego Tusk-a czy innego inteligentnego plitykiera.

A jeżeli ktoś dalej mysli, że Lepper jest idiotą. Proszę bardzo - ma trochę czasu na wypromowanie siebie, dumnego mieszczanina (już bez pomyj na głowie jak ~100 lat temu) z wykształceniem wyższym, elekwencją, salonowym otrzaskaniem, oczytaniem itd. 4 lata? 8 lat? 12? Ktoś się czuje na siłach ściagać z idiotą Lepperem? :lol:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:48 
Cytuj  
Ja nigdy się nie śmiałem z tego co mówił. Może jedynie gdy oglądałem debatę w sejmie , wchodził lepper i odmierzałem czas kiedy powie "balcerowicz musi odejść". Teraz już nie ma tej rozrywki ; (
Szkoda , lub nie , w każdym razie na media liczyć nie może. TVN i TVP zawsze pokazują jak się błaźni. Przez kilka , kilkanaście minut gada w sejmie a ci puszczają do dziennika jak akurat się wydziera. smutne.
Aha... jeszcze wykorzystanie rezerw to poraniony pomysł , pewnie jest tego jeszcze więcej ale nie przychodzi mi na razie nic do głowy.

Jedyne czego nie wiadomo , to czy mu można ufać. Niektóre uwagi ma dobre , ale gdy dostanie poparcie to co zrobi. Wieś na niego głosowała , i już zmienił swój światopogląd=/ niby "STAWIAĆ NA PRZETSIĘMBIORCUF" nie jest złym pomysłem , ale co miałby robić aby go zrealizować - i czy rzeczywiście by to robił.
Ciekawe czy gdyby był taki jak dziś , a raczej prezentował się z takimi poglądami to czy by znowu zapierał się "UNII NIE!"

Mark - " nie jest lwem salonowym umiejącym w twarz się uśmiechać i kadzić, a za plecami podpierdalać. " dobry tekst ; )

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nie owija w bawełnę, czasami wymsknie mu się "kurwa", nie jest lwem salonowym umiejącym w twarz się uśmiechać i kadzić, a za plecami podpierdalać.


Hehe...Lepper poprostu nie potrafi tych dwóch rzeczy robić naraz...ale oczywiście niektórzy powiedzą że jest szczery i ""uściwy bo kradnie ale przy okazji nie mówi okradzionemu "-dzien dobry" tylko "-spier*"


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 20:23 
Cytuj  
Jesli ktos sie poczuje obrazony to sorka ale IMHO jesli ktos jest inteligentny to dla niego jedrek byl, jest i pozostanie durnym burakiem.
Nie moze mu odmowic "chlopskiego sprytu" ale sukces zawdziecza czerwonym. Oni go wypromowali, oni nie pozwalali zeby sie do niego dobral prokurator a on za to szedl im na reke we wszystkich waznych dla nich glosowaniach.
Jak tylko do wladzy doszly pisdy to lepper natychmiast sie pod nich podwiesil i znowu bedzie mial spokoj.

Zachwycac sie nim to tak jakby sie zachwycac Aniolem z Alternatywy4.
Smieszny moze i jest ale tak naprawde to zwykly debil, oszust i szuja.
A to ze imponuje wielu (jak widac nawet na tym forum z wypowiedzi mareczka i wielu innych) - nic dziwnego - historia leppera to taka wspolczesna wersja dyzmy albo kopciuszka.
Jest durny, maly, gruby i ma morde czerwona jak żul spod budki z piwem a mimo wszystko "do czegos doszedl" wiec dowartosciowuje to ludzi, ktorzy maja niska samoocene.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:16 
Cytuj  
karol666 - tak jakbyś siebie opisywał :D Ostatnio czytanie twoich postów to jedna z lepszych rozrywek. Prawda leży po środku mój drogi. Tusk nie jest 100% aniołkiem który podwyższy twoją pensję o 100%, da ci nowy samochód, większe mieszkanie i sprawi, ze twoja żona odmłodnieje 10 lat a i w łóżku będzie lepsza. A Lepper nie jest takim diabłem jak go media (ahh te klapeczki na oczach i oglądanie wiadomości w TVP z wyłączoną mózgownicą bo na serialu brazylijskim akurat reklamy proszku puszczają) przedstawiają. Może nie mówi tak ładnie, może nie umie się tak uśmiechać, może nie dociera do takich yntelygentów jak co poniektórzy, może nie ma tak przystojnej facjaty że odczuwamy jak nam wybrzuszenie w spodniach rośnie, ale jak na takiego buraka jakim go tutaj pokazujesz (za wybiórczą i TVP bo o swoje zdanie cię już dawno przestałem posądzać) to całkiem daleko zaszedł. Nawet w porównaniu z tobą - yntelygentem, z miasta i do tego z wyższym wykształceniem. No popatrz a taki prosty chłop co się nigdzie zachować nie potrafi... :)
Skrócona wersja postu: Rotfl Karolu666.

Generalnie tak trochę odbiegając od tematu - przestałem czytać wyborczą.
Przed wyborami PO i PiS - obie partie zachwalane, ukazywane w samych superlatywach. PO się wyjebała na najbliższym zakręcie, szefom GW się to nie spodobało i mamy ~2 miesiące napierdalania na PiS i pisania artykułów od dupy strony tylko by wydźwięk miały jak najbardziej negatywny. Trochę żałosne, ale medialna papka jak widać na coponiektórych zadziałała (Karolek).

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:21 
Cytuj  
Kogoś z polityków trzeba lubić , ja go lubię i niektórzy też bo nikt inny nie pozostaje. Może teraz się coś zmieni , coraz bardziej przekonuje się do Marcinkiewicza=/

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:48 
Cytuj  
Marcinkiewicz to cholerna tarcza Kaczorów, wydelegowany na premiera bedzie wdrazal wszystkie pomysly blizniakow, ale za ewentualne nie powodzenia bedzie osobiscie odpowiedzialny.Nie ma czego lubic


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.