mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 00:11 
Cytuj  
Konczy mi sie umowa , jako 4 letni customer Plus GSM we wtorek chce iim ladnie podziekowac i rozgladam sie za innymi ofertami innych operatorow
teraz sprawa wyglada tak ze place 50 zl abonamentu plus rozmowy , priorytetem sa dla mnie oferty z nizszym abonamentem . Ktos jest uzytkownikiem Orange i moze mi polecic/odradzic?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 01:27 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
...i moze mi polecic/odradzic?

na pralkę se przyklej...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 08:32 
Cytuj  
Ja tam sobie bardzo ladnie w Erze dopasowalem :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 10:46 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Ja tam sobie bardzo ladnie w Erze dopasowalem :D


Popieram

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 11:19 
Cytuj  
ja mam Orange - PoP i zmieniam teraz na ere - bardzo fajna oferta - 20zl/miesiac, a 40 zl na rozmowy:) tak jest tez z oferta 40zl/miesiac - 80zl na rozmowy.


_________________
http://rince.mybrute.com/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:16 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Ja tam sobie bardzo ladnie w Erze dopasowalem :D

ja też, dwa telefoniki, Siemens C75 i Nokia 3120, 40 i 20 zł/m-c, 80 i 40 min w abonamencie (poza sieciunią ;))


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:16 
Cytuj  
Zawsze mozesz rozmawiac z plusem o swoim odejsciu. Potrafia w ostatniej chwili wyczarowac nowe magiczne oferty dla starych klientow (i nie chodzi tylko o nowy telefon za 1pln)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:44 
Cytuj  
olej Orange, mam i nie polecam


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:45 
Cytuj  
wiem , nie neguje ich ofert ale raczej bylem zdecydowany na odejscie (z tych czy innych powodow ) , duzo znajomych tez mi polecalo Ere , trzeba by sie tam popytac , anyway dzieki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 13:17 
Cytuj  
Ja mam Orange 50 (na abonament) i polecam. Wszystko elegancko przechodzi na następny miesiąc jak nie wykorzystam. Mało spam'u. Chamsko tylko zrobili teraz, bo przez okres świąteczny nie obowiązują opcje "Darmowe weekendy" i "Wybrane numery". Osobiście i tak z tego nie korzystam, ale fakt faktem, że chamsko szczególnie, że święta w weekend były/są...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 14:18 
Cytuj  
Nie polecam Orange. Slabe telefonoy i oferta wcale niezbyt rewelacyjna. Spieprzyli program lojalnosciowy i teraz sa w nim tylko doladowania. Ceny roamingu podskoczyly po zmianie marki...
Prawde powiedziawszy gdyby nie to ze niedawno podpisalem umowe, to pomimo posiadania jednego numeru od min. 5 lat to bym sie ewakulowal...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:38 
Cytuj  
Mam na firme abonament i tych darmowych minut nie moge wydzwonic nigdy i mi przechodza w tym Orange z miesiaca na miesiac. Aktualnie mam niewydzwonione jakies 1100 minut. Oferta super ale sie wygadac nie moge :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 20:31 
Cytuj  
dla firm ... ile osób moze sobie pozwolić na kożystne warunki jakie dają firmom ?? raczej niewiele , a ja w życiu bym nie brał orange .. :F

Cytuj:
Ja mam Orange 50 (na abonament) i polecam. Wszystko elegancko przechodzi na następny miesiąc jak nie wykorzystam. Mało spam'u. Chamsko tylko zrobili teraz, bo przez okres świąteczny nie obowiązują opcje "Darmowe weekendy" i "Wybrane numery". Osobiście i tak z tego nie korzystam, ale fakt faktem, że chamsko szczególnie, że święta w weekend były/są...


człowieku ty w swoim poście przeczysz temu co mowisz ,, polecasz orange , ale jak przyszly swieta to bez powodu nagle cofneli jedną z opcji (gdzie wiadomo ze bylo by najwiecej rozmow) takie coś moglo przejść tylko w polsce .. jak to dla ciebie jest "eleganckie" to n/c, zastanawiam sie kiedy przestało by być eleganckie (jak by ci nie dawali wogóle ??)... dla mnie raczej malo wazne rozne uslugi typu od xx do xx dzwonisz za free bo ja dzwonie jak mam potrzebe a nie bede czekał do 22 zeby sobie zadzwonic za free paranoja ... od pol roku nie mam koma bo oferty operatorow są smieszne , naszczescie jestem w takim wieku ze kom nie jest mi konieczny ... dla mnie by bylo elegancko jak by 1 min kosztowała 30 gr a nie 70 tak jak teraz


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 21:09 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
jak to dla ciebie jest "eleganckie" to n/c

Nazaal napisał(a):
Chamsko

meterrr napisał(a):
dla mnie raczej malo wazne rozne uslugi typu od xx do xx dzwonisz za free bo ja dzwonie jak mam potrzebe a nie bede czekał do 22 zeby sobie zadzwonic za free paranoja ...

dlatego są one tylko dodatkiem do umowy... chcesz sobie pogadać z kumplem dłużej albo z dziewczyną to sobie dzwonisz i gadasz ile chcesz... wiesz ile kobiety potrafią przeplotkować przez telefon? to jest właśnie dla nich... po drugie teraz są opcje od 18 :P
meterrr napisał(a):
od pol roku nie mam koma bo oferty operatorow są smieszne, naszczescie jestem w takim wieku ze kom nie jest mi konieczny ...

to po co się wypowiadasz?
meterrr napisał(a):
dla mnie by bylo elegancko jak by 1 min kosztowała 30 gr a nie 70 tak jak teraz

n/c

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 23:57 
Cytuj  
Cytuj:
to po co się wypowiadasz?

wypowiadam sie bo od xx czasu nie mam i szukam czegoś co by mi pasowało ... narazie nic takiego nie widze
chociaz obecnie najmniejsze zlo to taryfa ery , chyba pierwsza sęsowna taryfa od kilku miesiecy , bo to co pokazało orange to smiech na sali miały być obnizki a ceny zostały , chyba koszty wymiany szyldow w placówkach musieli z czegoś pokryć

z domowego ździercy TP tez nie kozystam , :F wole VoIP taka sama jakośc a ceny 20x nizsze :E

jak che pogadać z kumplem (z laską wole rl) dłuzej etc to włąśnie VoIP , tlko ze no wiadomo , traci sie tą mobilność :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 00:17 
Cytuj  
ja mam ere jakies 6 lat prawie i jestem zadowlony.
Minut w ch i to dosc tanio..


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 01:03 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
wypowiadam sie bo od xx czasu nie mam i szukam czegoś co by mi pasowało

tjaa już wiemy, że Ciebie interesuje tylko oferta z 30gr/1min.
meterrr napisał(a):
sęsowna

apsurt
meterrr napisał(a):
VoIP taka sama jakośc a ceny 20x nizsze :E

a ja wole sobie korzystać ze swojego mobilnego telefonu TP i robić co się chce bez przykucia do kompa... jakość wcale nie jest identyczna... poza tym ciekawe co robisz jak e.g. masz przerwy w dostawie neta

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 02:21 
Cytuj  
Cytuj:
poza tym ciekawe co robisz jak e.g. masz przerwy w dostawie neta


zmieniasz isp.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 09:33 
Cytuj  
Nie wiem jak to jest z ta opcja ktora mialo Orange niby cofnac na swieta. Sam mam darmowy 1 numer - gadam ile chce i kiedy chce. Jesli cofneli to sie moze niemilo odbic na rachunku, ale mysle ze w takim razie przejde sie do rzecznika ochrony praw konsumentow :P

BTW nic nie slyszalem o tym, nikt mnie nie informowal, nie bylo info na stronie itd. Place za to i nie moga sobie wlaczac i wylaczac kiedy im sie chce :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:27 
Cytuj  
A ja mam orange i mi sie zblokowal stan konta ciagle mam 25 nie ubywa nie dochodzi ;] (popek rulz)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.