mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 17:47 
Cytuj  
Zaczynam wlasnie edukacje w klasie II LO i jestem przerazony bo nauki bedzie sporo. Z jedej strony beznadziejnie z drugiej szykuje sie duuzo 18tek no i polowinki. Starsi wyjadacze opowiedzcie o swoich przygodach z lat mlodoci :P A jesli nie to chociaz jak wspominacie lata nauki w LO, pocieszcie biednego czlowieka ktory musi przeczytac 28 cholernie nudnych lektur w tym roku :( Zaplacze sie na maturze :(


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:01 
Cytuj  
Moje wspomnienia? :P

Zero nauki, full imprez.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:09 
Cytuj  
Może ja trochę mały off top zrobię, ale w drugim LO GDZIE? :p

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:24 
Cytuj  
Does it matter?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:32 
Cytuj  
A za miesiąc studia zaczynam :D ……. I mam nadzieje, że tam już nie będę uczył się KOPLETNIE PORONIONTCH POJEB…. KUR….. NIKOMU NIE POTRZEBNYCH BZDUR jakich uczyłem się w liceum. ……. Bo jak tak to idę się powiesić.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:34 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
A za miesiąc studia zaczynam :D ……. I mam nadzieje, że tam już nie będę uczył się KOPLETNIE PORONIONTCH POJEB…. KUR….. NIKOMU NIE POTRZEBNYCH BZDUR jakich uczyłem się w liceum. ……. Bo jak tak to idę się powiesić.

Lol to sie dopiero zdziwisz ;)

Co do czasow liceum, moje drugie (bo zmienialem, bylem niepokronym uczniem) bylo wyjatkowe i byly to zdecydowanie najlepsze lata mojego dotychczasowego zycia...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:37 
Cytuj  
mój plecak waży 10 kg z groszem

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:38 
Cytuj  
Hmmm widze jak zawsze ja musze byc oryginalny, bo nie chodze do Liceuma tylko do Technikum. Poroniona szkola ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:39 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Lol to sie dopiero zdziwisz ;)


WTB Sznur długość 5-6 m i dobrą wytrzymałą gałąź ……..

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 18:58 
Cytuj  
Liceum ... druga klasa jeszce do tego ? O zesz ku*** w morde nie wiem czy w jakikolwiek dzien w II klasie bylem trzezwy ... zreszta to samo bylo w III. Przystopowalem dpiero 1 msc przed matura, no a teraz studia ... i jakos dalej sie nie przejmuje lol.

PS. Good luck w sredniej szkole panowie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 19:01 
Cytuj  
dopiero na studiach zaczniesz sie uczyc idiotyzmow , kompletnie nie zwiazanych z kierunkiem.

po studiach zas z duza doza prawdopodobienstwa (o ile nie wyjedziesz )
bedziesz pracowac zupelnie nie w zawodzie wyuczonym .

chcesz cos umiec to zapisz sie na dobre sygnowane przez dobre i znane firmy kursy , ktore czasem trwaja niewiele krocej od studiow wieczorowych ( dwa lata i wiecej) , ale to kosztuje niestety . Ucz sie tez jezykow , pewnie bedziesz miec na studiach wybor , nie poprzestawaj na angielskim ktory jest juz raczej wymagany jak chusteczka do nosa , dodaj do tego francuski albo niemiecki/hiszpanski a beda na ciebie zupelnie inaczej patrzyc.

Z przyjemnoscia stwierdzam ze coraz wiecej firm/pracodawcow zaczyna patrzec na realne kwalifikacje a nie papierek ze studiow , tak przynajmniej wynika z opowiesci moich znajomych ktorzy maja male firemki w IT biznesie , szukal jeden grafika , przychodzili do niego po studiach , z papierkami niewiadomo jakimi a okazywalo sie ze jak ich posadzono do kompa to prawie nic nie potrafili zrobic...no ludzie, oczywiscie to nie regula ale czesto slyszalem jakie to aparaty byly :]

wspomnienia?...jak ktos jest obrotny to i poimprezuje i pozdaje co trzeba
to jedne z najlepszych lat zycia , wiec korzystajcie swierzo upieczeni studenci z urokow ile sie da , byle z glowa zeby tatusiami/mamusiami nie zostac przedwczesnie :wink: ....fajne czasy to byly...a teraz to chodze od wesela do wesela ...co sie porobilo..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 60
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 19:21 
Cytuj  
To, że siadają przed kompem i nic nie umieją zrobić, to się nie dziwie. Jak kumple przychodzą na egzaminy i się pytają jak prowadzący wygląda :) A później mówią, że studia niczego nie uczą. Jak ktoś chce to się nauczy. I jeszcze za to można kase dostać, he he. I to nie małą.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 19:27 
Cytuj  
Na studia chce zdawac do lodzkiej filmowki. Powaznie mowie. Gralem w jednym profesjonalnym filmie (ch** ze jako statysta ale zawsze) i czuje ze to jest to. Czytalem w necie wymagania i... bedzie ciezko. Zloze pewnie papiery na dwie uczelnie a do fimowki sie podchodzi kilka razy ale za ktoryms razem mnie przyjma... musza...


_________________
Obrazek

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 19:34 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Na studia chce zdawac do lodzkiej filmowki. Powaznie mowie. Gralem w jednym profesjonalnym filmie (ch** ze jako statysta ale zawsze) i czuje ze to jest to. Czytalem w necie wymagania i... bedzie ciezko. Zloze pewnie papiery na dwie uczelnie a do fimowki sie podchodzi kilka razy ale za ktoryms razem mnie przyjma... musza...



Również się tam wybieram :)


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 20:24 
Cytuj  
Robi się ciasno - mój kumpel też tam idzie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 21:24 
Cytuj  
I understand why they say,
"High school never ends".

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 21:46 
Cytuj  
hehe II LO to bylo to, nigdy nie zapomne jak na polowinkach zdemolowalismy po pijaku pol lokalu :D (urzadzalismy sami poza szkola) ale teraz jest III LO i (*$#&$~~!!!! matura, wbrew wszystkiemu zaczalem sie nawet uczyc :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 21:51 
Cytuj  
A ja raz byłem w 1LO...

Potem raz byłem w 1zw.

Potem raz byłem w 2zw.

Potem czyli teraz jestem w 3zw i zamiast maturki mam coś gorszego ;-) W sumie trzy lata do tego się przygotowuję... będę miał test czeladniczy...

Ten moment możecie pokazać swoim dziewczynom ;-)

- trwała ondulacja
- strzyżenia damskie (cieniowanie)
- strzyżenia męskiego
- wyciskanie fal (palcami)
- klipsy (kręcenie włosów klipsami)
- upięcie koka (fryzura wieczorowa)

To dopiero będzie...

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 60
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 21:51 
Cytuj  
he he Dhoro jak pójdziesz na studia (jakiś porządny kierunek techniczny) to będziesz miał małą maturę co pół roku. he he
Ale poza tym jest większy luz i lepszy klimat, no i lepsze imprezy - w akademiku.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 22:05 
Cytuj  
SirThomas napisał(a):
he he Dhoro jak pójdziesz na studia (jakiś porządny kierunek techniczny) to będziesz miał małą maturę co pół roku. he he
Ale poza tym jest większy luz i lepszy klimat, no i lepsze imprezy - w akademiku.


Czyli wszystko jest "bardziej" :)


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.