mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 138
Dołączył(a): 27.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 04:19 
Cytuj  
Mam pytanie,
czy uwazacie siebie za uzaleznionych od wow'a??
gram w ta gre od ponad roku i nie uwazalem siebie za uzaleznionego... do niedawna:PP
wyjechalem za ocean za chlebem i pierwsza rzecz jaka zrobilem zamiast aglosic sie do pracodawcy to sprawdzenie czy mam neta w nowym miejscu zamieszkania(heh niema to jak 11 mb za free:D ) i czy na zdobycznym notebook uciagnie wow'a:D:D i dzisiaj zamiast zwiedzac miasto w ktorym przyszlo mi mieszkac siedze w dusznym pokoju i mecze wow'a:D
Jezeli mmacie podobne doswiadczenia, spostrzezenia podzielcie sie nimi w tym topicu.



peace out.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 05:57 
Cytuj  
Uzależnony nie. Jak Jak mam okazje wywrwac się w ciekawe miejsce do zwiedzania to to zrobie :D. A że ostatnio prawie od wowa nie wstawałem to ców. Uprałem się że w 4 dni zrobie 10leveli...(+rank+instancje).


Posty: 15
Dołączył(a): 22.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 06:34 
Cytuj  
szczerze? to uwazam sie za uzaleznionego :) moze nie tak strasznie ze nie moge bez wowa zyc ale jednak ta gra zjada mi mnostwo czasu, co prawda zawsze znjade czas by wyskoczyc gdzies z kumplami i nie zapomniałem jeszcze jak pachnie trawa i swieci słonce... ale jednak wciaz uwazam sie za uzaleznionego :) Tylko ze prawda jest taka iz dobrze mi z tym uzaleznieniem :D

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 07:52 
Cytuj  
ja jestem uzalezniony od pvp :)

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:24 
Cytuj  
well ja jestem uzalezniony ale nie tak bardzo jak moge to sie gdzies wyrwe ale nie zapomne ide z kumplem (on tez gra w wowa od jakichs 3-ech miechow) szedl drugo strono ulicy jakis typ a moj kumpel do niego "Could u make me some water ? plz" gosciu sie na niego dziwnie popatrzyl i poszedl kolega sie zburaczyl, a ja sie smialem przez nastepna godzine ...


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:28 
Cytuj  
<--- uzależniony

Od premiery US nie potrafiłem dac odpocząc blizzowi od moich pieniędzy dłużej niż 2 tyg. Próbowałem rzucic WoWa, odinstalowałem, jednak wkrótce znalazła sie wymowka by grac (szlif angielskiego). Bardziej od WoWa jestem jednak uzalezniny od internetu, a zwlaszcza od tego cholernego forum!
:wink:
W uzależnieniu nie chodzi o to, że nie jest się w stanie wyjśc na dwor albo w inny sposób spędzac wolnego czasu. Alkoholik też pije soki i wodę.


Ostatnio edytowano 19 cze 2006, 08:34 przez Libero, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:34 
Cytuj  
WoW stal sie bardziej dla mnie nawykiem niz uzaleznieniem.
Tak jak normalne jest dla mnie, ze wlaczam sobie telewizor na ulubiony serial, chodze na mecze co sobote, czy chociazby jazda na rowerze co niedziela to tak teraz gram w WoW'a wieczorami.
Jezeli mam jakakolwiek alternatywe na wieczor to bez wachania rzucam WoW'a.
Czy to juz uzaleznienie? Nie wiem...Jesli nawet tak to przejdzie jak wyjdzie diablo mmo ;>


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:49 
Cytuj  
uzależniopny od samego początku , jakos jak mam wykupionego wowa to nagle potrafie robićto samo co do tej pory i spędzaćw gierce 7h dziennie ... troche to dzinwe ale tak jest . dlatego robie przerwy i to dlugie . 3-4 miesieczne : P


_________________
Obrazek

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:53 
Cytuj  
Niewiem czy mozna to nazwac uzaleznieniem, po prostu jest to moja ulubiona rozrywka, sposob spędzania czasu. Gdy nie mam co robic po prostu gram w WoW zamiast n.p. pograc w noge na boisku lub wyjsc na spacer/rower.


_________________
http://rince.mybrute.com/

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 09:37 
Cytuj  
<- Uzależniony

jestem uzależniony , widać to gołym okiem kiedy już włączam komputer , zamiast sprawdzić poczte , pogadać na GG to odrazu kursor zmieża w strone ikonki w kształcie "W". Niestety to nie powód do chwalenia się , bo to wkońcu staje się chorobą psychiczną ( jeszcze matki nie potraktowałem krzesłem :D)
i daje uciąć sobie ręke ,że zostawi uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 10:32 
Cytuj  
<--- Uzależniony ( nie ma co dodać co ująć ) ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 10:52 
Cytuj  
maniak, ale nieuzależniony

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 10:57 
Cytuj  
/sign
Idąc na spacer wyszukuję herbów i veinów oraz wypatruje czerwonego taga nad głowami przechodących ludzi.....swoją drogą to chyba najpopularniejsza rasa w moim mieście -_-


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 10:59 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
/sign
Idąc na spacer wyszukuję herbów i veinów oraz wypatruje czerwonego taga nad głowami przechodących ludzi.....swoją drogą to chyba najpopularniejsza rasa w moim mieście -_-


No wlasnie tez tak mam... Idac ulica proboje zrobic blink albo wsiasc na mounta... Zamiast "pobic" mowie zgankowac, itp...:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:25 
Cytuj  
Żebyście czasami jak będziecie przechodzili przez ulice, nie pomyśleli "a huj priest mi shielda dał" : - ).

Tak na poważnie, to ja nie jestem uzależniony od samej gry, jestem uzależniony od Gildi, 80 osób które znam, od raidów, od DKP. Sama gra w sobie, nie ma już imo nic ciekawego do zaoferowania. Co nanjormalniejszy wyepixowany mage może robić solo? PvP [nuda], farma? [nuda], solo DM? [ile można?], Reputacja? [po co jak już masz wszystko].
Generalnie oprócz Raidów 40 osobowych WoW stał się dla mnie wyłożoną na ręke Gierką, którą znam od a-z. Narazie mam jeden wielki przesyt. zwłaszcza, mając za oknem 25-30 stopni.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:25 
Cytuj  
< --- uzależniony , podejście maniakalne n/c

czas się zbadać :lol:


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:29 
Cytuj  
Bylem uzalezniony. No, w pewnym stopniu, bo zerwalem bez problemu i z perspektywy czasu byla to bardzo dobra decyzja. W kazdym razie w ciagu roku mialem jakies 60 dni /played (daleko do liderow, ale mnie 2 miesiace wyrwane z zyciorysu przerazily).


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:59 
Cytuj  
Ee 60 dni to mało :D. Pozatym zależy jak się grało. Pewnie jakbym nie wykupywał abonamenty co dwa miesiece tylko raz na jakiś czas to miałbym maniakalne podejscie do grania. A tak jak już mam zapłace to raz mi się chce wejść raz nie :D.
Ot taka normalna czesc zycia. Zamiast ogladać filmy w TV gram w wowa poprostu :D

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 12:01 
Cytuj  
Libero napisał(a):
jednak wkrótce znalazła sie wymowka by grac (szlif angielskiego)


Co za bzdura, powodzenia z nauka ;o

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 12:05 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Libero napisał(a):
jednak wkrótce znalazła sie wymowka by grac (szlif angielskiego)


Co za bzdura, powodzenia z nauka ;o


No przeciez mowie, ze to wymowka :wink:
Doszedlem do perfekcji w autooszukiwaniu sie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.