mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 07:33 
Cytuj  
http://manager.money.pl/artykul/3,0,205315.html?p=md


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:10 
Cytuj  
^^ to maja lby do interesow, nie dosc, ze najlepsi farmerzy to jeszcze second life pwnerzy...
Moze jescze opatentowac technike spowalniania czasu, bo dobrze jej to wychodzi, ma czas na granie a poza tym jest 'nauczycielką chińskiego, angielskiego i niemieckiego'.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 22:01 
Cytuj  
Grał ktos w to badziewie? :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 09:10 
Cytuj  
Cytuj:
Grał ktos w to badziewie?

Nawet jak byś zaczął grać ,to z takim podejściem kasy byś nie zarobił :]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 09:13 
Cytuj  
W grze jest dosyc fajny "crafting" niestety ciagle doladowuja i pobieraja sie obrazki co psuje caly efekt imo. Pozatym za duzo shitu i niema jako takiego celu, taki graficzny chat ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 09:18 
Cytuj  
Ja grałem, ale w sumie to może spędziłem tam 2h czasu najwyżej.
Pałętałem się po tym świecie nie mając co robić.
Budowanie przedmiotów polega m.in. na przypisywaniu im skryptów, nigdy nie miałem żyłki do programowania, nawet w głupim basicu, więc po 10 minutach dałem sobie spokój z tworzeniem obiektów.
Znalazłem leżący na ulicy motocykl, wziąłem go sobie, ale na ch.. mi motocykl jak można po tym świecie po prostu fruwać jak Neo w matrixie, albo teleportować się wskazując myszą punkt na mapie.
Trzeba mieć cierpliwość i dobre w miarę łącze, bo cała otaczająca cię geometria, budynki, obiekty, ludzie, tekstury etc. ładuje się w czasie rzeczywistym z serwera gry.
Spotkałem dwa skupiska ludzi w barach, ludzie tam siedzieli, bo za siedzenie na stołku w barze dostaje się jakąś kwotę Linden $ (ichniejsza waluta) na 5 min. siedzenia.
Wszędzie są sklepy w których można kupić wszystko za L$, ubrania, fryzury, pojazdy etc. itp.
Podobno są tam takie miejsca, tzw. dungeony gdzie można jakby wejść do gry w grze, coś jak wesołe miasteczko, ale mi się nie udało takiego znaleźć. Może miałem za mało determinacji :har:
Generalnie gra ma gigantyczny potencjał, bo za pomocą interfejsu do tworzenia obiektów można zrobić wszystko, od mrówek po godzillę, od budy dla psa z burkiem w środku po fawele jak w Rio+figura Chrustusa, wszystko można zaprogramować by działało jak ci się żywnie podoba no i trzepać na tym kaskę, jak będzie to popularny towar/usługa. Przynajmniej teoretycznie.
Myślę że aby poznać tę grę lepiej to się trzeba koniecznie podczepić do jakiejś społeczności, ja tego nie zrobiłem i po 2 h dałem sobie spokój - po prostu nie miałem tam co robić :har:
Toć choćby w Anarchy Online można samemu klepać jakieś mobki, jest jakiś cel gry, a tutaj to jedynym celem może być chyba tylko farmienie kasy.
A wogóle to mi ktoś skasował posta komentującego zlinkowany powyżej artykuł w tym temacie, jak ten wątek był bodajże na ogólnych :wtf:


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.