mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 12:33 
Cytuj  
Jak to zrobic skutecznie i z jajem ? :)
bez ublizania bo to tez ludzie :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 12:34 
Cytuj  
Odlozyc sluchawke. Ja nienawidze wysluchiwac takiego slowotoku i mam gdzies ze ma taka prace.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 12:46 
Cytuj  
Ja przewaznie mowie spierdalaj kurwo.... bo to glownie kobitki dzwonia.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 12:48 
Cytuj  
Praca jak praca, ja mówię "dziękuję nie jestem zainteresowany" po czym dana osoba przestaje mówić ja dodaję "do widzenia" i odkładam słuchawkę, trochę szacunku się należy w końcu to też człowiek. ;]
Poza tym raz na 2 tygodnie/miesiąc może się przytrafi także nie jest to jakiś mega problem.

Alda jak będzie laska dzwoniła to powiedz, że nie jesteś zainteresowany i zapytaj czy ma dzisiaj na wieczór jakieś plany. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 12:52 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ja przewaznie mowie spierdalaj kurwo.... bo to glownie kobitki dzwonia.


czemu mnie to nie dziwi :)

i co odpowiadaja Huri? :)

Atherius , nie do zrealizowania , telemarketerzy prawie nigdy nie podaja swojego realnego miejsca/miasta pracy :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 12:52 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Praca jak praca,


nie, to jest zwykly telefoniczny SPAM i powinno byc karane....

Dlaczego nie moge do losowych ludzi wyslac emaila z oferta a juz dzwonic z ta sama oferta do losowych ludzi moge ???

POWYSTRZELAC WSZYSTKICH TELEMARKETEROW !


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 12:56 
Cytuj  
Nawet nie orientuje sie, czy moga randomowo dzownic do ludzi ktorych nie maja w jakiejs bazie.
W przeciwnym wypadku, co zawsze sotsuje, dziekuje im i prosze usuniecie mnie z bazy (czy oznaczenie jako brak zgody na cokolwiek). Więcej nie zadzwonia.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 12:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
Praca jak praca,


nie, to jest zwykly telefoniczny SPAM i powinno byc karane....

Dlaczego nie moge do losowych ludzi wyslac emaila z oferta a juz dzwonic z ta sama oferta do losowych ludzi moge ???

POWYSTRZELAC WSZYSTKICH TELEMARKETEROW !


Jak wychodzisz z metra (przy założeniu.. :D ) i kobieta podaje ulotkę to też mówisz spierdalaj, czy tylko przez telefon jesteś taki odważny ? :]

Poza tym co szkodzi, żeby zapytać się skąd mają nr itp. poprosić o dane firmy, z której dzwoni, skierować sprawę do sądu jeśli to jest nielegalne tak jak mówisz. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 13:15 
Cytuj  
Rozdawaczy metra czy innych gazet najbardziej nie lubie.
Przez ponad 2 lata mijalem takiego jednego trolla z gazetami ktory probowal bez slowa wreczyc metro. I nigdy sie nie nauczyl, irytujacy niemy troll. Mial chyba questas zyciowego zeby dopasc kazdego i podsunac pod nos gazete.
A skrzyzowanie dalej laska ktora rozdaje gazety do dzis, po tygodniu juz kojarzyla, ze "Nie, dziękuje".


Chociaz teraz to wpadlem z deszczu pod rynne, niemego trolla zastapil gadatliwy tajemniczy gosc z pol-usmieszkiem ktory zamiast wreczac gazete zagaduje ludzi. Strach sie bac!



EDIT: roball, czasem dzwonia z firm ktore ni jak nie sa powiazane z czymkolwiek gdzie swoje dane rejestrowales. Ale te rozmowy sa nagrywane, nie moga odmowic ci wykasowania sie z bazy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 13:43 
Cytuj  
A ja sobie nakleiłem naklejkę na skrzynce pocztowej żeby nie adresowanej poczty mi nie wrzucali i dali kurwa w skrzynce mam reklamówki wszystkich marketów w mieście + wymiana drzwi i inne gówno.

Ok to nie telemarketing, ale temat ten sam. Wkurwiają mnie Ci ludzie niemiłosiernie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 14:03 
Cytuj  
Teraz sie wycwanili bo jak im mowie "dziekuje nie jestem zainteresowany" na poczatku rozmowy to mi odpowiadaja "ale moze wyslucha mnie pan do konca? wtedy pan zdecyduje czy kupic dany produkt czy nie". Jak mu kurwa mowie ze nie to on dalej swoje

Takze najlepiej sie rozlaczyc na samym poczatku

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 14:06 
Cytuj  
Huragan straszy, że wklei na forum zdjęcia z FB i się rozłączają.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 14:06 
Cytuj  
Najlepiej powiedzieć nie dziękuje, życzę miłego dnia i się rozłączyć. Jeżeli naprawdę nie jesteśmy zainteresowani ich ofertą.

My nie tracimy czasu, oni nie tracą czasu i dzwonią do następnego człowieka na liście, który może być zainteresowany. win-win.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 14:34 
Cytuj  
Huragan się zbulwersuje po kilku takich rozmowach z telemarketerami a później się na forum na nas wyżywa. ;<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 14:38 
Cytuj  
Najgorsze są te kurwy co dzwonią z informacją "wygrał pan wejściówki na prywatny koncert czerwonych gitar... który odbędzie się po pokazie naszych super miękkich i wygodnych pościeli".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 14:51 
Cytuj  
wiesz shabowy, wole te dzwoniace 'kurwy' (chociaz o dziwo mnie nikt nie neka), ktore w ten sposob probuja zarobic - niz ludzi takich jak ashton czy banda bezrobotnych zyjacych z naszych podatkow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 14:56 
Cytuj  
Ale mi tacy z Orange nie przeszkadzają, sam się na to zgadzałem. Zresztą na starcie wykładają kawę na ławę, po co dzwonią.
Chodzi mi o takich, co dzwonią niby z jakimś konkursem, a potem chcą Ci wcisnąć pościel czy nowe poduszki - przynajmniej dwa telefony na tydzień dostaję.
Oczywiście prośby i groźby o usunięcie z bazy nic nie dają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 14:58 
Cytuj  
no to albo ich zlewaj, albo popros pania zeby ci podala swoje imie i nazwisko, nazwe firmy, z ktorej dzwoni, adres mailowy - napisz i podziekuj im grzecznie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 17:35 
Cytuj  
Telemarketerzy się zwykle przedstawiają. Wykorzystać pomysł z Huraganem i fejsbukiem. Wklepujesz nazwisko w wyszukiwarce, nadal wisząc na telefonie i komentujesz wygląd marketerki. A jak ładna to zaproponować kawę i loda.

Ja zwykle grzecznie dziękuję, ale czasami jak ktoś jest upierdliwy to grzecznie informuję, iż zgodnie z ustawą proszę o usunięcie wszelakich moich danych z ich spamlisty.
Kolportaż do skrzynek... Wkurza mnie strasznie, mimo, że jako licealista roznosiłem ulotki jakiejś tam prywatnej szkoły wyższej, aby sobie zarobić na wakacje (wtedy były "ciut" wyższe stawki niż obecnie). Nie zyczę nikomu takiej pracy, bo to całkiem ciężki kawałek chleba. Dostanie się na klatkę to masakra, a jak nie ma wind to zaczepienie na każdej klamce ulotki to totalna męczarnia. Dopóki więc jakiś małolat wnosi te ulotki to nie mam nic do tego. Gorzej jak taki małoletni pedał rzuci kilkadziesiąt na klatkę żeby się szlajało.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 17:38 
Cytuj  
proste i skuteczne.
On/Ona zaczyna sie przedstawiac i mowi ze dzwoni z firmy xx i ma zaszczyt zaprosic mnie..
i wtedy przerywam i mowie

"nie,dziekuje"
"nie, nie jestem zainteresowany"

jak probuje wciagnac w rozmowe to po prostu sie rozlaczam.

Nie rozumiem osob co swoja frustracje problemy zyciowe wyladowuja na takich ludziach bluzgajac im przez telefon..
przeciez to tez sa ludzie i wykonuja tylko swoje zadanie, praca jak praca.

Ciekawe czy irl jak wam staraja sie wcisnac ulotke szkoly jezykowej czy innego badziewia to tez wlacza sie poziom agresywnosc 10-i odpowiadasz/cie 'spierdalaj kurwo, albo chuju':) taki e-kozak

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.