mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 15.03.2013
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 11:56 
Cytuj  
Witajcie,
chciałem Wam przedstawić mój projekt na YouTube, o nazwie wiadoMMOści. Jest to nic innego, jak codzienna porcja informacji z rynku gier MMO, podana w przystępny - teleexpresowy sposób ;)

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie. Na nich zależy mi najbardziej. Przyjmę wszelką krytykę na klatę, ale najmocniej do mnie dotrze ta konstruktywna.

Link do odcinka numer 10 (z dnia 2013-03-14):
http://www.youtube.com/watch?v=K1FxJW09D4A

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 16:11 
Cytuj  
Nazwa mega, wykonanie tez dobre. Zastanawiam sie jednak czy czy rynek mmo jest na tyle dynamiczny, zeby wystarczylo newsow na 5 dni w tygodniu. Wydaje mi sie, ze z czasem mozesz dojsc do takiego punktu, gdzie z powodu prowadzenia serwisu 5 dni w tygodni newsy wybierane beda troche na sile, byle zapelnic grafik i moga sie okazac one nie atrakcyjne dla ogladajacych.
Imo dobrym pomyslem bylo by jeszcze gdybys mial druga osobe(druga osobe dlatego, ze fajnie miec drugi glos na kanale, przez co widz nie wpadnie w monotonie) do robienia jakis game preview/review(oczywiscie mmo theme), czyli po prostu ~15-20min gejmpleje nowych tytulow z mozliwie ciekawym/humorystycznym komentarzem.

Sam kiedys ogladalem kanal MMOhut za czasow jak prowadzil go jeszcze Omar i bardzo milo wspominalem ichni content - jak dla mnie taki Polski odpowiednik moze sie sprzedac.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 18:34 
Cytuj  
I nawet nikt po Tobie nie jedzie, nie żąda kasy za reklamę i nie wrzuca Twoich fotek...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 18:37 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
I nawet nikt po Tobie nie jedzie, nie żąda kasy za reklamę i nie wrzuca Twoich fotek...


...jeszcze

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 19:44 
Cytuj  
jak robi cos ok to czemu ktos ma po nim jechac?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 00:03 
Cytuj  
Dla zasady :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 00:16 
Cytuj  
Wykonanie ok, ale strasznie nudne te newsy... zaden mnie nie zaciekawil. Gatunek mmo chyba naprawde jest w kryzysie :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 07:48 
Cytuj  
Wszystkie programy typu news same z siebie sa nudnea do tego na rynku mmo nie za wiele sie dzieje.

Wykonanie ok a to ze na tym forum nikt nie pojechal po tym to sukces sam w sobie.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 10:10 
Cytuj  
pytanie komu się chciało kliknąć w link to inna sprawa-mi się nie chciało :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 12:12 
Cytuj  
Pomysl w miare ok, tylko nie ma za bardzo ciekawego materialu dla newsow...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 12:16 
Cytuj  
dla nas nie ma ale są nadal tacy co szukają gierek mmo i grają w różności, a taki materiał daje sporo info w tym temacie, widać że autor się postarał


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 13:14 
Cytuj  
Fakt faktem za sam sukces uznał bym brak "spierdalaj" w przynajmniej 10 formach. Jak dla mnie samo wykonanie jak najbardziej ok, doczepił bym się tylko do tła jak z wiadomości - osobiście tylko mnie wk***** może pojawić się na początku ale potem radził bym przejść w fullscreen obraz. A druga sprawa - raz na tydzień jako podsumowanie tygodnia było by ok.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 23:44 
Cytuj  
Osobiscie to bardzo chętnie bym subskrybował kanał na którym raz na miesiąc byłoby podsumowanie najważniejszych wydarzeń MMO w ostatnim miesiącu. Wykonanie jest Git, jedyne do czego bym się przyczepił to za duża ilość wyniosłych przymiotników :) bo się czuje jakbym słuchał gościa od marketingu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2013, 00:32 
Cytuj  
czasem tez pierdzenie mikrofonu ale nie przeszkadza mocno.


_________________
.


Posty: 2
Dołączył(a): 15.03.2013
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 13:01 
Cytuj  
Długo nie pisałem, bo byłem zajęty.

Hmm, nie sądziłem, że tak tu źle. Naprawdę aż taki hejt? Do tej pory z tym kojarzył mi się portal o bardzo podobnym adresie do obecnego. Tam napisanie czegokolwiek oznacza rój wyzwisk i innych.

Co do wiadoMMOści. Miałem zamiar robić odcinki tygodniowe, ale zrezygnowałem z tego pomysłu. Ludzie lubią obecnie wszystko mieć podane na tacy, szybko i aby nie zabierało dużo czasu. Tygodniowy odcinkek miałby lekko 20 minut.\\

Niemniej, mocno zastanawiam się nad podsumowaniem miesiąca. W nim znalazłby się jedynie najważniejsze informacje dotyczące rynku MMO.

Co do prezentacji MMO'sów. To również czynię, ale nie wiem w którą stronę się udać. Nagrywałem dłuższe serie z Guild Wars 2, a także Diablo III HC MP 10, do tego The Secret World z tłumaczeniem tekstów, a nawet Tochlight 2 i RaiderZ. Wszystkie te nagrania połączyłem w serię deMMOnstracja.

Mam również cykl MMO Show, w którym przedstawiam dosyć dokładnie (na ile się da) dane MMO. Jako przykład podaję link do najnowszego odcinka tego cyklu, w którym opisuję Scarlet Blade:

http://www.youtube.com/watch?v=wDRjcL5Hk_I

Nie jest on doskonały, bo to był czysty spontan. Jakoś trudno mi było pozbierać myśli :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 14:40 
Cytuj  
troche nie tak, to forum ma paru dosyc inteligentnych userow i proba reklamowania szarego papieru toaletowego z biedronki jako oryginalny jedwab raczej nie przejdzie. no i oczywiscie jeszcze chamska proba, ukryta . Obejrzalem chwile jakiegos twojego filimiku i nie powiem grafika robi wrazenie, glosu nie wlaczalem. Powiem szczerze ze byc moze i bym ogladal raz na miesiac cos takiego albo gdybym szukal nowej gry ale fajnie by bylo zeby bylo na zasadzie porownan do innych gier (mechanika etc.) feelingu, grindu itd. a tego raczej sie nie da opisac po paru godzinach w grze. anyway jestem pod wrazeniem grafiki:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.