mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 19:23 
Cytuj  
Pojutrze - bylem, widzialem...

W roli glownej wystapila *bacznosc* Amerykanska Flaga *spocznij*. W rolach drugoplanowych wystapili: Statua Wolnosci, rosyjski drobnicowiec, oraz baza kosmiczna Alfa.
Film banalny do bolu. Generalnie doskonale nadaje sie do znanej wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen - gry alkoholowej. Generalnie idziemy sobie do kina na Pojutrze, albo puszczamy z kompa i pijemy jedna kolejke, za kazdym razem gdy na ekranie padna slowa "thank you", badz "thanks" :grin: Zwyciezy ten, kto napisy koncowe obejrzy w pozycji wertykalnej ciala :grin:
Wiem wiem, mialem pisac o filmie... ale nie ma o czym. Postacie plastikowe jak lalki Ken i Barbie, akcja przewidywalna jak nie przymierzajac menu w McDonaldsie... żenada ogólnie...
Efekty specjalne - owszem, były... ale ile razy mozna ogladac ludzi uciekajacych przed sciana wody, czy tornadem? Po prostu ludzie od FX zrobili porzadna, rzemieslnicza robote, po tym jak uslyszeli "dajcie mi Manhattan zalewany fala oceaniczna, a potem to zamrozcie", co tez skwapliwie wykonali. Sztuki w tym nie bylo.
Spojnosc logiczna filmu i zalozen katastroficznych... brak. Ot chociazby straszne oziebianie sie powietrza do -100 st. C. No normalnie ludzie od razu zamarzali, na budynkach osadzala sie od razu szadz przeradzajaca sie w pola lodowe i sople... *rence* - opadna kazdemu, kto choc raz byl lub widzial komore krioterapii, w ktorej leczy sie ludzi, wchodzacych od razu do komory z temperatura -130 st. C. A szadz i lod osadzajacy sie? Skad?Tylko z wilgoci w powietrzu. Owszem starczy to na warstwe 0,2mm i to tyle :grin:

Ocena koncowa (skala 0-10):
Dla milosnikow kina katastroficznego - 2 - jest wiele lepszych filmow
Dla milosnikow kina katastroficznego "z rekami i nogami" - 1-
Dla milosnikow *bacznosc* Zwycieskiej Amerykanskiej Flagi *spocznij* - 10!!! - pozyca obowiazkowa
Dla milosnika popcornu i obmacywania licealistek w kinie - 3 - zbyt malo scen drastycznych, zeby wsadzic niespodziewanie reke pod sukienke :mrgreen:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 21:26 
Cytuj  
a czego sie spodziewales Soul :razz:
od zarania dziejow filmy hamerykanskie byly przeladowane hamerykanskim patosem i "bacznosc!" flaga hamerykanska , po prostu Amerykanie kochaja takie filmy zwlaszcza teraz jak gina setkami daleko od domu w Iraku jest dobra pora by sobie przypomniec jakto dumnie brzmi hymn i gwiazdzisty sztandar . Ale ja bym sobie zyczyl chodzby polowy takiej wiary w swoj kraj jaka maja Amerykanie mieli my Polacy ,
tez krecili filmy w ktorym jestesmy masta , kopiemy zady ufokom , terrorystom czy nawet trabie powietrznej , zamiast tego mamy wiadomo co :razz:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 21:32 
Cytuj  
Jak dla mnie - filmik ma 6 na 10. Jakbym ogladal go w zatloczonym i kiepskim kinie wystawilbym 2 na 10. Jezeli bylbym zmuszony do obejrzenia na komputerze... Coz... 1 na 10.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 21:33 
Cytuj  
zamiast tego mamy wiadomo co

gulaczas a jak myslisz...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 12:55 
Cytuj  
A rezyserem jest niemiec :wink:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 14:03 
Cytuj  
a mi film sie bardzo podobal. troche przesadzonych sytuacji, ale swietna grafika komputerowa. to jest ten rodzaj filmu na ktory jak idziesz to zostawiasz mozg w domu, bo nie ma o czym myslec, ale efekty sa calkiem przyjemne dla oka.
myslalam, ze w filmie bedzie duzo wiecej pokazywanej ludzkiej tragedii, placzu i rozmow itp, ale cale szczescie nie bylo tego tak duzo, a sporo niszczacej sily ntury.

W skali 1-10 ja dam za swietne efekty 9!

jesli ktos nei widzial jeszcze Van Helsing warto pujsc, tez nie nalezy myslec na tym filmie bo az szkoda dla niego marnowac energii przy mysleniu, ale film ciekawy, dobry pomysl i dobra grafika.

Shrek i Harry Potter to 10 na 10!!!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yalsi dnia 2004-06-07 15:08 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 14:15 
Cytuj  
Eee czyli można obejrzeć, widzę że to kawał porządnej rozrywki a nie jakiś francuski ambitny odmużdżacz, na którym nawet przespać się nie można bo wszyscy skandują "AH" "OH", "co za majstersztyk" :grin:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 14:30 
Cytuj  
Zalezy kto jak traktuje rozrywke.
Jedni wola teatr inni budke z piwem.
Jak dla mnie to jest film z gatunku obejrzec zapomniec.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 15:00 
Cytuj  
No cóż nie należę do gatunku Typical Pozer.
Z tego też względu czasami mi się podobają filmy które otrzymały bardzo niskie noty recenzentów, a co gorsza czasami potrafię wręcz wulgarnie przysnąć na arcydziełach światowej kinomatografii.

Może po prostu nie do końca jeszcze jestem ukształtowany przez ogólne trendy i aktualną modę. Dodatkowo nie uważam tego wcale za wadę. Uważam, że stać mnie na własne zdanie, a dołączenie do milionów pozerów wcale mnie nie rajcuje.

Aha.. gdybym miał do wyboru pójscie z kolegami na piwo lub pójście z kolegami do teatru to oczywiście, że wybrałbym pi... ten tego znaczy się teatr! :grin:

_________________
Przypis o autorze: autor przyznaje się, iż jest Żydem, masonem, cyklistą, oraz Leszkiem Balcerowiczem we własnej osobie, oraz że pisząc powyższą wypowiedź za podstawowy cel postawił sobie zmylenie jak największej liczby osób.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-06-07 16:01 ]</font>

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 15:20 
Cytuj  
Szkoda czasu na ten film.

Jedyen co przytakwoac teraz w kinachj warto t o Starsky i Hutch, a tez tylko dla kilku scen.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-07 16:20, Shubduse napisał:
Szkoda czasu na ten film.

Jedyen co przytakwoac teraz w kinachj warto t o Starsky i Hutch, a tez tylko dla kilku scen.



raczej dla carmen electry tylko :smile:



_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2004-06-07 16:31 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.