mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 21:27 
Cytuj  
Pewnie wiekszosc z Was juz widziala temat: http://test.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=8442 . Oczywiscie redaktorzy CDA w poscie ktory wyskrobalem na pl.rec.gry.komputerowe w formie mini-listu otwartego ( http://tinylink.com/?mkUSiU1q9y ), dalej nie widza nic zlego w tej recenzji. Ba, biora nas za bande 'fanboi' SWG. Fajnie jakby ktos mogl dodac swoje 3 grosze do tamtego postu, badz chociaz na boardzie. W razie czego moge jakos przepisac te recenzje w calosci, ale wyglada ona tak jak w tych 'kilku' zacytowanych fragmentach. k thx z gory.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 22:48 
Cytuj  
lol ale czemu wy tak placzecie, nie znacie podejscia recenzentow z gazet ? pamietacie afere z daocem w sgk ? sgk zreszta mial jakis poziom a cda ? musi sobie kupowac graczy pelniakami.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 08:25 
Cytuj  
Erm ale o co chodzi?

Ocena w takich gazetach zawsze byla subiektywna ocena danego autora.

Mi osobiscie SWG tez sie niepodoba, z tych samych powdow jakie oni tam wymienili.
Aczkolwiek ja nie pisze o tym w gazetach...


Ot dodalem moje 3 grosze. 8)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 09:12 
Cytuj  
Zematis, tu nie chodzi o to, czy sie podoba, czy nie, tylko o stek bzdur i klamstw, ktore popelnil recenzent, a teraz, mimo argumentow, z moca betonu obstaje przy swoim. Co zreszta normalne w tej redakcji.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 11:01 
Cytuj  
Wiem o tym, ale jak juz cos takiego splodzil to stanie na glowie ale nie przyzna sie do swojego bledu.
Juz tak kiedys bylo z inna gra, za czasow jak to kupowalem (sic!).

Darli koty z ludzmi a jak im zabraklo argumentow to napisali ze ocena subiektywna autora nie podlega krytyce hehe.

To troche walka z wiatrakami.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 11:42 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Mi osobiscie SWG tez sie niepodoba, z tych samych powdow jakie oni tam wymienili.
Aczkolwiek ja nie pisze o tym w gazetach...


Ale nie wierze, ze napisalbys taka sama, zaklamana recenzje...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 12:14 
Cytuj  
3,5 dla SWG to malo to fakt.Moze nie jest to rewelacja ale jak CoH dostal 8,5 to SWG min tyle samo powinno dostac...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 12:20 
Cytuj  
Nie chodzi o ocene, jak dla mnie mogaby byc nawet 1/10, w koncu to subiektywna opinia. Chodzi o klamstwa i bzdury w tekscie :)

Pamietasz recenzje Shadowbane w tym samym pismie? http://42.pl/url/87C

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 12:32 
Cytuj  
Mnie juz znudzilo przekomarzanie sie z panami z CDA.
Jezeli ktos zaprzeczenie zupelnie obiektywnego faktu uwaza za swoja, jak najbardziej uzasadniona, opinie, to juz mu nie jestem w stanie pomoc :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 12:48 
Cytuj  
Zematis, SWG się zmieniło totalnie. Grałem w betę i przez rok olałem ten tytuł. Miałem sobie zrobić w ogóle przerwę w mmorpgach znudzony koksowaniem kolejnej postaci w kolejnym tytule, by dojść do endgamingu i wziąć udział w 150 rajdach dla seta armorka [rare/unique].

Spróbowałem SWG, na początku miałem mieszane uczucia. Zresztą nie jest tak, że się w tej grze zakochałem i widzę same plusy. Gra jest dobra, ba powiedziałbym, że jest nawet bardzo dobra.
Ma wspaniałą grafikę, z lagiem się jeszcze nie spotkałem, na Eclipse gra od groma ludzi w jednej kantynie potrafi się zebrać 30 osób, a w szpitalu ustawiać się w kolejce do doktora (gracz, nie NPC) na healing, robiąc misje daleko od miasta cały czas spotykasz graczy - a świat jest kilka/kilkanaście razy większy niż w dobrze znanym mi AO lub FFXI.
Różnorodność świata też powala na kolana - każda planeta jest totalnie inna.
System skilli - dosyć nowatorski, przyjazny, ciekawy. Standardową profesję maxujesz w 2-3 dni, advanced w 2-3 tygodnie przy moim systemie gry 2-3h dziennie, w weekendy dłużej.
Sposobów na grę jest mnóstwo - można zostać szermierzem, kucharzem, lekarzem, architektem, tancerzem, śpiewakiem czy nawet fryzjerem.
Są speedery (motorki) dobrze znane z filmu - jest tego kilka rodzajów - super sprawa.
Housing - cała tatooine to jedno wielkie miasto, naprawdę ciężko znaleźć miejsce na tej pustynnej planecie gdzie nie ma żadnego budynku fabryki, czy maszyny wydobywającej surowce.
Ludzi jak można się domyśleć jest od cholery i ciut ciut. Możliwe, że tatooine jest planetą najbardziej obleganą na Eclipse (na razie z niej dupy nie ruszałem) ale jest przeludniona - nawet się zastanawiałem gdzie mogę swój domek upchnąć by wszystko zajęte.
Aha przebiegnięcie z jednego kranca planety na drugie to kilka godzin real czasu - to może dać jakieś wyobrażenie o wielkości tylko jednej planety.
No i brak zon - całkowity co też uprzejemnia rozgrywkę.
Na razie jestem zadowolony. Do czasów WoW-a lub EQ2 "przecierpię" w świecie SWG :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 14:12 
Cytuj  
Cytuj:
Możliwe, że tatooine jest planetą najbardziej obleganą na Eclipse


W prime time spokojnie ponad polowa populacji serwera siedzi na Dantooine. Co ty wiesz o przeludnieniu? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 14:16 
Cytuj  
Wez nie mow, nie cierpie Dantooine w godzinach szczytu. lag niesamowity, wszystkie czynnosci maja parosekundowe opoznienia. Ale, jesli siedzi tam jednoczesnie pare grubych setek graczy, to nie ma sie co dziwic :)

X.

PS. Dla niewtajemniczonych: na Dantooine farmuje sie kase w trybie mocno przyspieszonym :P

PS2. A'propos polemiki na temat recenzji, tutaj jest caly watek: http://42.pl/url/888


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 14:31 
Cytuj  
Nie mam zamiaru sie klocic, mi SWG nie odpowiada.Z tego co wiem od znajomych zadnego przelomu nie bylo...
Gra jest prosta i szybko mozna wywindowac sie na top , a potem nie ma co robic.

Zaznaczam ze jest to moja osobista, subiektywna ocena i macie prawo sie z nia nie zgadzac/miec inne zdanie.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 14:39 
Cytuj  
CDA sucks dick/
Jedyny fajny nr ktory wyszedl to 2 z demem q1 :<
A Smuggler... i inni... i ich oceny... szkoda slow, brat to kupowal kiedys i czytalem w kkiblu.... az mi sie srac odechciewalo :S

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 16:44 
Cytuj  
Ja tam do CDA nic nie mam, nie ma lepszego magazynu o grach w Polsce, a że GEM ma mały związek z grami mmorpg to tłumaczy tę ocenę... :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 19:23 
Cytuj  
Nie ma bo wszystkie inne zbankrutowaly vide SS,Reset,TopSecret...

Teraz wiekszosc ma w domu dostep do sieci, wydawanie 20pln na gazete tylko po to zeby wyczytac w niej to co sam moge znalesc w sieci w mojej opinii troszke mija sie z celem.

Kiedys regularnie kupowalem Chipa ale tez wiekszosc newsow juz dawno znalem bo wyczytalem w sieci.

Za czasow 02021... kupowalem co miesiac SS,TopSecret,Reset i CDA - lezka sie w oku kreci jak patrze na te stosy gazet ... eh!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 20:00 
Cytuj  
Ja wszystko powyrzucalem ;(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 21:25 
Cytuj  
Heh ja mam od 2iego =p

Ale i tak gdyby dalej wychodzil przestalbym kupowac, to sie juz nie kalkuluje...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 21:36 
Cytuj  
Tez mialem SS od 2. ale wszystko wyrzucilem podczas przeprowadzki :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2004, 21:42 
Cytuj  
No juz kilka razy mialem wyrzucic, ale jakos nie moge sie zebrac w sobie.
Nie czytam juz tego tylko lezy i zawadza...

Kiedys mialem plan sprzedac, byl taki okres ze ludzie po kilka zlociszy za stare numery dawali ale to juz chyba nie ta epoka hehe.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.