mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 22:23 
Cytuj  
Jak ktoś po ośmiu latach mafii uważa, że mafia > pis to jest kretynem. Next!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 22:24 
Cytuj  
jesli ktos uwaza ze pis jest lepsze niz po jest kretynem, next


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 22:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Te 2k uchodźców jest już w drodze do Polski? Nadal są osoby, które wierzą w multikulti, uważają, że przybysze z afryki i bliskiego wschodu podejmą pracę, świetnie się zasymilują i wzbogacą naszą kulturę?

Pewnie prawdziwi polscy katolicy, oni mają jakieś tam prikazy z góry o karmieniu głodnych i pojeniu spragnionych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 22:27 
Cytuj  
embe napisał(a):
bez przesady, poziom życia mamy lepszy :)
jednak my nie możemy zaoferować im socjalu jak kraje zachodnie, podobnie z pracą, która często nie pozwoli im na utrzymanie swojej rodziny


Przyjedz na Mazury, ludzie zyja jak w Afryce, czyli z tego z znajda w lesia albo zlowia w jeziorze. Zasilki im sie juz dawno pokonczyly, a szanse na prace sa zadne.

Ludzie z Afryki jak przestana dostawac zasilki to beda musieli dolaczyc do armii najbiednieszych zyjacych grubo ponizej minimum socjalnego, a raczej nie po to zapierdalali przez morze na lodziach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 22:40 
Cytuj  
lordyp, twoje posty sa bardzo naiwne, powielają informacje jakie latały w mediach jeszcze parę lat temu, obecnie PO chce na tym jechać ponownie w kampanii wymyślając jakieś np "państwo w ruinie", tak to określenie oni wymyślili, a nie PiS, który wpisał się w to idealnie robiąc scenkę z Szydło na tle ruin.

Zastępcze pierdoły jak sześciolatkowie, invitro, zwiazki partnerskie, frankowicze itp, przysłaniają problemy, które pogłębiają ucieczkę siły roboczej, kapitału rodzimego, ludzie zaradni nie pracują już dla tego kraju i z dnia na dzień jest gorzej.
Nie wspomnę o tym ze hołduje sie nie tych co pracuja dla naszej gospodarki tylko paserów płacących podatki w szwajcarii, nikt nie potrafi aferałów z PO PSL, a nawet PiS, a dawniejszych z aws, sld, uw, ud itd zwyczajnie odsunąć z polityki, gospodarki, finansów, szkoda klikać o tym kolejny raz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 01:11 
Cytuj  
embe napisał(a):
wymyślając jakieś np "państwo w ruinie", tak to określenie oni wymyślili, a nie PiS, .


haha - oczywiście wyrazem tego była "słynna " konferencja Beaty Szydło na tle ruin fabryki nici w Nowej Soli - PO jej kazała :)

zejdź na ziemie , albo przestań powtarzać za pijarowcami PIS-u

żeby nie było- pierwszy spot wyborczy Dudy , od którego to się zaczęło :
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-p ... Id,1672263

Jesteśmy synami naszych ojców, wnukami naszych dziadków i pradziadków. To oni odbudowali Polskę ze zgliszcz i ja mówię dzisiaj wszystkim: my też potrafimy. Przyszłość ma na imię Polska!

embe - przykro mi - jesteś przykładem jak działa PIS, jak robi ludziom wodę z mózgu

PO wymyśliło- heh szkoda słów

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 06:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
ja jebie, strach przed uchodzcami to w Polsce podobny problem jak invitro. Polsce przez najblizsze dlugie lata problem fali uchodzcow nie zagraza. U nas poziom zycia najbiedniejszych obwateli nie jest duzo wyzszy niz w Afrcyce. jestesmy malo atrakcyjni dla nich.


to nie chodzi o strach, tylko o glupote decydentow. Po co nam geby do wykarmienia z publicznych pieniedzy - nie jestesmy odpowiedzialni za tych ludzi, nie musimy ich przyjmowac, nie musimy im w zaden sposob pomagac. Pora przestac odgrywac dobrego wujka z ameryki (pisze o calej EU) bo ten wujek ma puste kieszenie.


dzizas lordyp na serio przez ostatnio dekade nigdy nie slyszales glownej linii demagogii PO? Jak to jak tylko PiS zostanie dopuszczony do wladzy to zrujnuje kraj stawiajac pomniki, rozpetujac wojny na wschodzi i zachodzie, zamieniajac Polske w sredniowieczny katoland? Daj juz sobie siana chlopie - ile czasu mozna sie na te bzdury nabierac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 07:21 
Cytuj  
ktos buczal? Polacy, nic sie nie stalo. Buczenie to norma, zapoczatkowana przez PIS.
http://opinie.newsweek.pl/inauguracja-p ... 175,1.html

jak w piaskownicy, kurwa.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 07:36 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embe napisał(a):
wymyślając jakieś np "państwo w ruinie", tak to określenie oni wymyślili, a nie PiS, .


haha - oczywiście wyrazem tego była "słynna " konferencja Beaty Szydło na tle ruin fabryki nici w Nowej Soli - PO jej kazała :)

zejdź na ziemie , albo przestań powtarzać za pijarowcami PIS-u...


sorki ale teraz mogę cie obrażać i nazwac głupkiem ponieważ nie raczyłęś całego mojego posta przeczytać, a nawet cytujesz tylko połowe zdania, głupku!
embe napisał(a):
...wymyślając jakieś np "państwo w ruinie", tak to określenie oni wymyślili, a nie PiS, który wpisał się w to idealnie robiąc scenkę z Szydło na tle ruin.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 08:06 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Mendol napisał(a):
- dla mnie PO jest lepsze od PIS
- nie uważam ,że zmarnowano 8 lat, bo to nieprawda i powtarzane przez lemingi za PR PIS-u


w czym jest lepsze?
i skoro nie zmarnowano, to co takiego osiagnelismy przez te 5 poczatkowych lat?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 08:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
"państwo w ruinie", tak to określenie oni wymyślili, a nie PiS, który wpisał się w to idealnie robiąc scenkę z Szydło na tle ruin.
.


qwa embe brak mi słów piszesz wyraźnie , że PO WYMYŚLIŁO POLSKĘ W RUINIE A NIE PIS, - udowodniłem ci , że nie masz racji, a ty wyzywasz mnie od głupków

Mendol - no może się powtórzę, ale dam ci przykład Nowej Soli, miasta , które wg PIS to ruiny- poczytaj jak się zmieniło przez ostatnie lata, takich miast, gmin jest masa
pisząc w kółko jak to PO zmarnowało 8 !! lat , piszecie bzdury- może zmarnowało 2-3-4 lata, ale ten okres to naprawdę nie można nazwać jako cały do dupy
ostatnio rozmawiałem ze znajomą - pracuje tylko mąż, zarabia około 2k, mają 2 dzieci , w tym jedno w 3 klasie- opowiedziała mi , że ostatnie lata trochę lepsze , bo książki miała za darmo, i jeszcze jakieś tam ulgi i odliczenia, dzięki czemu cały podatek męża dostała z powrotem , a wcześniej to było niemożliwe- dostała też jakies zapomogi itp, przyznała wprost że te kilka zmian tym biedniejszym pomogło - pewnie dla wielu IT-owców to będzie przykład do dupy i zaraz dostanę wstawkę jaki jestem głupi, ale PIS wcale nie pomagało tym najbiedniejszym- poczytajcie

to forum jest fajne o grach - ten dział o Polityce to porażka- 90% użytkowników uważa sie za znawców polityki , ekonomi państwa a powiela tylko jakieś schematy z sieci , a najlepsze jest to ,że narzekają najbardziej ci , co zarabiają po kilka tyś na rękę- bo ledwo wiążą koniec z końcem przez 8 lat rządów PO

i kolejny raz powtarzam sobie- nic tu nie pisac- napiszesz coś humorystycznego to wezmą to na poważnie ( bo to strasznie poważny dział i wszyscy piszą poważne posty), napiszesz prawdę z przykładami , cytatami- to wyzwą cię od głupków- polityka to emocje to oczywiste, sam więc sobie jestem winien- najlepiej się nie oddzywać :)


Ostatnio edytowano 7 sie 2015, 08:37 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 08:37 
Cytuj  
Obrazek

WHAT
THE
FUCK


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 08:47 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embe napisał(a):
"państwo w ruinie", tak to określenie oni wymyślili, a nie PiS, który wpisał się w to idealnie robiąc scenkę z Szydło na tle ruin.
.


qwa embe brak mi słów piszesz wyraźnie , że PO WYMYŚLIŁO POLSKĘ W RUINIE A NIE PIS, - udowodniłem ci , że nie masz racji, a ty wyzywasz mnie od głupków

Mendol - no może się powtórzę, ale dam ci przykład Nowej Soli, miasta , które wg PIS to ruiny- poczytaj jak się zmieniło przez ostatnie lata, takich miast, gmin jest masa
pisząc w kółko jak to PO zmarnowało 8 !! lat , piszecie bzdury- może zmarnowało 2-3-4 lata, ale ten okres to naprawdę nie można nazwać jako cały do dupy
ostatnio rozmawiałem ze znajomą - pracuje tylko mąż, zarabia około 2k, mają 2 dzieci , w tym jedno w 3 klasie- opowiedziała mi , że ostatnie lata trochę lepsze , bo książki miała za darmo, i jeszcze jakieś tam ulgi i odliczenia, dzięki czemu cały podatek męża dostała z powrotem , a wcześniej to było niemożliwe- dostała też jakies zapomogi itp, przyznała wprost że te kilka zmian tym biedniejszym pomogło - pewnie dla wielu IT-owców to będzie przykład do dupy i zaraz dostanę wstawkę jaki jestem głupi, ale PIS wcale nie pomagało tym najbiedniejszym- poczytajcie


no nowa sol git, ale co po ma z nia wspolnego? biedron musial sie prosic kopacz o pomoc, po tym jak jego poprzednicy zjebali - ale za ich czasow nikt sie tym nie interesowal.

tzn. znajoma sie cieszy bo nie ma pracy, maz zarabia 2k, ale ksiazki dostala za darmo i ulgi ma...
bardziej by jej raczej pomoglo, gdyby ktos ja zatrudnil za kolejne 2k.
nie chodzi o to zeby pomagac biednym bezposrednio - bo to nie dziala.
ale jak widac na przykladzie, w ten sposob, za pare groszy, kupuje sie glosy.

i tak narzekamy, bo to my utrzymujemy bande nierobow z po, placimy za ich obiadki i wozone krzeselka.
a wolalbym wydac ta kase na cos zupelnie innego.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 09:05 
Cytuj  
http://kulisy24.com/opinie/miriam-shaded-piekna-twarz-ksenofobii

Jestem zniesmaczony tym kurewskim atakiem na el-Asada. Widać, że sojusze - kiedy ma się wspólnego wroga - potrafią być bardzo egzotyczne: Polscy dziennikarze i ISIS.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 09:08 
Cytuj  
nic lordyp jestes betonem i zadne argumenty do ciebie nie trafiaja. kiedys zrozumiesz jak nauczysz sie patrzec z boku na rozne sprawy albo sluchac roznych opini. powtarzam nikt po pisie nie oczekuje reowlucji jedynie prostych kilku dzialan i bedziemy happy. pis od po nie rozni sie prawie niczym poza tym ze po mialo 8 lat i je zjebalo na maxa jak sie dalo przy okazji szkodzac polsce na maxa jak sie dalo. pisu nie lubie ze wzgl. na wiekszosc czolowych politykow, do tego smolensk itp. ale i tak bym na nich zaglosowal. ktos kto glosuje na po oczekuje czego? boi sie pisu? oczekuje ze po zrealizuje jakikolwiek program?:) ostatnio czytalem o projekcie po ze porzedszkola maja byc obowiazkowe od 2 czy 3 lat :) zaraz bedzie ze mozna pracowac od 15 lat i juz kasa do zusu leci. po to byla najwieksza szkoda dla polski nie wiem kurwa gorsza od komunizmu?:) ile kasy zostalo wypompowane z polski a zreszta szkoda klawiatury. lordyp jedynie chcialbym sie dowiedziec jak myslisz jak wygra po co sie zmieni w kraju na lepsze? ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 09:09 
Cytuj  
Obrazek

Wrzesień 2007 r. - to pewnie PiS takie plakaty rozwieszał przed wyborami w październiku. :roll:

lordyp napisał(a):
PO WYMYŚLIŁO POLSKĘ W RUINIE A NIE PIS

Tak.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 10:23 
Cytuj  
"kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 10:47 
Cytuj  
ok ostatni post w tym dziale
jestem głupkiem , betonem i co tam jeszcze , bo śmiem , mieć swoje poglądy,że PIS BYŁO gorsze od PO
zaznaczałem JEDNAK nie raz ,że mam nadzieję ,że tym razem PIS BĘDZIE się partią lepiej rządzącą niż za pierwszym razem

Piszpan -ja własnie patrze z boku i widzę RÓŻNE punkty widzenia, tu na forum jest TYLKO JEDEN- zmarnowane 8 lat , powtarzane jak mantra, akurat ty jesteś budowlaniec- przez ostatnie 8 lat NIC nie budowałeś?, rozumiem ,że za rządów PIS dorobiłeś się tego Mesia, a za rządów PO tylko wegetujesz, bo za rządów PO można tylko wegetować , nic się nie buduje i nic nie rozwija

Mendol- znajoma nie cieszy się z tego co piszesz , nigdzie tak nie napisałem- powtórzyłem ,że pokazała kilka plusów, w stosunku do tego co było wcześniej- owszem byłoby lepiej gdyby miała praca- trochę przekręciłeś moją wypowiedź, żeby wyszła śmiesznie ,żebyś mógł zdobyć jakiś argument

shade i embe- obejrzyjcie ten spot Dudy- bo już nie chce mi się tego komentować, kto pierwszy mówił od odbudowaniu Polski ze zgliszcz ( ruin)

i to by było na tyle
nie odpisujcie na ten post- jest tylko informacyjno wyjaśniający, bo wasze argumenty wobec tego to pisze są te same- jesteś głupek, beton itp- to są "konkretne" argumenty, wobec których brak mi moich :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 10:54 
Cytuj  
Nie kumasz, że Polska powoli rośnie pomimo PO? Mieli 8 lat na reformy i nie zrobili żadnej mimo tego, że w kryzysie mogli to sprzedać bez straty poparcia, taka była psychoza w mediach.

- Sensowna reforma emerytalna, czyli zmiana systemu na emeryturę obywatelska i przeznaczenie kasy z OFE oraz kasy, którą pożyczali na rynku na przejście z systemu do systemu.
- Likwidacja podatku PIT, co wzmacnia popyt wewnętrzny (i co zrobił PIS w 2005-2007 dzięki czemu, jak stwierdził Rostowski nie było w Polsce recesji)
- Coroczny przegląd prawa i likwidacja ustaw na wzór corocznych działań australijskiego Law Reform Commision (tam setki ustaw likwidują co roku, bo złe prawo to koszty dla gospodarki)
- Skierowanie skarbówki dotychczas zajmującej się dochodowym na VAT i uszczelnienie systemu przez wprowadzenie liniowego VAT - OECD ocenia, że można oszczędzić w ten sposób kilkadziesiąt miliardów PLN

Ciężko przez 8lat zrobić choć ze dwa punkty?

Całe ostatnie 8 lat, to brak sensownych ruchów, które by gospodarkę odblokowywały. Rozwój jest, ale sztuczny, na kredyt...tak to i ja się mogę rozwijać. Wezmę milion kredytu, wybuduję dom, kupię samochód, dobrze jest nie? A spłacać? Ty spłacisz, on spłaci, a ja już napchany spierdolę na stanowisko w UE.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 7 sie 2015, 11:12 przez Rzeznik, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 11:03 
Cytuj  
Teraz już nie przesadzajmy, bo akurat ten model jest powszechny. Największy problem z PO, abstrahując już od klasycznego rozpasania władzy, która utrzymuje się długo, to brak jakichkolwiek reform. Państwo w każdym obszarze może działać lepiej, a PO nie zrobiło przez 8 lat praktycznie nic. Działają reaktywnie na objawy problemów, nie usuwając ich przyczyn. Plusem można nazwać względną stabilność "polityczną" kraju, która sprzyja inwestycjom, ale za tym nie idzie stabilność prawa i przychylność urzędnicza dla biznesu.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.