mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:31 
Cytuj  
bloob napisał(a):

Paunis jestes idiota.
Aldatha: 'podobno' to wiesz. Nie wszystkie i nie wszedzie.
Raz sie bujalem przez dluzszy czas z arabka i wcale nikt mi kosy w plecy nie wbil. A ona wcale nie nosila chusty. I do malzenstwa tez mnie nikt jakos nie zmuszal -_-. Wsadzcie te pierdoly miedzy bajki.
To tak jak gadanie europy o tym jak polacy smierdza i jakimi sa zlodziejami - a chuja, nie wszyscy.

Juz nawet nie powinienem pytac o to doroslego goscia, ale stary, ktos ci kaze ja bzykac? :)


ps:
Taunis napisał(a):
cieszyłbyś się z meczetu pod oknem?

Nie bardziej ani bardziej niz z jebanego kosciola -_-.


znacz procedure , pics tej arabki albo gtfo :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:34 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No i widzisz kejkej, róznisz się tym od Pałnisa że potrafisz się normalnie wypowiedzieć na temat. I po części zgadzam się z tym co napisałeś (wbrew temu co myśli o mnie Pałnis).

Cytuj:
Wyobrazacie sobie sytuacje ze Patrol Policji potracil zwyklego bialego Francuza... Czy inni biali zrobiliby taki syf w Paryżu >>??


A pamiętasz co się działo w Słupsku po tragicznej śmierci Przemka Czaji ?


Pamietam byl to chyba pierwszy tak glosny przypadek w Polsce... Glosny mam na mysli - naglosniony przez media i telewizje. Zamieszki owszem byly i starcia z POLICJA. Specjalnie podkreslam slowo policja, bo na tym nie cierpieli normalni ludzie i ich mienie. A juz napewno nie na taka skale jak to jest teraz w Paryzu...

Naprawde nie wiem co musi tkwic w umyslach tak popapranych ludzi... Oni cos robia zanim zdaza pomyslec chyba :-?

To jest naprawde smutne bo takie zamieszeki bazdz co bazdz blisko nas Polakow... Nie wroza nic dobrego na przyszlosc...

A wlasnie slyszeliscie cos w tv mowili kilka dni temu ze Osama Bin Laden ma jakies oswiadczenie do Polakow w tym ich TV wyglosic :roll:

Ja juz sie troche boje co ten chory umysl znowu wymyslil... Moze chodzilo o to ze Polscy zolnierze rostrzelali cywilow w Afganistanie :o


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:37 
Cytuj  
biały człowiek nie może się bać taliba! to nie przystoi!

@ Dana

jeśli chodzi o Chiny, to komunistyczna rebelia w końcu się zakończy, a prawowity rząd, urzędujący obecnie na Tajwanie, obejmie władzę we wszystkich prowincjach. Czang Kaj-szek rulz!

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
znacz procedure , pics tej arabki albo gtfo :)


Masz bloob'a z kolegą.

Obrazek


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:39 
Cytuj  
Bialy - Taliba moze nie...

Ale zdrowy i normalny czlowiek, napewno moze sie bac chorego i wypaczonego czlowieka. Bo on jest po prostu nieobliczalny


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 22:51 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Aldatha napisał(a):
znacz procedure , pics tej arabki albo gtfo :)


Masz bloob'a z kolegą.

Obrazek


daj swoją starą lepiej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 23:11 
Cytuj  
Hmm we wloszech ostatnio kibole demolowali rozne rzeczy, lali policje tylko dlatego ze zginal jeden dorosly koles.. nie dwoje dzieci (15lat to chyba jeszcze formalnie dzieci? ktos tu chyba wczesniej napisal ze mieli po 15lat). No ale kumam ze to temat malo chwytliwy dla ubogich umyslowo rasistow, lepiej podac jako przyklad zamieszki we francji, bo tam latwiej odroznic tego zlego - po kolorze, tudzez wierze. Najlepiej zas jechac po innej rasie/religi jak sie nie ma o tym zielonego pojecia.( to jest akurat norma tak stara jak ludzie, jak sie czegos nie zna to strach sie bac i najlepiej wybic/zakopac - typowy zascianek) bo tyle mozna wywnioskowac z tego tematu. Tak ogolnie mialem nadzieje, ze ludzie ktorzy na codzien komunikuja sie z ludzmi z calego swiata poprzez gry mmo maja conieco poukladane pod czacha na tego typu tematy, jak widac nie wszyscy sa normalni. Zreszta zrzucanie winy na zamieszki we francji tylko poprzez kolor skory/narodowosc/religie to debilizm wyzszej kategoriii... cos ala wierzejski z lpr (tym w koncu zaslynal.. debilizmem swoich wypowiedzi). normalnie znize sie do poziomu okreslenia tego tematu .. zal.pl ... az mi wstyd, ale nic innego nie pozostalo. pseudointeligente wywody penisa mnie zalamaly.
zdrowko myslacych pozytywnie.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 23:19 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
daj swoją starą lepiej.


Rusz się i znajdź sobie kobietę ty garbaty geek'u, a nie pytaj się wszystkich o ich rodziców, bo tak nie znajdziesz jej nigdy. Dotknięty gargoilizmem spłodzony z plemnika człowieka z zespołem Angelman'a idioto.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 23:24 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Taunis napisał(a):
daj swoją starą lepiej.


Rusz się i znajdź sobie kobietę ty garbaty geek'u, a nie pytaj się wszystkich o ich rodziców, bo tak nie znajdziesz jej nigdy. Dotknięty gargoilizmem spłodzony z plemnika człowieka z zespołem Angelman'a idioto.


Twoja Stara!

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 23:37 
Cytuj  
No i znowu wam thread zjebałem, co ? Nie wygracie z tym armagedonem.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 00:55 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
No i znowu wam thread zjebałem, co ? Nie wygracie z tym armagedonem.


Sam jesteś zjebany. Swoją drogą to wszystkie takie tematy są zjebane, bo nic na forum nie wnoszą, oprócz nabijania masowo postów. Niemniej jednak robie to samo bo nie chce być nup.

You're Pro or You're a Noob.
That's Life.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 01:52 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
znacz procedure , pics tej arabki albo gtfo :)


Nie zwyklem robic fotek swoim znajomym ;p
Ale lapaj to. Prosto z msn, innego nie mam;o

Obrazek
To naprawde umacnia moj argument jakos? :P


ps: damn teraz bede musial zaczac ja ukrywac bo paunis przyjedzie i mi ja do klatki wepchnie ;]

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 07:50 
Cytuj  
Ejj co taka mala ta fotka :x


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 08:47 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ejj co taka mala ta fotka :x

Cytuj:
Prosto z msn, innego nie mam;o
glabie ;o

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 09:35 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Hmm we wloszech ostatnio kibole demolowali rozne rzeczy, lali policje tylko dlatego ze zginal jeden dorosly koles.. nie dwoje dzieci (15lat to chyba jeszcze formalnie dzieci? ktos tu chyba wczesniej napisal ze mieli po 15lat). No ale kumam ze to temat malo chwytliwy dla ubogich umyslowo rasistow, lepiej podac jako przyklad zamieszki we francji, bo tam latwiej odroznic tego zlego - po kolorze, tudzez wierze. Najlepiej zas jechac po innej rasie/religi jak sie nie ma o tym zielonego pojecia.( to jest akurat norma tak stara jak ludzie, jak sie czegos nie zna to strach sie bac i najlepiej wybic/zakopac - typowy zascianek) bo tyle mozna wywnioskowac z tego tematu. Tak ogolnie mialem nadzieje, ze ludzie ktorzy na codzien komunikuja sie z ludzmi z calego swiata poprzez gry mmo maja conieco poukladane pod czacha na tego typu tematy, jak widac nie wszyscy sa normalni. Zreszta zrzucanie winy na zamieszki we francji tylko poprzez kolor skory/narodowosc/religie to debilizm wyzszej kategoriii... cos ala wierzejski z lpr (tym w koncu zaslynal.. debilizmem swoich wypowiedzi). normalnie znize sie do poziomu okreslenia tego tematu .. zal.pl ... az mi wstyd, ale nic innego nie pozostalo. pseudointeligente wywody penisa mnie zalamaly.
zdrowko myslacych pozytywnie.


słodkie pierdolenie. ciekaw jestem czy dalej będziesz pozytywnie myślał, jak ci się arab pod domem wysadzi.

@bloob
co to za chłopczyk na tym zdjęciu?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 09:54 
Cytuj  
po chuj arab mialby sie wysadzac pod jego domem ;o

edit: a, juz wiem ;p "bo tak robia kebaby!" :D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:08 
Cytuj  
Tbh odnosze wrazenie, ze jest tu kilka sprzeczajacych sie ze soba e-krzykaczy za ktorymi siedzi jedna osoba.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:16 
Cytuj  
a tak naprawdę to kogo to wszystko obchodzi? nie ma u nas arabów i nie będzie, a ci co są to kulturka.
Gorzej z Rumunami, podobno w każdym tramwaju rzępolą, żebrzą i śmierdzą. Ponoć jak na przystanku jedna grupa wysiada to druga wsiada. Tak mi mówiła osoba która jeździ tramwajem do śródmieścia Krakowa, bo przecież z uwagi na zasranego Majchrowskiego nie da się autem do śródmieścia normalnie dojechać. Jeszcze k... metro wymyślili, czyli 20 lat permanentnego paraliżu miasta.
A Rumuny przygrywają.


_________________
O.o

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:26 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Wysadzają się w powietrze z 4 powodów : błędna interpretacja Koranu, gdyż jest to skuteczna metoda walki, z powodu raju, a także braku perspektyw.
Biali (i nie tylko) gwałcą, mordują i okradają. A ty widzisz tylko Muzułmanów którzy z tych czy innych (walka z okupantem/z powodu zemsty za śmierć rodziny/ dla kasy/etc) powodów wysadzają się w powietrze. Żenada


arabusy gwalca, morduja, i okradaja, PLUS jezdza do innych krajow i sie wysadzaja w powietrze. dlatego mowie im - precz!
dotarlo?

ps. o jakiej okupacji mowisz? ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:27 
Cytuj  
bloob niezla jak na nie-azjatke :)

uczyla cie arabskiego? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.