mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:32 
Cytuj  
zapraszanie arabów do kraju demokratycznego jest groźne jeszcze z jednego powodu. otóż arabowie rozmnażają się jak króliki i za kilkadziesiąt lat ich ilość może przekroczyć ilość białych obywateli, w takiej np francji. a wtedy to już chuj totalny. demokratycznie araby zmienią konstytucję i wprowadzą demokratycznie prawo koraniczne. będa mogli nawet, w pełni demokratycznie oczywiście, wprowadzić prawo odbierające prawdziwym francuzom obywatelstwo i zmienić nazwę kraju, na np Zjednoczone Emiraty Francuskie ;)

bloob napisał(a):
ps: damn teraz bede musial zaczac ja ukrywac bo paunis przyjedzie i mi ja do klatki wepchnie ;]


do klatki pod żadnym pozorem jej nie wpuszczaj, nie zabieraj do miejsc gdzie jest duży ruch, zadbaj by trasy waszych wspólnych spacerów omijały okolice ambasady amerykańskiej, centra handlowe, marketsquare'y i posterunki NATOwsich żołnierzy. BO INACZEJ MOŻESZ MIEĆ PRZYPAŁ!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:44 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
a tak naprawdę to kogo to wszystko obchodzi? nie ma u nas arabów i nie będzie, a ci co są to kulturka.
Gorzej z Rumunami, podobno w każdym tramwaju rzępolą, żebrzą i śmierdzą. Ponoć jak na przystanku jedna grupa wysiada to druga wsiada. Tak mi mówiła osoba która jeździ tramwajem do śródmieścia Krakowa, bo przecież z uwagi na zasranego Majchrowskiego nie da się autem do śródmieścia normalnie dojechać. Jeszcze k... metro wymyślili, czyli 20 lat permanentnego paraliżu miasta.
A Rumuny przygrywają.


Mysle ze powinnismy rozgraniczyc Rumunow od pierdolonych cyganow (ktorzy niestety maja obywatelstwo rumunskie). Znam kilku obywatelow rumunii, i wcale nie sa az tacy zly.
Cyganie to zupelnie inna historia, mysle ze mozna ich porownac do polskich zlodziejow samochodow jesli chodzi o postrzegania przez inne nacje i uprzedzenia.

Cyganie moga wypeirdalac do arabow i czytac koran tbh :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:59 
Cytuj  
nie cyganie tylko Romowie! :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:00 
Cytuj  
Taunis... pani w gimnazjum na ciebie nie krzyczy?
Arabowie nie są z natury "źli".
Gdy Polacy w trakcie WW2 wysadzali fabryki, mieszkania (tak - to również się zdarzało) to także byli nazywani terrorystami. Bo Niemcy zakończyły stan wojny z Polską już w pierwszych miesiącach. Żeby nie skłamać - 17 października 1939.
Kraje arabskie (NIEKTÓRE!) są od wielu lat w ciągłym stanie wojny. Nie dlatego, że mają jakiś konkretny powód - tylko dlatego, że dwa niezależne wpływy sponsorują kolejnych kandydatów do władzy. Kiedyś to USA i Rosja napędzały machinę wojenną.
Nie każdy ich obywatel był ciemną masą i potrafił wydumać, że za śmierć swojej rodziny nie może obwiniać pobratymców, a właśnie mocarstwa. Tak nakręcono spiralę nienawiści.

W Iraku dyktatorem był nikt inny jak delikwent z nadania CIA. IMO nie było żadnego zagrożenia z jego strony. Tyle, że gospodarka USA upada i trzeba napędzić machinę wojenną. Wymyślono całą akcję jak to trzeba zwalczać terrorystów, medialnie wciśnięto w głupie łby papkę, że Arabowie zagrażają reszcie świata.

Co do WTC - nie zdziwię się jeśli za 200-300 lat (no to tym bardziej się nie zdziwię) okaże się, że to CIA albo jakiś amerykański magnat finansowy przygotowali i zasponsorowali kilku fundamentalistów. Dzięki temu można było rozpocząć wojnę, odciągnąć prezydenta od oskarżeń w sprawie Enronu, podratować gospodarkę... No i rola USA ponownie wzrosła na świecie.

Ktoś tu najeżdża na Chiny. Obecnie jest tam tak śmieszny komunizm, tak liberalny, że ciężko to komunizmem nazwać. Nawet dyktatura to nie jest. Przedstawiciele partii są bowiem wybierani spośród członków, a do partii należy spora część chińczyków. Jest to kraj, który obecnie kwitnie - gospodarczo jest numerem 1 na świecie.
IMO długofalowo to Oni mogą być większym zagrożeniem dla swoich sąsiadów niźli Arabowie dla reszty świata. Chińczycy to naród wojowników, których mają krocie, technologicznie też stoją dosyć wysoko. W momencie gdy umieścili swoją pierwszą satelitę stali się kolejnym supermocarstwem, który może badać i pilnować to co się dzieje na ziemii. Dla niezorientowanych 24 października.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Taunis... pani w gimnazjum na ciebie nie krzyczy?
Arabowie nie są z natury "źli".
Gdy Polacy w trakcie WW2 wysadzali fabryki, mieszkania (tak - to również się zdarzało) to także byli nazywani terrorystami. Bo Niemcy zakończyły stan wojny z Polską już w pierwszych miesiącach. Żeby nie skłamać - 17 października 1939.
Kraje arabskie (NIEKTÓRE!) są od wielu lat w ciągłym stanie wojny. Nie dlatego, że mają jakiś konkretny powód - tylko dlatego, że dwa niezależne wpływy sponsorują kolejnych kandydatów do władzy. Kiedyś to USA i Rosja napędzały machinę wojenną.
Nie każdy ich obywatel był ciemną masą i potrafił wydumać, że za śmierć swojej rodziny nie może obwiniać pobratymców, a właśnie mocarstwa. Tak nakręcono spiralę nienawiści.

W Iraku dyktatorem był nikt inny jak delikwent z nadania CIA. IMO nie było żadnego zagrożenia z jego strony. Tyle, że gospodarka USA upada i trzeba napędzić machinę wojenną. Wymyślono całą akcję jak to trzeba zwalczać terrorystów, medialnie wciśnięto w głupie łby papkę, że Arabowie zagrażają reszcie świata.

Co do WTC - nie zdziwię się jeśli za 200-300 lat (no to tym bardziej się nie zdziwię) okaże się, że to CIA albo jakiś amerykański magnat finansowy przygotowali i zasponsorowali kilku fundamentalistów. Dzięki temu można było rozpocząć wojnę, odciągnąć prezydenta od oskarżeń w sprawie Enronu, podratować gospodarkę... No i rola USA ponownie wzrosła na świecie.

Ktoś tu najeżdża na Chiny. Obecnie jest tam tak śmieszny komunizm, tak liberalny, że ciężko to komunizmem nazwać. Nawet dyktatura to nie jest. Przedstawiciele partii są bowiem wybierani spośród członków, a do partii należy spora część chińczyków. Jest to kraj, który obecnie kwitnie - gospodarczo jest numerem 1 na świecie.
IMO długofalowo to Oni mogą być większym zagrożeniem dla swoich sąsiadów niźli Arabowie dla reszty świata. Chińczycy to naród wojowników, których mają krocie, technologicznie też stoją dosyć wysoko. W momencie gdy umieścili swoją pierwszą satelitę stali się kolejnym supermocarstwem, który może badać i pilnować to co się dzieje na ziemii. Dla niezorientowanych 24 października.


ale co sie stao?

krócej proszę, ale konkretniej - o co ci kurwa chodzi?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:43 
Cytuj  
Chodzi o to ze jestes rasista i glupkiem, i nie ma sensu prowadzic z toba dalej tej dysputy ;] Jestes ograniczony czlowieku, ruszylbys dupe w swiat ze swojej wsi. Ide stad, kurwa dalem sie wkrecic w jeden z 'tych' topikow ;o

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:50 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Chodzi o to ze jestes rasista i glupkiem, i nie ma sensu prowadzic z toba dalej tej dysputy ;] Jestes ograniczony czlowieku, ruszylbys dupe w swiat ze swojej wsi. Ide stad, kurwa dalem sie wkrecic w jeden z 'tych' topikow ;o


ja? rasistą? to że postuluję odesłanie arabów do krajów arabskich, aby zapobiec islamizacji Europy, nie znaczy że jestem rasistą.

nie twierdze, że biali są wyższą rasą. po prostu kultura arabska, jest jakieś 200 lat za naszą i w związku z tym, aby uniknąć kataklizmu, trzeba wziąć siatki w ręce i iść łapać arabów :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:51 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Cyganie moga wypeirdalac do arabow i czytac koran tbh :)

prawie wszyscy Romowie w Europie to chrześcijanie lub (w znacznie mniejszym stopniu) członkowie takich sekt jak zielonoświątkowcy czy świadkowie Jehowy. Romów czytających Koran szukałbym raczej na Bałkanach, albo w Turcji, więc są raczej poza zakresem zainteresowań tego topicu ;)

co do Rumunów i Romów, to nie stawiałbym ich na równi - są to dwa odmienne narody(przy czym Romowie to naród nieterytorialny, żyjący w diasporze - jak Żydzi w latach 70-1948) i grupy etniczne.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:52 
Cytuj  
i rumuni są biali a romowie nie. tak najprościej odróżnić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 12:23 
Cytuj  
Chiny sa atm na 3 miejscu , spychajac Niemcy . Czy to narod wojownikow to bym nie powiedzial , raczej bardziej wojowniczy i imperialistyczni byli Japonczycy , chiny to byla od zarania dziejow potega ekonomiczna (jedwabny szlak , opium) i dostali prezent od Portugalii(macau) oraz Anglii (Hong Kong) pierwsze ciora kase z hazardu , drugie wyrabia sporo % pkb

chin sie juz nie da zatrzymac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Ostatnio edytowano 30 lis 2007, 14:21 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 13:04 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
raczej bardziej wojowniczy i imperialistyczni byli Japonczycy


oczywiście kierując się dobrem swego kraju

Aldatha napisał(a):
chin sie juz nie da zatrzymac


ostatnio mają sporo problemów z lekarstwami / zabawki, może im to sporo napsuć krwi i dobrze, szkoda tylko że przy okazji także zdrowiem ludzi


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 13:24 
Cytuj  
Taunis, twoja matka została ostatnio moim kundlem, dobrze dała się wytresować, chodziła na smyczy i nawet nie wierzgała nogami za bardzo, ale przekaż jej, żeby nie zmieniała szminki tak często bo mi tęczę na penisie zostawia. Oczywiście ty też możesz mieć korzyść z tego, że ją wytresowałem, a mianowicie nie musisz już martwić się o seks bo jak na prostytutkę jest niezwykle niezaspokojna seksualnie jak króliki i chętnie odbędzie z tobą kazirodczy stosunek. Możecie zawołać też tatę, o ile nie onanizuje się gdzieś w kącie myśląc o tobie.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 30 lis 2007, 14:16 przez CouRage, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 13:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jedwabny szlag

:]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 13:39 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Jestem debilem i mam małe stopy


to kiepsko


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 13:46 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Taunis, twoja matka została ostatnio moim kundlem, dobrze dała się wytresować, chodziła na smyczy i nawet nie wierzgała nogami za bardzo, ale przekaż jej, żeby nie zmieniała szminki tak często bo mi tęczę na penisie zostawiła ostatnio. Oczywiście ty też możesz mieć korzyść z tego, że ją wytresowałem, a mianowicie nie musisz już martwić się o seks bo jak na prostytutkę jest niezwykle niezaspokojna seksualnie jak króliki i chętnie odbędzie z tobą kazirodczy stosunek. Możecie zawołać też tatę, o ile nie onanizuje się gdzieś w kącie myśląc o tobie.


skąd tyle agresji? skąd ta frustracja? nie rozumiem. przecież jak ostatnio spałem z twoją starą, mówiła że jesteś lepszy od ojca, więc powinieneś być raczej spokojny wewnętrznie.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 14:11 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
skąd tyle agresji? skąd ta frustracja? nie rozumiem. przecież jak ostatnio spałem z twoją starą, mówiła że jesteś lepszy od ojca, więc powinieneś być raczej spokojny wewnętrznie.


Chciałem tylko sprawdzić, czy jak zejdę na twój szczebel intelektualny to dasz się sprowokować. Nie myliłem się, jak zwykle, bo po 22 minutach serwujesz mi przekształcone kawały o Jasiu. Dlaczego wy jesteście tacy przewidywalni, moje marionetki ?


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 14:13 
Cytuj  
Tak to rozróżniam:
Rumuni - szlachetny naród
Rumuny - pochodzenia romskiego przyjezdni z Rumunii, będący przejazdem w Polsce, w drodze na zachód. Ubodzy, żebrzący, bez wykształcenia, o przedziwnej, koczowniczej wręcz kulturze.


_________________
O.o


Posty: 18
Dołączył(a): 9.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 14:30 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Chciałem tylko sprawdzić, czy jak zejdę na twój szczebel intelektualny to dasz się sprowokować. Nie myliłem się, jak zwykle, bo po 22 minutach serwujesz mi przekształcone kawały o Jasiu. Dlaczego wy jesteście tacy przewidywalni, moje marionetki ?


Ale jesteś chujowy :)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 15:35 
Cytuj  
Rage ty dalej jestes kretynem.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 16:54 
Cytuj  
Skrzydlaty napisał(a):
Ale jesteś chujowy :)


Wie może ktoś, kim jest to gówno ?

Bloob, ty też, ale to ja ciebie denerwuję i ty się mną przejmujesz, a nie ja tobą.

P.S. do administratorów, odblokujcie niektóre komputery w incognito na dworcu centralnym, które przeze mnie załapały się na ban'a dawno temu, bo nie ma chyba sensu blokować kafejki internetowej. (;


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.