mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:49 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Highlander napisał(a):
Nie, zwyczajnie nie chce córki, bo będzie "córeczka tatusia"^n


E tam. Ja mam core, druga w drodze (termin na 14 lutego), corki to jest to...przynajmniej jak sa male.
Pewnie jak podrosna, to bedzie masakra na kredytowce i zszargane nerwy przez chlopakow, ale wtedy potne po prostu i karte i chlopakow i jakos pojdzie :lol:

Tczewiak, dzieki za pomysl. To juz cos. musze poczytac o tym ,bo na sieciach slabo sie znam.

A pirog dziwne, ze nie dodal, ze to katolik mu wpierdolil...albo w ogole, ze ksiadz :lol: :wink:


jak sie czujesz ze swiadomoscia ze twoja corke bedzie dymal jakis facet?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:03 
Cytuj  
ja pierdole aldatha, czasami rece opadaj.
wez se w koncu zrob swoje, a nie smecisz jak stary kawaler.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:09 
Cytuj  
nie masz czegos do roboty w tej stróżówce ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:15 
Cytuj  
no juz cie nakarmilem, wiec nuda ;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:31 
Cytuj  
corka >> syn. Zdecydowanie.
Moj maly jest upierdliwy na maxa a ma niecale 3 miesiace.
Znajomi maja 2-latka to przy naszej corce full ADHD. Koszmar.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak sie czujesz ze swiadomoscia ze twoja corke bedzie dymal jakis facet?


Jaki facet? W klasztorze nie ma facetow! :o :lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
corka >> syn. Zdecydowanie.
Moj maly jest upierdliwy na maxa a ma niecale 3 miesiace.


daj mu pada zamiast grzechotki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:59 
Cytuj  
3-miesięczne dziecko jest za małe na jakiekolwiek zabawki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 19:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
corka >> syn. Zdecydowanie.
Moj maly jest upierdliwy na maxa a ma niecale 3 miesiace.
Znajomi maja 2-latka to przy naszej corce full ADHD. Koszmar.


piszesz o swoim 3 miesiecznym synu ze jest upierdliwy??? gz anyway.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 19:31 
Cytuj  
pierdolicie cos bez sensu a w tym roku referendum o niepodleglosc Szkocji !

to znaczy ze w pazdzierniku Mark zostanie zownowany przez facetow w spodniczkach z dwurecznymi mieczami !


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 19:58 
Cytuj  
Piszpan - no jest co zrobić. Przez 5 tygodni na zmianę spał (mało), jadł (dużo, ale krótko) i płakał. Nie wiedziałem, że takie małe dziecko ma tyle sił na wycie przez kilka godzin dziennie. Na szczęście teraz mu przechodzi i jest lepiej - ale była masakra.
Nawet zaczynałem się przychylać do zdania mojej żony, że ogólnie płeć piękna znacznie lepiej znoszą ból/niewygodę etc..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 21:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
corka >> syn. Zdecydowanie.
Moj maly jest upierdliwy na maxa a ma niecale 3 miesiace.
Znajomi maja 2-latka to przy naszej corce full ADHD. Koszmar.


Chyba nie widziales 13latki z ADHD, strojącą się do fejsbuczka pokazując cycki, wielbiącą Justina Biebera, a kolezanki, ktore go nie lubia uwaza za żałosne.
Przyklad z zycia.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 21:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jest. To jedyne ubezpieczenie, które tak działa. Wynika to głównie z tego, że w systemie wiecznie brakuje pieniędzy, więc trzeba wyciskać ile się da. Prywatnie idziesz i ubezpieczasz się od następnego dnia. Kolejny absurd tego systemu to procentowa składka, im więcej zarabiasz tym więcej kosztuje cię twoje zdrowie.

Coś mi się wydaje, że jak mówiłem o zniesieniu wszystkich przywilejów emerytalnych to protestowałeś. Chyba, że się pomyliłem co do osoby.

Ale gdybyśmy założyli, że jest tylko prywatny system to będzie ten sam problem z kasą. Proces chorowania i leczenia jest taki sam ;). Jedyne co można zrobić to podniesienie składek. Jest jeszcze opcja, że ubezpieczenie opiewa na jakąś kwotę i po przekroczeniu kosztów radź sobie sam. Tak jest chyba w USA. Swoją drogą jak swego czasu przeglądałem warunki swojego prywatnego ubezpieczenia to co bardziej specjalistyczne usługi są limitowane. Nie możesz sobie np. robić co miesiąc rezonansu etc.

Nie napisałbym też, że składka procentowa to absurd. Cały ten układ działa przecież w ten sposób, że płacisz na coś z czego niekoniecznie będziesz korzystał. Przyjmijmy, że zaczynasz pracę dobrze zarabiając (odprowadzasz sporo kasy do systemu) po czym masz wypadek, wymagasz operacji/pobytu na ojom/długiej rehabilitacji. I co, wyciągnąłeś więcej niż wpłaciłeś. Z drugiej strony możesz całe życie płacić i nie korzystać. Tak to działa. Ze społecznego punktu widzenia nie jest to złe.

Generalnie to system opieki medycznej nie ma prawa i nie będzie się bilansował. W państwowym zawsze będzie brakować kasy, w prywatnym leczenie będzie problemem chorego. Prywatny ubezpieczyciel ma przede wszystkim zarobić ;). I za kilka zł nie wykupisz ubezpieczenia które zagwarantuj ci leczenie w każdym przypadku.

Odnośnie przywilejów emerytalnych to musiałbyś zapodać linki, bo cholera mnie bierze jak widzę 40 letnich mundurowych "emerytów" ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 08:55 
Cytuj  
Havok - 60-letnich "mundurowych" wysylac na misje mniej-pokojowe na bliski wschod. Niech walcza - jest nadzieja, ze nie wroca.

A tak na serio - to albo trzeba zrezygnowac ze "sluzb mundurowych" kompletnie, albo pozostac przy tym rozwiazaniu jakie mamy, ewentualnie trzymac 60-latkow w armii placac im pelny zold (zamiast polowy tego po przejsciu na emeryture). Dokupi sie biurka i niech sobie siedza :)
Osoboscie zasilalbym nimi nasza biurokracje - szybki kurs przekladania papierkow i stawiania pieczatek i do przodu. Serio - a te wszystkie paniusie wyjebal na bruk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:05 
Cytuj  
i co te paniusie maja wtedy zrobic? za co zaloza i wyzywia rodzine?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:18 
Cytuj  
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60 ... 92595.html

telewizyjna propaganda jak za prl


http://blog.gwiazdowski.pl/index.php?su ... =0&id=1301
Kolejny dobry tekst Gwiazdowskiego.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:21 
Cytuj  
Nie da się zrezygnować ze sluzb mundurowych. btw. mamy w pracy chłopaka na umowę zlecenie. Chcial do wojska isc. To mi powiedział, to mi powiedział, ze szeregowy wyleci z Woja po 12 latach, jak nie awansuje, czyli jak nie ma 'pleców'

Mendol - a jak mnie wyjebia na bruk w wieku 50 lat to raczej nikt się mną nie będzie przejmowal. Dlaczego przejmować się paniusiami?

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/andrij- ... dnia/xjlkx Narodowcy z Ukrainy chcą nam odebrać Przemyśl. Specjalnie dla Marka, na Lwów mości panowie! ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:09 
Cytuj  
Mendol - wolisz wywalic na bruk bylych oficerow bo juz nie sa na tyle sprawni by biegac z karabinem?

Highlander - tacy szeregowi awansuja co ~2 lata z automatu niejako. Trzeba podpasc by nie awansowac. Moi koledzy ze studiow juz sa majorami :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:14 
Cytuj  
Ja mowie o młodym chłopaku, który teraz chciał do woja, nie X lat temu. Wedlug niego nie ma już gdzie awansować bo wszystko obsadzone i bez pleców się nie da. No to jak idziesz i siedzisz 12 lat i wylot to syf na maksa taki deal.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Moi koledzy ze studiow juz sa majorami :)


Twoi koledzy ze studiów szli zapewne do wojska w czasach, gdy wszyscy z wojska spierdalali gdzie pieprz rośnie.

Obecnie w czasach bezrobocia i desperacji, chętnych na ciepłą posadkę w której nic nie trzeba robić i w dodatku opłacaną ze skarbu państwa nie brakuje. W związku z tym nawet jeżeli ktoś zostanie żołnierzem to przejście ze służby kontraktowej na służbę stałą bywa trudne lub niekiedy nawet niemożliwe (to zależy od jednostki, ludzi, potworzonych układów itd.).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.