mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 05:56 
Cytuj  
Montezumy ruszyly do akcji. Straszenie kaczynskim, macierewiczem, katotalibanem i panstwem policyjnym. Alternatywa jest oczywiscie normalnosc Bula.
Na deser ckliwe historie jak to cala rodzina chciala dac zolta kartke Bulowi i zaglosowali na Kukiza, ale teraz sie obudzili i naprawia swoj blad.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 06:12 
Cytuj  
Mendol no na pewno nie jest wiecej niz mojego rocznika obecnie.
Chodzilo mi po prostu o to, ze jak dzieciakow mniej a klasy większe to troche nienormalne...
Oszczędzają jak mogą, ale pewnie na hajs dla kolesiow zawsze jest.

https://www.youtube.com/embed/bxsBBFu44Nc hehe ogórek


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 06:42 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Kassei napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Jak jest taki nieszkodliwy wg ciebie to głosuj sobie na niego. :roll:
To na pewno nie jego wina ! Podejrzewam, że wujek Bronek myślał,iż podpisuje list do Świętego Mikołaja :wink: A tak na poważnie przecież to są projekty rządowe, a sam Bronek podejrzewam, że nie miał dużego wyboru jak tylko to klepnąć :roll: Mówiąc "nieszkodliwy placeholder" miałem na myśli to, że zajmował się głównie rozdawaniem odznaczeń i pierniczeniem o bzdetach, a nie wywoływaniem miedzynarodowych skandali i podsycaniem konfliktów krajowych i poza krajowych :] Z drugiej strony jest szansa, że jeśli w parlamentarnych pojawi się w końcu jakiś konkretny rząd to Bronek będzie raczej ułatwiał a nie utrudniał wprowadzanie zmian, czego u jego kontrkandydata jest imo nierealne z wiadomych powodów... :roll:


niestety ale jestes prostym lemmingiem ktory idealnie lyka wszystko dokladnie tak jak jak chce tego mainstream, Duda to kaczynski i woja z ruskimi o samolot itp itd, a komorowski to dobry wujek ktory nikomu nie zaszkodzi... wyszlo jakis czas temu, moze uda ci sie dokształcic przed druga tura,



Ja myslalem, ze takie klasyczne lemingi sprzed lat sa na wymarciu, ale widac jeszcze sie zdarzaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 06:45 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Montezumy ruszyly do akcji. Straszenie kaczynskim, macierewiczem, katotalibanem i panstwem policyjnym. Alternatywa jest oczywiscie normalnosc Bula.
Na deser ckliwe historie jak to cala rodzina chciala dac zolta kartke Bulowi i zaglosowali na Kukiza, ale teraz sie obudzili i naprawia swoj blad.


Nadzieje umiera ostatnia... czegos sie musza trzymac biedaki :) Wierza ze ludzie poszli za kukizem bo JOWy i teraz nagle cale PO sie stanie wielkim fanem JOWow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 08:06 
Cytuj  
kukiz sam nawet powiedzial zeby spierdalali z tymi suchymi obietnicami :)

typowy wyborca kukiza raczej nie pojdzie na wybory albo odda glos niewazny


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 08:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kassei: i wlasnie przez takich glupoli jak ty, jest jak jest, a bedzie gorzej.
jak za 5 lat jak bedziesz placil 3k zusu i 70% podatku od swojej dzialalnosci, to przyjdziesz z placzem.
bo 'teraz mi jest dobrze'.
Mendol, ale dlaczego się dziwisz takiej sytuacji. U władzy od lat 90tych są generalnie jedni i Ci sami ludzie, na kogo ja miałem niby przez te wszystkie lata głosować? Czasem pojawia się ktoś nowy, ale niestety albo jest jedynie nową twarzą starego, albo jakimś oszołomem. Wszystkie zmiany przez ostatnie dwie dekady sprowadzały się jedynie do przetasowań kadrowych i wprowadzania coraz większego zamieszania, bo każda ekipa wprowadzała swoje "genialne" pomysły odrzucając wszytko co zrobił poprzednik, nawet o co w oczach specjalistów jak i zwykłych ludzi było dobrym rozwiązaniem. W obliczu tego wszystkiego dla mnie i masy innych ludzi przestało mieć znaczenie kto jest u władzy, bo kto by nie był i tak będzie chujowo. Wobec tego wszystkiego to łatwiej się człowiekowi zaadaptować do istniejących reguł i skupić na zapewnieniu dobrobytu i godnego życia swoim bliskim oraz czekać aż faktycznie będzie szansa na zmiany, niż walczyć z wiatrakami. Kto nie umiał się dostosować do tego gówna w kraju to wyjechał za granicę i tam sobie układa życie. To jest prosta piłka - siedzę i narzekam, czekając aż przyjdzie ktoś, kto mi wszystko zapewni / ułatwi, albo olewam wszystko i skupiam się na sobie, swojej rodzinie i mimo ciągle rzucanych kłód pod nogi staram się wyciąć z tego tortu coś dla siebie i dla nich, jak nie w kraju to gdzieś indziej. Obcokrajowcy mają o nas zdanie, że zbyt dużo narzekamy a za mało działamy i faktycznie jeśli wziąć pod uwagę ile czasu niektórzy marnują na forumowe politykowanie to coś tym jest :wink:
Powiem jednak szczerze, że po przemyśleniu waszych argumentów doszedłem do wniosku, iż głosowanie na Bronka faktycznie mija się z celem i byłby to błąd :har: Z drugiej strony jego kontrkandydat odpowiada mi na pewno bardziej wizerunkowo, ale wylewający się z niego wręcz naiwny populizm dyskwalifikuje go dla mnie. Prawdopodobnie w dzień wyborów wybiorę piwko i grilla, a zmobilizuję się dopiero jesienią na parlamentarne, jeśli Kukiz będzie miał jakiś realny i rzetelny program, poparty solidnym zapleczem kadrowym.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 08:21 
Cytuj  
zle do tego podchodzisz kassei.
bronek jaki jest, mielismy okazje sie przekonac.
czy duda bedzie lepszy czy gorszy, tego jeszcze nie wiemy, ale totalne olewanie tematu tez nie jest dobre.
dopoki nie bedziemy probowac czegos zmienic, nawet samym glosowaniem, to nie ma szans zeby bylo lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 08:30 
Cytuj  
Bo chodzi o to że jak jest PO=Kopacz+Tusk+Komorowski to nie ma szansy coś zmienić. Niech wygra Duda i zacznijmy obrywać PO władzę. Oprócz Dudy nikt inny nie ma szans wygrać z Komorowskim.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 08:31 
Cytuj  
Dzisiaj dla mnie to wygląda tak, że jedynym plusem jednego kandydata jest to, że nie jest sekty, a drugiego, że nie jest z mafii, jak śpiewał Kazik. O Dudzie nic nie wiadomo, to w sumie działa na jego korzyść. Wiadomo, że Komorowski to tylko notariusz słabego rządu. Może debata coś pokaże więcej, ale nie oczekiwałbym cudów.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 08:43 
Cytuj  
Ja nie wiem, dla mnie glosowac na Bula, to tak jakby zaprosic zlodzieja do wlasnej chaty, Logiki zero. Przeciez wiadomo, ze ci srebra rodowe wyniesie przy pierwszej okazji, mimo, ze gada co innego.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 08:52 
Cytuj  
bul rejdżuje HEHE

http://wpolityce.pl/polityka/244162-poz ... ocne-slowa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:10 
Cytuj  
Wstyd

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 68001.html


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:31 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):


Palą dokumenty i aneksy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):


To wina słoików, podobno rdzennych warszawiaków jest już poniżej 10%. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:39 
Cytuj  
zgineli w powstaniu

i tak kurwa przekret , Duda mial w pewnym momencie 5-6 % przewagi , przy 50 / 51 okregach , nagle warszaffka zrobila mu 4%?

odjebali jednak wala i tyle skurwiele


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:44 
Cytuj  
Nie bądź głupszy niż zazwyczaj. Rozkład głosów zmienia się w trakcie liczenia, no nie może być. Oszustwo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:46 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Deshroom napisał(a):


To wina słoików, podobno rdzennych warszawiaków jest już poniżej 10%. :>
Ja mam w pracy ciekawie jest tu nas trzech 40 latków i każdy urodził się w Warszawie. Średni szczebel bo już zarząd to np. Poznań.
Przynajmniej można pogadać żeby nikogo nie urazić :-)

Akurat wierzę że moja okolica dodała dużo Komorowskiemu.
Ursynów to głównie słoiki.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 12 maja 2015, 09:48 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie bądź głupszy niż zazwyczaj. Rozkład głosów zmienia się w trakcie liczenia, no nie może być. Oszustwo.


radomskie geny ci sie odezwaly?

przeciez to zrobili pod bula ktory by mial duzo bardziej przejebane przy duzej przewadze na rzecz dudy

warszaffka ssie pale , chcieliscie odwolac gronkiewicz-waltz a kurwa na bronka glosujecie

skoczcie z okna pls


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:49 
Cytuj  
Zastanawiam się co było słabsze - zwolennik jowów Komorowski, czy Kaczyński podlizujący się elektoratowi SLD w 2010. Są jakiekolwiek sondaże badające w jakim stopniu ludzie głosowali na Kukiza z powodu jowów, a w jakim stopniu był to po prostu środkowy palec dla PO albo całej elity politycznej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 09:52 
Cytuj  
Obrazek

Wipler powoli odcina się od JKM. Dobrze.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.