mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1404, 1405, 1406, 1407, 1408, 1409, 1410 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 16:59 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Suweren :lol:
pis ma 20% z czego część dała się oszukać efektem szydło i schowania macierewicza, ziobry, błaszczaka i reszty oszołomów.

Nie zapomnij o uśmiechniętym Maliniaku, a jeszcze Kamińskiego schowali aby potem go uniewinnić jak nawet jeszcze nie został ostatecznie skazany ^^
Ciekawe czy kiedyś odtajnią akta sprawy bo ten to musiał grubo tam szaleć.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:00 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Nefastus napisał(a):
A tobie Żakowski.


Krajowa Rada Sądownictwa, Rada Europy, Naczelna Rada Adwokacka, Sąd Najwyższy, Wydział Prawa UJ, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, każdy z poprzednich sędziów Trybunału Konstytucyjnego, który się wypowiedział łącznie z Prezesami. Prokurator Generalny. Okręgowe Rady Adwokackie (na pewno Lublin). Sędzia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Szereg profesorów prawa. Szereg adwokatów.


tyle z głowy na bieżąco.

To nie zdecydowana opinia, ale Komisja Europejska wydała informację, że uważnie śledzi sytuację w Polsce.
Na najbliższym posiedzeniu sprawie przyjrzy się też Parlament Europejski.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... a-histeria


Czyli w pomiedzy debatami na temat kierunku splywania wody toaletowej, wysokosci plomieni, katu zagiecia prawdziwych bananow, jeszcze sie zmiesci sprawa dyktatury PiSu? No no, to nareszcie prawdziwy autorytet zajmie sie tym naszym burdelem. Moze jeszcze Tusk wpadnie na slowo czy dwa?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:03 
Cytuj  
A propo tego gowna co nazywacie Unia Europejska. Babka mowi jak jest.

https://www.facebook.com/zibimanwithvan ... 162832116/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:10 
Cytuj  
Stworzyliście sobie wroga ale zastanawiam się czy to tak głęboki wpływ PR platformy czy początki choroby ?
Strach tu przychodzić ostatnio, takiej agresji to ja nie widziałem w tym temacie nigdy.

No i podobno w Polsce nie ma już demokracji, skończyły się po ośmiu latach czasy miodem i mlekiem płynące, terror pisu i dyktatura ojca dyrektora gdzie tylko okiem sięgnąć.

Przez ostatnie lata ostro tu jechałem po PO i PSL, komuchy tez obrywały, jakaś krytyka PiS raczej nie była przez was dostrzegana, a teraz z tego tematu wylewa się sama słodycz odnośnie PO, ewentualnie "PO nie było super ale..." kur... jaka przewidywalność i banalne stwierdzenia, jestem rozczarowany...

wasz kochający katopisowiec, marksista, terlikoszumlewicz...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:16 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Junkier napisał(a):
Kłamiesz. Chociażby dlatego, że w PRL obowiązywała zasada jednolitości władzy państwowej i nie istniały żadne gwarancje niezależności sędziów.

Artykuł 52.
Sędziowie są niezawiśli i podlegają tylko ustawom.


Widzisz tam coś o niezależności? :roll:
Artykuł 173 Konstytucji RP:

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Znajdź podobne uregulowanie w konstytucji PRL.
Cytuj:
Bzdura. Wskaż fragmenty konstytucji podważające państwo prawa w PRL, może zacznij od Roz. 7. w Art. 4. masz 3. Wszystkie organy władzy i administracji państwowej działają na podstawie
przepisów prawa.


Zwykle dowodzi ten kto twierdzi, a nie ten kto zaprzecza.
Nie rozumiesz jakie znaczenie przypisuje się terminowi (demokratyczne) państwo prawa w filozofii prawa i doktrynie prawa konstytucyjnego i utożsamiasz je wyłącznie z państwem praworządnym. Brak ci podstaw merytorycznych, a mnie mimo wszystko szkoda czasu na nadrabianie braków z wiedzy o społeczeństwie u trolla z forum internetowego.


Cytuj:
Dopóki Bóg nie zstąpi osobiście i nie powie co i jak to powinniśmy samodzielnie dążyć do stworzenia możliwie doskonałych zabezpieczeń. Obecne nie są takie, więc trzeba wprowadzić lepsze.

Na razie twoja ulubiona prawnik zapowiada, że najlepiej to by było sprowadzić TK do roli jaką pełnił pod koniec PRL. Przestań mydlić oczy.
Cytuj:
Suweren przyjął, a teraz ma ochotę zmienić. Takie jest jego suwerena prawo.

No to niech sobie suweren wybierze przedstawicieli w liczbie pozwalającej na zmianę Konstytucji i droga wolna. Do tego czasu pierdolenie o woli Narodu to głodne kawałki dla idiotów.
Rzeznik napisał(a):
Junker spoko loko. Przyjąłem do wiadomości, że Twoje opinie zawsze bazują na Twoim wykształceniu i wieloletnim doświadczeniu, niezależnie od tematu dyskusji.

Bo widzisz ja wypowiadam się na tematy na których się faktycznie znam. Nie znam się na ekonomii, więc się na ten temat nie wypowiadam, bo kilka osób na tym forum, w tym jak podejrzewam ty, zagięłoby mnie w ciągu kilku minut. Nie mam absolutnie zielonego pojęcia o programowaniu, więc nie zobaczysz mnie wdającego się w dyskusję na ten temat z powiedzmy tczewiakiem. Dziwnym trafem w drugą stronę to nie działa i niemal każdy na tym forum uważa się za specjalistę z zakresu prawa/historii/polityki na podstawie artykułu wyczytanego na ulubionym portalu, chociaż w moich oczach kompromitują się tak samo jak ja kompromitowałbym się w oczach tczewiaka dyskutując z nim o Javie czy tam czymkolwiek innym związanym z programowaniem. I tak to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:18 
Cytuj  
Henryka Krzywonos przeszła na emeryturę w wieku 56 lat. Miała do tego prawo, bo jako motornicza tramwaju mogła przejść na wcześniejszą emeryturę na korzystniejszych zasadach.
Wysokość pobieranych świadczeń to 6200 złotych miesięcznie.
W lipcu 2009 roku Krzywonos dostała drugą specjalną emeryturę w wysokości 3500 zł miesięcznie. Przyznał ją premier Donald Tusk. Szefowie rządu mają prawo przyznawać Polakom specjalne świadczenia za szczególne osiągnięcia.


Tak się kupuje wymachiwanie konstytucją w sejmie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
No i podobno w Polsce nie ma już demokracji, skończyły się po ośmiu latach czasy miodem i mlekiem płynące, terror pisu i dyktatura ojca dyrektora gdzie tylko okiem sięgnąć.

Widzisz pewne rzeczy można przewidywać po działaniach partii politycznych. Na rozmontowanie demokracji potrzeba trochę czasu.

Uważasz, że nic się nie stało ? Prezydent podcierający sobie ***e konstytucją jest ok ?


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:29 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Bo widzisz ja wypowiadam się na tematy na których się faktycznie znam. Nie znam się na ekonomii, więc się na ten temat nie wypowiadam, bo kilka osób na tym forum, w tym jak podejrzewam ty, zagięłoby mnie w ciągu kilku minut. Nie mam absolutnie zielonego pojęcia o programowaniu, więc nie zobaczysz mnie wdającego się w dyskusję na ten temat z powiedzmy tczewiakiem. Dziwnym trafem w drugą stronę to nie działa i niemal każdy na tym forum uważa się za specjalistę z zakresu prawa/historii/polityki na podstawie artykułu wyczytanego na ulubionym portalu, chociaż w moich oczach kompromitują się tak samo jak ja kompromitowałbym się w oczach tczewiaka dyskutując z nim o Javie czy tam czymkolwiek innym związanym z programowaniem. I tak to.


No niezbyt.

Cała rozgrywka TK ma zarówno płaszczyznę polityczną jak i prawną i bardzo zgrabna moim zdaniem teoria Ziemkiewicza, która wpasowała się w moje obserwacje idealnie (stąd też jej przywołanie), próbuje tłumaczyć właśnie rzeczywistość polityczną, a nie prawną.

Chcesz mi powiedzieć, że na tematy polityczne, w tym wątku na forum mmorpg.pl, wypowiadać się powinni tylko politycy lub politolodzy z wieloletnim doświadczeniem?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:51 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Widzisz tam coś o niezależności? :roll:

To jak rozumiesz niezawisłość sędziowską?
Cytuj:
Na razie twoja ulubiona prawnik zapowiada, że najlepiej to by było sprowadzić TK do roli jaką pełnił pod koniec PRL. Przestań mydlić oczy.

Nie masz bladego pojęcia kto jest moją ulubioną panią prawnik, więc...
Cytuj:
No to niech sobie suweren wybierze przedstawicieli w liczbie pozwalającej na zmianę Konstytucji i droga wolna. Do tego czasu pierdolenie o woli Narodu to głodne kawałki dla idiotów.

Legitymacja zwykłej większości jednak ma też znaczenie, politycznie dość jasno wskazuje oczekiwania wyborców.
Cytuj:
Bo widzisz ja wypowiadam się na tematy na których się faktycznie znam.

Jesteś na razie coraz bardziej ordynarny w prezentowaniu tej wiedzy, co zaczyna być nieco irytujące.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:57 
Cytuj  
No i co zrobią Maliniakowi i Pisowi? Nic, bo lud jest zbyt leniwy żeby wyjść na ulicę. Jakby chodziło o odcięcie internetu to zaraz tabun gimbazy by się wylał na ulice.
Ja liczę na to, że PiS porządzi te 4 lata, potem przegra z kretesem i postawią ich przed trybunałem stanu albo upierdolą ich w inny sposób. Najlepiej by było aby ludzie ujebali im władzę wcześniej ale na to raczej nie liczę. Zobaczymy co się bedzie działo po kolejnym orzeczeniu trybunału 9 grudnia.

Ciemny lud wybrał takiego Kukiza, który o polityce wie tyle co nic i teraz ten antysystemowy kukiz klaszcze tak jak Jarek Polske Zbaw mu zagra. A maliniak z bezstronnego prezydenta jest prezydentem PiS i nikt nie wmówi mi że jest inaczej.

Wkurwia mnie właśnie to, że PiS kłamał w żywe oczy, tak samo Duda a lud to kupił bo ludzie w Polsce to w większości debile.

Zastanawia mnie jeszcze jakim trzeba być debilem aby po tym co PiS odpierdala stać w obronie tej partii albo na nią głosować/popierać. PO nie była najlepsza ale ich rządy był w miarę stabilne. Odkąd rządzi PiS giełda dostaje po dupie, waluta droga, gospodarka zacznie topnieć a budżet dostanie po dupie. Nie mówiąc o tym że Pisiory mają w dupie demokrację i zrobią drugie węgry.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 8 gru 2015, 18:04 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:59 
Cytuj  
Jedna z linii obrony działania PiS jest taka ze obecni sędziowie są z nadania PO i będą wydawać wyroki blokujące PiS. To jest kłamstwo. Obecnie do końca listopada było 9 sędziów z 15 wybranych przy współudziale PiS

Cytuj:
PiS w latach 2005-07 przegłosował obsadę sześciu stanowisk w TK (wspólnie z LPR i Samoobroną).


Za czasów PO

Cytuj:
prof. Sławomirę Wronkowską-Jaśkiewicz, która była przewodniczącą podczas rozprawy w Trybunale 3 grudnia - w 2010 głosował na nią prawie cały PiS, łącznie z prezesem Kaczyńskim,


Cytuj:
prof. Piotra Tuleję - wybrany w 2010, głosowała za nim większość PiS, łącznie z Jarosławem Kaczyńskim,


Cytuj:
prof. Leona Kieresa - w 2012 poparła większość PiS, łącznie z Jarosławem Kaczyńskim


Cytuj:
PiS, robiąc niekonstytucyjny "skok" na trzech prawidłowo wybranych sędziów, idzie dalej. Do czerwca 2017 r. zwolnią się w TK w sumie jeszcze trzy miejsca, które będzie można obsadzić, nie zachowując nawet pozorów bezstronności. W sumie będzie więc w TK 11 osób wybranych głosami PiS


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:10 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Odkąd rządzi PiS giełda dostaje po dupie, waluta droga, gospodarka zacznie topnieć a budżet dostanie po dupie.


Nie mówiąc o tym, że od kiedy rządzi PIS przeszły nad Irlandią dwa sztormy, a we Francji paru kolesi zastrzeliło ponad setkę osób.
Ja już myślę, czy nie wyemigrować do Australii...tam ponoć ich władza jeszcze nie sięga.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:13 
Cytuj  
Obrazek

Cytuj:
Brawo Beatka,,,, niech żyje Polska... katolicka. wolna. narodowa


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:17 
Cytuj  
Obrazek
Huehue, błąd freudowski.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:18 
Cytuj  
Nie no teraz to trzeba obalic PiS i ich kato dykature. Przekonales mnie montezumo!


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:27 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
To jak rozumiesz niezawisłość sędziowską?

Niezawisłość sędziego w uproszczeniu polega na tym, że orzeka na podstawie Konstytucji, ustaw i własnego sumienia.
Jej gwarancją jest między innymi odrębność i niezależność sądów od pozostałych ośrodków władzy, która faktycznie nie istniała za czasów PRL i której nawet nie przewidywała ówczesna konstytucja.
Między innymi dlatego PRL nie można nazwać państwem prawa.
Cytuj:
Legitymacja zwykłej większości jednak ma też znaczenie, politycznie dość jasno wskazuje oczekiwania wyborców.

Nie.
Cytuj:
Jesteś na razie coraz bardziej ordynarny w prezentowaniu tej wiedzy, co zaczyna być nieco irytujące.

Bo praca u podstaw pracą u podstaw, ale mam swoje granice cierpliwości. Jeśli startujesz do rozmowy o kwestiach ustrojowych i wykładasz się na podstawowych definicjach to nie oczekuj, że będę cię traktował poważnie. Tczewiak już dawno kazałby ci wypierdalać.
Rzeznik napisał(a):
Chcesz mi powiedzieć, że na tematy polityczne, w tym wątku na forum mmorpg.pl, wypowiadać się powinni tylko politycy lub politolodzy z wieloletnim doświadczeniem?

Po co od razu w drugą skrajność?
Jakiś czas temu przy okazji nowej ustawy PO o TK marek wrzucił linka do wypowiedzi Pawłowicz o tym, że ustawa ta pozwala marszałkowi sejmu i TK przeprowadzenie zamachu stanu i odebranie władzy prezydentowi, z własnym komentarzem o doganianiu Białorusi. W odpowiedzi napisałem przydługiego posta z analizą konkretnych przepisów ustawy wskazującego, że Pawłowicz pierdoli głupoty, a marek te głupoty łyka jak pelikan. Marek nic już nie odpisał, za to przyszedł nefastus i autorytatywnie stwierdził, że jestem zjebem. Tak wygląda dyskusja na tym forum, kiedyś wdam się z tobą w rozmowę o ekonomii to może zrozumiesz o co mi chodzi.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:29 
Cytuj  
Tak napisalem? Przypomnij ten temat?

P.S. I prosze nie pierdol ze nigdy nie komentujesz na temat ekonomi bo nie chce mi sie szukac, a jest sporo.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:38 
Cytuj  
Zmiana tematu, w Slupsku nie bedzie choinki bo mordowanie drzew jest zle, wedlug prezydenta miasta ktory propsuje aborcje.

Takie tam w duchu Swiat.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:40 
Cytuj  
Decyzji Biedronia nie popieram, za to imo przydałaby się jakaś manifestacja pod hasłem "Polska dla Polaków, ciapaki won" najlepiej zaraz obok szopki bożonarodzeniowej stojącej pod ratuszem.
Nefastus napisał(a):
Tak napisalem? Przypomnij ten temat?

viewtopic.php?f=19&t=44541&p=1200759&hilit=zjebem#p1200759
Cytuj:
P.S. I prosze nie pierdol ze nigdy nie komentujesz na temat ekonomi bo nie chce mi sie szukac

Jak nie chce ci się szukać to zamknij mordę.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:51 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Tak napisalem? Przypomnij ten temat?

viewtopic.php?f=19&t=44541&p=1200759&hilit=zjebem#p1200759
Cytuj:
P.S. I prosze nie pierdol ze nigdy nie komentujesz na temat ekonomi bo nie chce mi sie szukac

Jak nie chce ci się szukać to zamknij mordę.


Nefastus napisał(a):
No fakt, jest zajęta. Co nie mienia faktu ze jesteś zjebem.


Junkier napisał(a):
Jakiś czas temu przy okazji nowej ustawy PO o TK marek wrzucił linka do wypowiedzi Pawłowicz o tym, że ustawa ta pozwala marszałkowi sejmu i TK przeprowadzenie zamachu stanu i odebranie władzy prezydentowi, z własnym komentarzem o doganianiu Białorusi. W odpowiedzi napisałem przydługiego posta z analizą konkretnych przepisów ustawy wskazującego, że Pawłowicz pierdoli głupoty, a marek te głupoty łyka jak pelikan. Marek nic już nie odpisał, za to przyszedł nefastus i autorytatywnie stwierdził, że jestem zjebem.Tak wygląda dyskusja na tym forum, kiedyś wdam się z tobą w rozmowę o ekonomii to może zrozumiesz o co mi chodzi.


Nawet nie wiem jak tu skomentowac twoja kompromitacje... czy ty czytasz co sam piszesz? Odpowiedzialem do twojego komentarza co do Ewy, i jest to niezmiernie oczywiste.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 gru 2015, 19:12 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1404, 1405, 1406, 1407, 1408, 1409, 1410 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.