mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1480, 1481, 1482, 1483, 1484, 1485, 1486 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 13:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Uch, jaka frustracja życiowa.

Jeśli to do mnie to nie trafiłeś, po prostu nie lubie wyrzucać kasy w błoto a tym jest płacenie tym nierobom z TK
Junkier napisał(a):
Ossur napisał(a):
[...]

No niektórych naprawdę nie trzeba nawet parodiować.

Wskaż w którym miejscu nie mam racji.
Fundacja Batorego nie wspiera KODu?
Fundacja Batorego nie jest wspierana prze G. Sorosa?
TK dotychczas nie orzekał w wybranych przez siebie sprawach?
Sędziowe TK nie orzekali na sesjach trwających 2dni na tydzień?
Sędziowe TK nie biora za to > 20k PLN/miesiąć?
Sędziowe TK nie dostają obligatoryjnie dodatku rozłąkowego za swoją 'ciężką' pracę?

W którym miejscu się mylę Junkier?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 13:22 
Cytuj  
A coś z tego co napisałeś to ma być zarzut?


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 13:26 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
Wskaż w którym miejscu nie mam racji.

W tym:
Cytuj:
Oj oj PIS w końcu kopnął w dupę TK.
W końcu będą się musieli wziąć do roboty żeby zapracować na te komusze pensyjki.

Tzn. PIS faktycznie kopnął TK w dupę, ale nie tak jak ci się wydaje.
Na dłuższa rozmowę z tobą nie mam ochoty, więc na tym skończymy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 13:30 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
Oj oj PIS w końcu kopnął w dupę TK.

Spoko zaraz zaczną kopać w dupę gorszy sort polaków wg własnego widzimisię, a Kukiz zacznie kopać "kurwy".
"Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
„… że białe jest czarne, a czarne jest białe”
" Nie przekonają nas zresztą i w tym pierwszym względzie”

Ossur napisał(a):
Co do KODu za którym stoi fundacja batorego finansowana przez Sorosa to jest bandą hipokrytów walczących o koryta a nie depokrację.

Co masz do Sorosa ?
Jakiego koryta? Przy korycie siedzi teraz PiS.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 14:21 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W interesie obywatelskim to jest wykonanie wyroków TK. Chyba, że mówimy o obywatelach np. rosyjskich.

To teraz ma PiS wykonywać to co miało w dupie PO ?
Przecież od ośmiu lat TK to zbieranina partyjnych leśnych dziadków, którzy są bo są i tyle.
Podobnie zlewany jest NIK, a o inicjatywach obywatelskich nawet nie wspomnę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 14:22 
Cytuj  
Nie, PiS ma już tylko wypierdalać. I niech zabierze, ze sobą PO, które to zaczęło.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 14:25 
Cytuj  
Jeszcze prawie 4 lata, musisz wytrzymać, dasz radę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 14:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jeszcze prawie 4 lata, musisz wytrzymać, dasz radę.

Jarek dobrze się trzyma jak tam myślę, że jeszcze z 12 lat PiSu


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 14:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Przecież od ośmiu lat TK to zbieranina partyjnych leśnych dziadków, którzy są bo są i tyle.

Tydzień temu w rozmowie z tobą napisałem:
Cytuj:
zdajesz sobie sprawę, że większość obecnych i byłych sędziów Trybunału otrzymywało znacznie szersze poparcie niż wyłącznie ekipy rządzącej? PIS akurat lubił prezentować postawę "nie wystawiamy swoich kandydatów, negujemy cudzych", ale udzielił pełnego poparcia np. Sławomirze Wronkowskiej-Jaśkiewicz. Leon Kieres, który w czasie obywatelskiego przesłuchania opisywał siebie jako "katolika fundamentalistę" dostał 340 głosów na 430 obecnych, więc jemu przynajmniej częściowego również.

Oczywiście standardowo wycofałeś się z tematu, odczekałeś parę dni i zaczynamy zabawę od nowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 14:31 
Cytuj  
Nie wierzysz embe w swoją partię? Po 4 latach naród będzie tak zachwycony, że dostaną 80% poparcia. Co najmniej.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 14:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie wierzysz embe w swoją partię? Po 4 latach naród będzie tak zachwycony, że dostaną 80% poparcia. Co najmniej.

Ja myślę, że teraz po tym co zaprezentowali to już tylko 180% przy frekwencji 99.9%


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 14:46 
Cytuj  
Miejmy nadzieję, ale 10% dla .N musi być, żeby było z kogo się śmiać.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 15:20 
Cytuj  
RAZ na raz
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemk ... Id,1944100


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 15:26 
Cytuj  
znów o pisie i po ziew w chuj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 15:33 
Cytuj  
Ja pierdole, nie wiem co jest bardziej zalosne. Obroncy demokracji histeryzujacy jakby conajmniej junta wojskowa zaczela rzadzic w kraju, czy tzw. prawicowcy wyciagajacy kim byl czyj wujek 50 lat temu i co kto powidzial 20 lat temu (ostatnio widzialem tekigo mema o Konradzie, oczywiscie z informacja, ze pracuje dla zachodniego banku).

Strasznie zalosna ta polska polityka, do tego Petru, ktory jest ciagiem dalszym historii KLD / UD --> UW --> PO i ktory kompletnie nie ma nic innego do zaproponowania niz kontunowanie polityki PO prowadzacej do nikad).

Na deser Kukiz / Korwin jako polityczny cyrk, ktory niestety czesto ciezko traktowac powaznie, glownie ze wzgledu na forme prezentowania (czesto sensownych) pogladow.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 15:43 
Cytuj  
ubecki przemysł pogardy wobec Kukiz'15.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 15:53 
Cytuj  
Petru podobno nakazał szybkie przygotowywanie jakichkolwiek projektów ustaw bo pisiory się z niego śmieją że nie mogą nic jego autorstwa odrzucić w głosowaniu w sejmie.

Junkier, ja z tobą zazwyczaj nie dyskutuje w tym temacie, zresztą jak ja napisze posta i zerkam za godzinę w temat to mam kilka stron nowych postów, wybacz że wiele tych wartościowych postów umyka mojej uwadze.
Co do upartyjnienia TK to co wymieniałem odnośnie siedmiu leśnych dziadków to ci wierni i oddani PO, którzy sobie zrobili prywatę partyjną z TK.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 16:13 
Cytuj  
Niah napisał(a):
ubecki przemysł pogardy wobec Kukiz'15.


Po czesci napewno!

Sam na nich glosowalem i gdyby teraz byly wybory to znowu bym zaglosowal, ale nie jest to ciagle moj ideal partyjny. Moze kiedys powstanie partia dla ktorej bedzie liczyc sie gospodarka i ogolny dobrobyt spoleczenstwa (bez niepotrzebnych ideologii, religii i ogona cwaniaczkow rodem z Kongresu Liberalno-Demokratycznego).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 16:18 
Cytuj  
Kieres to ten co biegł z zaświadczeniem w zębach do Wałęsy, że nie jest Bolkiem? Niezbadane są ścieżki Jarosława, ale poparcie dla Kieresa można rozpatrywać jako wyciągnięcie ręki na zgodę, którą to rękę oszalała z wściekłości peowska tłuszcza kąsa.
A tak serio, to chyba nikt nie myśli że między PO i PiS jest faktycznie jakiś mur i nie ma możliwości porozumienia w wielu kwestiach, a "zajadłe starcia" to nic więcej, niż polityczna praktyka podbijania słupków. Poza może posłem Niesiołowskim, no ale to przypadek kliniczny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 16:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Junkier, ja z tobą zazwyczaj nie dyskutuje w tym temacie

Z moich obserwacji wynika raczej, że wycofujesz się z dyskusji jak tylko przybiera dla ciebie niewłaściwy obrót (czyli dosyć szybko), po czym powtarzasz w kółko to samo co parę dni. Na twoją obronę nie jesteś w tej kwestii wyjątkiem, pisałem już, że dyskusja w sprawie Trybunału w tym temacie przypomina dzień świstaka.

BTW dalej czekam na przykłady jak Millerowi TK uniemożliwiał rządzenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1480, 1481, 1482, 1483, 1484, 1485, 1486 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.