mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1679, 1680, 1681, 1682, 1683, 1684, 1685 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 11:50 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Junkier coś tam przebąkiwał, że by może nawet pomaszerował, Tor też chyba... Jak to teraz wygląda? Będziecie trzymać karteczkę Je suis Bolek? :wink:

Ja byłem na marszu w sprawie TK, o Wałęsie na pewno nic nie pisałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 11:50 
Cytuj  
Rzeźnik nie konfabuluj proszę, nie byłem i nie wybieram się na marsze KOD. Nie dlatego, że ich nie popierałem, bo w obronie TK były jak najbardziej słuszne. KOD obecnie się pogubił, stał się opozycją wobec konkretnego obozu politycznego i traci charakter ruchu społecznego, stając się zbyt polityczny.

A co do Wałęsy to moją opinię już tutaj wyłuszczyłem. Zakładam, że większość tych materiałów jest prawdziwa i był TW SB, który zerwał współpracę i stał się bohaterem Solidarności. Po 89' to już inna bajka, po prostu zła prezydentura, on nigdy się nie nadawał do tego, był trybunem ludowym.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:01 
Cytuj  
Tor spokojnie, dodałem "chyba", bo nie byłem pewien :)
Junkiera pamiętałem, że coś pisał i byłem ciekaw, czy coś się zmieniło po takich deklaracjach lidera KOD (widziałem jak Kijowski przyjmował flagę podpisaną przez Wałęsę i coś mówił o przechowywaniu tej relikwii).

A tak poza tym to świętujmy :D

Obrazek

Czuje, że dziś nawet Niahu złagodnieje i skinie z aprobatą na pomysły PIS w stylu Muzeum Żołnierzy Wyklętych?

Czy nie? :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:09 
Cytuj  
oze i ogolnie ekologiczna energia to jest niezly przekret i do tego w chuj drogi ale wiadomo producenci tego zarabiaja krocie to tez ich stac na lobbowanie. jesli chodzi o ekologie to wyprodukowanie takich solarow czy ogniw niesie za soba w chuj zanieczyszczen (ale sa one zwykle w krajch 3 swiata lub indii takze izy :D europa/usa dostaja juz ekologiczny produkt) a tu jescze takie cos:

http://energetyka.defence24.pl/317801,greenpeace-pozywa-elektrownie-atomowe-za-zbyt-tania-energie-zagrozenie-dla-rentownosci-oze-wywiad


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:15 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02862-Stajnia-Augiasza-w-Janowie-Podlaskim.htm

niepotwierdzone info ale jesli sie potwierdzi to sorry kurwa. tzn. nie bo nikt nie przeprosi :) powiedza ze spisek sadow i prokuratory ktora jeszcze za wladzy po byla niezalezna i tak w kolko. szkoda nerwow serio.

@tczewiak czlowiek sobie uswiadamia ze na niego glosowal, i to 2 razy.


Przeciez to tylko wierzchołek góry lodowej, ale powoli się zabierają za to. Jednego ministra już mają, teraz pora na kolegę od zegarków a potem już poleci


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:19 
Cytuj  
"kod sie pogubil" a moze kod ma bardzo konkretna polityke i powstal na zamowienie? no chyba nie powiesz ze to rych spoleczny, oddolny, demokratyczny zryw :P

czyli tor po 1 walesa klamie teraz wg. ciebie? z tym klamaniem na wiele tematow to tak od teraz dopeiro czy wczensiej juz tez to robil :) no najelpiej wytlumaczyc to zla prezydentura a brak wspolpracy po 76 bo przeciez nie ma teczek na to. serio zadne lampki ci sie tam pod kupulka nie zapalaja ?

2013 rok

http://wpolityce.pl/polityka/167535-krzysztof-wyszkowski-specjalnie-dla-wpolitycepl-kapitan-graczyk-ten-ktory-mnie-zwerbowal-czyli-szokujacy-gosc-i-slowa-walesy

serio?

@aenima kwestia tego jak bardzo sie chopy razem trzymaja, bo wiedze maja potezna. w sumie zeby jeden byl zagrozony wyrokiem skazujacym to moze poszedlby na wspolrpace jako swiadek koronny :) tylko ze wtedy pewnie eu, nato, soros z kodem na czele nakryliby nas czapkami i taki proces sadowy to bylby nasz najmniejszy problem. ktos np. tutaj wierzy ze tusk dostal nominacje bo byl tak zajebistym kandydatem? :)

ja to bym najbardziej chcial wyjasnienie najwiekszych przekretow typu ciech czy nasze autostrady bo to juz nie glupie kilkaste milionow ale miliardy. serio sporo za to mozna bylo zrobic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:27 
Cytuj  
Sytuacja jest identyczna jak z wynikami wyborów w Anglii.
Nieuświadomieni politycznie durnie twierdzą, że Farage przegrał wybory.
A tak naprawdę zmusił Camerona to przejęcia postulatów UKIP.

Tak samo jak z pisem i Żołnierzami Wyklętymi. Więc ja, to chciałbym wiedzieć co pis wcześniej wygadywał o NSZ.
Pewnie kurwa mać coś niemiłego!

@Tor
Bardzo rozsądne posty o Wałęsie i KODzie. Lewactwo po prawej stronie wygaduje takie androny http://wyborcza.pl/1,75478,19699456,pro ... wojne.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:30 
Cytuj  
Hyhyhy wojna hybrydowa...nie no profesor chyba trochę odpłyną.
To że Rosja stara się ingerować w naszą politykę wewnętrzną to sprawa oczywista, ale do wojny hybrydowej to jeszcze daleko.

Co PIS o NSZ myślał wcześniej, to nie wiem szczerze powiem, ale z takich pomysłów i generalnie atmosfery wokół tego święta się cieszę.
Kojarzę tylko, że Lech Kaczyński nadał ordery Żołnierzom Niezłomnym, także te, które potem w 2011 WSI Bronek wręczał.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 1 mar 2016, 12:36 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:34 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja to bym najbardziej chcial wyjasnienie najwiekszych przekretow typu ciech czy nasze autostrady bo to juz nie glupie kilkaste milionow ale miliardy. serio sporo za to mozna bylo zrobic.

Tam jest nietykalność, myślisz że jakieś kulczyki nie były w stanie sobie kupić parę jakiś teczek, nie wierzę że akurat jemu tak przychylnie każdy rząd po 1989 roku dawał kasę na "prywatyzacje" bez powodów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:46 
Cytuj  
@Piszpan Nie pogadasz ze mną bo mnie snucie teorii politycznych mało interesuje, opieram się na tym co udowodnione. To, że czegoś się nie da wykluczyć nie uprawdopodabnia tezy nawet w najmniejszym stopniu. Wiem, że wy od teorii spiskowych jesteście oświeceni, żelazna logika, podziemna.tv, niewygodne.info, te sprawy. Ja wolę kierować się faktami, jak na leminga przstało.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:51 
Cytuj  
tia jaruzelski tez sobie spokojnie zyl na emeryturze kiszczak i jemu podobni. ale oczywiscie nie mialo to zwiazku z szantazem czy teczkami. prywtazycaje to byly pewnie na zasadzie ty to kupuj my zadbamy zeby nikt sie nie ciskal ty nam odpalasz. i wszyscy zadowoleni. ciekawo ile na gieldzie wtedy majatkow powstalo w 1 dzien :)

o kodzie moge powiedziec z wlasnego podworka. wiem kto jezdzi na marsze kodu do warszawy i dlaczego, dlaczego autobusy wyanjmuja. kto organizuje mini manifestacje kodu itd. ludzie ktorzy sa w polityce i to gleboko i od dawna. a im wiecej ludzi przywieziesz autokarem tym wieksze szanse na awans w strukturach. pytam kumpla z wawy ktory glupi nie jest i ma swoje zdanie ale prywatnie po chuj chodzi na te marsze, musi jesli chce myslec o jakiejs dalszej kareirze politycznej a juz w sumie cos tam osiagnal. nie powiem sa ludzie na takich marszach ktorzy ida bo sami chca z przekonaniem ale to mnie tylko utwierdza jak latwo jest nimi manipulowac.

na koniec tylko powiem ze mam w dupie pis ale ciagle mam nadzieje ze cos zrobia dobrego dla polski w ciagu tych 4 lat i bedzie to po podsumowaniu zyskow i start ciagle na plus.

@tor rozumiem ze o podsluchach tez nie pogadamy bo nagrane nielegealnie czyli raczej to nie dowod?

dowodow na to ze walesa wspolpracowal po 76 nie ma ale tez nie ma ze nie wspolpracowal :P ale ok rozumiem ze trzeba zlapac za reke. kurde no latwo nie bedzie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 1 mar 2016, 12:58 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 12:53 
Cytuj  
Gmyz "dotarł" do protokołu z kontroli CBA ws. rozporządzania mieniem przez Agencję Nieruchomości Rolnych

http://telewizjarepublika.pl/kulisy-odw ... 30186.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:02 
Cytuj  
Przeczytałem posta piszpana i dopiero teraz zdałem sobie sprawę jak bardzo dałem się zmanipulować, kurwa po mnie żaden autokar nie podjechał :har:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:06 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Przeczytałem posta piszpana i dopiero teraz zdałem sobie sprawę jak bardzo dałem się zmanipulować, kurwa po mnie żaden autokar nie podjechał :har:


a ciepla zupe chociaz dali? :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:10 
Cytuj  
@Piszpan Ogólnie fajnie, ale co to wnosi do twojego życia? Był czas na dekomunizację w latach 90'. Dzisiaj mam na prawdę w dupie kto było Bolkiem, a kto Lolkiem. Jakieś mityczne "porządki", które ma robić PiS to tylko karma medialna dla gawiedzi, która ma usprawiedliwiać skok na państwo i demontaż liberalnej demokracji, bo Jarosław chce zbawić Polskę. W 2005 roku PO było spoko, a układ był przecież w SLD itp. Teraz układ obejmuje już wszystkich, a doszedł jeszcze mit smoleński. Przyznam, że chapeau bas przed Jarosławem, że stworzył tak perfidną i skuteczną narrację, która dała mu władzę.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:19 
Cytuj  
O!
http://forsal.pl/artykuly/925215,marek- ... arcie.html
Ciekawe co to za deal...
Dla mnie Belka się skompromitował rozmową z taśm i handlowaniem niezależnością NBP.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:29 
Cytuj  
http://www.rp.pl/Historia/160309965-Ods ... asaki.html
Japonia ma zapłacić odszkodowanie za to, że zrzucono na nią bombę atomową. Co za kurewstwo.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:34 
Cytuj  
tor nie powiem ze sie nie zgadzam z toba bo jakbys uwazniej mnie czytal ;D to bys doczytal ze bolek bolkiem ale niech kurwa biora sie za ustawy. ja cie zapytam tez tor co wnosi do twojego zycia zmiana w tk? ktora w mediach jest przedstawiana jako koniec swiata i trzeba isc na barykady kodu (dziekujemy junkierowi ze odpowiedzial na apel) bolek to piekny prezent dla pisu nie ma co dyskutowac. w 2005 roku PO bylo jako ta partia ktora chce zmienic uklad :) pamietam do dzis 1 mowe tuska w sejmie. kurwa normalnie mozna go bylo pokochac :) porownaj to z pisem gdzie nie ma takich liderow i na dzien dobry sa sterowani a sam kaczynski to za duzego popracia spolecznego nie ma. startuja z duzo gorszej pozycji a oczekiwania sa tez duzo wieksze. sld odeszlo od wladzy ale uklad pozostal. dlaczego? no wlasnie, pewne osoby sie nie zmienialy w biznesie/polityce i nie zmienia. dlaczego? dlatego ze przemiany w 90 latach ciagle maja wplyw na na twoje i moje zycie. dekomunizacji nie bedzie ale jak pis urwie leb paru cwaniakom z lat 90 ktorzy do dzis z tego maja profity to bedzie dobrze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:48 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja cie zapytam tez tor co wnosi do twojego zycia zmiana w tk?.


Dzisiaj nic, ale jutro kto wie? Wolę sprawnie działający TK i mimo wszystko mam większe zaufanie do jego sędziów niż polityków. Na forum przeszła bez echa "inwigilacyjna". Policja może podsłuchiwać bez zgody sądu, nie jest chroniona tajemnica dziennikarska, lekarska, adwokacka. A jak po fakcie sąd uzna, ze nie legalne, to już jest przygotowywana ustawa, która takie dowody "legalizuje". Państwo jest w chuj zadłużone, a PiS jeszcze powiększa dziurę. Ale Bolek, Lolek i KOD to chuje sterowane przez PO.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 13:49 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
O!
http://forsal.pl/artykuly/925215,marek- ... arcie.html
Ciekawe co to za deal...
Dla mnie Belka się skompromitował rozmową z taśm i handlowaniem niezależnością NBP.


Chciałbym zauważyć, że rostowski był najgorszym ministrem finansów. Jak umrze to będę się śmiał i pluł na jego grób.


Chociaż kwiatkowski mógł być JESZCZE gorszy.

Piszpan napisał(a):
ja cie zapytam tez tor co wnosi do twojego zycia zmiana w tk?.


Ty tak serio czy trolujesz? Konstytucja być musi, a ktoś powinien jest strzec. PAD nie, bo jest pacynką w rękach karła. Jeśli obecny TK nie spełnia swojej roli to zreformować tak jak chce Kukiz'15. Oczywista oczywistość.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 1 mar 2016, 13:53 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1679, 1680, 1681, 1682, 1683, 1684, 1685 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.