mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2016, 19:16 
Cytuj  
Mnie to nie obchodzi - może nie przyjeżdżać. Nawet lepiej.
Zrozum - ja jestem przeciwko przyjmowaniu wiecznie bezrobotnych; nicniepotrafiących; z silną postawą roszczeniową byczków, którzy walą tu bo głupia EU rozdaje pieniądze i mieszkania. To też są Twoje pieniądze Sula.
Chcesz to sobie wysyłaj co miesiąc jakąś tam sumę biednej rodzinie syryjskiej czy somalijskiej. Ja nie mam takiej potrzeby - pisałem w poprzednim poście.


Ostatnio edytowano 31 maja 2016, 19:17 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2016, 19:17 
Cytuj  
sula napisał(a):

Weź mi powiedz jak to widzisz?

Regulowanej tzn. że co? Szuka sobie w Nigerii czy innej Somalli przez internet pracy, składa CV, dostaje ją, ubiega się o wizę pracowniczą u siebie w kraju w Ambasadzie np. Włoch czy UK i wtedy przyjeżdza? :roll:


haha

Marek podobnie jak miliony Europejczykow w innych krajach tego nie skuma. Polnoc spotyka sie z poludniem - nie koniecznie na warunkach polnocy. :) Rzecz nieunikniona, podobnie jak spotkanie neandertaleczykow z homo sapiens tysiace lat temu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2016, 19:18 
Cytuj  
unikniona jak najbardziej. Wystarczy im powiedzieć, że na żarcie i dach na głową to muszą sobie zarobić.
Zresztą nie jestem pewien, czy ty tak serio mrynar? :D

Jak zauważysz po co oni do tej Europy idą to daj znać. Bo różnica w stopie życiowej pomiędzy krajami afrykańskimi, a europejskimi utrzymuje się mniej więcej na takim samym poziomie conajmniej od dziesiątek lat...
Zakładasz, iż to przypadek, ze gdy EU zaczęła rozdawać kasę/domy wabi miliony rocznie?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2016, 19:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mnie to nie obchodzi - może nie przyjeżdżać. Nawet lepiej.
Zrozum - ja jestem przeciwko przyjmowaniu wiecznie bezrobotnych; nicniepotrafiących; z silną postawą roszczeniową byczków, którzy walą tu bo głupia EU rozdaje pieniądze i mieszkania. To też są Twoje pieniądze Sula.
Chcesz to sobie wysyłaj co miesiąc jakąś tam sumę biednej rodzinie syryjskiej czy somalijskiej. Ja nie mam takiej potrzeby - pisałem w poprzednim poście.

Ja tutaj nie postuluje za żadnym podejściem. Tylko się pytałem co masz konkretnie na myśli.
Socjal można obciąć, zresztą to się stanie tak czy inaczej za jakiś czas bo gospodarki i budżety nie wytrzymają kosztów. Tylko, że to nie zatzyma fali migracji.

We Włoszech czytalem już mieszkań dla migrantów nie ma i okupują pustostany, śpią na ulicach, itp
Po prostu będą slamsy powstawały prędzej czy później. Jak nie będzie rozdawnictwa mieszkań od rządów to powstaną prędzej.

mrynar napisał(a):
haha

Marek podobnie jak miliony Europejczykow w innych krajach tego nie skuma. Polnoc spotyka sie z poludniem - nie koniecznie na warunkach polnocy. :) Rzecz nieunikniona, podobnie jak spotkanie neandertaleczykow z homo sapiens tysiace lat temu.

Dlatego tak jak Tor napisał. Będzie i to pewnie w ciągu nadchodzącego dziesięciolecia wielki dylemat dla Europy.

Czy przyjmujemy falę imigracji i zmieniamy cywilizacje Europy nie do poznania na wielokulturową, wieloreligijną mozaikę z całym tego ryzykiem dezintegracji i ogólnie dokonujemy czegoś co od czasów chyba migracji podczas upadku Rzymu nie miało miejsca albo żegnamy otwarte granicę, zmieniamy kutlurę i politykę, system społeczny, budujemy mury, imigracje regulujemy kontygentami i jak trzeba strzelamy do próbujących się przedostać.

W obu przypadkach to co jest obecnie nie przetrwa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 10:18 
Cytuj  
http://niezalezna.pl/81217-takiej-broni-jeszcze-nie-bylo

z jednej strony zajebiste z drugiej odzywa sie we mnie ukryty pacyfista na chuj robic coraz wiecej broni...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 10:52 
Cytuj  
biznes, przecież setki milionów ludzi będzie się na to składać żeby kupić.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 10:55 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
http://niezalezna.pl/81217-takiej-broni-jeszcze-nie-bylo

z jednej strony zajebiste z drugiej odzywa sie we mnie ukryty pacyfista na chuj robic coraz wiecej broni...


To taki trochę stary news, nie wiem skąd to wygrzebali, ale na yt jest sporo filmików sprzed dobrych paru lat o tym jak to usa na statkach ma już zamontowane i testuje.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 11:43 
Cytuj  
http://namzalezy.pl/erdogan-muzulmanski ... koncepcji/

Niah proszony o komentarz...Duda powinien wystąpić z podobną deklaracją? :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 11:45 
Cytuj  
Nic nie wygrzebali, bo informacji o railgunie (i trochę rzadziej o laserach) pojawia się cyklicznie co +- parę miesięcy. W ostatnich ~2 latach częściej, bo prace są bardziej zaawansowane(ponoć), a sytuacja miedzynarodowa bardziej napięta.

To takie przypominanie zarówno opinii publicznej jak i wojskowym po obu stronach konfliktu, że idziemy (tzn. USA) z tym do przodu, mamy / zaraz będziemy mieć i skontrujemy nowe zabawki (nowe typy rakiet balistycznych, manewrujących, itp) Rosji, Chin i kogo tam jeszcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 11:53 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://namzalezy.pl/erdogan-muzulmanskie-rodziny-nie-powinny-uzywac-antykoncepcji/

Niah proszony o komentarz...Duda powinien wystąpić z podobną deklaracją? :lol:


Wielki Mufti Recep. ;) Ta kwazi-demokracja islamska pcha się do UE...


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 12:12 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://namzalezy.pl/erdogan-muzulmanskie-rodziny-nie-powinny-uzywac-antykoncepcji/

Niah proszony o komentarz...Duda powinien wystąpić z podobną deklaracją? :lol:


Rozumiem, że jesteś zbulwersowany tym, że zachował się jak jakiś katolik? O to chodzi? :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 12:27 
Cytuj  
sula napisał(a):
Dlatego tak jak Tor napisał. Będzie i to pewnie w ciągu nadchodzącego dziesięciolecia wielki dylemat dla Europy.

Czy przyjmujemy falę imigracji i zmieniamy cywilizacje Europy nie do poznania na wielokulturową, wieloreligijną mozaikę z całym tego ryzykiem dezintegracji i ogólnie dokonujemy czegoś co od czasów chyba migracji podczas upadku Rzymu nie miało miejsca albo żegnamy otwarte granicę, zmieniamy kutlurę i politykę, system społeczny, budujemy mury, imigracje regulujemy kontygentami i jak trzeba strzelamy do próbujących się przedostać.

W obu przypadkach to co jest obecnie nie przetrwa.

Jeszcze pójdzie dym z kominów tzw. "polskich obozów". Pytanie tylko, czy my ich, czy oni nas? :wink:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 13:19 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Rozumiem, że jesteś zbulwersowany tym, że zachował się jak jakiś katolik? O to chodzi? :lol:


Rozumiem , ze religia w polityce ma z Twojej strony pełną akceptacje :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 16:22 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Niah napisał(a):
Rozumiem, że jesteś zbulwersowany tym, że zachował się jak jakiś katolik? O to chodzi? :lol:


Rozumiem , ze religia w polityce ma z Twojej strony pełną akceptacje :lol:


Jesteś katolem to zdziwiłem się, że popiskujesz.

https://www.youtube.com/watch?v=OCVOaJSQ3iw
co za dno.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 17:42 
Cytuj  
Widzę że Niahu nie tylko zmienił się w skrajnego lewaka ale też ateistę. Daleką drogę przeszedł, z pod sutanny proboszcza do latexowego gimpa na marszu równości.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 18:00 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jesteś katolem to zdziwiłem się, że popiskujesz.

:o :wtf:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2016, 20:31 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Widzę że Niahu nie tylko zmienił się w skrajnego lewaka ale też ateistę. Daleką drogę przeszedł, z pod sutanny proboszcza do latexowego gimpa na marszu równości.


Zawsze w opozycji :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2016, 04:49 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Widzę że Niahu nie tylko zmienił się w skrajnego lewaka ale też ateistę. Daleką drogę przeszedł, z pod sutanny proboszcza do latexowego gimpa na marszu równości.

W sumie chociaż troszkę dorósł. A ty dalej trzymasz wikarego za ogonek?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2016, 06:46 
Cytuj  
Nigdy nie byłem wierzący.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2016, 08:57 
Cytuj  
nope wolalem 100 razy niaha wczesniej. nie ma nawet porownanian. teraz niah to umysl i charakter zrzedliwego 100 latka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.