mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1886, 1887, 1888, 1889, 1890, 1891, 1892 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 10:41 
Cytuj  
akurat mój post też był ironiczny :)

co do Twojego powyższego postu , niestety muszę się zgodzić w całości
PIS tak naprawdę nie było przygotowane do przejęcia władzy- słynna niebieska teczka była pusta
PO i Nowoczesna na dzień dzisiejszy KOMPLETNIE NIC nie pokazują, nie widzę żadnych projektów , nic co mogłoby przekonać wyborców ,że ich plan na Polskę jest lepszy od PIS- jest lepszy tylko w tym ,że oni nie są PIS-em ( to dużo i mało zarazem :) )
niestety to trochę mało, glosować na PO czy Nowoczesną tylko dlatego ,że nie mają w swoich szeregach np Antka to boleśnie mało :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 12:07 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
dzisiaj sobie czytam the independent na necie i takie zdanie znalazlem :)
Cytuj:
Cities, the young, the better educated and Scotland were largely more pro-European than those in rural, less educated and less multicultural areas.

:D:D gdzies to juz slyszalem



czy to coś niezwykłego, że tak wskazują dane statystyczne? od razu było wiadomo, że jest rozłam młodzi/dziadki, a ojcowie i matki były między tymi dwiema grupami np.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 12:22 
Cytuj  
Kolejne młode pokolenia wpadają w macki socjalizmu, bo nie mają dobrych perspektyw na przyszłość.
Ich rodzice i dziadkowie dobrze żyli na kredyt, który młodzi i ich ewentualne dzieci będą teraz spłacać do końca życia.
Niestety czeka ich przykra niespodzianka, bo rozdawnictwo kiedyś się skończy.
Euro-socjalizm nie ma racji bytu na dłuższą metę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 12:40 
Cytuj  
mhm, w UK za Brexitem głosowali ludzie w terenach dotkniętych przez Chiński eksport, a nie przez eurosocjalizm, czy imigrację ;)


w historii nie było lepszych perspektyw dla młodego człowieka niż w dzisiejszym świecie...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 12:43 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Kolejne młode pokolenia wpadają w macki socjalizmu, bo nie mają dobrych perspektyw na przyszłość.
Ich rodzice i dziadkowie dobrze żyli na kredyt, który młodzi i ich ewentualne dzieci będą teraz spłacać do końca życia.

To prawda, ale niecała. Problem wykracza według mnie znacznie poza zadłużenie wygenerowane przez pokolenia wyżu powojennego/pokolenie 1968. Tzn. żeby była jasność samo to by wepchneło młode pokolenia w dupę, ale nie doprowadziło by to tak wielkiego kryzysu jak jest teraz, bo jesteśmy w jeszcze głębszej dziurze i same działania nakierowane na zmianę systemu na lepszy dla młodszych kosztem starszych nie naprawi sytuacji.

Kiedyś mi się będzie chciało to zrobię 'arm chair economist' wywód z dupy na ten temat, chyba, że się natknę na jakiś artykuł/blog to wkleję i mi oszczędzi roboty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 13:00 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
mhm, w UK za Brexitem głosowali ludzie w terenach dotkniętych przez Chiński eksport, a nie przez eurosocjalizm, czy imigrację ;)

Ja akurat pisałem o tych, którzy byli za pozostaniem w kołchozie?

Profeta napisał(a):
w historii nie było lepszych perspektyw dla młodego człowieka niż w dzisiejszym świecie...

Nie jesteś już raczej młody, więc co ty tam wiesz. Populacja na Ziemi się zwiększa, rynek pracy się kurczy, młodzi coraz chętniej wyciągają rękę po socjal/mieszkają z rodzicami.
Ci co są już ustawieni w życiu (rodzice/dziadkowie) są w znacznie lepszym położeniu niż dopiero wchodzący na rynek, którzy muszą pracować na dwa etaty żeby związać koniec z końcem. Socjaliści zbijają kapitął polityczny na niezadowolonych młodych, obiecując wszelkiego rodzaju rozdawnictwo - a wszystko na kredyt, bo socjalizm to system, który zawsze musi się zawalić pod swoim ciężarem. Nie ma nic za darmo.

Obligacje loteryjne – kolejne szaleństwa rządzących
Cytuj:
Polska, pomimo politycznych zmian, nadal kroczy bardzo niebezpieczną ścieżką rządowego rozdawnictwa. Zamiast ściąć zdecydowaną większość wydatków publicznych, przeprowadza się drobne, pozorne cięcia i dokręca śrubę podatkową całemu społeczeństwu. W ostatnim czasie rząd Rumunii zdecydował się na działania, które pokazały, że istnieje alternatywa dla trudnej sytuacji w jakiej znalazło się państwo. Obniżono VAT na żywność z 24 na 9 punktów procentowych, a na wszystkie pozostałe produkty z 24 na 20 punktów procentowych. Przełożyło się to bezpośrednio na wzrost sprzedaży o 15%. Społeczeństwo, które stać na więcej produktów jest bogatsze, a wzrost zamożności przekłada się w konsekwencji na wyższą demografię i wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród obywateli. Takie działania rozwiązują więc kolejne problemy, z jakimi borykają się w obecnie kraje europejskie. Mam nadzieje, że politycy dojdą w końcu do podobnych wniosków zanim zostaną usunięci przez zdesperowany i rozwścieczony tłum.

Super partia. Czekam na komentarz Embe.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 13:09 
Cytuj  
sula napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Kolejne młode pokolenia wpadają w macki socjalizmu, bo nie mają dobrych perspektyw na przyszłość.
Ich rodzice i dziadkowie dobrze żyli na kredyt, który młodzi i ich ewentualne dzieci będą teraz spłacać do końca życia.

To prawda, ale niecała. Problem wykracza według mnie znacznie poza zadłużenie wygenerowane przez pokolenia wyżu powojennego/pokolenie 1968. Tzn. żeby była jasność samo to by wepchneło młode pokolenia w dupę, ale nie doprowadziło by to tak wielkiego kryzysu jak jest teraz, bo jesteśmy w jeszcze głębszej dziurze i same działania nakierowane na zmianę systemu na lepszy dla młodszych kosztem starszych nie naprawi sytuacji.

Kiedyś mi się będzie chciało to zrobię 'arm chair economist' wywód z dupy na ten temat, chyba, że się natknę na jakiś artykuł/blog to wkleję i mi oszczędzi roboty.

Nie chciało mi się długo szukać, pierwsze z brzegu:
Generation Y 'left to pick up £6trillion tab': Report warns children born between 1980 and 2000 will face 'apocalyptic' levels of debt due to Government over-spending
Cytuj:
Younger people are being left with ‘apocalyptic’ levels of debt, report warns
Baby-boomers accused of making unfunded pension and benefit promises
Their children, born between 1980 and 2000, will be forced to pick up bill
So-called Generation Y now face 'quality of life below that of their parents'

Plus ekonomia wg. ząłożeń Keynesa i będzie kryzys za kryzysem, kryzys poganiać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 13:12 
Cytuj  
obstawiam, że znajdzie się rozwiązanie możliwe dla większości,


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/adwokatu ... igilacyjna

We wniosku do TK NRA wnosi o uznanie za niekonstytucyjne zapisy noweli odnoszące się do gromadzenia, rejestrowania, kwalifikowania i niszczenia informacji objętych zarówno tajemnicą obrończą, jak i adwokacką. Zdaniem NRA, są one niezgodne z zapisami konstytucji, że "władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym" oraz że "każdy, przeciw komu prowadzone jest postępowanie karne, ma prawo do obrony we wszystkich stadiach postępowania".



Orwell by kwiczał z radości, ludzie, którzy sami ujawniają swoje tajemnice adwokatowi, odsłaniając się kompletnie. Dodatkowo nie jesteś obciążony dodatkową biurokracją.

A potem sprzedaż za okrągłe $$$$$ sumki :)



bandyci u władzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 13:51 
Cytuj  
Słyszałem że jesteśmy jednym z nielicznych państw w EU, w którym takie rzeczy blokuje konstytucja, ciekawe czy EU będzie naciskać na nas by to zmienić.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 14:42 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
w historii nie było lepszych perspektyw dla młodego człowieka niż w dzisiejszym świecie...

Bylo, popatrz na pokolenie, ktore zaczelo prace na poczatku lat 80tych.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 17:20 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
:lol:

nawet ja wierzyłem, że znajdą pieniądze gdzieś indziej, przynajmniej...częściowo... :lol:


Jakim cudem skoro deficyt co roku to 50mld? :lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 17:44 
Cytuj  
ale tam fajnie i ładnie w tej Korei... Pólnocnej.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zycie-c ... esa/q09qew


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 17:49 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://wyborcza.pl/1,75248,20385433,morawiecki-do-sympatykow-pis-500-plus-jest-na-kredyt.html
Co za durnie, no kurwa mać co za durnie.


http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,500,page,1,article,2182.html


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 19:01 
Cytuj  
Media kodomitów:
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 19:22 
Cytuj  
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita
kodomita

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 20:40 
Cytuj  
widziałem też określenie:

koderaści

komuś bardzo ten KOD przeszkadza i uwiera :)

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 20:54 
Cytuj  
Newsweek i Gazeta działają podobnie.

Przypominam.

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 21:00 
Cytuj  
KOD to nie anonimowy ruch społeczny, to są konkretne osoby, partie, hasła i akcje, więc łatwo znajdziesz komu coś z tego przeszkadza, przykładowo feministki nie lubią alimenciarza i aż ze wstydu musiały papierowe torby na łeb ubierać jak przemawiał.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 21:23 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
widziałem też określenie:

koderaści

komuś bardzo ten KOD przeszkadza i uwiera :)

A ja widziałem określenie:
kosmici.
Koderaści spoko, thx za info.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 21:34 
Cytuj  
koderasci zajebiste :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1886, 1887, 1888, 1889, 1890, 1891, 1892 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.