mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:11 
 
Jak mi się zdaje ten dział na forum jest dla wszystkich, więc moge tu sobie postować do woli.

PS. Tesh Cię lubie pączuszku

PER.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:12 
 
peruial: kto to 'wy'? Ja osobiście nigdy nie napisałam nic na innym forum niż FF i tutaj. Chyba mogę coś czasem postnąć w 'inne -> pogawędki', czy Ci to nie odpowiada?

Na FF raz ktoś spytał czy są darmowe serwery, była odpowiedź 'nie' i koniec tematu.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:23 
 
Armagin napisał(a):
AAAA!!! ALE SIE WKOR*****!!!! Az mi oko lata... Ten xanath to juz mnie przerasta. (...)

Ja sie WKÓRWIAM (taaa) jak widze takich kalekow ktorzy nie potrafia biedactwa sie nauczyc gdzie wstawic ó a gdzie u... Jako ciekawostka..

Armagin napisał(a):
Xanath, jak uwazasz sie za wazniaka, bo wydales 200 zeta na gre i oplacasz ja 55 zeta miesiecznie, to wez nie wchodz na darmowe mmo, ok??

Jako ciekawostka... Czy xanth nie adminuje(a moze juz tylko GMuje) na free shardzie UO? :P

lordbolo napisał(a):
Mam 28 lat i za smarkacza już się nie uważam, ciekawe ilu z tych bywalców ma 13-17 lat i kasę na gry wymusza od rodziców płaczem

Ty masz 28 lat i masz 'lord' w nicku :P Biedny, na wiele free shardow nawet sie z tym nickiem nie dostaniesz...
A ja mam 17 lat... Co ci do tego? Gowno cie interesuje ile kto ma lat, na moim free uo shardzie mam 14 letnia dziewczyne jako GM... A kogo to obchodzi? Robi dla free mmog wiecej niz ty, bo ty, niestety, nie robisz nic... I dlatego dla np xantha jestes smarkiem :)

Smolik napisał(a):
Ja zwyklem ignorowac debili i GM z freeshardow


he, no wiesz? a co my ci zrobilismy :P

lordbolo napisał(a):
Ksywek się nie odmienia(...)

Ze co? :D

Idril napisał(a):
Na forum FF nie ma chamstwa, a wręcz przeciwnie. Dużo pomocy, porad, trochę żartów, kilka glupot i tyle.

Jest duzo chamstwa, malo kultury, a poziom wypowiedzi jest 2x nizszy niz na innych forach... Dlaczego? Bo na innych forach ludzie sa juz w takim wieku ze nie trzeba ich wychowywac... harsh.


lordbolo jak ci sie nie podoba forum, masz cos do poziomu kultury tutaj.... to wypierdalaj:/ nikt ci nie kaze siedziec i plakac...
co do tych, ktorzy wedlug ciebie uwazaja sie za 'starszych' bo maja wiecej postow, wczesniej dolaczyli na forum, dluzej graja itd... a niby dlaczego nie powinni sie uwazac za bardziej doswiadczonych? moze nie sa? :)
Ogolnie ja mam gleboko gdzies twoja ilosc postow, nikt na to nie zwraca uwagi tak naprawde, z wyjatkiem wlasnie tych osobnikow, ktorzy sie w nabijanie bawia :)


Ostatnio edytowano 1 wrz 2004, 17:46 przez bloob, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:25 
 
Przepraszam Idrill nie sprecyzowałem swojej wypowiedzi. Chodzi mi oczywiście o Xanth`a, Aenime, Mark24 i Aerotha chociaż jego jush chyba nie ma na forum. Mark moim zdaniem się jush troche opanował (dzięki Ci za to) oby reszta poszła twoim śladem.

PER.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:32 
 
wow bloob zyje :/
tak btw X ma wieksza wiedze na temat mmorpg niz cale darmowe razem wziete a mareczek hmm przynajmiej ortow nie robi :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 17:36 
 
reboog ... trawa jest zielona , snieg jest zimny a chamstwo jest wszedzie... nic odkrywczego nie powiedziales , ale dzieki ! teraz juz wiem ze to chamskie forum...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:05 
 
bloob napisał(a):
Czy xanth nie adminuje(a moze juz tylko GMuje) na free shardzie UO? :P

Adminuje. Z coraz wieksza niechecia zreszta (juz jako support glownie), patrzac, ile ostatnimi czasy debili sie pojawia. Wole grac w MMOGi, niz uzerac sie z kretynami na free.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:48 
 
Myslalem ze ci debile to sie zawsze pojawiali :cry:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:55 
 
Xanth napisał(a):
Adminuje. Z coraz wieksza niechecia zreszta (juz jako support glownie), patrzac, ile ostatnimi czasy debili sie pojawia. Wole grac w MMOGi, niz uzerac sie z kretynami na free.
X.


Eh to cos jak ja... Juz tez tylko sobie siedze z boku i ogladam... Ale prawda jest taka ze gracze sa po prostu tak beznadziejni ze odechciewa sie cokolwiek dla nich robic.. No dlatego platne mmogi sa lepsze - brak gowniarzy ;/

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 20:00 
 
Cytuj:
reboog ... trawa jest zielona , snieg jest zimny a chamstwo jest wszedzie... nic odkrywczego nie powiedziales , ale dzieki ! teraz juz wiem ze to chamskie forum...


Ale ja wcale nie powiedziałem, że to jest "chamskie forum", chamscy są niektórzy użytkownicy :P Chodziło mi tylko, że oczywiście można się ze sobą spierać, ale nie w taki "przedblokowy" sposób :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 20:10 
 
Tylko ze chamscy uzytkownicy nie potrafia inaczej halo.
Dlaczego wy nie macie wiekszych problemow ;]

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 21:28 
 
peruial napisał(a):
Tylko w tym problem, że ludziska z darmowych nie wchodzą na "wasze" forum o płatnych mmorpg i nie wypisują tam głupot tak jak wy to robicie w darmowych. Jeżeli tak bardzo nie lubicie free mmorpg i grania na pirackich serwerach to po co tam zaglądacie. Ja np. wogóle niezaglądam na płatne. Gdyby każdy był na swoich "śmieciach" i tam postował to myśle że ten topic nie musiałby powstać bo niebyłoby takiej potrzeby.


Mnie sie wydaje, ze to zwykla naukowa ciekawoc. To jest troche tak jak z Afryka, gdzie ludzie jezdza zeby zobaczyc jak zyja dzicy, prymitywni ludzie, wyruchac kilka panien i przywiezc kilka zarazkow. Tak jest wlasnie z dzialem freeshardow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 21:56 
 
Calis napisał(a):
Mnie sie wydaje, ze to zwykla naukowa ciekawoc. To jest troche tak jak z Afryka, gdzie ludzie jezdza zeby zobaczyc jak zyja dzicy, prymitywni ludzie, wyruchac kilka panien i przywiezc kilka zarazkow.

Nie tak znienacka! Teraz masz mi wytrzec monitor, bo go zaplulem przez ciebie. Na drugi raz ostrzegaj :lol:

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 22:00 
 
Idril napisał(a):
Na FF raz ktoś spytał czy są darmowe serwery, była odpowiedź 'nie' i koniec tematu.


Oj, widac nie wiesz co to kiedys chlopaki mi zrobili poprzez jedno pytanie o darmowy serwer FFXI. Dostalem okolo 20 PMow w ciagu kilku minut, looknij archiwum, sa jeszcze screeny ;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 22:16 
 
Asmax napisał(a):
Idril napisał(a):
Na FF raz ktoś spytał czy są darmowe serwery, była odpowiedź 'nie' i koniec tematu.


Oj, widac nie wiesz co to kiedys chlopaki mi zrobili poprzez jedno pytanie o darmowy serwer FFXI. Dostalem okolo 20 PMow w ciagu kilku minut, looknij archiwum, sa jeszcze screeny ;)


to ja nie chwalac sie uczynil :oops:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 22:41 
 
pomagalem, pomagalem ... :o

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 00:28 
 
tak sie zastanawiam czy to juz dawno nie powinno byc przeniesione na dzial "Flames" panowie moderatorzy :) ? .. No i gdzie ja polozylem ten pop corn ...

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 00:55 
 
bloob: chyba Cię pojebało
a co do wieku osób z FF, zapraszam tutaj: viewtopic.php?t=7839

peruial: spoko :)

aenima: ok, nie wiem, nie widziałam PMów, ja żadnego nie wysłałam
kierowałam się tym: viewtopic.php?t=8018[/quote]

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 12:30 
 
Nie wiem czemu mnie pojebalo, moglbys sprecyzowac... Wiek osob z FF? No co z nim, ok super, od 18 w gore, i co?
blah.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 20:33 
 
Topic przeniesiony i ponownie otwarty na prosbe uzytkownikow.
Jednak radze pamietac o zasadach postowania, krotko piszac: play nice! :)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.