mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 07:36 
Cytuj  
No dobrze, przyznaję się, przeczytałem cały i dobrze wiem kto zaczął, ale bałem się, że trafię na Czarną Listę Śmierci... Jestem młody, całe życie przedemną, po prostu bałem się... .
A tak serio nie lubię personalnych wycieczek na kogoś, gościu może ma zły dzień, może zjadł coś nieświerzego i tak bredzi (no dobra, chyba ke to codziennie na śniadanie). Ale nie znam go, nie wim jak jest ukształtowany, jakie piętno odcisnęło na nim społeczeństwo (co np. Ne kimś wpisnym tutaj i propagującym stył życia na wolnym powietrzu zamiast rozrywek domowych widać od razu), jakie ideały mu przyświecają. Może po prostu wyedytujemy i pokasujemy tutaj nasze posty nie dotyczące tematu?

Co do Rpg to niestety gram mało, częsciej zmuszony jestem prowadzić i w kolejności według zaangażowania to jest tak:

Star Wars D20, L5k, D&D D20, WoD (głónie Mag, Wampir), MC, Neuroshima, KC, INMV, CP 2020.

Oryginalne podręczniki psiadam tylko do L5K, więc się nie przejmuj :)

Z karcianek to resztki Magica (zielony, leczący, wskrzeszający i samoprzewijający się deck na elfach, niemal zerowa siła jako samodzielna talia, ale z grze drużynowej nieco dla przeciwnika denerwyjący)

Moj pierwszy i najlepszy DoomTrooper, czyli żołnierz zagłady - raczej silna talia Bauhausu, druga Cybertronicu.

Do tego kilka inych, raczej wyłącznie dla rozrywki w towarzystwie :Alien vs Predator, Dark Eden etc etc (nawet Xena :D ).

teraz raczej wszystko stanęło, niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia i nie znam tu w miarę sprytnych ludzi ( prócz kilku, tak , o was mówię trole, DLF i Bazyl Team :D )


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 11:07 
Cytuj  
Chyba pomyliles topic 8)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 11:46 
Cytuj  
Zaje^%$# sprawa, topic pomyliłem, lol ale wtopa !!! No aż się ze śmiechu prawie popłakałem :lol: :lol:
No ale i tak ci sami czytają wiec każdy wie o co chodzi :). jak założyciel tematu poprosi, to wywale stąd swoje posty, hehe, no tak, bo na każdym forum inny topic, a ci sami ludzie gadaja i każdy kończy się kto kogo nie lubi i dlaczego, a nawet jak człwiek chce poprawić to mu sie pomyli :) :D :P :]


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 13:24 
Cytuj  
Adar napisał(a):
a oto największe kutasy na tym forum:
1.aenima
2.asmax
3.mark24
4.roball
5.peonz0r
6.nukh

pewnie jest więcej ale te pojeby są wybitni


Adar, krótko mówiąc - rozczarowałeś mnie. Myślałem że jestem dla ciebie wybitnym pojebem. :(


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 14:18 
Cytuj  
Zia napisał(a):
Alien vs Predator, Dark Eden etc etc (nawet Xena :D )


Xena??!! chodzi ci o gre? To wyszła taka i ja jej nie mam? ;).
Co do Magica. Czarno-czerwona talia z zombiaków i smoków. Całkiem fajna. Jak wrócisz do MtG to spróbuj grać taką


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 15:35 
Cytuj  
Mój brat gra czarną na zombiaczkach, prócz regeneracji i jakichś Lordów nic ambitnego nie prezentują. O wiele lepiej smoki, mam w kolekcji dla ładnych obrazków, szczególnie dwugłowy jest powerny :). Ogólnie żywię obrzydzenie do czarnych talii i to nie tylko przez banishe itp, po prostu Nightmare lash + Nightmare za długo mnie łoił, sam kiedys miałem i pokutują w koncie czarnuchy, nie chce ktoś kupić albo wymienic na zielone? Ineresują mnie tylko seksowne elfki :P . ewentyalnie moga być seksowne białe aniołki (czarne już mam).
Xena karcianka jest fajna i ma kilka nietypowych rozwiązań, ogólna zasada jak w magicu ale np. nie ma punktów zycia, ile zadajesz damageu, tylko opponent traci kart z biblioteki (do cmentarza lecą). Przestałem się w to bawić, kiedy dowiedziałem się, że nie ma karty z moja ukochaną Calisto :(.
Do magica nie zamierzam wracać, czasem kupie jakąś karte dla obrazka.


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 15:38 
Cytuj  
nie no....:D
to chyba pierwszy topic jaki skończył we flames, a mimo iz tam jest toczy sie KULTURALNA rozmowa - wyczuwam zmiany w zachowaniu, aby tak dalej


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 15:41 
Cytuj  
Szkoda, że temat wątku taki mylący. :)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 16:25 
Cytuj  
Zia - nie wszystkie zombiaki są takie same. Shivan zombie czarny i czerwony land 2/2 protection from white. Ale zbieram też kreatury z włąściwością shadow. Są jedwabiste :)
Każdy ma inny język. Ale niektóre(języki)nie są akceptowane przez większość. Adar właśnie takim sie posługuje.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 wrz 2004, 18:08 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 18:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Szkoda, że temat wątku taki mylący. :)


eee tam całkiem kulturalna dyskusja. Gdyby ktoś napisał "pizda" to bym chyba nie zdzierżył, ale chuj....

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 20:03 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Szkoda, że temat wątku taki mylący. :)


zgodnie z zyczeniem temat zmieniony :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.