mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:04 
Cytuj  
Admin cytowany przez Mefiego napisał(a):
To tak jak z lapowkami. Ja moge ci dac lapowke i jestem czysty wobec prawa ale ty nie masz prawa jej przyjac


Nie wiem jak na to wpadli, naprawde nie wiem :) W ogole te 'prawnicze' wywody na to ze oni sa w porzadku to tez chyba z dupy wziete (post Xanth'a chyba pokazuje to czarno na bialym i zaden koles z KŚ na ktorego sie powoluja tego nie zmieni). Kolesie cwaniakuja i tyle, mam nadzieje ze sie na tym ostro przejada, ot tak, za sama postawe :) (tak, wiem ze jestem zlosliwy, tak wiem ze nie mam w tym zadnego interesu: mozecie mnie flamowac do woli, mam to w dupie - po prostu drazni mnie cwaniactwo)

A tak swoja droga, to nie wiem jak ktos moze byc tak zdesperowany zeby grac na tym serwerze. Admini jada z userami jak z gownem, strata postaci co tydzien... i jeszcze trzeba placic.

pozdrawiam


Ostatnio edytowano 19 kwi 2005, 12:05 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:04 
Cytuj  
Taaaa... tyle w praktyce z piractwem jest jak z prostytucja :)
Scigane jest glownie "czerpanie zyskow..." a robienie tego na "swoje potrzeby" (poza "pokazowymi" akcjami) nie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:41 
Cytuj  
Nie chce sie powtarzac za Beastem ale "muszem".
Koniec wycieczek pesonalnych albo zamykam topic.



Edit by Beast: Zgadzam sie calkowicie i jeszcze wiadomosc dla Pana Mark24:
Zasady postowania obowiazuja wszystkich uzytkownikow forum i dlatego kolejny flame czy atak personalny skonczy sie 7 dniowym banem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:11 
Cytuj  
A ja wlasnie musialem na chwile wejsc do jakiejs kafejki internetowej i co widze? WoW :)
Paru chlopakow gra sobie na kompach w kafejce - ok..
Ale zastanowilo mnie ze wszyscy kupili plytke za 200 PLN i przychodza do kafejki zeby w niego pograc... I wtedy mnie uderzylo ze to raczej malo prawdopodobne :)
13-14 latki graja na jakims pirackim shardzie, gora 10-15 osob online :D Pustki na swiecie, przed chwila jeden krzyczal w nieboglosy bo sie gdzies zgubil/zacial/dostal bugiem prosto w twarz :o

Z tego co slysze oni tu siedza przynajmniej 4h dziennie, tzn ze placa ok 8 PLN CODZIENNIE :o
Mam nadzieje ze chociaz nie placa adminom tego gownianego serwera :D

Swoja droga dlaczego oni nie sa w szkole :P
I dlaczego jeden z nich ma xwke "Terminator" i tak zwracaja sie do niego koledzy :( (wolajac sie z jednej 'planszy' do drugiej)

Wychodze z tad bo mam ochote sie powiesic :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:23 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Z tego co slysze oni tu siedza przynajmniej 4h dziennie, tzn ze placa ok 8 PLN CODZIENNIE :o

Pewnie dlatego, ze nie maja internetu w domu a w cafe wykupili karnet.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:25 
Cytuj  
Karnetow tu brak, w domu moze i nie maja internetu... Ale za ta kase, ktora tu przepuszcza mogliby miec i trzy internety :) + WoW i miesieczne oplaty :D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:36 
Cytuj  
Po prostu tym dzieciakom nie widzi sie placenie za gry. No bo czemu ja mam placic jeszcze abonament. A to drogie 55zl to tak duzo... no jasne jak na raz oplacac to jasne ze duzo, ale wychodzi neicale 2zl dziennie, a jak znam zycie te gowniaze wiecej kasy wydaja na jakies pierdoly.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:40 
Cytuj  
Gg Roball.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna


Posty: 18
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 17:11 
Cytuj  
jestescie zalosni, moge sie zalorzyc ze polowa z was ma pirackiego windowsa :/ a jesli nie windowsa to co droga gra albo program :/ WoWa placicie co miesiac i juz nie dacie grac innym bo zal tak ? nie wiem jak mozna byc takim skurwysynem zeby pisac mejle z donosami :o. Roball donieśże na siebie, ze masz pirackie plyty w domu. Co za pojebani ludzie. Przeszkadza wam cos ze sobie ludzie placa za zcrackowany server okradajacy blizzarda?? Lagi macie wieksze przez to????? Nieno kurwa brak mi slow....

PS: uzylem w tym tekscie 3 wulgarnych slow ktore mam nadzieje sobie zapamietacie i nakleicie na czole bo mi juz wisi ze pewnie dostane bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:20 
Cytuj  
Kronos napisał(a):
PS: uzylem w tym tekscie 3 wulgarnych slow ktore mam nadzieje sobie zapamietacie i nakleicie na czole bo mi juz wisi ze pewnie dostane bana.

Dodaj jeszcze cos o otrografii i zmien haslo na losowy ciag znakow wyreczajac moderatorow, skoro chcesz byc zbanowany.

Zreszta nie wiedziales, ze roball to ko..kofi...ten... KONFIDENT?!?! :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:32 
Cytuj  
W czterech literach mam co sobie robisz ze swoimi grami, komputerem a tym bardziej zepsutym życiem. Nigdy by mnei to specjalnie nie interesowało, nawet jeśli rozbiłbyś się swoimi latawcem o ściany HeadQuarter w Irvin nie przejąłbym się tym zbytnio, pewnie reszta forum też. No chyba że w następnie tego wystąpił by jakiś maintenance, ale to już inna bajka :)
Rzecz polega na tym, że w momencie jak do swojej przyjemność włączyłeś wyzysk/ chciwość/ pazerność i chęć wyłudzenia od ludzi pieniędzy za wkradzione, nielegalne w dodatku oprogramowanie to wówczas przekroczyłeś tą cieniutką magiczną barierkę, po której juz nie można na to patrzyć z przymrużonym okiem. Bo free shardy przestają być takie free, a Ty przestajesz być osobą, na którą można w dalszym ciągu polewać ciepłym moczem i niejako awansujesz na sam 60 level zainetersowania rozsądnych ludzi, którym nie powinno być już obojętne co Ty robisz ze swoim wolnym czasem.

I choć za roballem nie przepadam, a teraz jak miałem "przyjemność" zobaczyć jego zdjęcie to nawet powownie zacząłem zastanawiać się nad problemem aborcji w kraju i na świecie, to w tym przypadku postąpiłbym identycznie. Na szczęście roball mnie wyprzedził i to właśnie on zdobył laury pierwszego kapusia mmorpg.pl
Za co mu gratuluje z całego serca :*


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.


Ostatnio edytowano 10 maja 2005, 18:52 przez MoPs, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:32 
Cytuj  
[edit]
nie chce mi się komentować... a usunąć już nie mogę.


Ostatnio edytowano 10 maja 2005, 18:36 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:39 
Cytuj  
Kronos napisał(a):
jestescie zalosni, moge sie zalorzyc ze polowa z was ma pirackiego windowsa


co innego okradac znienawidzonego Microshita a co innego uwielbianego Blizzarda :)
Tu kolego zle trafiles i teraz masz nauczke :)


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:45 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kronos napisał(a):
jestescie zalosni, moge sie zalorzyc ze polowa z was ma pirackiego windowsa


co innego okradac znienawidzonego Microshita a co innego uwielbianego Blizzarda :)
Tu kolego zle trafiles i teraz masz nauczke :)


Tu się musze z Tobą zgodzić... nie mam ani jednego MP3 kapeli, którą bym lubił. Co sprowadza się do tego że nie mam MP3 :]
Nie żebym był jakoś strasznie uczciwy. Tylko jak już lubie kapelę to jakoś nie mogę...
Wiadomo że to dystrybutorzy nas dymają... ale co zrobić.

((Trzeba poczekać aż MP3 będą uczciwie chodzić w necie, sprzedawane przez samych muzyków))

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 19:05 
Cytuj  
No Kazaa czy Kazza what ever, ma uruchomiony system platnosci, okolo 1-3$ za piosenke. Wiec mozna juz nie placic polskim dystrybutorom, tylko RIAA.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 19:29 
Cytuj  
Zobaczcie sobie i przeczytajcie dokładnie system donate na tamtej stronie. Za dodatkową opłatą( w wysokości od 20zł do chyba 300 zł) mozesz podwyższyć sobie statystyki, dodać leveli czy inne takie podobne( nie wiem jak sie to wszystko nazywa, nie grałem w WoWa)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 16:55 
Cytuj  
kolejny donate system :har:
http://silver.sparky.alra-solutions.nl/WoW/Packages.php


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 17:34 
Cytuj  
najlepsze jest to "Today whe updated the server to version 1.4.1, only problem is that all characters were deleted" :)

haha.. nowy patch i od nowa trzeba levelowac :) gratz piraci :>


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 23:41 
Cytuj  
czyli generalnie można sobie wejść i pozabijać trochę mobów. Tylko po cholerę za to płacić, jak to samo można mieć za darmo i bez netu?

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 13:10 
Cytuj  
Haha, faktycznie szczyt wszystkiego. Dawno nie zagladalem na forum, dzis wchodze i gdy zobaczylem ten temacik od razu "klik, klik". Ubaw po pachy :D


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.