mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 19:25 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-27 18:50, Smolik napisał:
byloby lepiej gdyby nie bylo jednego skilla...
ANIMAL TAMING

domy nie kosztowalyby 10 milionow , ludzie by musieli biegac w grupach na ciezsze potwory i kombinowac!

KASA ROZPIERALA RADOCHE Z GRY


Smolik - nie pierdziel :smile: Taming rulez :grin:


_________________
Vhailor

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 20:44 
Cytuj  
Taming smierdzi!!!!!!
Powinno sie nie dac transferowac 'duzych' petow, jak smok, mare itp.
I wogole max jeden duzy pet na tamera. :razz:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 21:33 
Cytuj  
no co ty kurwa
jesli nie byloby tamingu i kazdy zarabialby w cywilizowany sposob to by bylo noormaaaalniej

taming jest bardziej oglupiajacy niz praca ciecia w supermarkecie ktory sluzy za kamere.
siedzenie i sranie na 1 spocie przez godzine albo jak niektorzy rekordzisci 8 godzin albo wiecej

teraz kazdy na 5 postaci ma jednego motorka od pieniedzy : tamera

Mysle ze to byl najwiekszy blad tej gry!!! ten jeden jebany skill
i fellua... ale to inna historia

rzygac mi sie chce jak niektorzy sa do dupy w pvp a za kazdym razem mozna zlootowac vanq bron od nich... to znaczy ze sraja kasa i maja jej za duzo! a potem :
kill me , i have 20 other vanq halaberds

wougle potworki typu smok byly zrobione po to aby grupka uzbrojonych ludzikow miala satysfakcje po zabiciu go

teraz smok to gowno a nie smok :(

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 21:47 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-27 21:33, Smolik napisał:
no co ty kurwa
jesli nie byloby tamingu i kazdy zarabialby w cywilizowany sposob to by bylo noormaaaalniej
teraz kazdy na 5 postaci ma jednego motorka od pieniedzy : tamera
teraz smok to gowno a nie smok :sad:


OMFG, chłopie, za 5 charów to ja muszę $50 miesięcznie wybecalować. Więc kurwa mi się należy coś od życia :/


_________________
Vhailor

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 21:58 
Cytuj  
Cytuj:
OMFG, chłopie, za 5 charów to ja muszę $50 miesięcznie wybecalować. Więc kurwa mi się należy coś od życia :/


Smolik mowi o reg shardzie :???:


_________________
I wish to place a trash barrel~

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 22:06 
Cytuj  
I to ma byc flame board??????
Gówno a nie flame board

To jest board gdzie pijecie do lustra i żalicie sie ze nie macie z kim.
A kiedyś to to, a kiedyś to tamto. A ładnie było mieć klucz, a znałem taką dziwczynę, a OSI to rozpierdoliło, a mi sie to nie podoba, itd. Kurwa sam nawet sie gdzieś tu wypisałem w podobnym stylu przez przypadek :sad:

Ja już tego wątku czytać nie bede, bo mi się żygać chce. Zatytułujcie go "Co OSI spierdoliło"

Karol, Ty nie rozdziewiczyłeś tylko otworzyłeś brzuchy tym drugim nożem od katany, by się tu ludziom flaki wylewały.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 22:11 
Cytuj  
Zamknij juz zwieracz Magus, bo placzesz i placzesz :/


HEHE


_________________
I wish to place a trash barrel~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 22:17 
Cytuj  
Wlasnie, Magus jak Ci sie nie podoba to jest kilka innych boardow. A jak chcesz miesa, to posluchaj wypowiedzi Leppera, albo sobie Psy zapusc na VHS. :razz:

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 22:32 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-27 22:06, Magus napisał:
I to ma byc flame board??????
Gówno a nie flame board


No widzisz... juz dobry poczatek :razz:

*Your flame skill has raised +0,1*

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 23:03 
Cytuj  
Cytuj:
Karol, Ty nie rozdziewiczyłeś tylko otworzyłeś brzuchy tym drugim nożem od katany, by się tu ludziom flaki wylewały.


No przepraszam.... baaaardzo przepraszam.
Tak mi przykro.
Przepraszam.
Bardzo przepraszam. Nie wiedzialem.... przepraszam... :smile:))

A teraz do rzeczy.
Jak mowilem "jaja wam obcieli" :smile:

A powaznie.
Nie kumam tego. Narzekacie a gracie.
To jakis bezsens i przyklad tego ze UO obniza INT Obrazek
Jakis charm kurwa czy co?
Trza sie zdecydowac czy dalej bedziemy uczestniczyc w tym ukladzie sado-maso czy nie - "ja juz zdecydowalem, wybralem DAoC bo pracuje tylko z zawodowcami" Obrazek

A reasumujac.
Nie krzyczcie ze to moja wina albo ze flamy za slabe - ja robilem co w mojej mocy a poza tym wszystko "w dobrej wierze" Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2001-11-27 23:04 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 23:07 
Cytuj  
Oj ja ladnie flamowalem... a ze ludzie z UO zamiast odpowiadac na moje posty wola poplakac i sie pozalic no coz...

Nno, zgodnie z potrzeba publiki dorzucilem wegielka do paleniska... :razz:

Elvis

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2001, 23:10 
Cytuj  
Nie Carolq... oni sa jak Konrad* cierpia za miliony :razz: :razz: :razz:

A tak ps. to o ktorej sie postuje ? co ? :razz:

*-dla niewtajemniczonych mowiac konrad nie mam na mysli konradora tylko pewna postac literacka... :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 00:10 
Cytuj  
Karol, kurwa najmadrzejszy, z jednego sado-maso przezucil sie na drugie i czuje sie panem wszechswiata :sad:

A graj sobie w DAoC, ta gra nie jest dostepna w Polsce. Nie mam pojecia jak wyglada DAoC, ale wszystkie levelowki kojarza mi sie z pogonia za nastepnym levelem. Jak na mudzie, tylko pytasz wszystkich: ej, co mam killowac na xx (wstaw dowolna liczbe) poziomie? Albo: utknalem na xx poziomie, kto mnie bedzie leczyl, zebym mogl nabic kolejny? A juz najglupsze na swiecie, jak wymieniasz w kolko ten sam armor na wyzsze quality. Sranie, a nie gra! :eek:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 01:54 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-28 00:10, Coval napisał:
Karol, kurwa najmadrzejszy, z jednego sado-maso przezucil sie na drugie i czuje sie panem wszechswiata :sad:

A graj sobie w DAoC, ta gra nie jest dostepna w Polsce. Nie mam pojecia jak wyglada DAoC, ale wszystkie levelowki kojarza mi sie z pogonia za nastepnym levelem. Jak na mudzie, tylko pytasz wszystkich: ej, co mam killowac na xx (wstaw dowolna liczbe) poziomie? Albo: utknalem na xx poziomie, kto mnie bedzie leczyl, zebym mogl nabic kolejny? A juz najglupsze na swiecie, jak wymieniasz w kolko ten sam armor na wyzsze quality. Sranie, a nie gra! :eek:



Dokladnie tak sie czuje! Obrazek

Przynajmniej jak koncze gre codziennie ok 2 am.
Bo rano... Obrazek


Natomiast nie oszukujmy sie - w MMORPG chodzi o to zeby LUDZIE W TO GRALI i zeby sie przy tym dobrze bawic. A jesli kogos cos meczy albo nie ma z kim grac to po co sie katowac?
A co do levelowek i problemow z tym zwiazanych. Jasne ze sa i jesli kogos boli watroba ze kolega ktory ma 2 lev nizej zbiera tyle samo XP co my grajac w teamie to powinien sobie poszukac gry offline.
DAoC jest tak prosty i "grywalny" jak skorcz (bylo kiedys cos takiego na PC - potem z tego wormsy zrobili).
Dla mnie liczy sie to ze na 10 osob grajach w DAoC mam 7-8 online codziennie. A jak wiadomo w grupie wszystko smakuje lepiej Obrazek

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 03:18 
Cytuj  
DAoC na Obrazek


_________________
Vhailor

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 08:05 
Cytuj  
Carol... wykonczysz sie =/ raz do 2 wyspij sie w tygodniu :razz: (tak, to byl flame, ale ci dopieklem, nie ? :razz:)

A jezeli chodzi o temat lvlowek heh rece mi opadaja...tak dlugie posty jakie tam wyzej zrobilem...i dosc malo osob sie nimi zainteresowalo... Heh prawie sie zachlysnalem ze moje posty sa tak idealne ze nigdzie sie ich nie da naruszyc... Nno coz widac staz w EQ i UO robi swoje :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 10:13 
Cytuj  
Cytuj:
(ciach)
nigdzie sie ich nie da naruszyc... Nno coz widac staz w EQ i UO robi swoje :grin:


Taaaa... EQ i UO sieja straszliwe spustoszenie w umyslach... :wink:
Niestety - tak jest ze wszystkimi MMORPG. Trzymaja ludzi statusem "veta". Jesli grasz w jakas gre dlugo to chocbys mial jej juz dosc ciezko Ci przerzucic sie na cos innego bo bedziesz w tym newbie. Dlatego moim zdaniem trzeba sobie wybierac gry mlode. Sam przyznasz ze zaczynanie teraz w EQ to masochizm Obrazek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 10:58 
Cytuj  
Uhm napewno kto by teraz w EQ zaczynal nigdy juz nie poczuje tego co znamy ja i mabi... no i ojejek ale jego juz nie ma =/ Heh nowy, dziewiczy jeszcze swiat :smile: same newbiesy wszystko nowosc... dopiero do odkrycia...jak zesmy zlapali camp bandytow w Western Plains of Karana ktorzy dropowali Bronze weapons... ktore do vendorka szly po 1-5pp... haha myslelismy ze zlapalismy pana boga za piete... az sie lezka w oku kreci... 50pp na dzien... hihi, teraz mam 12k w banku i naprawde musze przyznac ze jestem bardzo biedny... a w kuzni utopilem z dwa razy drugie tyle... (smithing is my passion!) Uhm napewno nie ma tego uczucia motywacji do odkrycia nowych ladow itd gdzie niczyja stopa nie postala... Z tym ze mysmy pomagali troszke wszystkim ktorzy przyszli do EQ ale to juz inna sprawa :grin: wiesz jak gildia nie rysowala sie realnie juz... chcielismy miec Team, jedna grupe tak do zabawy w lochach chociarz jak juz nie morzemy raidowac...

Duzo low lvl charow maja stuff taki ze szczeka opada... heh ale coz... w EQ wciaz sa newbiesy... hehe moj 17 lvl ench jak sie grupowal i mi na okrete mezy lamali a potem... OMG the ench died again ? :razz:

Ale EQ jest piekne pod tym wzgledem przede wszystkim ze nowy dodatek do zupelnie inna gra..., podstawa no to byla podstawa; RoK to 2 razy tyle hunting grounds co w podstawce, podwyzszenie lvl capu do 60 przez co zreperowanie niedociagniec wsrod wiekszosci klas i zupelna zmiana high end game, nowa zona wypelniona smokami jako ze raidy sie ludziom spodobaly bardzo; SoV to wplatanie graczy w wojne miedzy smokami pierwszej krwii, gigantami i lodowymi krasnalami, niezaleznie od ich rasy i czy sa dobrzy czy zli oczywiscie nowe questy itd itd i nowa zona wypelniona smokami... SoL dowiemy sie 4 grudnia..., napewno duzy improvement graficzny... Nno i nie mozna zapomniec o zonach ktore dodano "za darmo"...

A DAoC napewno kupie i pogram... i gwarantuje ze nie bede sie czul newbie, bo mechanizmy itd sa zywcem wziete z EQ... te gry roznia sie tylko celem... no i w DAoC tanki maja duzo bardziej rozwiniete disciple... w EQ wlasnie koryguja ten problem razem z wyjsciem luclina :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 11:09 
Cytuj  
Taaaaa

A zmieniajac temat - stuknelo Ci 100 postow.
Tym samym trza Cie jakos udekorowac odpowiednio. Oprocz 3 gwiazdek nos z duma to Obrazek Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2001-11-28 11:11 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2001, 11:20 
Cytuj  
Sie nazywa odpowiedz wymijajaca... oj Carolq nie podejrzewalbym cie o udzielanie takowych... :grin:

PS. spam ? poprostu jestem rozmowny :razz:

PS2.skad masz te fajne nowe znaczki ? :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.