mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 13:45 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Xanth przeciez ty sam grasz w wow o ile wiem:O Tak zle myslisz o sobie :|? Skad taka niska samocena :|? Nie jestes idiota! /hug

Xanth napisał(a):
Jakby mi chodzilo o ogol graczy, to bym napisal "typowy gracz WoW".

Widze, ze czytasz z takim samym zrozumieniem, co mareczek.

X.

PS. Widac niektorzy sie identyfikuja z WoW-boyami, inaczej by sie tak nie pyszczyli.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 14:03 
Cytuj  
WoW-boy > EQ2-chick

Make love not war guys... and chicks :oops:

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
WoW-boy > EQ2-chick

Make love not war guys... and chicks :oops:


I tak oto wyjaśniła się orientacja kolegi Marka

BP, NMSP

G.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:00 
Cytuj  
Jeszcze co go gówniażerii jako symbolu wszystkiego co złe:

Obejrzyjcie sobie Duże Dzieci na TVP2. Tamte dzieciaki są inteligentniejsze od 50% forumowiczów.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 20:50 
Cytuj  
Kurde ... chyba obraziliscie kolege Maniaka bo juz przestal pisac na forum *hlip* *hlip* ... JUPI !!!


Szkoda ... nie bedzie sie z czego posmiac w sobotnie wieczory ... *no moze czasem ze mnie :lol: :P *


pozdro :wink:


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:42 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Jeszcze co go gówniażerii jako symbolu wszystkiego co złe:

Obejrzyjcie sobie Duże Dzieci na TVP2. Tamte dzieciaki są inteligentniejsze od 50% forumowiczów.

one grają na czitach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 14:32 
Cytuj  
ech... odpisze... W zasadzie mozna przyznac racje, ze z powodu popularnosci WoWa gra w to wiecej idiotow niz w inne gry ale uwazam, ze proporcjonalnie bedzie tyle samo, gdzies tu czytalem o ogolnie graczach Warcrafta, zdaje sie cos ala gowniarzerii, ktora przeszla do WoWa, mam nadzieje, ze zaprzeczycie, ze w gry typu W3 graja tylko debile i gowniarze ;) I tu rada dla graczy WoWa, ze nie ma co na takie hmm troche niewlasciwe slowo, "zaczepki" odpowiadac. Co do innych graczy/forumowiczow proponuje by tak czesto nie przypominac ilu to idiotow gra w WoW.


Co do forum, ktos napisal tak w innym temacie ale moim zdaniem pasuje bardziej do tego...
Sargeras napisał(a):
Widzę, że znów się zaczyna głupie udowadnianie, że moja gra> twoja gra, forum, gdzie ja się udzielam> forum, gdzie ty się udzielasz, bo u ciebie jest więcej idiotów. I to poczucie "elitarności" opierające się na tym, że u mnie jest 1/10 userów niż w WoW i "darmowe". :-?


Uwazam, ze cos w tym jest. Jakas czesc forum uwaza sie za elitarna itp. Uwazaja sie za osoby lepsze od innych... jakby oceniac to mozna bylo przez internet nie znajac w ogole czlowieka. Np. taki Xanth, oczywiscie na moje posty nie odpowie, bo nie bedzie sie znizal do mojego poziomu, podobnie jak nie chce podjac dyskusji z Markiem, odpowiedz taka jak "nie bede sie znizal do twojego poziomu" jest banalna i jakze latwa do przewidzenia... Nie wiem tak fajnie jest wywyzszac sie nad innych, byc zlosliwym i oczywiscie nie zaprzeczac temu... Co do mojego spamerstwa, przyznalem sie, ze popelnilem ten blad ale przynajmniej umiem sie do czegos przyznac a elita juz tego nie potrafi.

PS. Carnillon--> wtf?! co ty masz w avku ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
...jakby oceniac to mozna bylo przez internet nie znajac w ogole czlowieka...


Czemu oceniasz innych po ich postach, z tego wynika, iz to praktycznie niemozliwe nie znajac danej osoby? :roll:

A fakt jest taki, iz to forum (ogolnie) stalo sie mniej czytelne odkad pojawil sie dzial wow... z Faktem sie nie dyskutuje, tylko czyta i przyjmuje do wiadomosci ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 15:03 
Cytuj  
akurat jak ktos napisze "nie bede sie znizac do twojego poziomu, to chyba mozna uznac, ze ten ktos czuje sie lepszy od osoby do ktorej to napisal ;)

a co do filipinkersow itp., mi to osobiscie nie przeszkadza ale moze cos typu filipinka tez jest zamieszczanie swoich zdjec na forum? no offence...


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 15:15 
Cytuj  
Niekoniecznie, np. jak ktos pusci dluga wiazanke bluzgow, zas druga osoba napisze mu, iz nie bedzie znizac sie do jego poziomu. Moim zdaniem nie jest to rownoznaczne, z czuciem sie lepszym od bluzgacza.. a jedynie z dbaloscia o "czystosc" jezyka pl ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 15:26 
Cytuj  
No tu musze sie zgodzic... ale co do forum to specjalnie az tak nie widze by Mark puszczal wiazanki ;) A co do sporu WoW i inne gry itp. to wlasciwie w sumie o to sie klocic...to w sumie jest to troche glupie ;) bo to przeciez tylko gra... a co do czesci tematu gdzie atakuje sie mnie, to moze niepotrzebnie wyciagam ten temat, gdy juz sprawa ucichla, bo i tak prawdopodobnie nikt nie "znizy sie do mojego poziomu" (z elity) by odpowiedziec ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 13 sty 2006, 16:23 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 15:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a co do filipinkersow itp., mi to osobiscie nie przeszkadza ale moze cos typu filipinka tez jest zamieszczanie swoich zdjec na forum? no offence...

Juz jakis czas w necie panuje moda na uzewnetrznianie sie. Pomijajac blogi, wklejanie fotek, uzytkownicy informuja nas gdzie i w co ostanio grali, jakiej muzyki wlasnie sluchaja etc. Szkoda, ze moda na big brothery przeminela, mogliby sie wkoncu zrealizowac.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 16:01 
Cytuj  
Czateria jest cool!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 16:06 
Cytuj  
RoozTer ma imba sygnaturke :p

Co do polecania filmow, ksiazek, muzyki i gier nie mam nic przeciwko, dzieki czytaniu isa.pl zachecony wypowiedziami kupilem pare znakomitych ksiazek ;)

odp. na post na dole:
ale niektorzy nie ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 13 sty 2006, 18:08 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 17:47 
Cytuj  
Z tymi zdjęciami, to niektórzy sobie po prostu dla jaj wsadzili np. ja :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 18:54 
Cytuj  
Highlander ma zupelna racje... i co wazne madrze napisal swoje posty... po drugie dyskutowalem z Xanthem czy jak mu tam w dziale UO, rowniez zauwazylem to ze on sie wywyzsza, jest znawca wszystkiego... Zjechal mnie za to ze niby nie gralem w uo a sie udzielam... Malo gralem, ale gralem wiec staralem sie podjac jakakolwiek dyskusje, ów wyzej wymieniony jegomosc powiedzial zebym podal powody dla ktorych WOW jest lepszy od UO ja je podalem, po czym stwierdzili ze sie nie znam, no coz... a jakos fani UO swoich powodow nie podali dlaczego niby UO jest lepsze od WOW. Chcialem tylko zaznaczyc ze ja mowilem oni krytykowali z xanthem na czele piszac tylko: ty sie nie znasz, nie masz pojecia, jestes glupi itd. a gdzie konkrety, UO lepsze podajcie powody!! Napisalem ten post tu bo w dziale UO sa tylko zagorzali maniacy nikt juz nie odwiedza tamtego forum... tu licze na jakies poparcie dla mnie bo napewno wiecej osob oglada to forum niz ten zakurzony dzial UO... pozdrawiam :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 19:01 
Cytuj  
Przytul mnie mamo? :((


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 19:25 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Highlander ma zupelna racje... i co wazne madrze napisal swoje posty... po drugie dyskutowalem z Xanthem czy jak mu tam w dziale UO, rowniez zauwazylem to ze on sie wywyzsza, jest znawca wszystkiego... Zjechal mnie za to ze niby nie gralem w uo a sie udzielam... Malo gralem, ale gralem wiec staralem sie podjac jakakolwiek dyskusje, ów wyzej wymieniony jegomosc powiedzial zebym podal powody dla ktorych WOW jest lepszy od UO ja je podalem, po czym stwierdzili ze sie nie znam, no coz... a jakos fani UO swoich powodow nie podali dlaczego niby UO jest lepsze od WOW. Chcialem tylko zaznaczyc ze ja mowilem oni krytykowali z xanthem na czele piszac tylko: ty sie nie znasz, nie masz pojecia, jestes glupi itd. a gdzie konkrety, UO lepsze podajcie powody!! Napisalem ten post tu bo w dziale UO sa tylko zagorzali maniacy nikt juz nie odwiedza tamtego forum... tu licze na jakies poparcie dla mnie bo napewno wiecej osob oglada to forum niz ten zakurzony dzial UO... pozdrawiam :(


Co tu duzo mowic, nie znasz sie.
UO > WOW


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 19:46 
Cytuj  
Nie znasz sie, moja racja jest lepsza niz twoja:
WOW > UO

Oto przykład dyskusji popartej znaczącymi argumentami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:01 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
a jakos fani UO swoich powodow nie podali dlaczego niby UO jest lepsze od WOW.

Przeciez podali. W przeciwienstwie do ciebie, bo ty po prosbie o konkrety stwierdziles, ze "dyskusja nie ma sensu".
Jakos wybiorczo musiales czytac.

X.

PS. I mozesz zacytowac, jak to niby cie "zjechalem"?
PS2. Dla niezorientowanych:
viewtopic.php?p=327788#327788

PS3. Pozatym mnie ubawiles, biegnac z placzem po pomoc i poparcie u kolegow z WoW :lol:


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.