mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 12:08 
Cytuj  
imho powinni zamknąć Radio Maryja, ale mamy wolność słowa - więc PiS jest bezradny. Jak tylko PO z zaradnym i wysokim Tuskiem na czele dojdzie do władzy, to sobie świetnie poradzi z tą hydrą od lat okradającą nasz naród!!!

:lol:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 13:48 
Cytuj  
Akutat artykul (plus artykul o wybieraniu szefa KRRiTV przez kaczkę) o mediach spolecznych zostal zakwestionowany przez trybunal konstytucyjny. Chodzi o uprzywilejowanie mediow publicznych w taki sposob, ze kare jaka sie na media naklada jest pewnym procentem wysokosci oplaty jakiejstam, ktora musza wnosic stacje komercyjne. Stacje spoleczne nie placa tej oplaty, wiec nie mozna na nich nalozyc kary. Byl to podobniez postulat LPR, ktorym warunkowal swoje poparcie dla ustawy. Podejrzewam, ze jesli do wladzy dojdzie ktokolwiek inny niz PIS/LPR to ten zapis zmieni.

Uznaje, ze to jest w trej chwili oficjalny kaczy temat, wiec:
http://www.100lat.info/kaczki/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 15:26 
Cytuj  
Obrazek

Jak zawsze niezawodny Chomiks :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 15:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kliknąłem, tylko że <ja pierdolę> Radio Maryja istnieje od kilku dobrych lat, przeżyło kilka rządów i nie bardzo rozumiem dlaczego DOPIERO TERAZ się tak oburzacie?


No po pierwsze dlatego ze zaden wczesniejszy rzad nie spoufalal sie tak bardzo z RM. Dla mnie RM bylo juz od dawna przekretem ktory dzialal mi na nerwy, ale dopiero jak Marcinkiewicz po utworzeniu rzadu wyglosil exposee (tak sie to pisze?) w TV Trwam i po tym jak RM i TvT zostalo jako jedyne dopuszczone do paktu stabilizacyjnego, stwierdzilem ze to jest po prostu skandal. RM i Rydzyk jest osoba conajmniej kontrowersyjna i uwazam ze jakikolwiek szanujacy sie rzad nie powinien z nim wchodzic w zadne uklady.

Mark24 napisał(a):
imho powinni zamknąć Radio Maryja, ale mamy wolność słowa - więc PiS jest bezradny. Jak tylko PO z zaradnym i wysokim Tuskiem na czele dojdzie do władzy, to sobie świetnie poradzi z tą hydrą od lat okradającą nasz naród!!!


A mowiles ze to Ashton bedzie mowil o wolnosci slowa ;)
Powtarzam ze wolnosc slowa ma swoje granice.
I, tak btw, nastepny sarkastyczny komentarz na temat PO juz mogles sobie darowac, nudne sie to zrobilo juz jakis czas temu.
(Teraz bedzie ze jestem fanboyem PO, a mnie tylko chodzi o to ze ten sarkazm bez zadnych argumentow nie jest juz ani smieszny ani potrzebny. Wszyscy znaja twoja opinie na ten temat, wiemy ze nie lubisz PO tylko dlatego ze wiekszosc nie lubi PiS, wiec prosze, daruj sobie juz ta dziecinade)


pozdrawiam

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:18 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Byl to podobniez postulat LPR, ktorym warunkowal swoje poparcie dla ustawy.


"podobnież" powiadasz...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:27 
Cytuj  
Logain Darkthorn

posłużę się cytatem Xanth-a:
Gdyby Cię ironia kopnęła w tyłek to byś jej nie zauważył.

I po raz kolejny udowadniasz, że nie znasz mojej opinii na temat PO. A moja opinia jest bardzo neutralna do PiS-u i do PO. W dupie mam to czy budżet pójdzie na kolejny kościół i nowego maybacha dla Rydzyka (PiS), czy na kolejne dofinansowanie np. górników i kolejną udaną reformę szkolnictwa/służby zdrowia (PO).

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I po raz kolejny udowadniasz, że nie znasz mojej opinii na temat PO. A moja opinia jest bardzo neutralna do PiS-u i do PO.


No przeciez wiem ze nie opowiadasz sie ani za PiSem ani za PO, a twoje sarkastyczne (czy ironiczne, jesli wolisz) komentarze w stosunku do PO wynikaja z tego ze zwolennicy PiS sa na tym forum w mniejszosci. Co przeciez napisalem. Dlatego moj komentarz nie dotyczyl twojej opini na temat jakiejkolwiek partii a komentarzy. Komentarzy tym bardziej drazniacych ze nie wynikaja wlasnie z przekonan tylko z czystej przekory. I uwierz mi, zauwazylem ironie tylko po prostu wlasnie ona mnie wkurzyla (mialem zly dzien czy cos - na szczescie rzadko mi sie to zdarza ;) ). Teraz jasne? ;)


pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 11:28 
Cytuj  
polityka jest jak pogoda w Polsce. Czyli chujowa. Tylko nie wiem po co whinować i to mnie wkurwia. I tak nikt tego nie zmieni, chyba że rzeczywiście ktoś wierzy w sprawczą moc altruistycznych mędrców z PO którzy poradzą sobie z długiem narodowym, 30% bezrobociem, kompletnie zjebaną służbą zdrowia i szkolnictwem, górnikami, pielęgniarkami, nieisniejącymi autostradami, PKP i setkami mniejszych lub większych afer nie do rozwiązania etc. etc. Podobnie można wierzyć, że jak się zmieni prezenter od pogody w TV to przestanie grad napierdalać i wyjdzie słońce...
Są dwa wyjścia - albo wyjechać do ciepłych krajów, albo się kurwa przystosować. Narzekanie i biadolenie nic nie daje, a tylko pokazuje ogólną niemoc - bo gdybyśmy coś mogli zmienić to nie byłoby frustracji, nie było whinowania, nie byłoby złudzeń (to wszystko wina PiS, ahh gdyby to PO miało kilka % więcej). Ale po co się frustrować jak polityka/pogoda jest całkiem niezależna od nas?

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 12:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I tak nikt tego nie zmieni, chyba że rzeczywiście ktoś wierzy w sprawczą moc altruistycznych mędrców z PO którzy poradzą sobie z długiem narodowym, 30% bezrobociem, kompletnie zjebaną służbą zdrowia i szkolnictwem, górnikami, pielęgniarkami, nieisniejącymi autostradami, PKP i setkami mniejszych lub większych afer nie do rozwiązania etc. etc.


Szczerze powiedziawszy wystarczyla by mi sytuacja w ktorej naprawili by co by umieli (nawet jesli byla by to leciutka poprawa) i nie spierdolili reszty. Nigdy nie twierdzilem ze PO zrobi z polski USA gdyby tylko dac im szanse. Jestem albo staram sie byc realista, zreszta PO nigdy nie obiecywalo kokosow tylko trzezwe podejscie do gospodarki ktore Polsce jest imho bardzo potrzebne. Najbardziej jednak frustrujaca jest dla mnie sytuacja ze ludzie wola wybierac kogos kto zamiast rozsadnego (nawet jesli kontrowersyjne) podejscia do niektorych spraw obiecuje 'modne' spolecznie zmiany.

Jak to sie stalo ze z dyskusji o RM znowu zrobila sie dyskusja PO vs PiS?


pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 12:06 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Jak to sie stalo ze z dyskusji o RM znowu zrobila sie dyskusja PO vs PiS?

Nie widać ? Pierwszy post Marka po moim linku dotyczącym Radyjka, że oczywiście staram się PiS oczernić ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 12:12 
Cytuj  
eee no przecież według was PiS to LPR, a LPR to Radio Maryja. Kilka razy też gdzieś widziałem "cięty" dowcip o trzecim bracie bliźniaku jeżdżącym maybachem.

Do tego RM istnieje od lat ~10, a dopiero teraz jakaś burza odnośnie ich działalności. W dodatku za rządów PiS-u przecież tak bliskim ideałom tego radyjka. Przypadek? Splot niespodziewanych okoliczności? czy zwykła paranoja?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 13:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Przypadek? Splot niespodziewanych okoliczności? czy zwykła paranoja?

Raczej to, ze to wlasnie PIS zapoczatkowal tradycje wystapien rzadowych w TV i radio rydzykowym.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 13:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Do tego RM istnieje od lat ~10, a dopiero teraz jakaś burza odnośnie ich działalności. W dodatku za rządów PiS-u przecież tak bliskim ideałom tego radyjka. Przypadek? Splot niespodziewanych okoliczności? czy zwykła paranoja?

Logain Darkthorn napisał(a):
No po pierwsze dlatego ze zaden wczesniejszy rzad nie spoufalal sie tak bardzo z RM(...)


Czy to nie wystarczy jako odpowiedz na twoje pytanie?


pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 13:35 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Jak to sie stalo ze z dyskusji o RM znowu zrobila sie dyskusja PO vs PiS?


pozdrawiam


Logain Darkthorn napisał(a):
No po pierwsze dlatego ze zaden wczesniejszy rzad nie spoufalal sie tak bardzo z RM(...)



pozdrawiam


ale to nie ja pytałem :( Uświadamiacie złą osobę.

Również pozdrawiam :D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 14:41 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
No po pierwsze dlatego ze zaden wczesniejszy rzad nie spoufalal sie tak bardzo z RM(...)


A co w tym takiego dziwnego?
To ze prawicowy rzad spoufala sie z katolickim radiem?
A moze to, ze katolickie radio spoufala sie z prawicowym rzadem?
Kazdy poprzedni rzad wyrzucal z stara ekipe z TVP i wrzucal wlasna.
Tylko prosze nie mowic ze w tej materii PO byloby inne :lol:
PiS ma problemy z tym, i wykorzystuje RM.

Logain Darkthorn napisał(a):
Nigdy nie twierdzilem ze PO zrobi z polski USA gdyby tylko dac im szanse. Jestem albo staram sie byc realista.


Inaczej trzeba byloby wyjechac

Logain Darkthorn napisał(a):
zreszta PO nigdy nie obiecywalo kokosow tylko trzezwe podejscie do gospodarki ktore Polsce jest imho bardzo potrzebne.


Nigdy? Mamy chyba krotka pamiec
PO stosuje takie podejscie do gospodarki, jakie jej w danej chwili wygodne.

Logain Darkthorn napisał(a):
Wszyscy znaja twoja opinie na ten temat, wiemy ze nie lubisz PO tylko dlatego ze wiekszosc nie lubi PiS, wiec prosze, daruj sobie juz ta dziecinade).


Jesli wiekszosc tak nie lubi PiS, to jakim cudem wygral x2 wybory :wtf:



Mnie takze denerwuje ze PiS zamierza wejsc w koalicje z SO, tylko trzeba byloby byc naiwny zeby wierzyc ze PiS-owi to odpowiada.
Z tej czy innej przyczyny koalicja POPiS (obecnie) jest nie mozliwa, a jak rzad mialby funkcjonowac bez wiekszosci? tak jak proponuje Donald?
Mozna o Kaczorach powiedziec wiele ale nie to ze sa kretynami.

Ciekawi mnie czemu PO nie zgodzila sie na wybory, przeciez wtedy albo:
1. Wygrywa PO (chociaz, nie jest to takie pewne :lol: ) i wkoncu Rokita prawie premier jest premier, "szkoda" tylko ze prawie prezydent nie jest prezydentem, ale ma szanse zostac marszalkiem, dobre i to :D
2. Wygrywa PO/PiS i zawiazuja koalicje (sciemnajac o nowej sytuacji/ checi naprawy panstwa, a tylko tak mozna etc)
Chociaz z drugiej strony, PO majac w pamieci ostatnie wybory dalo sobie spokoj (nikt przeciez nie lubi po raz trzeci dac d*py)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 17:23 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
A co w tym takiego dziwnego?
To ze prawicowy rzad spoufala sie z katolickim radiem?
A moze to, ze katolickie radio spoufala sie z prawicowym rzadem?


No właśnie, jest to dziwne. Jest dobre dla kraju, jak i dla religii gdy polityki i religii nie miesza się. (oczywiście są wyjątki) Dla mnie PiS mogłoby mieć i pare własnych stacji (PISTV ;) ), ale niech nie będą to media katolickie. Dla mnie problem RM nie polega tylko na tym, że sprzyjają PiSowi ale, że Matkę Boską próbuje zapisać się do PiSu

MagPS napisał(a):
Nigdy? Mamy chyba krotka pamiec
PO stosuje takie podejscie do gospodarki, jakie jej w danej chwili wygodne.


Przesadzasz, PO , jesli chodzi o obiecywanie kokosow jest raczej z tylu. (chociaz nie twierdze, ze wogle nie obiecywali ciekawych rzeczy np. że sami sie bedą finansować)


MagPS napisał(a):
Jesli wiekszosc tak nie lubi PiS, to jakim cudem wygral x2 wybory :wtf:


Moherowe berety raczej nie zaglądają na to forum :D

MagPS napisał(a):
Mozna o Kaczorach powiedziec wiele ale nie to ze sa kretynami.


Fakt, mogliby tylko swoją inteligencję lepiej wykorzystać :/ Szczerze wierzylem w nich i w PiS i w koalicje POPiS mniej wiecej do startu kampanii wyborczej.

MagPS napisał(a):
2. Wygrywa PO/PiS i zawiazuja koalicje


Mówiłeś chyba, że to ja jestem optymistą :wink: Koalicja POPiS jest nierealna w 99% (1% na cuda w polityce)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 18:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jesli wiekszosc tak nie lubi PiS, to jakim cudem wygral x2 wybory :wtf:

To proste.
W kraju jest 30 milionow osob uprawnionych do glosowania, dane - rocznik statystyczny GUS z 2004 roku ale zmienilo sie pewnie niewiele.
Frekwencja w wyborach wyniosla nieco ponad 40,5% (dane - Panstwowa Komisja Wyborcza), co oznacza ze glosowalo jakies 12,5 miliona osob. Biorac po uwage srednia liczbe sluchaczy RM (podawana przez rozne zrodla) wychodzi 2,5 miliona, co daje o. Rydzykowi 20% glosow w lapie. A kto nie pojdzie na wybory, ten grzeszy - wiec ida wszyscy.
Dlatego Kaczki lubia RM :>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 19:10 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
A co w tym takiego dziwnego?
To ze prawicowy rzad spoufala sie z katolickim radiem?


Glownie to ze rzad spoufala sie z osoba wysoce kontrowersyjna. Robiac to niejako podpisuje sie pod gloszonymi przez nie idealami. Pozatym mieszanie polityki i religii to jest bardzo zly pomysl. "Oddajcie Bogu co boskie, a cesarzowi co cesarskie" - brzmi znajomo? ;)

MagPS napisał(a):
Nigdy? Mamy chyba krotka pamiec
PO stosuje takie podejscie do gospodarki, jakie jej w danej chwili wygodne.


W porownaniu z innymi partiami byli bardzo, ale to bardzo wstrzemiezliwi pod tym wzgledem.

MagPS napisał(a):
Jesli wiekszosc tak nie lubi PiS, to jakim cudem wygral x2 wybory :wtf:


Raaany, tak trudno sie domyslic ze mowilem o ludziach na tym forum gdzie zwolennicy PiS sa w mniejszosci?

pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 20:36 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
(...)


I dlatego glosowanie powinno byc obowiazkiem a nie przywilejem obywatela.
Albo w najlepszym razie:
-nie glosowales?
-to sie [cenzura] nie wypowiadaj.
A istotna czesc ludzi ktora nie glosowala, teraz lamentuje.

Zychoo napisał(a):
Dlatego Kaczki lubia RM :>


Czemu wiec Donaldy nie lubia RM?
Gdyz bylaby to milosc nie odwzajemniona


Zreszta jak juz mowilem, Kaczorki musialaby upac na glowe zeby olac te kilka procent glosow


Logain Darkthorn napisał(a):
W porownaniu z innymi partiami byli bardzo, ale to bardzo wstrzemiezliwi pod tym wzgledem.


Najbardziej wstrzemiezliwa partia jest PSL, a w szczegolnosci gdy powrocil Pawlak :lol:
A dwa zauwaz ze dla niektorych (np. ja) jest to porownanie obrazliwe, a takze nie prawdziwe.......


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 20:45 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
A dwa zauwaz ze dla niektorych (np. ja) jest to porownanie obrazliwe, a takze nie prawdziwe.......


Jakie porownanie? I dlaczego obrazliwe? Bo nie zalapalem...


pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.