mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 11:37 
 
wracając do tibii bo nie chcialo mi sie czytac 37 stron... przeczytalem pare postow Pro tibiplejerow grajacych 2 dni i pare z prosba o podanie zalet tibii zaczynamy...
jedni mowia "o jeju zabili mnie w grze i ograbili mi zwloki"
Ludzie jak nie potraficie grac w gre o zdeka wyzszej randze i grywalnosci niz MU Online to naprawde nie probojcie nawet gry oceniac ani lepiej w nia grac
w tibii jak w zyciu jesli bedziesz sie panoszył zginiesz czym wiecej niggaz tym tym jestes potezniejszy , jesli przyplacisz smiercia duzo tracisz dlatego gra trzyma w klimacie daje adrenaline i niesamowite przezycia.Sam sie zrazilem grafika ale GRAFIKA to nie cala gra wiec postanowilem grac w tibie i o dziwo nawet placilem Donate.Wszyscy mowia ze to scierwo tylko wytlumaczcie mi czemu tibia to praktycznie druga po WoWie na liscie popularnych gier MMO?
Jesli ktos lubi gry dzieciece typu MU poloz kotleta na mysz i idz spac a jutro bedziesz mial 100 lvl to GL HF idzcie grac w MU bye bye gra jest bezcelowa co z tego ze utluczesz high lvl? Podejdzie do ciebie glupi cieć z 5 lvlem przykladowo zacznie cie besztac i co robisz ? oczywiscie pkujesz go ale koles nic nie traci bo to oczywiscie MU ONLINE nabijesz se tylko PK i co najwyzej to ty stracisz a nie on. Prosze mi nie zadawac durnych pytan rowniez typu "czy grales w gre ktora ma wiecej niz 100mb?"
gralem w Mu i gralem w praktycznie wszystkie popularniejsze tytuly i wiem co jest dobre a co zle.W tibie gralem rowniez dluzej nic ci co mowia ze nabili 5 lvl i gra jest do dupy bo was szczur zabil albo jakis zlodziej wkrecił was jak male dziecko i okradl was porzadnie jeszcze raz apeluje.. DZIECI CHCECIE GRAC W GRY BEZ RYZYKA GDZIE LEVEL PRAKTYCZNIE SIE NIE LICZY TYLKO BIJESZ GO ABY BIC ? IDZ NA MU ONLINE!!
nastepne pare postow ktore czytalem "idz graj w tibie z 13 latkami"
pewnie sie zdziwicie ale tibia nienadaje sie na 12 latka-13 latka gra jest zbyt trudna..za to w MU ? oczywiscie co to za trudnosc !! Przychodzi dziecko 10 lat kladzie sobie kotleta na myszke w atlans na evilspiritach i jupiiii jestem fajny i najlepszy co tam najwyzej mnie przez noc zabija i tak nic nie strace bo to MUONLINE ma wiecej niz 100 mb!! a gra ktora ma wiecej niz 100 mb jest gra zajebista !! spadlem z krzesla kiedy czytalem tego posta o wielkosci gry no ale nic... jedziemy dalej ktos sie wypowiadal ze gra jest beznadziejna bo dostal bana za pisanie w ojczystym jezyku na trade channel "widzisz po to jest regulamin zeby go czytac " ludzie z wielu krajow siedza na channelu i chca cos kupic twoj Polski spam byl zbyteczny , po drugie w tibii praktycznie nigdy nie ma lagow spowodowanych przez CipSoft jedynie twoj komputer moze zawodzić i twoje łącze.Radze sie nie wypowiadac ludziom tym co nie nabili przynajmniej 40 lvla w tibii bo to jest po prostu chore. Pozniej opisujecie tylko bzdety jaka gra jest lamerska otóż do tibia to jedyna gra gdzie liczy sie SKILL tak SKILL w PK skill w expieniu kazdy potwor ma swoja inteligencje i kazdy ma swoj okreslony drop z kazdym walczy sie inaczej na kazdego sa inne taktyki ale skoro lubicie gry typu hack & slash droga wolna idzcie zabijac tysiace sztucznie zrobionych pustych potworow byle po to zeby zrobic se wymarzony lvl z ktorym gowno zdzialacie.Wracajac do NIBY zlagowanych servov prosze wybaczyc ale Cipsoft zarabia tyle ze naprawde stać ich na utrzymanie swojej gry.Tak wiec jesli jestes naprawde Pro-graczem lubisz wyzwania ryzyko i adrenaline , porzadną fachową gre polecam tibie. Po miesiacyu gry zrozumiecie dlaczego Tibia ma wlasnie taka grafike a nie inna... Nie wyobrazam sobei tibii w 3d ta gra ma widok izometryczny dlaczego ? dowiedziecie sie sami.. zdradze tylko pare szczegołow dzieki grafice w tibii mozliwe jest PK z wykorzystaniem terenu zastawianie na ludzi pulapek blokowanie graczy,liczy sie umiejetnosc ucieczki przed pk. Niestety zawiode was ( do tych co wola grac w hack and slash ) Tutaj przy ataku PK nie uciekniecie szybko z gry dajac ESC :( :( :( :( plakac sie chce nie ?) Niestety nie da sie trzeba se wtedy radzic samemu chyba ze sie ma swoja gangste Bande ziomow itp. Tak wiec powtarzam gra jest dla prawdziwych Pro graczy ktorzy naprawde wiedza kiedy stwierdzic jak gra jest gowniana a kiedy nie i lubia prawdziwe smaczki. Jesli przynajmniej w minimalnym stopniu dotarłem do niektorych graczy powiem jeszcze tylko tak Nie ma sie czym martwic ze padliście w pierwszych dniach gry straciliscie wiele... do 8lvl mamy mape cwiczeniowa dopiero po 8 lvlu wychodzi na Mainland i gdzie na poczatku uwazalismy ze zwykle 400 golda to super rzecz tam spotkamy sie z sumami takimi jak przykladowo 400 k wiec mowie prosze nie oceniac gry po 6 ? hmm 25 lvlu bo to jest po prostu żenujące gra jest naprawde swietna na wysokich lvlach i ci co nie grali w tibie tego nei zrozumieja wspolne expienie , ryzyko adrenalina , wspolna prawdziwe wojny gildii ( kazda gildia moze kupic na aukcji nawet swoj ZAMEK i w nim nadzwyczajniej mieszkac" Aha chcialbym rowniez zauwazyc ze ostatnio strasznie duzo reportaży w telewizji widzimy na temat Tibii ? hmmm dlaczego prasa sie tak tą grą interesuje przecież to niby strasznie badziewna gra? hmmm i dlaczego wszyscy w kafejkach internetowych graja w tibie ? CO SIE DZIEJE wogole ? ONI CHYBA NIE GRALI w gre powyzej 100 MB !!!! LUDZIE DAJCIE IM MU ONLINE TO JEST NAPRAWDE super gra .... po prostu paranoja ... Dobra strasznie sie rozpisalem ... Po prostu denerwuja mnie wypowiedzi totalnie nieobeznanych graczy ktorzy dostawali porzadnie po dupie od poczatku i wymiekli. tak wiec CYA ludziska.

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:02 
 
Tyle sie napisala nic nie wspomnial o Tekstach "Mam sorca na 120 lvl jak wyjdziesz z rooka to sie zapier.." "Lol ty nubie pierdolony idz bij matke krzeslem" "Masz przejabane od mojej calej gildii" i wyrazy"jusz,muj,ktury,usmy"Ta gra sie wlasnie nadaje na Dzieci poniewaz w innych grah jest troche luzu ;/ Niezgadzam sie ze gra nie jest dla osob odo 13 lat ,dlaczego ponieważ osoby mające 15 lat grają jak by mieli 8.Jak bys gral w swoja wspominaną ilość MMORPG'Gow to byś nie porównywał all do MU.LOL

W tibi monster ma inta LOL wystarczy ze przed domonem bedzie stal rat to przezniego nie przejdzie jaka w tym inteligencja?

Cos mi sie nei zdaje ze w tibi jest widok izometryczny , tutaj widok jest krzywy Heh ludzie wygladaja jak dropsy ktore sie turlają.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:15 
 
Cytuj:
i wyrazy"jusz,muj,ktury,usmy"


Cytuj:
poniewaz w innych grah

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:18 
 
dana ulżyło ?? ze mi sie C nie wcisnelo lol


popatrz nato prosto z forum strony tibia.pl

Kod:
Oryginalnie napisane przez Damian-Wladca Wody
Moja pierwsza postacia jakom mialem byl kniat od kolegi (nie wizdalem co sie dzieje nosilem stuted-secik i inne speci czy nawet co znaczy you adwense shidlnig?)ale to byla piekna gra bez zadnych obowiskow grasz chodzisz robisz co chcesz poprotu bosko Ale taka gra nie miala wiekszego sensu na pszyhloscipodniecaselm sie nawet jak kolega dal mi chain legi i zara padlem jak je dostalem zabil mnie zerk poszlem po nie i patsze nadbiega znowu i pol pol pol i dedzik i lece dalej i patsze i jusz nie ma jego i moich chan legow ale dobra wrucimy do tematu.
Puzniej zrobilem sobie sorca i grala mi sie nim bardzo milo czylem ze to moje powolanie (kolega sorc[ale nie rywalizowalismy chyba ze dla zabawy ],najlpszy kolega paladyn,wajowa kolezanka druid i wajny kolega druid,i silny kniat kolega) wajnie bylo zblizalo sie jusz do zrobienia 30 lvl i zara mialem se kupic wand on inferno .a tu pieknego dnia spiuje pasy i co widze napis cos z aconte wpisuje wpisu ban jusz iwdzalem ze mam schakowane konto i cusz otpuscialem nie gralem prawie caly rok skzolny ale wcionszy myslalem o tym no kurde znowu poszlem sobie od tematu
Dobra wedluk mnie najwajniejszy jest druid ze swojim UE druid ma tesz wajne czary , paladyn niesle wali na hlvl a knajcik super wali i on moze sobie mazyc o zajewajnych sworda czy co tam a my co srokowie i drudzi? nic palek moze se pomazyc o poer arows jeszce
I takich jest wiecej ta gra to gowno


_________________
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:30 
 
To, że podajecie przykłady osób, które nie znają języka polskiego, nie oznacza, ze tibia to gówno, bo jeszcze nie spotkałem gry w której nie było by analfabety.
Sam osobiście już nie gram chociaż ciagle mam 110 palka (gra poprostu od pewnego lvlu jest monotonna, expi sie na 3-4 rodzajach potworków :/)
ale tym którzy zaczynają grać po raz 1 napewno zapewni dobrą zabawe.

Aha i lejcie na ludzi, którzy mówią, że tibia jest do kitu bo ma śmieszną grafe. Nie o grafike w grach chodzi, a o dobrą zabawe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:39 
 
Cytuj:
dana ulżyło ?? ze mi sie C nie wcisnelo lol


Tak.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 13:39 
 
totalmassivpleja napisał(a):
Jesli ktos lubi gry dzieciece typu MU poloz kotleta na mysz i idz spac a jutro bedziesz mial 100 lvl to GL HF idzcie grac w MU bye bye gra jest bezcelowa co z tego ze utluczesz high lvl?

BUHAHAHAHA...poloz se kotleta na myszke a jutro 100lv.Kto by tak nie chcial?
Ludzie graja by sobie pograc,odprezyc sie,odstresowac a nie zaciskac zeby bo jeszcze chwilka a stracimy sprzet na ktory zbieralismy kilka poprzenich dni.
Samo w sobie nabijanie leveli jest dla mnie denerwujace,w Tibi raczej nie wychodza poza ten schemat a oprawa graficzna nie zacheca choc mozna sie do niej przyzwyczajic.Wedlug mnie Tibia nie oferuje nic ciekawego ani orginalnego,nie wyroznia sie.Mozna w to grac ale nikt nie musi,niestety za duzo tam osob ktore nie umieja sie wyslawiac a co dopiero pisac wiec nie wiem czy to takie przyjemne granie z takimi osobami.


_________________
http://mfo3.pl/281609

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 13:58 
 
W tibi wystarczy dobry program który za ciebie łowi ryby ,je ,rozwala potworki, robi runki i inne pierdolce i rano masz np. bp sd :-? albo idzesz do szkoły wracasz i masz pare skilli w góre beznadzieja :roll:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 14:03 
 
no rzeczywiście Tibia to jedyna gra w której ludzie czitują i używają botów :D a Co do populacji Super mega debili w tibii yo niestety jestem zasmucony ale ich liczba na moim serverze maleje drastycznie... Dlatego nie gram...

Gdy wkręciłem Mega nOOba żeby wszedł w ognisko bo to quest ahhhh... to były czasy...


_________________
http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=mer
http://reklamowka.com/index.php?affiliate=1521
http://www.zielonymail.com/pages/index. ... d=marciner
http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=marciner
Dzięki ^^

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 15:33 
 
Jak nie było soula to mój kumpel miał 10 druidów i robiły przez 24h UH-y i miał od h**a kasy :]


Posty: 48
Dołączył(a): 4.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 16:36 
 
Nauczcie mnie ustawiac boty w tibii bo nie umiem plisssssss :]


_________________
http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=24646
Buahahaha

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 17:16 
 
Ściągnij sobie TBI z www.tibia.org.pl instalujesz TBI. Masz tam instrukcje jak ustawić wszystko :wink:


Posty: 3
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 17:36 
 
Szczur napisal ze monstery nie maja inta no sry wielkie ale w porownaniu do innych gier typu MMo akurat monstery w tibii zrobione sa o wiele ciekawiej...
Tylko w tibii czitują? Oczywiscie jest to bzdurą bot nienabije ci niestety 100 lvla przepraszam bardzo... a ryby ? co to są ryby? jesli zlowisz ryby na bocie to podbijesz server ? raczej watpie o_O Porownywalem wszystko praktycznie do MU bo akurat najczesciej czytam posty w ktorych oczywiscie ludzie pisza Tibia to badziew zagraj se w MU po prostu utrwalilo mi sie to juz w glowie...
ciezko by bylo porownywac do wszystkich gier niestety zajelo by to sporo czasu. Probowalem uswiadomic ludziom ze grafika to nie wszystko i tyle.
A co do tej kartki z pamietnika jakiegos gracza to hmm.. myslisz ze w tibii zawsze siedzi 50 k ludzi takich troche analfabetow ? o ile wiem kazda gra niesie to z soba tak jak juz tu wspomnial ktos powyzej. To ze gra w nia ktoś ułomny nie znacze ze gra jest ułomna.Aha co do wygladu gry jest to rzut izometryczny..
CU

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 17:45 
 
Mam 93 fishinga i co? podbiłem serwer bo miałem największy skill w łowieniu ryb :D

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 23:12 
 
Mysle ze tibia to badziew, najwyzej mogli ja zrobic na telefony, i nie wmawiaj mi ze od 30 lv czy ktorego tam gra jest ciekawsza, bo imho dalej trzeba stanac obok moba, i czekac az on zabije ciebie lub na odwrot. Gra jest NUDNA! Gdy ja w to gralem [daaawno temu] to zrobilem chyba 17 lv, i 80% ludzi do ktorych mowilem dostalem w odpowiedzi:
"Get lost stupid noob"
"I fuck your little sweet mommy"
"U r gay"
etc.
Denerwuje cie to?
I moze powiesz ze wymieklem bo mnie zabili?
0mg lol
www.tibian.patrz.pl duzo ludzi traktuje tibie jak ten kretyn ktory zaspiewal ta ... ze tak powiem ... "piosenke" :har:
jak ci sie podoba tibia, to extra, ale nie krytykuj ludzi ktorym sie tibia nie podoba.


_________________

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 23:48 
 
totalmassivpleja napisał(a):
Szczur napisal ze monstery nie maja inta no sry wielkie ale w porownaniu do innych gier typu MMo akurat monstery w tibii zrobione sa o wiele ciekawiej...
Tylko w tibii czitują? Oczywiscie jest to bzdurą bot nienabije ci niestety 100 lvla przepraszam bardzo... a ryby ? co to są ryby? jesli zlowisz ryby na bocie to podbijesz server ? raczej watpie o_O Porownywalem wszystko praktycznie do MU bo akurat najczesciej czytam posty w ktorych oczywiscie ludzie pisza Tibia to badziew zagraj se w MU po prostu utrwalilo mi sie to juz w glowie...
ciezko by bylo porownywac do wszystkich gier niestety zajelo by to sporo czasu. Probowalem uswiadomic ludziom ze grafika to nie wszystko i tyle.
A co do tej kartki z pamietnika jakiegos gracza to hmm.. myslisz ze w tibii zawsze siedzi 50 k ludzi takich troche analfabetow ? o ile wiem kazda gra niesie to z soba tak jak juz tu wspomnial ktos powyzej. To ze gra w nia ktoś ułomny nie znacze ze gra jest ułomna.Aha co do wygladu gry jest to rzut izometryczny..
CU


wszystko ladnie pieknie tylko jak okreslic tibie bardziej na pvp?
z tego co pamietam to wszystkiego tam bylo po kawalku poprostu jeden wielki syf ;/
a co do inteligencji potworow to jest jakis ktory rzuca wiecej niz dwa skille?
ryby? lowienie ryb to najlepsze zajecie w calej tibii ...
grafika to nie wszystko? a wszystko bez grafiki to ch...?
to co tam mozna robic isc na quest zabic dwa potwory otworzyc skrzynke i sie cieszyc z jakiegos buta?
albo latac jak glupek po calej mapie zeby dostac czapke?
a tak przy okazji jest tam jakas wogole historia swiata?
lepiej pograj w MU:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 01:20 
 
Cytuj:
a co do inteligencji potworow to jest jakis ktory rzuca wiecej niz dwa skille?


W żadnej grze mmorpg nie ma inteligentnych mobów.
Są tylko skrypty.


Posty: 12
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 11:08 
 
"Tibia niszczy dzieciństwo, ta gra jest beznadziejna. Ludzie tam nawet nie umieli by poprawnie przyczytać angielskich wyrazów"

http://www.maxior.pl/?p=index&id=17990&0

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 11:16 
 
Hahah ci co graja w tibie to serio sa debile:
"kolega jest akurat knightem eeaaa eee a i on zzzz wali zzz axe a ja jestem eaeeeae (jakby sie krztusil) eaeaeeea z druidem i wale z eeaaee rozdzki"

Ostry koles


_________________

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 13:34 
 
KruPa napisał(a):
Hahah ci co graja w tibie to serio sa debile:
"kolega jest akurat knightem eeaaa eee a i on zzzz wali zzz axe a ja jestem eaeeeae (jakby sie krztusil) eaeaeeea z druidem i wale z eeaaee rozdzki"

Ostry koles


Eh debil to chyba jestes ty, jesli oceniasz wszystkich grajacych po wypowiedzi 1 z graczy.
Tibia jest jednym z lepszych mmorpg o czym swiadczyc moze ponad 60 tys. graczy. Posiada wiele plusow, ktorych brakuje innym grom np.
wspolne hunty (w wiekszosci innych gier, caly czas gra sie solo a "kolegow" widzi sie w miescie sprzedajacych rzeczy), skille od ktorych w najwiekszej mierze zalezy sila twojej postaci (a nie lvl, ktory sprawia ze caly czas tylko sie expi i expi) i co najwazniejsze: trzymajace w wielkim napieciu bitwy podczas wojen miedzy gildiami (tutaj sie cos dzieje, kazdy walczy o "swoje zycie" bo mozna naprawde duzo stracic: exp, przedmioty, skille, kase a nie tak jak w przypadku np. silkroad, ze traci sie tylko exp ktory odrobic mozna w 5 min.)

ps. nie mozna zapomniec o GMach ktorych mozna spotkac codziennie i ktorzy staraja sie wylapywac wszelkiego rodzaju oszustow a nie tak jak w przypadku innych gier leja na sprawe

ps2. tibia istnieje od 199x roku (10 lat napewno) i nieustannie sie rozwija, co kilka miesiecy wprowadzane sa zmiany, ktore maja sprawiac coraz wiecej frajdy graczom. Jaka inna gra moze sie pochwalic takim czyms ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.