mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 14:38 
Cytuj  
A co do tego, ni ma zbytnio prawa pisaćo tym tutaj, bo ja finala nie kupiłem w trade bordzie tylko dostałem cynk od kumpla.Z deka dziwne prawda !! i jeszcze ten komentarz wystawiony po paru godzinach od mojego ostatniego telefonu, no niestety, wyszło jak wyszło, jak weżmie wycofa negatywa ja takze to zrobie!! Nic wiecej ni mam do doadania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: może następnym razem daj znać jak coś zrobisz, miezgodnego z umową i przyznaj sie ze mnie troche przyciskałeś zebym zrezygnował z kupna, a negatyw wystawiony przez niego, i słownictwo... woła o pomste do nieba

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 14:45 
Cytuj  
ktory ?


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 14:59 
Cytuj  
Jaskier napisał(a):
woła o pomste do nieba


O pomste do nieba, woła to, że dzieci neo zamiast się uczyć, grają w mmo i bawią się w allegro...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 15:40 
Cytuj  
Jaskier napisał(a):
...

Z GG rozmowy jasno wynika, ze umowiliscie sie na kupno, Yazz wystawil na allegro kupiles od razu, po czym zaczales kombinowac z czasem platnosci...


robaczyfka napisał(a):
Boze co za debil.

QFT


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 71
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 16:54 
Cytuj  
Bo allegro daje 7 dni czasu na dokonanie tranzakcji prawda??? Ja tam chyba umiem czytac ze zrozumieniem

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 17:03 
Cytuj  
jak sie z kims umawiasz na platnosc od razu po transakcji przez gg, to sie potem nie powoluj na to co mowi allegro

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 17:03 
Cytuj  
Jaskier napisał(a):
Bo allegro daje 7 dni czasu na dokonanie tranzakcji prawda??? Ja tam chyba umiem czytac ze zrozumieniem

ale i tak jestes analfabetą... i oszustem.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 17:31 
Cytuj  
Jaskier napisał(a):
blawblawblaw


blacklisted


_________________
you are already dead

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 09:32 
Cytuj  
nieprzesadzacie troche?

owszem niebyla to moze "idealna" transkacja ale ...... ZYCIE.


gostek stwierdzil ze kupuje przedmiot, poprosil o numer konta w banku, na propozycje sprzedajacego zgodzil sie na transkacje poprzez allegro, spytal sie czy nei bedzie jakis problemow jak kase wplaci za 7 dni, sprzedajacy oswiadczyl: "to umowimy sie tak jak bedziesz mial kase to daj mi znac" kupujacy poinformowal zeby przedmiot zostal wyslany na adres inny niz ten z allegro, na to sprzedajacy odrazu wyjechal z tekstem: "nie to cos krecisz ja tak interesow nie robie, mam innego kupca, a tu tylko problemy"


jakie kurde problemy??? zwykla rozmowa, jak miales innego kupca i zalezalo Ci na szybkim dokonaniu transakcji to trzeba bylo odrazu mowic a nie pisac : "to umowimy sie tak jak bedziesz mial kase to daj mi znac".


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


po kilku godzinach kupujacy kulturalnie przedzwonil i poinformowal zeby skoro sprzedajacy ma innego chetnego to niech sprzeda mu bo kupujacy jednak rezygnuje i poprosil o wymiane pozytywnych komentarzy na allegro.


takze komentarz:

Cytuj:
Jebany oszust i manus kupił i stwierdził że nie ma pieniędzy w dupe z takimi klientami, jeszcze przeprasza i prosi o pozytywa ! kij mu w oko!


jest conajmniej nie_na_miejscu. :roll:

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:00 
Cytuj  
april
Co ty tak go bronisz może to ty jesteś tym jego ojcem? :lol:


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:09 
Cytuj  
broni bo ma racje, komentarz jest unquestionable, po prostu wskazuje ze obydwaj allegrowicze nie spełniają regulaminu jeśli chodzi o pełnoletność :|


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:14 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
broni bo ma racje, komentarz jest unquestionable, po prostu wskazuje ze obydwaj allegrowicze nie spełniają regulaminu jeśli chodzi o pełnoletność :|


O, to jest QFT :<

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:25 
Cytuj  
bronie nie bronie :roll:

zastanawiam sie poprostu w czym Jaskier "oszukal" Yazza.
bo rozumiem zeby kazal wyslac paczke, ktorej by nie odebral,albo zeby po wygraniu aukcji kontakt z nim sie urwal itp. to ok.....

ale wyzywac kogos od "jebanych oszustow" za to ze w pare godzin po wygranej aukcji rozmyslil sie i kulturalnie poinformowal o tym sprzedajacego?


no sorry ale jak bym mial robic interesy z ktoryms z tych panow to predzej z "jebanym oszustem" Jaskrem niz z Yazzem..... :roll:

*

Posty: 71
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:35 
Cytuj  
Wielkie dzięki że chociaż ty mnie zrozumiałeś i TRZEŻWO opisałes cała sprawe. A jeśli ja kulturalnie dzwoniłem Z PYTANIEM czy ma drugiego kupca to skoro mu sie tak paliło to niech sprzedaje ja se innego znajde (Już znalazłem kolo jest fajny i spoko, tranzakcja dojdzie do skutku :D ) Nie każdy "Jebany kupujący" jest gorszy od "niewinnego sprzedającego" . Mam nadzieje ze mało osób stracilo do mnie zaaufanie, BO JA NAPRAWDE JESTEM UCZCIWY !!!!!!

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 12:30 
Cytuj  
Umawiales sie ze kupisz, facet wystawil towar na aukcji <a za to chyba sie troche placi> I sie nagle rozmyslasz po zakonczonej aukcji...WTF? Troche go ponioslo, ale i tak zamieszales niezle. Pownienes zwrocic chociaz koszty aukcji.

PS: Sorry jesli cos mi sie pomieszalo( dawno nic nie robilem na allegro )

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 12:31 
Cytuj  
straciło od cholery i nie sądzę, żeby ktoś kto przeczytał ten temat coś od Ciebie kupił.
btw, blacklisted jaskier...

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 12:31 
Cytuj  
Hmm z tego co czytalem to onsie nie rozmylil tylko powiedzial ze kasa bedzie w terminie 7 dni. I ze jezeli mu to nie odpowiada i ma kupca od reki to niech jemu sprzeda.

Right?


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 71
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 13:18 
Cytuj  
right

*

Posty: 71
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 13:20 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Umawiales sie ze kupisz, facet wystawil towar na aukcji <a za to chyba sie troche placi> I sie nagle rozmyslasz po zakonczonej aukcji...WTF? Troche go ponioslo, ale i tak zamieszales niezle. Pownienes zwrocic chociaz koszty aukcji.

PS: Sorry jesli cos mi sie pomieszalo( dawno nic nie robilem na allegro )

Jak by cos chcial to by napisał a nie wystawial chamskich komentarzy prawda

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 14:47 
Cytuj  
Tak to jest jak ktos nie szanuje swojego slowa.
Jak sie mowi "A" to ma to byc "A", nie "a" lub "ą".

Jaskier i spolka.
Jestescie gowno warci. Jak sie umawiasz na konkretne warunki to sie na nich opierasz a nie po transakcji zmieniasz jeden z kluczowych elementow transakcji (termin platnosci), szkoda ze dopiero po dostaniu paczki nie chciales "negocjowac ceny".


Jak dla mnie sprawa jest oczywista.
Chociaz nie zmienia to faktu ze komentarz byl tez srednio na pozimie :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.