mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:20 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Czekasz na moje

Czyli krótko mówiąc nie masz żadnych. Dziękuję za rzeczową dyskusję. Wyprali ci umysł. Ja przynajmniej mam argumenty. EOT.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:24 
Cytuj  
material ktory pokazalo tvn chyba daje nam do reki argumenty nie do odparcia w tej dyskusji:)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:28 
Cytuj  
Bez jaj, tego posła z PiS aż mi było żal. Lawirował jak mógł, ale widac było, że ze wstydu najchetniej by się pod ziemię zapadł.
No, ale co ja moge wiedzieć, w końcu ja jestem prymitywem, zaślepionym przez PO, gówno wiedzacym o polityce...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:29 
Cytuj  
imo to spisek po i ludzi z układu

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:31 
Cytuj  
mozna sie posmiac albo i nie :< http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3637787.html?as=1&ias=7&startsz=x


"- PiS i jego koalicjanci nie boją się dziennikarzy i za nic mają opinię publiczną, a wolność słowa to dla nich niewielka wartość - uważa Andrzej Skworz.
- Media PiS-ieją w zastraszającym tempie: radio, TVP, PAP. Bo jeśli idzie o zawłaszczanie mediów, SLD to przy PiS-ie "cienkie Bolki".

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:37 
Cytuj  
Kompromitacja, PiS po raz kolejny pokazało na co je stać.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:41 
Cytuj  
Endriu też pokazał :] Widać, że z niego jest bokser, tak tym nagraniem dojebał Pisowi, że bardziej nie mógł.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:46 
Cytuj  
cos mi sie zdaje ze masoni maczali w tym palce :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:49 
Cytuj  
Skoro mam Ci tu znów układać następną wycinanke, która i tak nic nie da ale prosze bardzo - bo jesteś człowiekiem wbrew pozorom prostym i według twojego myślenia - wygrywa dyskusje ten co ma ostatnie słowo.

Cytuj:
No tak, słuchacze RM i widzowie TV Trwam. Poza tym dajesz bardzo dobry przykład


No comment


Cytuj:
bardzo prosto, tak naprawdę co jedyne zrobili przez rok pracy to prócz rozbudowania i tak dużej administracji państwowej i wydania 300 mln


Źródła Panie, źródła. Nie jest dla mnie źródłem słowo zakłamanej opozycji. Zreszta tak jak mówiłem przedtem, podaj mi wzór na jakiej podstawie było to niby liczone. ( inflacja, dochody itp.)

Cytuj:
Hmm Problem w tym że mimo koalicji i większości zarządzanie państwem nie można nazwać sprawnym, ba to nawet koło sprawnego nie leżało


DLa CIebie nie, dla mnie tak. Jakikolwiek brak sprawności mozesz zawdzieczyć nieuzasadnionej agresji PO i ciągłym destabilizowaniem prac- kolejny no comment

Cytuj:
Ja to rozumiem, po prostu jesteś z tego elektoratu, który w dupie ma, że nie emerytura mu nie urośnie, ważne żeby komuś dojebać. A komu ? Nie ważne, na każdego znajdą się papiery, a jak się nie znajdą to tym gorzej dla oskarżonego, bo zero w końcu pokazał jak działa niszczarka.


Kolejny zajebisty no - comment. Ja też rozumiem, że poprostu jesteś z tamtego elektoratu, co za lol.

Cytuj:
... że nie emerytura mu nie urośnie, ważne żeby komuś dojebać. A komu ? Nie ważne, na każdego znajdą się papiery, a jak się nie znajdą to tym gorzej dla oskarżonego, bo zero w końcu pokazał jak działa niszczarka.


O w morde ale ty mało bystry jesteś. Tym, że nie bedzie miał kto robić na emerytury zawdzieczasz SLD i wprowadzeniu nas do Uni za którą w 100% głosowałeś bo marketing przejadł CI mózg. Ja byłem za unia ale nie na warunkach, ktorych bylismy przyjeci. Chciałem by fgnojki nie uzyskali frekfencji ( gdyż wtedy byłoby glosowanie w sejmie, przeszloby i mozna by teraz zrzucic odpowiedzialność na tych co nas tam zatargali na tamtych warunkach ale niestety maja czyste rece bo naród wybrał)
Do tej pory 0 argumentów.

Cytuj:
No proszę powiedz mi jakie to są ważniejsze rzeczy, które to robią


A to już przechodzi nawet "prymitywa". Tak oni tam nic innego do zrobienia nie maja tylko wszyscy beda biegac, tak jak zapewne poprzednie rzady lol, nad tym raportem.

Cytuj:
Takiej szopki jak w tej chwili chyba żaden rząd nie robil


Typowe rozstrojenie mózgu za pomocą mediów ala Tusk- Kaszpirowski.

Szopki Kwaśniewskiego ( dopisujcie w razie potrzeby)

- Wyśmiewanie papierza ( na kleczkach po pijanemu)
- Kontakty z mafia
- Sprzedawanie ustaw
- Kontakty ze szpiegami z innych Państw
- Zajebiste opodatkowanie marketów ( obecna przyczyna bezrobocia)
- Fundacja kwaśniewskiego
- Amnestia Kryminalistów na które Panstwo wydalo miliony, starciło mnóstwo czasu by ich "dorwać"
- Afera gazociągu
- Niekorzystna prywatyzacja
-Niekorzystne warunki akcesji
-Opłacanie biura (10 tys/mieś) z pieniedzy podatników
- I mnóstwo szopek które mu sie udało utajnić.

I tak jak mówi Kaczyński - wszyscy odpowiedza za zbrodnie przeciwko Polsce, predzej czy później.

EDITY : dopisuje szopki Kwaśniewskiego


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 23:05 przez eagleeyes, łącznie edytowano 4 razy
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:50 
Cytuj  
Co za żenada:D
Zostac zownowanym przez Beger:(

W zasadzie teraz to tylko podziwiac igrzyska pozostalo i sie cieszyc ze kaczor odstrzelil Leppera i przy okazji trafil sie w stope.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:01 
Cytuj  
Cytuj:
I tak jak mówi Kaczyński - wszyscy odpowiedza za zbrodnie przeciwko Polsce, predzej czy później.

W takim razie Kaczyński ma przejebane.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:09 
Cytuj  
Najciekawsze jest zwalanie wszystkich niepowodzen na PO, stary uklad i media. Na media powinni przestac sie powolywac, bo wiekszosc i tak juz jest obsadzone kolegami jarka (pamijajac fakt, ze czesc nie ma do tego kwalifikacji).
Stary uklad zaraz rozbija i utworza swoj Prawy i Sprawiedliwy uklad ludzi przekupujacych poslow, rozbijajacych sie po pijaku na plotach i stawaczy na glowie pokroju zawiszy.
A co PO temu jest winne? Koziol ofiarny. Nie bez powodu opozycja nazywa sie opozycja, poza tym opozycje tworzy nie tylko PO, sa tez inne partie (ktore przeszkadzaja braciszkom ofc). Najwieksza akcja PO, destabilizujaca rzad, bylo zapewne odwolanie ustawy o komisji sledczej ds. bankow do TK.

Nie glosowalem na PO, ale tusk jest fajny bo dal mi autograf kiedys ;o.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:10 
Cytuj  
Cytuj:
W takim razie Kaczyński ma przejebane.


Wasia aglesja, ziamiesianie i wźlośt cen ( inflacja 1,6% taka jak w tamtym roku a;e na głupich to działa) jak to mówi Tusk -nie beda psieź polaków tolelowane .( powołuje sie na wiekszośc, integruje sie na siłe z narodem, mimo iż wiekszość sie z nim nie utożsamia- wy naprawde tego nie widzicie czy udajecie?)


Cytuj:
zwalanie wszystkich niepowodzen na PO

I znowu trudne pytanie- jakich niepowodzeń?

Cytuj:
przekupujacych poslow


Gdyby to PO tak robiło byłoby to jak najbardziej normalne i nie nazywałoby sie to przekupstwem ( Tez moge powiedzieć- Tusk zostawił Unie Wolności i przekupił innych by zbudować PO)


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 23:18 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:17 
Cytuj  
eagleeyes ty jestes debil czy udajesz? - od innych rzadasz zrodel a sam jakies farmazony i glupoty wypisujesz, nie powolujac sie na nic oprocz swojego swiatopogladu ( dosc prymitywnego ).


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 23:18 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:18 
Cytuj  
Rotfl eagle ależ ty głupi jesteś. Prosiłem o argumenty co rząd zrobił dobrego a ty po prostu jak reszta pisiorków znalazłeś sobie obiekt do atakowania. Czyli tylko potwierdziłeś to co napisałem, byle komuś dojebać ale jak coś zrobić to gówno umieją.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:20 
Cytuj  
SwenG :

Obiecuje napisze. A narazie :
Cytuj:
bo jesteś człowiekiem wbrew pozorom prostym i według twojego myślenia - wygrywa dyskusje ten co ma ostatnie słowo

Morgul:

Ty ześ debil - bo po po pierwsze:

Na moje opinie nie musze mieć źródeł

po drugie:

Wypada podać źródło wtedy i tylko wtedy gdy operuje sie jakimiś danami liczbowymi. Ale studia pewnie przed Tobą więc zdązysz sie jeszcze nauczyć.

EOT


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 23:23 przez eagleeyes, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:20 
Cytuj  
Swoja droga to "renia" dzis niezle pozamiatala w pis'e - oj jutro sie bedzie dzialo.

@up - lol to po chuj kraczesz jak nic nie masz do powiedzenia.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:24 
Cytuj  
Eagle wyjdz, jestes zerem cfelem debilem pedalem spisz z kotem i w ogole rence, a i nie obrazaj sie bo to skrot myslowy byl. A teraz wypchaj sie efektem dzialalnosci ymteligentow z PiS i spolki.

W sumie to te efekty sa zajebiste;] Mozna mowic co sie chce i to bez zadnych konsekwencji. Bo tam panie w polityce tak samo jak i kiedys, bylo i jest chujowo. Dzis tylko smiesznie jak cholera;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:26 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Eagle wyjdz, jestes zerem cfelem debilem pedalem spisz z kotem i w ogole rence, a i nie obrazaj sie bo to skrot myslowy byl. A teraz wypchaj sie efektem dzialalnosci ymteligentow z PiS i spolki.

W sumie to te efekty sa zajebiste;] Mozna mowic co sie chce i to bez zadnych konsekwencji. Bo tam panie w polityce tak samo jak i kiedys, bylo i jest chujowo. Dzis tylko smiesznie jak cholera;]


I to jest właśnie Sweniu teraźniejszy elektorat PO :)

BTW- wypad do darmówek, ta dyskusja niestety cie przerasta smarczku


_________________
OrleOko czuwa...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:28 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
SwenG :

Obiecuje napisze. A narazie :
Cytuj:
bo jesteś człowiekiem wbrew pozorom prostym i według twojego myślenia - wygrywa dyskusje ten co ma ostatnie słowo

Morgul:

Ty ześ debil - bo po po pierwsze:

Na moje opinie nie musze mieć źródeł

po drugie:

Wypada podać źródło wtedy i tylko wtedy gdy operuje sie jakimiś danami liczbowymi. Ale studia pewnie przed Tobą więc zdąrzysz sie jeszcze nauczyć.

EOT

no ale zby bronic swoich opini to wypada sie na czyms opierac w innym przypadku mozna sie osmieszyc. Jesli przyznajesz iz twoje opinie nie maja zrodel i oparcia w rzeczywistosci to coz selfown


Ostatnio edytowano 26 wrz 2006, 23:29 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.