mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 13:46 
Cytuj  
Berserk po co marnować klawiature na tych pop......eńców którzy chcą płacić chaju tyle, my tylko daliśmy im inną droge ale skoro ta banda tępogłowych jełopów tego nie chcą dobra. Płaćcie dalej niech was ogołocą do gaci hehe. I widać totalnie że ludzie którzy się tu znajdują obrzudzają nas gównem a gawedź tego kalibru poprostu trzeba zostawić w swym maleńkim świecie. A jeszcze jedno oznajmiam iż tak za 6 miesiecy już nie będzie sie opłacało grać na globalach bo już inni wszystko odhack'ują i będzie cacy.
Hej Dana zastanów sie co piszesz bo te" 7 milionów"to w wiekszości amerykanie i brytyjczycy a dla nich 15$ to są grosze a my dorga pannico jesteśmy w Polsce i trzeba inaczej kombinować (dzięki naszemu rządowi ale to inna bajka) więc rusz tym łbem czasem a nie porzyczasz od innych cytaty co pisać nie umiemy ??!!

P.S.
Dobra Berserk moj dorgi zwijamy manatki
Bo tu są kolesie co ssą jeszcze cycki matki
Przelewajcie dalej kase na globala pozbawione jaj ciecie
A ja z ziomami będe chasał po prywatnym WoW'a świecie


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 13:58 przez Holy, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 13:54 
Cytuj  
Holy napisał(a):
Berserk po co marnować klawiature na tych pop......eńców którzy chcą płacić chaju tyle, my tylko daliśmy im inną droge ale skoro ta banda tępogłowych jełopów tego nie chcą dobra


Nie zwykłam się włączać we flame'y ale tym razem się nie mogę powstrzymać. Robaczku - 50 złoty to jest tyle ile w trzy godziny w knajpie zostawiasz... Szkoda Ci tego na 30 dni x 24 godziny = 720 możliwych godzin grania? Nawet jakbyś 10 procent z tego wykorzystał... Co ja mówię, nawet 1 procent... To i tak wyjdzie taniej.

PS. Spisz swoje dobre rady na kartce, zwiń ją w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa "czopek" :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:04 
Cytuj  
Sam masz czopek w głowie
Tyle ci kretynie powiem
Załóż se rodzine i wnuki
A nie męcz w pracy wódki
Popełniasz błąd głupi cwelu
Jesteś niewiernym jak wielu
A jak takich dorwać to tylko w łeb
Aby poczuli odpowiedzialności zew
Więc odrzuć swe pościąglowości
I zostaw to dla swych głąbie gości


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:05 
Cytuj  
Jak was widzę to się brzydzę chcecie to wydawajcie kasę ciecie ale ubliżajac innym niczego nie osiągniecie. Skoro propozycje są dla was atakiem to jesteście śmieszni. Wolicie płacic ok wasza sprawa ale przynajmniej nie róbcie dymu zanim czegoś nie sprawdzicie. A co do edukowania i tego typu spraw to szczerość wolę nie nauczą tego w szkole. Tylko zeby ta szczerość była poparta faktami a nie ogólnikami wziętymi z kosmosu. Z wyrazami szacunku dla wszystkich i rozważcie coś zanim napiszecie więcej podobnych glupot jakich się tu naczytałem ...


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dawno juz nie widzialem argumantacji: "Ja nie place bo nie jestem frajerem." Samochody, ciuchy, jedzenie tez kradniesz? Gry sa dobrem luksusowym jak nie chcesz placic to nie graj nie umrzesz bez nich.
A teksy w stylu: "Blizzard teraz zdziera kase" , "ludzie bardzo chca pograc a ja daje im alternatywe" sa zalozsne po prostu... Robin Hoodzie. :roll:
uzytkownikow.


Jak juz wczesniej napisalem, jak nie masz nic do powiedzenia to poprostu siedz cicho, i nie musisz sie wysilac. Twoja argumentcja jest porostu biedna a swoje porownanie do Robin Hooda bylo raczej nie trafione, bo poprostu nie starcza Ci na tyle inteligencji zeby zrozumiec chocby podstawe historii tej postaci.
Nie wmowisz mi tez tutaj ze blizzard nie zdziera kasy z ludzi. Moze i z Ciebie jeszcze nie ale z Twoich rodzicow zapewne. Musisz jeszcze troche dorosnac zeby zobaczyc ile pracy trzeba wlozyc zeby zarobic te 50 zł. Dziwi mnie takze fakt powiedziales ze bylby "nalot 14 letnich Cyber Dresow", akurat tu sie mylisz bo to wlasnie teraz jest najwiecej "złotych dzieci" na oryginalnych serwerach ktore nie maja nic wspolnego z gra WoW i tylko sa zrodlem dochodu dla Blizzarda.
Kabraxis napisał(a):
Samochody, ciuchy, jedzenie tez kradniesz?

Tutaj naprawde przesadziles synku, i nie porownoj takich rzeczy do gier komputerowych bo to naprawde jest z Twojej strony infantylne zachowanie. Zdziwilo mnie to jak mogles wogole pomyslec o takim bezczelnym porownaniu. Widac ze matka cie chyba za bardzo rozpiescila albo conajmniej zabraklo jej czasu zeby cie wychowac.

i na koniec jeszcze
Kabraxis napisał(a):
O Boze jaki debil......

Tym mnie chyba najbardziej zdenerwowales bo nawet nie dorastasz mi do piet swoim poziomem intelektu, no ale coz to swiadczy tylko o Tobie.

ahh... I jeszcze tylko jedno slowo dla Dany: Własciwie to Twoj post tez niczego nie wniosl a jezeli wspominalas cos o maturze to swiadczy o tym ze jestes bliska tego tematu i masz pewnie nie wiecej jak 20 lat wiec ewentualnie mozesz sie zwracac do mnie per Pan :wink:


_________________
Zawryj klamor

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:17 
Cytuj  
Jezu =< ja chce Gietycha w dziale Darmowe Gry i regułę zero tolerancji !
Nie można by tych tematów wszystkich z pirackimi serwerami do gier kasować?>_> Bo większość tych którzy bronią tak zaciekle piratów to żadnych podobieństw do korsarzy nie mają no może zbliżone IQ do majtków :o .
Ah te biedne dzieci z Polska 8< nie żal wydawać miesięcznie 100 zł na wódke/piwa/nalewki/sort ale żal na coś cywilizowanego.Ile jeszcze tematów?! :P


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:24 
Cytuj  
Patrzcie dordzy ludzie z kim mamy tu do czynienia z kimś który obraża nas twierdząc iż my wydajemy kase na rzeczy które tu wcześniej nadmienił otóż moj dorgi jesteś w błędzie trzeba poznać człowieka porozmawiać zanim się go obarcza czymś takim bo to przechodzi wszelkie pojecie jak można coś takeigo napisać.
Najlepiej idź ty synu do kościoła, sie wyspowiadaj, przyjmij komunie i jeszcze raz sie zastanów.


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 14:29 przez Holy, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:25 
Cytuj  
Seraf jak takiś inteligent to na książki wydawaj , a nie się tu monopolem zasłaniasz. Chyba realia pomyliłeś gra powinna stanowić przyjemność a nie obowiązek. Poza tym uczepiłeś się piratów a zapewne sam korzystasz z pirackich wersji programów więc nie marudź a tym bardziej nie obrażaj innych bo za wąski w uszach jesteś a co do majtków to daleko ci do nich szczurku lądowy :P:D:D:D


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:30 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Bo większość tych którzy bronią tak zaciekle piratów to żadnych podobieństw do korsarzy nie mają no może zbliżone IQ do majtków :o .

Wlasnie zaprezentowales swoj poziom inwencji tworczej, aczkolwiek marnie

Seraf napisał(a):
Ah te biedne dzieci z Polska 8< nie żal wydawać miesięcznie 100 zł na wódke/piwa/nalewki/sort ale żal na coś cywilizowanego.Ile jeszcze tematów?! :P

1. Nie jestem juz dzieckiem w przeciwienstwie do ciebie
2. Jezeli dla Ciebie granie 12h dziennie w WoW (jak placisz to musisz uh uh bo a noz sie jakis grosz zmarnuje, lub jedno konto na 2 z Chinczykiem ktory gra w nocy), i odciecie sie od spoleczenstwa to nie jest naprawde cywilizowane. Szczerze to wolalbym zachowac te 100zł na imprezy i grac w WoWa niz caly czas grac w Wowa i nie miec czasu na nic innego.


_________________
Zawryj klamor

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:32 
Cytuj  
Powodzenia.

Ja osobiście wolę płacić. Masz mnie za frajera? Twój problem.


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:37 
Cytuj  
A i jeszcze jedno dla wszystkich , którzy umieją tylko krytykować jak macie pisać swoje obrazoburcze słowa to lepiej zamilczcie na wieki.I żeby nie było nikogo nie zmuszamy do gry na naszym servie to jest tylko propozycja dla ludzi ,którzy mają na to ochotę i nie muszą robic tego z obowiązku w temacie wyraźnie jest napisane Zapraszamy co świadczy o tym ,że jest to tylko dla chętnych i nikogo na siłe nie zmuszamy do grania wiadomo każdy ma prawo do wolności wyboru także tych ,którzy chcą zapraszamy a ci ,którzy wolą inne servery serdecznie dziękujemy za wasze wypowiedzi i życzymy miłej gry na servach na których gracie.

PS. i poroszę was nie kadźcie innym bo to do niczego nie prowadzi , a powstrzymując się od swych czczych uwag zaoszczędzicie sobie frustracji i nam przy okazji.

Trzymajcie się dzieci chaosu ...


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:40 
Cytuj  
Barthez82 napisał(a):
A i jeszcze jedno dla wszystkich , którzy umieją tylko krytykować jak macie pisać swoje obrazoburcze słowa to lepiej zamilczcie na wieki.I żeby nie było nikogo nie zmuszamy do gry na naszym servie to jest tylko propozycja dla ludzi ,którzy mają na to ochotę i nie muszą robic tego z obowiązku w temacie wyraźnie jest napisane Zapraszamy co świadczy o tym ,że jest to tylko dla chętnych i nikogo na siłe nie zmuszamy do grania wiadomo każdy ma prawo do wolności wyboru także tych ,którzy chcą zapraszamy a ci ,którzy wolą inne servery serdecznie dziękujemy za wasze wypowiedzi i życzymy miłej gry na servach na których gracie.

PS. i poroszę was nie kadźcie innym bo to do niczego nie prowadzi , a powstrzymując się od swych czczych uwag zaoszczędzicie sobie frustracji i nam przy okazji.

Trzymajcie się dzieci chaosu ...


ale przy okazji to już nie możecie sie powstrzymać od obrażania tych, których stać na płacenia za oficjalny server, co?


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:42 
Cytuj  
Grałem w bete EU, próbowałem grać na pirackich serwerach, od roku gram EU (Laughing Skull). Pirackie serwery w WoW kompletnie nie nadają się do gry. To zupełnie inna jakość. Po prostu nie da się zrobić nawet najbardziej oczywistych rzeczy (w piracie). To tak jakbyś dostał karoserię do mercedesa, a nie miał silnika ani paliwa. Co z tego że widzsz jak gra wygląda, skoro nie da się grać?!


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:50 
Cytuj  
Idąc Twoim tokiem rozumowania, gdyby tak było to by nikt nie grał na prywatnych serwerach. A mimo to jak widzisz jest inaczej :P


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:53 
Cytuj  
Dwutlenek ja nikogo nie obrażam , tylko bronię swojego zdania a jeśli to uważasz za obrazę to wybacz nie miałem zamiaru zranić twoich uczuć ... :]


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:55 
Cytuj  
CO2 Poza tym gdybyś czytał uważnie to byś zrozumiał co miałem na myśli pisząc powyższe słowa a nie rozumiejąc ich nie cytuj mnie ... z góry dzięki :)


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:06 
Cytuj  
Co z tego że "grają". Na na serwerach Blizzarda gra kilka milionów osób a u ciebie kilka. Możesz jeździć bwm, a możesz trabantem z napisem bmw. Możesz oglądać matrixa z dvd na kinie domowym za 10tys, możesz na rubinie za 10zł. Niby ten sam film. Dla mnie 50 zł to nie jest za duzo jak na najlepszą obecnie grę. Nie mam jakiś moralnych powodów do gry EU, poprostu różnica między WoW EU a pirackim serwerem jest tak gigantyczna, że nie wiem czy można mówić o tej samej grze...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:06 
Cytuj  
Nie odnosiłem się do cytatu, tylko do ogólnej tendencji jaka jest popularna wśród graczy i założycieli pirackich serverów. Tendencji, której zgodzisz się, dano wyraz w tym temacie parokrotnie.

P.S.
w prawym górnym rogu jest buton edit.

P.S.2
Elementarna znajomość chemii kuleje :P


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:12 
Cytuj  
Gdybym nie wiedział jak wygląda prawdziwy wow to bym się nie udzielał wogólę nic do was nie mam , że płacicie za granie ale chociaż nie utrudniajcie innym. Poza tym co do róznicy fakt jest wielka i wcale tego nie ukrywam ale tym którzy nie mają środków finansowych chcemy chociaz dać namiastkę takiej gry. Wiecie nie sztuką jest granie gdy ma sie kaske sztuką jest gra gdy się jej nie ma i trzeba szukac innych alternatyw. A co do przykładu z Bmw i trabantem to trabant mniej pali :D. Poza tym oba wozy są niemieckiej produkcji :P i szczerze to wlaśnie pokazałes jedno z obliczy materializmu no ale loozik twoja sprawa...


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:13 
Cytuj  
dwutlenek zebyś był domyślny to byś skojarzył fakty że z demonem kojarzy się CO2 a nie O2 ... :]


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.