mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 17:08 
Cytuj  
No,ten co wykonuje metal to śpiewać nie musi umieć :har: Nie lubie tej muzyki i tyle :) Ale nie uważam żeby PFk różniło się od K44 czymś :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 17:11 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
No,ten co wykonuje metal to śpiewać nie musi umieć



rotflmao. Widze wszechstronne zainteresowania... nie dosc spec, ze spec od polityki, hip hopu to jeszcze akustyk i muzyk :).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 17:16 
Cytuj  
Metal i hip hop to twój podział h3rion? To co powiesz o mnie, nie lubie ani hip hopu ani metalu. Ale za to lubie rock. To co jestem teraz pewnie punk'owcem? Czyli tez elo ziomalem lubiacym wino z fryzurą z lat 80 i tatauażami na całym ciele?

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 17:23 
Cytuj  
nie jestem ekspertem muzyki, lubie wszystko, byle nie mocne techno i mocny metal :]

Lubie też Green Daya, nawet jakąś ich płyte mam i Evanescence <dobrze napisałem??> Nie lubie natomiast metallici i większości zespołów wykonujących metal :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 17:28 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
No,ten co wykonuje metal to śpiewać nie musi umieć :har: Nie lubie tej muzyki i tyle :) Ale nie uważam żeby PFk różniło się od K44 czymś :wink:

I tu wychodzi, ze brakuje ci podstawowej wiedzy na temat muzyki, ktora oceniasz. Po pierwsze dobry growl to sztuka, a i tak to tylko element death metalu. Natomiast kapele heavy, thrash power metalowe maja czesto swietnych wokalistow. Posluchaj sobie chocby Nevermore i powiedz, ze wokalista nie umie spiewac. Po drugie metal to w wiekszosci swietni gitarzysci i perkusisci. Do robienia hh, nie potrzebujesz umiejetnosci grania na niczym. Zanim zaczniesz cos oceniac zapoaznaj sie z tym szerzej. Ja sluchalem rapu jakies 2 lata. Nie byl to polski hh, ktorego nie trawie w 99%. Sluchalem dr.Dre, Wu-Tang-Clan etc. Ale po tym okresie plyty mi sie znudzily, a kazda nastepna byla podobna do tego co slyszalem. Muzyki rockowej/metalowej slucham jakies 5-6 lat i ciagle mnie zaskakuje. Posluchaj sobie Kyuss, Toola, Isis i co prawda de gustibus...ale jak mi powiesz, ze twoj hh jest lepszy to uszy masz gumowe . ;) A tak wogole to death metal>all i ave satan! bo juz mi sie dyskutowac na wyzszascia jednej muzy nad druga nie chce.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 17:44 
Cytuj  
Na pewno dobry, mocny glos jest potrzebniejszy w metalu niz hh...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 18:54 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
nie jestem ekspertem muzyki, lubie wszystko, byle nie mocne techno i mocny metal

Lubie też Green Daya, nawet jakąś ich płyte mam i Evanescence <dobrze napisałem??> Nie lubie natomiast metallici i większości zespołów wykonujących metal


jesli sadziles ze zaimponuje nam ze sluchasz Evanescence to sie "troszke" przeliczyles.
Evanescence to taki metal dla 15-letnich dziewczynek :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:04 
Cytuj  
Obrazek

A oni sie nadaja do tworzenia soundtrackow do american pajow :<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:16 
Cytuj  
Cytuj:
jesli sadziles ze zaimponuje nam ze sluchasz Evanescence to sie "troszke" przeliczyles.
Evanescence to taki metal dla 15-letnich dziewczynek


Jeżeli sądziłeś, że mówiąc, że czasem lubie posłuchać Evanescence chciałem komuś zaimponować to no nie stety przeliczyłeś się...
Napisłem, że nie musze słuchać jednego gatunku muzycznego...:)

Co do Green Day'a

Gówno mnie obchodzi, co kto myśli o tym czego słucham, mnie się podoba i git:)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:30 
Cytuj  
Może jeszcze tokyo hotel ?


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:36 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A oni sie nadaja do tworzenia soundtrackow do american pajow :<


Dookie jest klasyka punk rocka, i na dodatek bardzo dobra plyta...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:46 
Cytuj  
Taaa "Kerplunk" też jest na tej płycie??Zaje się że mam kilka utworów z niej... W ramach forumowego uogólnienia to teraz jestem punkiem??:P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:51 
Cytuj  
Obrazek

z elitarnej gildii Legion of Praetorians na Chromaggu/horde ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:52 
Cytuj  
Dzienks, jak widze masz styczność z tą chorobą psychiczną więc pewnie rodzinka w Szpitaliku Psyciatrycznym leży?? :-?


_________________
Obrazek

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:56 
Cytuj  
Aenima napisał(a):

Dookie jest klasyka punk rocka, i na dodatek bardzo dobra plyta...
Ty chyba prawidzwego pankroka nie słyszałeś jak uważasz to za klasyke ;/porownaj plyte dookie z dowolna plyta clash, ramonesow misfitsow badz ew. minor threat albo polskiej moskwy. Nie uważam zeby dookie bylo zlą plyta ale nazwanie to klasyką to przesada
h3rion napisał(a):
Taaa "Kerplunk" też jest na tej płycie??Zaje się że mam kilka utworów z niej... W ramach forumowego uogólnienia to teraz jestem punkiem??:P
co najwyżej śmiesznym kinderpankiem porównywalnym z poziomem dzisiejszych nastoletnich zbuntowanych dizewczynek i nie tylko


_________________
nie lubie konserw

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
Dzienks, jak widze masz styczność z tą chorobą psychiczną więc pewnie rodzinka w Szpitaliku Psyciatrycznym leży??


Po pierwsze to tylko tacy co nie mają już żadnych pretekstów zabierają sie za opierdalanie rodziny tego z którym flame'uje. Po drugie poziomem swojego flame pokazujesz swój wiek i tak jak mówi roball, niezależnie czego słuchasz i tak jesteś i jeśli masz tyle lat ile sam mówisz, to zawsze będziesz debilem. I raczej byłeś chyba że jeden z twoich elo ziomków cegło po mordzie ci pierdolnoł

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 20:12 
Cytuj  
no, raczej on mnie zaatakował, nie zdając sobie sprawy zapewne z tego czego nazwy używa... Ja nigdy choroby nikogo nie życze, ale skoro Roball tak biegle włada nazwami chorób psychicznych to może zna przykład z życia, ja moge z nim sie wymieniac uwagami na temat takich chorób, napewno więcej nie zna:)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 20:29 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Dookie jest klasyka punk rocka, i na dodatek bardzo dobra plyta...


Wypalaja sie jak wszystko. Z punk rockiem teraz to oni maja tyle wspolnego co herion z inteligencja.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 31
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 20:48 
Cytuj  
Zły dotyk boli całe życie..


_________________
Soldiers never die..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 21:47 
Cytuj  
Ty chyba prawidzwego pankroka nie słyszałeś jak uważasz to za klasyke

o to sie nie martw,

porownaj plyte dookie z dowolna plyta clash, ramonesow misfitsow badz ew. minor threat albo polskiej moskwy.

trudno nazwac cos klasyka jesli jest tak chujowo niszowe,

Wypalaja sie jak wszystko. Z punk rockiem teraz to oni maja tyle wspolnego co herion z inteligencja.

Teraz moze i tak, ostatnia plyta to straszna kupa a american idiot to tak ch kawlek ze sie tego sluchac nie da.

tool FTW


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.