mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 22:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Od razu tam holandia. Z marychy to taki wielki narkotyk nie jest, nie ma cienkiej granicy miedzy gandzia a "twardymi" narkotykami IMO.


To teraz wytłumacz to Giertychowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 22:39 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
To teraz wytłumacz to Giertychowi.

nie sadze by sie dalo, skoro Jarek mowi:
"trzeba walczyc z marihuną, ale czy marihuana jest z konopii? chyba nie... ja nic o tym nie wiem. nie wiem czemu łączy pan marihuane z konopią"

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 23:14 
Cytuj  
Ja nie rozumiem totalnie ludzi ktorzy sa za legalizacja marihuany.
Wystarczy poznac jedna osobe ktora regularnie jara to swinstwo zeby zobaczyc jak skutecznie ta trawa prostuje ludziom zwoje na mozgu.
Skutki dzialania tej substancji sa dlugotrwale. Nie wysikasz tego na drugi dzien jak piwo.

Nawet jesli chcialbym byc liberalny to jednak legalizacja trawy dla wielu oznaczalaby zgodzenie sie z tym ze jest to substancja nie do konca szkodliwa. Pozatym wolalbym jednak ograniczac dostep do takiego gowna mlodziezy a nie odwrotnie.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 23:21 
Cytuj  
Cytuj:
Od razu tam holandia. Z marychy to taki wielki narkotyk nie jest, nie ma cienkiej granicy miedzy gandzia a "twardymi" narkotykami IMO.


A ja twierdzę, bazując na własnym doświadczeniu że jest. Chociaż nie tak cienka jak niektórzy mówią.

Cytuj:
ze podzialaloby tak samo jak zakaz picia i palenia tytoniu


Nie ma zakazu picia i palenia przez nieletnich. Jest zakaz sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych. A marihuana raczej nie byłaby sprzedawana w sklepach.
Każdy kto będzie chciał sobie zasadzi w domu i nikt tego nie skontroluje.

Dolna granica wieku dzieci które zaczynają palić i upijać się wynosi już jakieś 12 lat. Po co jeszcze ma dojść do tego marihuana która stanie się bardziej elo od wódy i fajek.

Ile u mnie ludzi jarało zielsko w liceum to tego nie zlicze.

Sam gandzie trochę przypalałem, potem "modne" stały się tabsy i stwierdziłem "na chuj mi to" ?
Teraz od czasu do czasu wypalę sobie cygarko i mi starczy.

Ale minister zdrowia ostrzega: "Palenie zbija". Sam ma już raka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 23:39 
Cytuj  
ja znam ludzi co pala to regularnie i jakos nie zauwazylem u nich huby na potylicy ani sklonnosci do wciagania czegos wiecej. Moim zdaniem to reszta narkotykow ryje mozg, bo i tez zdarzylo sie troche w towarzystwie co brali tabsy.

Mi zdarzylo sie moze kilka razy w zyciu zajarac ale nie ciagnie mnie do tego jak i do papierosow. Wiec ogolnie bazuje na doswiadczeniu innych i po prostu jak widze ilu ludzi to jara, to mysle, ze lepiej to zalegalizowac.


Ostatnio edytowano 12 cze 2007, 23:50 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 23:41 
Cytuj  
Również miałem styczność z paleniem i sam paliłem i mogę spokojnie powiedzieć, że spalanie 1g w ciągu 2 dni przez jedna osobę może doprowadzić do zaniku mózgu w pewnym momencie.
Przypalanie raz na 3 miesiące raczej nie skłoni takiej osoby do czegoś głębszego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 00:15 
Cytuj  
w sumie i...
od wódki rozum krótki...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 09:48 
Cytuj  
Rzucilem harfe dawno temu, ale horac byl poganskim aktywista, wez mu to wyslij ;]


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 13:44 
Cytuj  
Nowa lewica?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:04 
Cytuj  
czysty bullshit, powinniśmy system zgapić od amerykanów, zn:

-Demokraci
-Republikanie
-Komuniści (nazywajmy rzeczy po imieniu, a nie jakieś lewice)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:20 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
czysty bullshit, powinniśmy system zgapić od amerykanów, zn:

-Demokraci
-Republikanie
-Komuniści (nazywajmy rzeczy po imieniu, a nie jakieś lewice)

Nie widzisz roznicy miedzy socjaldemokracja/lewica demokratyczna a komunizmem? Kiedys(kilkadziesiat lat temu) moze i chcialy partie lewicowe zmieniac ustroj, ale dzis sa bardziej demokratyczne niz prawica dazaca ciagle od centralizacji wladzy. Polskiej sceny nie podzielisz dzisiaj na wzor amerykanski.SLD to lewica tylko z nazwy, a w rzeczywistoci to liberalowie czego dowodem jest LiD. Najbardziej lewicowa dzis partia to PiS. Duze naklady socjalne, wstrzymanie prywatyzacji, upanstwowianie kolejnych sfer zycia, ideologizacja wladzy. Wypisz wymaluj dzialania PZPR. Jakby nie milosc do kleru i solidarnosciowe pochodzenie sporej liczby dzialaczy to mogliby sie zamienic z SLD nazwami.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:31 
Cytuj  
no, niestety sprzątanie tego bałaganu trzeba by zacząć od wyj**ania wszystkich tych, co są obecnie w rządzie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 14:54 
Cytuj  
Jakby nie milosc do kleru i solidarnosciowe pochodzenie sporej liczby dzialaczy to mogliby sie zamienic z SLD nazwami.

juz tak czytam twoje posty jakis czas i tylko jedno mi przychodzi do glowy, ale ty jestes durny...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:06 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Jakby nie milosc do kleru i solidarnosciowe pochodzenie sporej liczby dzialaczy to mogliby sie zamienic z SLD nazwami.

juz tak czytam twoje posty jakis czas i tylko jedno mi przychodzi do glowy, ale ty jestes durny...

Potrafisz cos wiecej poza wycieczkami osobistymi? Mnie nic na twoj temat nie przychodzi do glowy bo twoich postow nie kojarze, moze poza paroma probami flamow.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:16 
Cytuj  
IMO podział na lewicę i prawicę jest po prostu durny i mylący. Najlepsze jest przedstawienie na planie takiego kwadratu: http://scenapolityczna.friko.pl/

Jeśli chodzi o naszą 'prawicę':
PiS to konserwatyści światopoglądowi z centrowym (ze wskazaniem na socjalistyczny) poglądem na gospodarkę, etatyści.
LPR podobnie jak PiS, tyle że bardziej konserwatywni i bardziej socjalistyczni.
Samoobrona to komuniści, ale raczej tylko z gadania, tak naprawdę zwyczajni populiści.
PO jest teoretycznie najbliżej 'prawicy' z partii w sejmie, bo niby konserwatywno-liberalna, mają wielu mądrych ludzi, ale i tak gówno zrobią, bo patrzą przede wszystkim na sondaże. Za dużo ludzi, którym chodzi tylko o władzę.
UPR jest też ko-liberalna, ale znacznie bardziej, bliżej im do amerykańskich libertarian. Prawica w klasycznym wymiarze tego słowa to właśnie konserwatywny liberalizm. Tak więc mamy w Polsce tylko jedną partię prawicową. A 90%+ polityków w Europie to mniejsi lub więksi socjaliści. W USA jest nieco lepiej, ale i tak idzie w kierunku socjału. Pewnie dogonią naszą kochaną Europkę. Ale jest jeszcze na szczęście Ron Paul, genialny polityk, którego media oczywiście bojkotują, co nie przeszkadza mu zbierać coraz większego poparcia. Przydałby się im taki drugi Reagan.

Osobiście plasowałbym siebie w lewym, górnym rogu, czyli jestem libertarianem, tyle że troszkę bardziej konserwatywnym.
Aha, jestem wrogiem demokracji, to znaczy monarchistą :P

Edit: polecam zajrzeć jeszcze tu i przeczytać: http://antysocjal.blog.onet.pl/2,ID187016337,index.html


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny


Ostatnio edytowano 13 cze 2007, 15:51 przez Pipboy, łącznie edytowano 5 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 15:21 
Cytuj  
Ciekawy schemat - LPR bardziej odchylona od Hussein'a :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 16:50 
Cytuj  
to apropos marychy co mowilem wczesniej...
http://www.youtube.com/watch?v=s-51rKwcQ34

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 18:31 
Cytuj  
Nie każdy musi znać się na dragach...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 23:00 
Cytuj  
Absurd goni absurd:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 23376.html


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 23:50 
Cytuj  
Czekamy na listy zespołów promujących narkotyki/prostytucję/pedofilię/zoofilię/nekrofilię/politeizm/poligamię/syjonizm/mormonizm/masonizm/komunizm/terroryzm/dekapitację nietoperzy/wyuzdanie seksualne/niezdrowe żarcie/globalizację/opozycję/gry komputerowe.

I nie będzie czego słuchać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.