mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 17:04 
Cytuj  
zgadzam sie w pelni z tczewiak'iem. Wyjal mi to z klawiatury ;)

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 17:50 
Cytuj  
@tczewiak

Co do tych wynagrodzeń Kalaty to był o tym reportaż w Faktach TVNu. Próbowałem znaleźć ale nie udało mi się.
W tymże reportażu wypowiadał się pracownik, który za pracę 1 miesiąc w biurze Kalaty dostał wraz z premiami 23 tys zł. Oczywiście potwierdził.
I były przytaczane fragmenty jakichś tabel(czy inny kij) z wynagrodzeniami i premiami za rok poprzedni.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 17:57 
Cytuj  
Teze, ze poprzednie rzady prowadzily polityke zagraniczna na kolanach wymyslila dzisiejsza koalicja czy przychylne mu srodowiska po to, zeby usprawiedliwiac nieudolnosc Kaczysnkich i Fotygi na arenie miedzynarodowej. Kolejne odwrocenie uwagi od rzeczywistych problemow. Ta "dymplomacja na kolanach" doprowadzila nas do NATO i Unii Europejskiej. Co wiecej w latach 2007-2013 bedziemy najwiekszym beneficjentem unijnego budzetu. Kaczynscy tylko konczyli negocjacje prowadzone przez rzad Belki. Dzisiejsza butna postawa PiS naraza nas tylko na smiesznosc i marginalizacje. Co dzieki temu osiagnelismy? Najwieksze problemy dyplomatyczne sa nierozwiazane. Francja i Niemcy kiedys walczyli ze soba o wplywy, teraz dzialaja wspolnie dla swoich interesow. Rzad musi sobie wkoncu uswiadomic, ze samemu nic nie wygramy. Nie zdobedziemy niczyjego szacunku umierajac za pierwiastek. Uniia to sztuka sojuszy i stosunkow partnerskich. Wszyscy to rozumieja oprocz Polski. Jak widze nasi obywatele tez ciagle maja problem. Trzeba sobie uswiadomic, ze Polska potrzasajac szabelka nic nie ugra. Niemcy to kraj, ktory w kazdym aspekcie ma przewage nad Polska. Merkel wielokrotnie dawala do zrozumienia, ze stosunki z naszym krajem sa dla niej bardzo wazne. Zamiast to wykorzystac bracia znow antagonizuja Niemcow. Trudno sie spodziewac czegos wiecej po politykach malego formatu, a do tego pelnych kompleksow. Jesli komus marzy sie Polska "od morza do morza" to proponuje sie obudzic.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 17:59 
Cytuj  
W dziale marketingowym 23k miesięcznie to nie są jakieś super wysokie kwoty. Trzeba nieco ostrożniej podchodzić do doniesień medialnych. Żaden dobry marketingowiec nie pójdzie pracować za mniejsze pieniądze. Nie twierdzę, że Kalata jest super czy coś w tym stylu. TVN czasami potrafi się wykazać takim "profesjonalizmem" by z niczego zrobić sensację, że opada właśnie do poziomu gazety FAKT.

Osobiście uważam, że w normalnym kraju osoba na stanowisku okołorządowym powinna zarabiać kupę kasy i się na swojej pracy świetnie znać. Wykluczyłoby to w stopniu znacznym przypadki korupcjogenne.

Tor: gdzie Ty żyłeś przez ostatnie lata? Czy ktoś z tutaj obecnych (zwolenników i przeciwników obecnego rządu) uważa, iż przez ostatnie lata nie błagaliśmy zachodu o ochłapy, łapówki dla prominentów i wyzysk? Mieszkam w mieście objętym "Specjalną strefą ekonomiczną". Firmy nie płacące podatku (legalnie) miały dać lepszy byt mieszkańcom. Dały - a jakże... za 500zł miesięcznie. Ówczesne kolejne rządy uznawały to za sukces... A dziura budżetowa rosła i rosła... Tak - wcale Polska nie robiła loda za ciasteczka. To sobie obecny rząd wymyślił... LOL.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 18:24 
Cytuj  
tczewiak nie rozumiesz zupelnie co to jest polityka zagranicza, w ktorej ponoc "wchodzimy w dupe". Ulgi podatkowe dla przedsiebiorstw, specjalne strefy ekonomiczne to sfera gospodarcza. Poza tym czego oczekiwales? Cudu? Po 15 latach rzadow ludzi, ktorych ty i wielu innych tak opluwasz mamy najwyzszy po transformacji wzrost, granice otwarte z krajami zachodu. Pensje rosna systematycznie. Jesli ktos oczekiwal, ze w ciagu kilku lat staniemy sie druga Irlandia to byl idiota. Gdzies sie wypowiadales, ze jestes wyborca UPR. Coz, twoja ulubiona partia i jej szef byli przeciwko UE. Mieli pomysl by Polska stala sie 51 stanem USA . Mysli, ze to nie wymaga komentarzy. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 00:00 
Cytuj  
Duży wzrost gospodarczy ma cała Europa, Chameryka chyba też. Jest to spowodowane przede wszystkim koniunkturą napędzaną przez Azję, przede wszystkim przez Chiny. Tak, Chińczycy 'ciągną' światową gospodarkę :)
Poza tym, gospodarka rośnie w siłę/słabnie POMIMO działań władz, nie dzięki nim. "Rząd nie rozwiązuje problemów, on je stwarza" - Milton Friedman.

Nie znasz stanowiska UPR cwaniaczku. Nie udało się zabłysnąć dowcipem, sorry.
http://www.upr.org.pl/main/artykul.php? ... 79&aid=533
Otóż: UE tak, wypaczenia nie, parafrazując kogośtam. Według UPR Unia (formalnie nie ma czegoś takiego, jest WE) dawno zgubiła dawne założenia. Współpraca ekonomiczna i wolny handel to były piękne idee. Oczywiście, granice się otworzyły, i to jak najbardziej jest plus! Tak powinno być, ale do tego nie potrzeba takiego kolosa, który masowo marnuje pieniądze na pierdoły, w dodatku dążącego do coraz większego zjednoczenia Europy pod wszystkimi względami (ZSRE?).
JKM mówił kiedyś o wstąpieniu do NAFTA (pomysł raczej mało realny, ale akurat NAFTA to świetna organizacja i ją dawał za przykład), powiedz mi co to ma wspólnego z byciem 51. stanem USA?
Get ur facts straight. HEHE.

Acha, jeszcze więcej "Wyborczej" i telewizji, zajdziesz jeszcze dalej.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:36 
Cytuj  
swiat zmierza w kierunku globalizacji, tak wiec i kraje ( hello unia) to robia. Czemu? Bo maly moze mniej. W ciagu 30 ostatnich lat bardzo duzo sie zmienilo z sytuacji na swiecie, tak wiec i zalozenia unii ciagle ewoluja.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:02 
Cytuj  
Czasami mam wrazenie ze Polacy ewuluuja jako gatunek ludzki szybciej niz pozostale narody. Uprzedzenia niektorych do Niemiec jest juz tak gleboka ze pewnie niedlugo do waszego DNA zostanie dodana kolejna kombinacja nukleotydow odpowiedzialnych za niechec do Niemiec :roll:

Nie wiem jak mozna zgadzac sie z tczewiakiem :) Wszystkie jego zarzuty skierowane w kierunku Zachodu sa naturalnie prawdziwe (czy to w wiekszym czy to w mniejszym stopniu), ale skierowane w kierunku zlym. Dlaczego to wina Zachodu? Uzywajac przytoczonych wczesniej porownan. Zachod ostro pierdoli Polske bo Polsa nadstawia dupy. Przeciez prywatyzacje, ulgi podatkowe etc etc to sytuacja ktora wypracowaly nam wszystkie rzady przez ostatnie prawie 2 dekady. Jak mozna w to mieszac Niemcy? LOL Ze nie otworzyli nam rynku pracy? A dlaczego mieliby po tym jaki obraz sobie Polacy wyrobili za Odra? Troche fantazjujac - juz widze jak nasze 'tolerancyjne' spoleczenstwo chetnie otwiera rynek dla Niemiec ;]
Ze korzystaja z ulg ktore Polskie rzady wprowadzily albo wynegocjowaly? Nietylko oni. Z reszta - kazdy z was, co bardziej przedsiebiorczych, bylby tam pewnie jeszcze przed nimi gdyby to bylo mozliwe.
Zaped do wladzy Niemcow, hehehe... mozliwe, ale przyganial kociol garnkowi. To ze w prasie niemieckiej jest sporo tekstow przeciw rzadowi polskiemu wynika z niestety rzad ten obral sobie za Niemcy jako glownego niebezpieczenstwo Polski (przeciez sami Kaczynski wymienili Niemcy i Rosje w jednym z wywiadow). Jak nas atakuja tez sie bronimy, dlaczego oni nie maja? Z reszta, ostatnio nietylko Niemcy ale nawet Hiszpania z ktora mielismy jeszcze niedawno swietne stosunki zaczela o nas pisac zle (choc w innym kontekscie).
Sa takze jednym z panstw wiodacych w UE, oczywiste jest wiec w jej intersie, zeby, wplacaja najwiecej kasy do niej, chyba nic dziwnego ze chca miec w niej jak najwiecej do powiedzenia. To jest troche jak z akcjonariuszami w spolce akcyjnej - im wiekszy pakiet akcji masz tym wieksze udzialy w podejmowaniu decyzji. Naturalnie traktaty unijne opieraja dzialanie UE na zasadach partnerskich, ale chyba nie sadzicie ze poszczegolne panstwa nie beda sobie probowaly wypracowac najlepszych pozycji uzywajac przeroznych argumentow. Jakos Polska probuje i jest OK, Niemcy probuja i juz jest BE.
Ogolnie cala ta nagonka na Niemcy mnie bawi i przyprawia o stan rezygnacji. Na UE zarabiamy tak czy inaczej, i to najwiecej ze wszystkich panstw czlonkowskich, to jak wydajemy to co zarobimy to inna sprawa, i niestety nie wina Niemiec, Rosji, Francji czy Luksemburga tylko nasza. Naturalnie swietnie ze chcemy jeszcze wiecej, ale do tego trzeba czegos wiecej niz pomowien, szantazow, strojenia fochow i narodowopowstanczej mentalnosci.

Jeszcze o nieszczesnym pierwiastku - system jest lepszy niz dotychczas istniejace/proponowane, da Polsce wiecej glosow, ale nie w takim stopniu w jakim jest o tym trabione. Z tym zgadzaja sie wszyscy. Z naszego punktu widzenia, ba, nawet z niemieckiego punktu widzenia ten system oplacaloby sie przyjac, zwlaszcza w kontekscie wejscia Turcji do UE. Tak wiec wczesniej czy pozniej ten temat powroci, nie zdziwie sie jesli z inicjatywy Niemiec. Ale rozpoczynie tematu na krotko przed szczytem, brak jakiejkolwiek strategii w pozyskiwaniu zwolennikow, brak debaty zarowno w Polsce jak i w Europie na ten temat, belkot Fotygi, buta Kaczynskich - jak mozna to odebrac inaczej jak probe rozbicia szczytu?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:23 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Nie znasz stanowiska UPR cwaniaczku. Nie udało się zabłysnąć dowcipem, sorry.
http://www.upr.org.pl/main/artykul.php? ... 79&aid=533
Otóż: UE tak, wypaczenia nie, parafrazując kogośtam. Według UPR Unia (formalnie nie ma czegoś takiego, jest WE) dawno zgubiła dawne założenia. Współpraca ekonomiczna i wolny handel to były piękne idee. Oczywiście, granice się otworzyły, i to jak najbardziej jest plus! Tak powinno być, ale do tego nie potrzeba takiego kolosa, który masowo marnuje pieniądze na pierdoły, w dodatku dążącego do coraz większego zjednoczenia Europy pod wszystkimi względami (ZSRE?).
JKM mówił kiedyś o wstąpieniu do NAFTA (pomysł raczej mało realny, ale akurat NAFTA to świetna organizacja i ją dawał za przykład), powiedz mi co to ma wspólnego z byciem 51. stanem USA?
Get ur facts straight. HEHE.

Acha, jeszcze więcej "Wyborczej" i telewizji, zajdziesz jeszcze dalej.

Chyba jednak udalo mi sie blysnac dowcipem:Clikc!
Pewnie nie wiesz, ale Polska podpisala traktat akcesyjny w 2003 roku. Stanowisko UPR bylo wyrazne: UE-Nie, Europa -Tak. Sam nawet nie znasz programu swojej partii, troche to zalosne. 51 stan USA? JK-M w dyskusji o wejsciu do Unii namawial do zaciesnienia wsolpracy z USA do tego stopnia, zebysmy byli kiedys kolejnym stanem. lol


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
[...] Nie zdobedziemy niczyjego szacunku umierajac za pierwiastek. Uniia to sztuka sojuszy i stosunkow partnerskich. Wszyscy to rozumieja oprocz Polski[...]


To nieprawda. Weta i blokowanie były stosowane w przeszłości, także przez największe kraje UE. W ostatnim Wprost jest artykuł na ten temat.
A oprócz tego:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,13191,wid,8949104,wiadomosc.html
Prawdą jest nasilenie propagandy, nienawistne artykuły i opinie ludzi, którym nie podoba się, że Polska nie chce podporządkować się większym krajom Unii. Tczewiak dobrze napisał.
Tobie to się też nie podoba. Ty Tor jesteś bardziej emo-komuch niż MagPS. Dziękuj dalej Belce, Kwaśniewskiemu, Kołodce, Piechocie, Hausnerowi (za plan np.) za wspaniały wzrost gospodarczy, niskie i przejrzyste podatki, odchudzony i tani aparat administracyjny, świetnie działający NFZ.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:40 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Tobie to się też nie podoba. Ty Tor jesteś bardziej emo-komuch niż MagPS. Dziękuj dalej Belce, Kwaśniewskiemu, Kołodce, Piechocie, Hausnerowi (za plan np.) za wspaniały wzrost gospodarczy, niskie i przejrzyste podatki, odchudzony i tani aparat administracyjny, świetnie działający NFZ.

Nie jestem wyborca SLD, ale potrafie docenic dobre rzeczy, ktore te rzady zrobily. Byla tez masa bledow w innych dziedzinach i tego nie kwestionuje. Wyjasnij mi pojecie emo-komuch bo nie rozumiem. Moj swiatopoglad jak latwo zobaczyc jest liberalno-demokratyczny, pokaz w ktorych punktach prezentuje poglady komunistyczne/socjalistyczne? Moze ulegles rzadowej propagandzie, ktora wszystkich o odmiennych pogladach obraza i dyskredytuje? Co do samego pierwiastka to media nie krytykuja rzadu za sam pomysl. Polska powinna negocjowac twardo, ale retoryka jakiej uzywa w dyplomacji jest bledna. Sluzba zdrowia to jedna z porazek poprzednich rzadow, spieral sie z tym nie bede. Natomiast jeslio chodzi o rozbudowe administracji to Kaczynscy pokonali pod tym wzgledem wszystkich.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Natomiast jeslio chodzi o rozbudowe administracji to Kaczynscy pokonali pod tym wzgledem wszystkich.


Tanie panstwo ! :D

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 10:12 
Cytuj  
Tor - emo-komuch to imho zbyt liberalny liberał.
Liberalne poglądy to część wspólna PO i SLD. To dlatego tak często mówią jednym głosem. Kilka lat temu uważany przez wielu za głupca Lepper powiedział: "gdzie SLD nie może, tam Platforma pomoże". No i jak trzeba było ostatnio odebrać posłance immunitet, to ta ponura przepowiednia wieśniaka znowu się spełniła.
Teraz czerwoni przybierają niebieską koszulkę LiD żeby się trochę zamaskować i by przyszła koalicja postkomunistów z liberałami z PO była dla społeczeństwa łatwiejsza do zaakceptowania.
Wracając do tematu, ja uważam że dobrze że Kaczyńscy walczą o nasze, szkoda tylko że faktycznie w tak fatalnym stylu - ale oni inaczej nie potrafią, to już dawno temu Wałęsa mówił, co on ich dobrze zna, że to ludzie walki, konfrontacji. No i ta Fotyga nieszczęsna...

edit:
Tor, tak sobie przeglądałem te strony UPR i to by chyba do Ciebie pasowało.
Marksistowski prawicowiec = emo-komuch wg. publicysty UPR


_________________
O.o

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:58 
Cytuj  
I w ten oto sposob pan K znowu zrobil glupka z siebie i calej Polski

http://fakty.interia.pl/swiat/europa/news/powazne-obawy-o-przyszlosc-polski,931251



pozdrawiam

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:56 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba jednak udalo mi sie blysnac dowcipem:Clikc!
Pewnie nie wiesz, ale Polska podpisala traktat akcesyjny w 2003 roku. Stanowisko UPR bylo wyrazne: UE-Nie, Europa -Tak. Sam nawet nie znasz programu swojej partii, troche to zalosne. 51 stan USA? JK-M w dyskusji o wejsciu do Unii namawial do zaciesnienia wsolpracy z USA do tego stopnia, zebysmy byli kiedys kolejnym stanem. lol


Nie rozumiesz co się do ciebie pisze, czy tylko próbujesz ukryć swoją ignorancję?
Ja mówię o programie UPR, a ty wklejasz link do sprawozdania z wykładu Tomasza Cukiernika, gościa UPR. Nie wiem czy wiesz, ale UPR gości na wykładach różnych ludzi, z PO (Smoktunowicz), z PiSu (Kurski), ekonomistów (Gwiazdowski). Jak to, o czym mówią na spotkaniach ma sie do programu tej partii (ciekawe czy ty znasz program 'swojej' partii, przecież te w sejmie nie mają prawdziwego programu, tylko populistyczne hasełka zmieniające się zależnie od koniunktury politycznej)?
Gdzie JKM namawiał do współpracy 'do tego stopnia'? Linki plz. Poza tym, nie wiem czy wiesz, opinia JKM nie jest stanowiskiem UPR, może by ci korona nie spadła z głowy, gdybyś przeczytał tekst z linka, który podałem?
UPR łączy ludzi o różnych poglądach, mających jednak korzenie w trzech wartościach: wolność, własność, sprawiedliwość. Mimo odmiennych stanowisk na pewne sprawy, partia ta ma jeden, spójny program, który konsekwentnie od kilkunastu lat głosi.
Nie jesteś żadnym partnerem do dyskusji, tylko kolejnym ciołkiem z wypranym mózgiem. Żegnam ozięble.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 15:32 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Cytuj:
Chyba jednak udalo mi sie blysnac dowcipem:Clikc!
Pewnie nie wiesz, ale Polska podpisala traktat akcesyjny w 2003 roku. Stanowisko UPR bylo wyrazne: UE-Nie, Europa -Tak. Sam nawet nie znasz programu swojej partii, troche to zalosne. 51 stan USA? JK-M w dyskusji o wejsciu do Unii namawial do zaciesnienia wsolpracy z USA do tego stopnia, zebysmy byli kiedys kolejnym stanem. lol


Nie rozumiesz co się do ciebie pisze, czy tylko próbujesz ukryć swoją ignorancję?
Ja mówię o programie UPR, a ty wklejasz link do sprawozdania z wykładu Tomasza Cukiernika, gościa UPR. Nie wiem czy wiesz, ale UPR gości na wykładach różnych ludzi, z PO (Smoktunowicz), z PiSu (Kurski), ekonomistów (Gwiazdowski). Jak to, o czym mówią na spotkaniach ma sie do programu tej partii (ciekawe czy ty znasz program 'swojej' partii, przecież te w sejmie nie mają prawdziwego programu, tylko populistyczne hasełka zmieniające się zależnie od koniunktury politycznej)?
Gdzie JKM namawiał do współpracy 'do tego stopnia'? Linki plz. Poza tym, nie wiem czy wiesz, opinia JKM nie jest stanowiskiem UPR, może by ci korona nie spadła z głowy, gdybyś przeczytał tekst z linka, który podałem?
UPR łączy ludzi o różnych poglądach, mających jednak korzenie w trzech wartościach: wolność, własność, sprawiedliwość. Mimo odmiennych stanowisk na pewne sprawy, partia ta ma jeden, spójny program, który konsekwentnie od kilkunastu lat głosi.
Nie jesteś żadnym partnerem do dyskusji, tylko kolejnym ciołkiem z wypranym mózgiem. Żegnam ozięble.


Przez JKM ta partia nigdy nie dostanie sie do Sejmu, idiota nie potrafi zapanowac nad soba, no coz :)

Chociaz wiekszosc ich 'programu' popieram


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 15:45 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
(...)

Naucz sie czytac czlowieku albo wroc do piaskownicy:
"Unia Polityki Realnej przed tym wszystkim przestrzegała i ostrzega nadal. Podtrzymujemy też nasze stanowisko z 2003 r.: Europa-TAK, UE-NIE.

Prezes O/Nowosądeckiego UPR
Andrzej Paciej"
JK-M i jego teksty o integracji z USA pamietam z jego publicznych wypowiedzi w mediach. Przed naszym wejsciem do UE toczyla sie debata, w ktorej ten blazem chetnie zabieral glos. Cala UPR to jeden wielki dowcip dla ludzi, ktorzy nie rozumieja rzeczywistosci i mozna wlozyc im do glowy dowolne bzdury.
@Brodaty Jedyni postkomunisci jacy jeszcze zostali w sejmie nazywaja sie Samoobrona i sa w rzadzie dzieki braciom Kaczynskim i ich rzadzy wladzy za wszelka cene.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 19:28 
Cytuj  
Niestety, też mi przykro że Kaczyńscy + Fotyga robią bydło międzynarodowe, mimo że cel mają szczytny :(
Nie da się ukryć, że JKM nawoływał do integracji z USA, w nieco zaowalowanej formie, jawnie też, pamiętam ten jego entuzjazm. Ale rodacy wtedy zamiast o tym myśleć, po prostu jechali do USA tyrać na baksy. Kto by tam sobie głowę mrzonkami zawracał. To było imho głupie. Nie mam do niego zbyt wielkiego szacunku jednak, bo jest nieskuteczny. Dużo plecie, ale jakoś nie trafia do zbyt wielu ludzi.
@Tor, nie nazwałbym lepperzystów postkomunistami (chyba że masz na myśli mentalność), owszem wielu było w PZPR, ale raczej nie piastowali stanowisk. Sądzę że terminem "postkomuniści" określani są dawni partyjni aparatczycy, których jakby nie było, jest w sejmie, a dokładnie w SLD, dość sporo. Rokita się nie pierdzieli tylko całe SLD nazywa "postkomunistami", choć np. nic mi nie wiadomo by np. Olejniczak sprawował jakąkolwiek funkcję w PZPR. Dawne dzieje z tym PZPR, niemniej oni nie odeszli jeszcze na polityczną emeryturę.


_________________
O.o

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 20:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Teze, ze poprzednie rzady prowadzily polityke zagraniczna na kolanach wymyslila dzisiejsza koalicja czy przychylne mu srodowiska po to, zeby usprawiedliwiac nieudolnosc Kaczysnkich i Fotygi na arenie miedzynarodowej. Kolejne odwrocenie uwagi od rzeczywistych problemow. Ta "dymplomacja na kolanach" doprowadzila nas do NATO i Unii Europejskiej.


imho jedyny plus aktualnych rządów. W końcu przestaliśmy się kłaniać wszystkim dookoła na arenie międzynarodowej. A jeżeli chcemy być szanowanymi i równorzędnymi graczami, należy przejść z pozycji "na kolanach" do wyprostowanej. Szacunek dla samego siebie = szacunek u innych. Dorośniesz to zrozumiesz, że żebractwem i braniem na litość nie zarobisz na chleb (chyba, że jesteś certyfikowanym cyganem).

Widać z tego, ze gdybyśmy wybrali Tusk-a nadal lizalibyśmy tyłki ruskom, zgodnie z przysłowiem "pokorne ciele dwie matki ssie". Bez honoru i na kolanach, ale za to jakie korzysci! (tzn. nie to, ze ja jakieś widzę, Torblednam miszcz wiedzy wszelakiej znany erudyta zapewne tak).

Tor Bledzie - słownik wyrazów obcych zgubiłeś, czy z grona cie wywalili? bo piszesz jakoś mniej składnie, trochę bez ładu i robisz mnóstwo literówek.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 10:59 
Cytuj  
http://podatki.wp.pl/kat,69476,wid,8958035,raportwiadomosc.html?rfbawp=1182764817.087
Bardzo podoba mi sie klasa i elegancja z jaka rzad radzi sobie z problemem pielegniarek. Brawa i owacje na stojaco :roll:

I jeszcze jedno:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4249204.html
:D :D :D



pozdrawiam

PS. Heh, zaczalem pierwsza i setna strone :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.