mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 13:58 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
PS. Heh, zaczalem pierwsza i setna strone :D


Ja wiem czy to powod do radosci ? :( Ja tam bym wolal zeby topic umarl po 2 stronach jakies 2 lata temu :P

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 14:03 
Cytuj  
"Trzeba sie umiec cieszyc z malych rzeczy i we wszystkim znajdywac dobre strony" - Logain Darkthorn "Przyslowia i aforyzmy na kazda okazje" ;) :) :)



pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 18:09 
Cytuj  
Kto rządził 21 marca 2005 roku? To ewidentna sprawa z łapówkami w tle...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 20:15 
Cytuj  
Cytuj:
Kiedy uśmiechnięty premier Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej mówił o swoim zwycięstwie w negocjacjach, polskie pielęgniarki już czwarty dzień okupowały siedzibę rządu żądając podwyżek płac, a gazety informowały, że począwszy od tych wakacji każdy, kto będzie się opalał topless na polskich plażach, zapłaci mandat.


Cytat z http://wiadomosci.onet.pl/1560079,12,item.html

To juz serio jest popierdolenie. Niedlugo kaza wszystkim chodzic w strojach kapielowych AD 1900. Ja wiem ze ksieza nie moga bo by sie musieli z wlasnymi zonami majatkiem koscielnym dzielic, ale to juz za daleko idzie.

Swoja droga 'kazdy kto' odnosi sie takze to mezczyzn? Bede musial koszulke zakladac na plazy? I najlepiej szerokie spodnie zeby nie bylo widac jakiej plci jestem.

IV Rzeczpospolita Wyznaniowa.

WY-PIER-DA-LAC.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 20:45 
Cytuj  
Cytuj:
I najlepiej szerokie spodnie zeby nie bylo widac jakiej plci jestem.


A to u ciebie płeć można stwierdzić jedynie patrząć poniżej pasa ? :wink:

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 21:16 
Cytuj  
@ Nestor.

Wyluzuj. Trzeba z pewną dozą nieufności czytać europejskie gazety z dużych państw. A El Pais miał już swoje anty polskie teksty i jest tak samo wiarygodny w przestawianiu Polski w sprawach zagranicznych, jak fakt w przedstawianiu bieżących wydarzeń.

Poza tym zakaz bycia topless na publicznych plażach nie jest taki głupi. Większość kobiet chodzących topless jest szkaradnymi maszkaronami, które mogłyby się przenieść na plaży dla nudystów.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 21:45 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
I najlepiej szerokie spodnie zeby nie bylo widac jakiej plci jestem.


A to u ciebie płeć można stwierdzić jedynie patrząć poniżej pasa ? :wink:


Widac ze jak ktos chce sie przyczepic to zawsze znajdzie o co.

Astaniel, wiekszosc samcow to tez szkaradne maszkarony i trzeba ich tolerowac, i nawet nie mozna ich nigdzie odeslac. Chodzi o idiotyczne zakazy ktore wchodza w zycie tylko dlatego ze kosciol tak chce.

Nie weryfikuje tego co pisze el pais, ani nie wnikam w to jakie maja do nas nastawienie. Niestety to co napisano nie brzmi nieprawdopodobnie wiec zareagowalem tak a nie inaczej.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 05:37 
Cytuj  
El Pais. To nie ta sama gazeta, ktora pisala ze to Polska jest odpowiedzialna za Holocaust, i ze to polacy zabili najwiecej Zydow w II wojnie swiatowej?


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 09:20 
Cytuj  
Tak cypis owszem to ta.

Nestor, rozumiem o co chodzi, ale mnie tam bardziej mierzi np. budowanie kościoła z podatków. Co do tego zakazu topless to jestem raczej obojętny.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 09:33 
Cytuj  
Gdzie wyście widzieli kobiety w topless w Polsce? W zeszłym roku jak byłem nad morzem to może 2-3 widziałem i na dodatek fajne laski. A ludzi na plaży było tyle że ciężko nogę postawić.
Ciekawe kiedy będzie inicjatywa całkowitego zakazu palenia tytoniu gdziekolwiek. Wszak trzeba dbać o zdrowie narodu.
A propos, dziś w radiowej trójce wypowiadał się Jurek i mówił, że papierosy w Polsce są tanie i można swobodnie podnieść podatek na paczce fajek, by finansować służbę zdrowia. Polacy i tak będą palić, przemytu nie ma i nie będzie bo papierosy i tak są tanie. Tak mówił, pierdzielił.
Szkoda że sobie sprawy nie zdaje z tego jaka jest mafia zajebista na papierosach, ile ludzi żyje z przemytu fajek i ilu gangstas na tym zarabia miliony. Przecież nawet niedawno było w telewizji chyba że policja znalazła w Polsce wytwórnie podrabianych fajek, z profesjonalnymi maszynami etc.
Politycy, wszyscy, żyją w oderwaniu od rzeczywistości, niestety.


_________________
O.o

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 09:53 
Cytuj  
A po co jezdzic nad polskie morze? :) Ani to tanie ani przyjemne. Stwierdzilem tak po zeszlorocznej wycieczce do Chorwacji. Wszystko razem wynioslo mnie ok. 400pln wiecej niz wyjazd do jakiejs wsi nad Baltykiem (nie mowie o jakims Mielnie, Lebie czy innych Miedzyzdrojach, bo wtedy roznica w kosztach byla by jeszcze mniejsza), a w zamian dostalem swietna pogode przez caly wyjazd i krystalicznie czyste, cieple morze. A, zeby nie bylo, w tych 400 licze dojazd, zarcie na miescie i lekcje nurkowania (chociaz trzeba przyznac ze pilem zdecydowanie mniej niz na takim samym wyjezdzie w Polsce :) ). Wiec gdzie tu sens i logika? Tzn rozumiem osoby ktore maja np male dzieci i 24h podroz autokarem nie wchodzi w rachube, ale w innym przypadku?


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:53 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
(...)(chociaz trzeba przyznac ze pilem zdecydowanie mniej niz na takim samym wyjezdzie w Polsce :) ). Wiec gdzie tu sens i logika? (...)
pozdrawiam

Bo w Polsce zaczynasz pic gdy ciagle pada, a morze ma 17 stopni. Bylem swego czasu 3 lata z rzedu nad naszym wspanialym akwenem i pogoda zawsze byla z dupy. Cale szczescie, ze bylo z kim wypic. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 20:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bo w Polsce zaczynasz pic gdy ciagle pada, a morze ma 17 stopni. Bylem swego czasu 3 lata z rzedu nad naszym wspanialym akwenem i pogoda zawsze byla z dupy. Cale szczescie, ze bylo z kim wypic. :)


Ja pamiętam że piłem, ale nie pamiętam jaka była pogoda :)

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 22:30 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
A po co jezdzic nad polskie morze? :) Ani to tanie ani przyjemne. Stwierdzilem tak po zeszlorocznej wycieczce do Chorwacji. Wszystko razem wynioslo mnie ok. 400pln wiecej niz wyjazd do jakiejs wsi nad Baltykiem (nie mowie o jakims Mielnie, Lebie czy innych Miedzyzdrojach, bo wtedy roznica w kosztach byla by jeszcze mniejsza), a w zamian dostalem swietna pogode przez caly wyjazd i krystalicznie czyste, cieple morze. A, zeby nie bylo, w tych 400 licze dojazd, zarcie na miescie i lekcje nurkowania (chociaz trzeba przyznac ze pilem zdecydowanie mniej niz na takim samym wyjezdzie w Polsce :) ). Wiec gdzie tu sens i logika? Tzn rozumiem osoby ktore maja np male dzieci i 24h podroz autokarem nie wchodzi w rachube, ale w innym przypadku?


pozdrawiam


Jak się jedzie nad Bałtyk leżeć do góry brzuchem to nie dziwie się, że tylko picie Ci zostaje.
Zasięgnij wiedzy geograficznej, Bałtyk to morze zimne, co oznacza, między innymi że opalania na jego wybrzeżach należy się spodziewać raczej okazyjnie. Oczywiście niewiele(w większości miejscowości nadmorskich) znajdziesz możliwości do innej formy wypoczynku. Ale wiedz, że się to zmienia, od dość dawna i wolno. A swoją postawą tylko przyczyniasz się do tego by przyśpieszenia zmian nie było. Prezentujesz typowy dla Polaków wzór wypoczywania, patrz --> początek postu, bez opalenizny urlop do d.... I co ważne, za granicą nagle się zmieniasz, przejawiasz jakieś zainteresowanie, być może inicjatywę, ale to tylko za granicą. Nurkowałeś. A pogarda?, ale tylko w Polsce i na Polskim Wybrzeżu...
A logiką to sam się nie kierujesz, bo Bałtyk nie jest Adriatykiem.
Pozdrawiam.;_)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 12:38 
Cytuj  
Mamy pierwszego patriote-geografa na forum.

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 16:05 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Mamy pierwszego patriote-geografa na forum.

Obrazek


taaa najlepsze wakacje to w swojej rodzinnej wiosce, patriotyzm lokalny ftw!!! Broń Boże (tu się żegnamy jak na prawdziwego polaka-katolika przystało) za granicami kraju, bo nasz kraj nie dość, że najpiękniejszy i najurokliwszy to jeszcze najtańszy. A nawet jak nie to warto poświęcić nasz urlop by pić polskie (tfu niemieckie) piwo zakupione w polskiej (tfu francuskiej ale nie czepiajmy się szczegółów) Biedronce czy innym rodzimym Tesco i nawet przepłacić bo przyczyniamy się tym do wzrostu gospodarczego!!!
Może nie my, może nie nasze dzieci czy wnuki, ale nasze prapraprakurwawnuki na pewno będą miały lepiej, o ile oczywiście ktoś nie wpadnie na genialny pomysł i znów (jak co roku, lub lepiej kilka razy w roku) nie zdefrauduje kilku śmiesznych milionów przeznaczonych na jakieś niepotrzebne kapitalistyczne autostrady..

więc dla dobra naszych prapraprawnuków, poświęcmy kilka stówek więcej i wybierzmy chujowe kwatery nad zimnym morzem z chujową pogodą bo warto!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 20:09 
Cytuj  
Mieszkaj w chujowych kwaterach dla szatana bo wypoczynek w polsce jest wojną!


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 21:12 
Cytuj  
Ogólnie to nie chciałem wprost powiedzieć że ktoś spędził ch... jowe wakacje w Chorwacji, ....bo przecież mógł je spędzić na IBIZIE!!!

Pozdro

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 21:52 
Cytuj  
grey_cinnamon napisał(a):
Ogólnie to nie chciałem wprost powiedzieć że ktoś spędził ch... jowe wakacje w Chorwacji, ....bo przecież mógł je spędzić na IBIZIE!!!

Pozdro


Mniam, w chuj zajebanych angoli i pol europy, tlok, i hiszpanskie upaly. Mniami ibiza.

Ja wiem ze to calkiem slawny kurort, ale hehe.. nie przesadzajmy :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 22:59 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Mniam, w chuj zajebanych angoli i pol europy, tlok, i hiszpanskie upaly. Mniami ibiza.


I po co tam jechac skoro to samo w naszym Krakowie... No moze poza upalami.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.