mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 14:52 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,5631,statp, ... omosc.html

Co za lol...
"Nie chcem ale muszem" bis :D
Właśnie zdradził tajemnicę poliszynela czy jak to tam sie zwało ;)
Wszystko jest odgórnie przez PiS i PO sterowane... WSZYSTKO!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 17:56 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,statp, ... omosc.html

hue hue hue

w TOK FM mówią, że 10 lat mu grozi. Afera za aferą..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 11:09 
Cytuj  
roball napisał(a):
Przymusowe spotkania z psychologiem 1v1, nie chodzisz, wypierdalasz ze szkoly, trudno sie domyslic o co mi chodzi?


Ehh Roball i to ma być pomysł? Przecież takie coś było i chyba jest nawet obecnie praktykowane. Problem w tym, że zupełnie się nie sprawdza, ani w Polsce ani w Hameryce, ani wczoraj, ani dzisiaj, ani jutro. Więc ludziska z Giertychem na czele szukają czegoś co rzeczywiście odniesie jakiś praktyczny skutek i da wymierne rezultaty. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 11:40 
Cytuj  
Klasyczna wypowiedz mareczka. Czyli bzdety niczym nie poparte. Otoz opieka psychologiczna w polskich szkolach kuleje mocno. Tutaj mozna zobaczyc jak to wyglada. Widac, ze normalny obraz w polskiej szkole to jeden pedagog(nie psycholog) na kilka tysiecy uczniow. Jesli dodamy do tego fakt, ze terapia psychologiczna zazwyczaj jest procesem dlugotrwalym, wymagajacym wielu sesji terapeutycznych wnioski nasuwaja sie same. Taki system sie nie sprawdza, bo go zwyczajnie nie ma.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 12:38 
Cytuj  
Moim zdaniem nie każda szkoła boryka się z problemami pedagogicznymi.
Ja chodziłem do szkoły, która miała miano najbezpieczniejszej w powiecie i nie było tam czegoś w stylu "damy mu jeszcze jedną szanse". Nie chodziłeś do budy (50 lekcji) - nagana dyrektora i wypad. Szkoła bez Giertycha sobie jakoś radzi. Oczywiście mała szkoła w małym mieście, a w większych miastach więcej tych "Tibijskich popierdoleńców"

Tak to już jest i nie ma możliwości, żeby coś się zmieniło w następnych kadencjach jak to wszystko (cały rząd) o "swojej dupie" myśli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 12:47 
Cytuj  
ja mialem zajebista psycholog z swietnym podejsciem do mlodziezy , niedawno sie nawet spotkalismy przypadkiem , po tych 6 latach ciagle fajna babeczka w okolicach czterdziestki , ladna zadbana jak ja pamietam :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 13:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Klasyczna wypowiedz mareczka. Czyli bzdety niczym nie poparte. Otoz opieka psychologiczna w polskich szkolach kuleje mocno. Tutaj mozna zobaczyc jak to wyglada. Widac, ze normalny obraz w polskiej szkole to jeden pedagog(nie psycholog) na kilka tysiecy uczniow. Jesli dodamy do tego fakt, ze terapia psychologiczna zazwyczaj jest procesem dlugotrwalym, wymagajacym wielu sesji terapeutycznych wnioski nasuwaja sie same. Taki system sie nie sprawdza, bo go zwyczajnie nie ma.


Klasyczne pierdolenie od rzeczy Tor-Bled-Nam. Przeczytaj jeszcze raz, nie wszędzie ten system wygląda tak kulawo jak w Polsce, ale za to jest jedna cecha wspólna - czy to polska, czy ameryka czy Niemcy czy UK - tak samo ten system praktycznie nie działa.
W UK w ostatnim pół roku jakieś nastoletnie gnojki zabiły około 10 innych nastolatków. A tu od psychologów i innej maści troskliwych misi aż się roi...
Zresztą po co ograniczac się do dzieci/młodzieży? Napisz, że pełnoletni przestępca zamiast pójść odsiedzieć do pierdla powinien dostać receptę na X rozmów z panią psycholog (bezpłatne tak by nie musiał iść kraść ofkorz). W końcu przestępstwa młodocianych są takie same jak dorosłych, a szczerze mówiąc wolałbym spotkanie z dorosłym gangsterem który jest w pełni świadom swoich czynów i grożących im konsekwencji (o ile konsekwencje będą inne niż rozmowa z panią psycholog) niż z nastolatkiem wymachującym nożem na ulicy bo spodobała mu się moja komórka.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 13:10 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja mialem zajebista psycholog z swietnym podejsciem do mlodziezy , niedawno sie nawet spotkalismy przypadkiem , po tych 6 latach ciagle fajna babeczka w okolicach czterdziestki , ladna zadbana jak ja pamietam :)


Ja miałem super panią od Polskiego :) 24-27 latek :) duży biust, zgrabna no i bużka śliczna ( ponoć miała romans z uczniem i mieli ja zdegradować ale została ):) Od Wok'u też niczego sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 13:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Klasyczne pierdolenie od rzeczy Tor-Bled-Nam. Przeczytaj jeszcze raz, nie wszędzie ten system wygląda tak kulawo jak w Polsce, ale za to jest jedna cecha wspólna - czy to polska, czy ameryka czy Niemcy czy UK - tak samo ten system praktycznie nie działa.
W UK w ostatnim pół roku jakieś nastoletnie gnojki zabiły około 10 innych nastolatków. A tu od psychologów i innej maści troskliwych misi aż się roi...
Zresztą po co ograniczac się do dzieci/młodzieży? Napisz, że pełnoletni przestępca zamiast pójść odsiedzieć do pierdla powinien dostać receptę na X rozmów z panią psycholog (bezpłatne tak by nie musiał iść kraść ofkorz). W końcu przestępstwa młodocianych są takie same jak dorosłych, a szczerze mówiąc wolałbym spotkanie z dorosłym gangsterem który jest w pełni świadom swoich czynów i grożących im konsekwencji (o ile konsekwencje będą inne niż rozmowa z panią psycholog) niż z nastolatkiem wymachującym nożem na ulicy bo spodobała mu się moja komórka.

Juz widze, jak szukales danych na temat brytyjskiego czy amerykanskiego szkolnictwa. Pewnie zapoznales sie z opiniami tamtejszych ekspertow, politykow. Przejrzales wyniki na temat przestepczosci w szkolach itd. Imo wymysliles sobie opinie "to nie dziala w kraju X". Ja opieram sie na paru krajowych projektach, gdzie do "trudnej" mlodziezy podchodzono wlasnie z wyciagnieta reka. Faktem jest, ze psychologia to nie czarodziejska rozdzka i nie kazdemu pomoze, ale zawsze lepsze to niz gromadzenie dzieciakow w specjalnych osrodkach gdzie poczuja sie tylko jako wyrzutki i "zresocjalizuja" sie w otoczeniu swoich kolegow. Wielu z was chcialoby wrzucac maloletnich do wiezien razem z doroslymi. Tylko, ze po wysjciu z wiezienia otrzymamy zupelnie zdemoralizowana jednostke, ktora szybko za kratki wroci popelniajac jeszcze gorsze przestepstwa. W 99% przypadkow wine za przestepcze zachowanie dziecka ponosza jego rodzice i srodowisko. Pomoc moze wyciaganie go z patologii, a nie wrzucanie w inna.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 14:00 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
Aldatha napisał(a):
ja mialem zajebista psycholog z swietnym podejsciem do mlodziezy , niedawno sie nawet spotkalismy przypadkiem , po tych 6 latach ciagle fajna babeczka w okolicach czterdziestki , ladna zadbana jak ja pamietam :)


Ja miałem super panią od Polskiego :) 24-27 latek :) duży biust, zgrabna no i bużka śliczna ( ponoć miała romans z uczniem i mieli ja zdegradować ale została ):) Od Wok'u też niczego sobie.


przez pare miesiecy mielismy zastepstwo z niemieckiego , przyszla sliczna szczupla mlodziutka blondyneczka , trzymala chlopakow na dystans :) , tlumaczylismy na lekcjach ostre piosenki niemieckie , do dzis pamietam wiekszosc :] , luzara i chyba nie bylo chlopaka w klasie ktory by nie siedzial z wywieszonym jezorem :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 17:13 
Cytuj  
Przypomniałeś mi o nauczycielce z niemieckiego bo mieliśmy 3 fajne ale właśnie o niej zapomniałem napisać :) Tez taka blondi z pasemkami, buźka średnia ale była taka urocza ze jeden gościu ( taki troche korek ) sie do niej podlizywał i bajerował to zawsze "łach" był na lekcjach :D

Taki los ucznia... nauczycielce nie dogodzisz nawet jakbyś był Brad'em Pitt'em :)

Z gimnazjum pamiętam jeszcze jak w 1 tygodniu zauważyłem z kumplem ze nauczycielce dupa urosła... założyliśmy się o to że jest w ciąży :) Faktycznie - Była w ciąży i wygrałem mojego 1 litra "Absolwenta"

W każdej szkole (może w niektórych nie) są ładne nauczycielki - Polki są Piękne, tego się nie da porównać.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 17:49 
Cytuj  
urzekla mnie twoja historia, GEJU


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 19:14 
Cytuj  
izolowanie się nie sprawdzi. zawsze ktos zajmie miejsce tych izolowanych. pamiętam jeszcze z gimnazjum, w pierwszej klasie mieszanka kap i bulów zrobiła swoje i kilku chłopaków powtarzało rok. cała najgorsza ekipa została usunieta z klasy, ale ich miejsce zajęło kilka innych osób - do tego czasu całkiem grzeczne dzieciaki.w następnym roku, juz na mnejszą skale sytuacja się powtórzyła.

face it - bycie złym dzieciakiem jest fajne - koledzy zdają sie ciebie lubic, a jeśli w żaden inny sposób nie umisz błysnąć to to jedyna szansa na popularność >_>

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 08:35 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
Ja chodziłem do szkoły, która miała miano najbezpieczniejszej w powiecie i nie było tam czegoś w stylu "damy mu jeszcze jedną szanse". Nie chodziłeś do budy (50 lekcji) - nagana dyrektora i wypad.


50 lekcji ? I to ma byc restrykcyjne ? Muahahahahahahah ... bo padne

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 09:19 
Cytuj  
50 godzin to wcale nie tak dużo. No przynajmniej nie było dużo jak średnio dziennie miało się 7 godzin.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 09:43 
Cytuj  
No nie - przy Twoich zalozeniach to "tylko" tydzien wagarowania :P

To faktycznie niewiele :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 09:49 
Cytuj  
W ciągu semestru (~100 dni) opuścić 7 dni jest możliwe. Jednak jest to już jakaś bariera. Zazwyczaj już po 10 godzinach nieusprawiedliwionych zaczynały się jazdy z oceną z zachowania. USTAWOWO oblać szkoła może ucznia, który opuści 50% zajęć.
Niech jeszcze wesoły Romek chwilę posiedzi i wprowadzi kilka zmian. Więcej praw dla nauczycieli, mniej dla zjebanych "pseudo"-uczniów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 10:16 
Cytuj  
wyczytalem ze maja byc jednak jakies wczesniejsze wybory , PiS / PO ostro sie przygotowuja


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 10:22 
Cytuj  
I co ? Bedziemy mieli Pis-PoLis po wyborach ?

Kurwa , gdzie ja zyje ??

(edit - pardonsik, ulalo mi sie lekko)

NIGDY WIECEJ KOALICJI Z LUDZMI O MARNEJ REPUTACJI!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 14:18 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
urzekla mnie twoja historia, GEJU


Popatrz na siebie w lustrze cherlaku i powiedz jeszcze raz to słowo.
Jak cię to nie interesuje to wyp.... do kumpli podotykac sie pisiorami na klatce schodowej. Nie wnosisz nic do tematu, NIC. O ile się nie mylę to temat o polityce i "Gałęziach" z nią związanych, wiec skieruj swoją kościstą dupę w stronę kuchni i zjedz chleba z pasztetem bo marnie wyglądasz. Jeszcze sobie palce na klawiaturce połamiesz dziecko...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.